-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Nominowanie [SIZE=4][B]zakończone[/B][/SIZE]! Wybiła północ. Teraz czas na kolejny etap - czyli głosowanie. Zasady: [FONT=Verdana]1. Głosujemy do północy 31 stycznia. Po tym terminie głosy nie będą przyjmowane. [/FONT] [FONT=Verdana]2. Głosy wysyłamy do mnie na PW, [B]podając w tytule nazwę konkursu, a w treści numer zdjęcia i punkty!!![/B][/FONT] [FONT=Verdana]3. [B]Głosujecie na maksymalnie 3 zdjęcia[/B] - przyznając punktację od 1 do 5 punktów. [/FONT][COLOR=black]Można przyznać kilku zdjęciom tę samą liczbę punktów.[/COLOR] [FONT=Verdana] 4. Nie głosujemy na zdjęcia, które sami nominowaliśmy![/FONT] [FONT=Verdana]5. Głosować może każdy, nawet jeśli sam nie nominował żadnego zdjęcia. [SIZE=6]Zaczynamy!![/SIZE] [/FONT]
-
Hej! Oj ciężko się pracuje... i w szkole i na dogo:p Już się zmęczyłam od tego czytania, analizowania. Do tego dogo przechodzi remont, a nie wszyscy o tym wiedzą i zaczynają się pytania i PW dlaczego nie ma postów, niektórych stron itd. Wszystko wróci do normy;) Dzisiaj była kolęda bardzo niespodziewana... nie mieliśmy pojęcia kiedy będzie, a tak jakoś nikt nie poszedł do sąsiadów popytać. I szok! Ja w dresach (po domowemu), rodzice też swobodnie w koszulkach - mama do tego w koszulce playboya:lol: Szybko wyciągnęliśmy świece, wodę święconą i podstawki do świec, które nie pasowały wielkością... No i tak zapalona świeca przewróciła się na zeszyt księdza:splat: Jeszcze byśmy spalili mu notatki... Ale było śmiesznie i sympatycznie. Ksiądz nawet w humorze. hihi
-
Hihi, albo byłyby dwa zawały:evil_lol: Chociaż wierzę w Torka.
-
No co już po 12:diabloti: Ide spać... późno już DOBRANOC!
-
[quote name='madziasto4']Buahaha ten dzieciak z kangurami dobry :evil_lol:[/quote] Albo to dziecko na kocyku co memla szczeniaka:evil_lol:
-
Madzia ma burdel:diabloti:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Nie upychacz ino smieciarz :evil_lol:[/quote] Hi hi O Ty!:evil_lol:
-
Hihi:evil_lol: Patrzcie co znalazłam:evil_lol: [URL]http://muzeumhumoru.onet.pl/1188280,2193,art.html[/URL]
-
[quote name='madziasto4']Ale nie jak ten homo-niewiadomo z torebką?[/quote] Niet! Raczej jak ten zielony:roll: Dipsi czy jak on się tam zwał [IMG]http://img.interia.pl/rozrywka/nimg/Teletubisie_fot_strony_1657233.jpg[/IMG]
-
Hahahahaha! Ty to masz przygody:evil_lol: Co jest! Co się dzieje z tym czasem na dogo... posty są pomylone z godzinami i do tego jest napisane, że są z wczoraj:roll:
-
A więc tak: 1. śliczny bannerek:cool3: 2. widzę, że był dzień kąpania. Dwie zmokłe myszki:loveu: 3. Madźka upychacz:diabloti: 4. Fotka Torka świetna! Jak to zrobiłaś?
-
[quote name='madziasto4']Cześć Władzo :cool1:[/quote] [quote name='Anusia & Alutka']Cze Wladka! Mikulec fajowy :loveu: Tak se popatrzylam na bialeczko i stwierdzam, ze Alicja ma ciemniejsze oczyska chiba :hmmmm: Taka dygresyjka :grins:[/quote] Hej! Madźka co to za mina?:mad: Mikuliński ma brązowe co nijak pasuje do blondu:cool1: Aha i z wiadomości to zrobiłam M kitasa na czubku! Mama podsumowała: "Jak antenka Tubisia (czyt. teletubisia)":lol:
-
Obojętnie jak, byle bliżej i wyżej okna:evil_lol: [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1568/pc250850kr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/980/pc250852uh3.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/995/pc250869je0.jpg[/IMG] I na koniec coś specjalnego:eviltong: [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1637/pc250835lf4.jpg[/IMG]
-
Takie końcówki fotek [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5618/pc230801nv8.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9417/pc230804wn7.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/2407/pc250844lp7.jpg[/IMG] białeczko:loveu: [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/5089/pc250847qv6.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/5473/pc250848vn0.jpg[/IMG]
-
