Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. To kiedy przywitają nas fotki? Chociaż jedna plisssss:loveu:
  2. No ślicznie!:loveu: Jak ja bym sobie chętnie pojechała do Paryża... jeszcze nigdy nie byłam tak daleko za granicą. Mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni i poznam trochę świata. Buźki!
  3. Magda

    Galeria Fidlastego

    Hej Kasiu! Pokazuj szybciutko pokoik i storczyka:cool3: Nie martw się ja też jeszcze nie wiem o co chodzi z tymi oczkami:lol: Na razie podziwiam, a mama podlewa.
  4. Dostałam. Podoba mi się ten 'korzeń" (nie wiem jak to nazwać). Jest taki pozwijany, jak to powiedziała mama: "jak para kochanków":evil_lol:
  5. Pierwszy jaki długonogi:cool3:
  6. Hej! [URL]http://images33.fotosik.pl/107/b9b4089ef73f05dc.jpg[/URL] Toro zrobił minę jak piszcząca świnka morska:evil_lol::evil_lol: Tak mi się skojarzyło... Fajne te kubraczki! Może kiedyś się skuszę jak nie dostanę u siebie. Poczekam na Twoją opinię
  7. [quote name='Helga&Ares']ach ach co za pyszności :) a co on ma pod oczkiem>? [URL]http://img184.imageshack.us/img184/9927/p1111028aq3.jpg[/URL][/quote] [quote name='tigrunia']Pańcia chyba nie miała czasu ropki wyczyścić .. :shake:[/quote] Miała:p Wczoraj wycięłam włoski pod oczkami i usunęłam cała ropkę. Potem przycięłam jeszcze bródkę i grzywkę. Te trawy na łące podrażniają oczka i po spacerach ma całe mokre... [quote name='tigrunia']Ale ma śliczną tą kite :loveu:[/quote] Jak teletubiś:evil_lol: [quote name='Anusia & Alutka']Pikne drzewko :loveu:[/quote] No nie?:loveu:
  8. [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6619/p1131073ye1.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/5249/p1131074fw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8093/p1131095ek4.jpg[/IMG]
  9. Torcio jaka ma uśmiechniętą papę:loveu: A co w tym czasie robi pan Master? Wstawiam jeszcze M. [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6619/p1131073ye1.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/5249/p1131074fw7.jpg[/IMG] Ciap, ciap... [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8093/p1131095ek4.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2456/p1111029wx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1323/p1111031vl4.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2788/p1111036lq1.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/3125/p1111038og4.jpg[/IMG] I moje wymarzone bonsai - wreszcie:loveu: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/9797/p1131078tr1.jpg[/IMG]
  11. Cześć!:loveu: Stęskniłam się i muszę Was trochę porozmieszczać:razz: Pełna sesja z gnatem [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/148/p1111023fy6.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9739/p1111025uu7.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1357/p1111026yc8.jpg[/IMG] [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/6301/p1111027zc7.jpg[/IMG] [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/9927/p1111028aq3.jpg[/IMG]
  12. [quote name='białeyorki']TY JAKO MODERATOR NIE POWINNAŚ SIĘ WTRĄCAĆ W TE UTARCZKI,czyż to nie jest twoje zadanie,nie masz tu nic konkretnego do powiedzenia.[/QUOTE] Naprawdę? Czytałaś chociaż regulamin? 1. Moderator ma prawo: - brać czynny udział w interesujących go dyskusjach. [B]Poza pełnioną funkcją, jest użytkownikiem jak wszyscy. [/B] [QUOTE]I DO ZNUDZENIA WAM ODPOWIADAM ŻE TYLKO JA WYCHODOWAŁAM BIAŁE YORKI W CAŁEJ POLSCE.A wy nie macie prawa mi tego odbierać.Jest tyle wątków na dogomani że wszędzie można się wypowiedzieć,nie koniecznie tutaj.Mam gdzieś wasze wypowiedzi nie poparte żadnymi faktami.Po moich białych yorkach już są dzieci,też białe i to u waszego najgorszego wroga-czyli Pomei.Ona ma pieska ode mnie i doczekała się pięknych łaciatych szczeniaków ,a wy co tylko gadacie po próżnicy i nic z tego nie wynika.[/quote] Rzeczywiście do znudzenia:shake: Akurat nie wiem czym tu się chwalić, że pompeo ma szczeniaki po Twoich psach. Obie jesteście podobne i tyle. Ten temat jest o york biewer, a nie o białych yorkach:cool1:
  13. Hihi dziękujemy:loveu: Włosek to świeci się chyba od zawsze.... zdjęcia z fleszem są tak prześwietlone, że widać tylko białą plamę, więc muszę przyciemniać:evil_lol: Anusia, pozycja to jak ta puma z koszulek:eviltong:
  14. Wstaw jakieś fotki, bo chętnie obejrzę:loveu:
  15. Chyba będzie trudno, bo on się już przyzwyczaił, że kaczka spada i wtedy przynosi... poza tym nie mam odpowiedniego sprzętu.:lol: Lecę już!
  16. [URL]http://img521.imageshack.us/img521/31/dscn1129ma1.jpg[/URL] Jaka świetna kurteczka:multi::evil_lol: Długo mnie nie było, więc składam życzenia dla solenizanta! Były jakieś prezenty?:cool3: On jest świetny! Te jego miny mnie rozbrajają:lol:
  17. Jeszcze ma czarne? To długo już:crazyeye: Ja ogonka nie ciacham od dłuższego czasu, żeby pasował do letniej fryzurki:p
  18. Hej Marta! A mówią jaki początek roku tak i cały rok - czyli maluszki na okrągło?:lol: I to same chłopaki. Urocze maluchy:loveu: Pamiętasz jeszcze, że kiedyś miałyśmy się wybrać do Mielna? hihi
  19. [quote name='koregra']To się nacieszyłam kucorkiem :-([/quote] Wolę ciąć niż słuchać rodziny, że kucyk już mu nie pasuje... Zawsze jest wojna:mad:
  20. [quote name='Patikujek']Jejku dawno mnie tu nie było i nie wierzę własnym oczom to na zdjęciach to jest Mikki Matko jedyna jak on zarusł:shake::loveu:[/quote] Tak, to Miki we własnej osobie:lol: Jak dla mnie to on nie jest aż tak zarośnięty... Ma włoski do połowy. [quote name='madziasto4']Ale macie fajne tereny do frisbee :loveu: Próbowałaś kiedyś mu rzucać?[/quote] Tak, ale on czeka aż spadnie:evil_lol:
  21. Przyszłam obejrzeć Twoją pannicę. Moim zdaniem wygląda cudnie i na pewno da radę na ringu. Jeszcze się okaże, że wypadnie lepiej od Ciebie (stres itd.):eviltong: Chciałabym Was zobaczyć
  22. [quote name='Patikujek']Baksik wyściskany:)[/quote] Tylko nie za mocno:eviltong:
  23. [quote name='koregra']I z kucykiem :loveu:[/quote] Pierwszy raz od dłuższego czasu:cool3: Te włoski z tyłu już urosły, ale zaraz je zetnę.
  24. Dziękujemy:p Jest więcej, ale nie mogę wstawić wszystkich od razu, bo mi zabraknie na później.
  25. Ojej przyszłam, a tu takie wiadomości. Wyściskaj Baksika od nas i niech wraca do zdrowia:loveu:
×
×
  • Create New...