[quote name='madziasto4']Madzia teraz to nie średnia najważniejsza, tak sobie powtarzaj i będzie dobrze:lol: Trza się przyłożyć do maturalnych przedmiotów, a resztę byle zdać, na trójach jechać i tyle...:lol: Chciałam takiego blondaska jak Mikuliński, no kurna takiego chciałam właśnie :iloveyou: A kominka nadal Ci zazdroszczę!!! :obrazic:[/quote] Średnią się nie martwię... w gimnazjum tak było, ale teraz to i tak wiem, że nie mam szans:lol: Na ponad 600 uczniów chyba tylko z 20 osób ma pasek na koniec... Ja jestem "normalna":evil_lol: No.... mi też już pasi jego blond:loveu: Jest taki mój. Pasujemy do siebie. Hihi... [quote name='tigrunia']Pikny Mikuś :sweetCyb: Kominek tez pikny :sweetCyb:[/quote] Hej kobitko!:loveu: [quote name='Kasia']Piękne zdjęcie kominkowego Mikulinskiego :loveu: Kominek ma swoje plusy i minusy - daje efekt i wygląd, to fakt ale syfu, marasu i brudnych ścian i sufitów wkoło niego też jest dużo... Z kominkiem jest fajny klimat, jest cieplutko w tym pomieszczeniu bardzo ale teraz jak mam centralne ogrzewanie to jestem chyba bardziej zadowlona bo przynajmniej nie muszę nic robić, nie muszę drewna rąbać i targać go z piwnicy i co chwilę dokładsać i myć tych wiecznie upierdzielonych szyb :p[/quote] Z szybą to jest problem... wystarczy nie wyczyścić jej przed paleniem i sadza robi się jeszcze grubsza. Na szczęście tata sobie radzi. Z drewnem nie ma problemu, a ciepełko jest super:loveu: Czasami to jak w saunie nie da się wysiedzieć. [quote name='Anusia & Alutka'] Wladka, sie doczekac nie moge az opitolisz Mikulca, bo jemu bardzo bardzo krotka fryzurka pasuje.[/quote] Ja też:loveu: Ale już nigdy nie opitole go do samej skóry. KONIEC! Wole jak ma taki meszek. [quote name='Pegaza']cze madzia:p fotki obejrzane fajnie sie ma ten miki nie powiem taki metraz do latania:lol: a kominek kasia ma racje przy tym jest kupa roboty i syfu jednak nastrój kominek daje :loveu: no ja tez czekam na wywiadówke by zobaczyc oceny córy, mam nadzieje ze tarcze zachowa:p[/quote] Hej! Nie pytałam czy się cieszy z metrażu, ale uwielbia chodzić na spacery:razz: Pilnuje drzwi jak nigdy. Nawet się nie słucha skubaniec:mad: Nie idzie go przywołać do domu. Nastrój jest świetny:loveu: A córa, która klasa? [quote name='Anusia & Alutka']Nie ze wszystkiego uczyc sie trza. Troche dyplomacji jelopie i wsio sie da zalatwic. No, w kazdym raze len zes jezd i tyle. [/quote] Dyplomacja to jest to! I w moim przypadku uśmiech:eviltong: Rozbroiłam dzisiaj chemiczkę przy tablicy:evil_lol: [quote name='Kasia']Cze Modzisławowa :loveu:[/quote] Hej Kasiu!:loveu: Ale się dzieje. Uff! Tylko Miki jak zawsze znudzony i rozleniwiony:lol:
-
Jeszcze [SIZE=5]2 [/SIZE]dni! Spieszcie się:razz:
-
Zostały jeszcze [SIZE=5]2 [SIZE=2]dni do zakończenia nominacji:cool3: Brać się do pracy dogomaniacy![/SIZE][/SIZE]
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Witamy kolejnego maluszka i jego właścicielkę:loveu: -
[quote name='Kasia&Max']Pysiulka my też czekamy na zdjęcia, ale napewno ślicznie wyszło:)[/quote] No pewnie! Wstawiaj szybciutko:cool3:
-
[quote name='tigrunia']Wyszkolona Jessi :evil_lol: [URL]http://www.wrzuta.pl/film/1LmEsSEq2k/p1060872[/URL][/quote] Ty gamoniu:evil_lol:! Toż to inteligentny pies jest. Było leżenie, było!:lol: Madzia trzeba było wrzucić Torka do wanny:eviltong:
-
[IMG]http://img106.imageshack.us/img106/2473/pc230790yr3.jpg[/IMG] ulubiona miejscówka - na oparciu:razz: [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/5954/pc230792bg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/5732/pc230795mb1.jpg[/IMG] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/6016/pc230797sc8.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/7808/pc230799lb6.jpg[/IMG]
-
No zobaczymy... może ponad 4,0 wyjdzie:roll: Mam między 1/2 z chemii, ale to długa historia:angryy: Oj ciężkie życie licealisty... No, ale dosyć o mnie. Daje trochę fotek:cool3: [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/8923/pc230773wk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/8224/pc230782nh2.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/1784/pc230785hw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/7109/pc230788pj7.jpg[/IMG] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/9969/pc230789ep4.jpg[/IMG]
-
Hej! Oj ciężki tydzień się zaczął:roll: Ostatnie pytania, sprawdziany i pełno kucia z atlasu... umiem już zatoki i cieśniny:lol: Trzymajcie kciuki! I do napisania!
-
[quote name='Neva']Słonie lepiej trzymać w karafce :loveu::loveu:[/quote] :evil_lol::evil_lol: No to może powróćmy do tematu...:lol:
-
ślepy foksterier nie pasuje do świątecznej choinki...
Magda replied to Aga - Czakra's topic in Już w nowym domu
No to czekamy. HOP:multi: