-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='koregra']Co za parówa go przygniotła :evil_lol:[/quote] Sam często leży na niej to teraz role się odwróciły:evil_lol:
-
Prawdziwy przyjaciel i jak dba o interesy - powinien dostać napiwek:evil_lol:
-
Ciekawe czy w końcu stanie:cool3: Cześć Kasiu! Jak mija popołudnie?:loveu:
-
Miki ze swoim gnatem:cool3: - dywan do prania [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2137/p1111023pe7.jpg[/IMG] [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/5637/p1111026lq0.jpg[/IMG] I języczek [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/5929/p1131088cq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/6126/p1131092yw8.jpg[/IMG]
-
śpiochające [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/451/p1111017tk2.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1277/p1111018bc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/4694/p1111019in4.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/814/p1111020rl4.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1313/p1111021eo0.jpg[/IMG]
-
Mikuliński [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/451/p1111017tk2.jpg[/IMG] Prawie jak puma:evil_lol: [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1313/p1111021eo0.jpg[/IMG]
-
Hihi... Kasika wracaj:loveu:
-
[IMG]http://img81.imageshack.us/img81/2852/p1131064xv5.jpg[/IMG] CDN
-
Trochę pobiegaliśmy [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/1885/p1131057ek1.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2937/p1131058cu3.jpg[/IMG] [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/7533/p1131060fn7.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1911/p1131061ij5.jpg[/IMG] [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/9881/p1131062is1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img110.imageshack.us/img110/5020/p1131047ub3.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4379/p1131048sh3.jpg[/IMG] Taaaakie tereny:loveu: [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9703/p1131049vf3.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1726/p1131050hp3.jpg[/IMG] Skradamy się jak kotek [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9577/p1131052px1.jpg[/IMG]
-
Na początku samo sikanie i znaczenie terenu [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/979/p1131039ps3.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/7645/p1131040aw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/7813/p1131041yv3.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/3996/p1131043gd4.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/8528/p1131045kd7.jpg[/IMG]
-
[quote name='madziasto4']Ksiądz chyba za dużo wina mszalnego łyknął :evil_lol: Długo będziesz te zdjęcia zmniejszać? :shake: Te, Władka, mów mi czemu się nie mogę dostać na ostatnią stronę u Jupków, tylko tkwię 2 strony przed i ani wte ani wewte:mad:[/quote] Oj chyba:evil_lol: Już wstawiam. Spokojnie:eviltong: Widocznie coś się zatkało (jak tyłek Killerka:diabloti:)
-
Dopiero nadrobiłam zaległości. Dużo przeżyć mieliście:lol: Dobrze, że z Killerkiem wszystko w porządku. Również chciałabym zobaczyć go w całości. Ballada ma chyba nierozładowujące się akumulatorki:evil_lol:
-
Hihihihi....oj Madźka mam nadzieję, że do tego nie dojdzie:evil_lol: Już zmniejszyłam i wstawiam
-
O o! To właśnie miałam napisać:eviltong: Zaraz sama muszę coś wstawić, bo zaniedbuje Was
-
Jejku jak ja dawno nie widziałam Tolinka:loveu: Blondyn z przodu, czarnula z tyłu. Ciekawe jaki będzie. Życzymy miłej niedzieli
-
Jak ja nie lubię jak Aguś tak znika bez słowa:mad: Męczy nas! Napisz choć słowo:placz:
-
Hej! No przerwę to sobie zrobiłaś, nie powiem:mad: Ekhm... to ile fotek w poście?:eviltong: Hihi czekam na więcej
-
Cześć Kasiu! TZ był hojny i przywiózł prezenciki?:cool3: Zaległości miałam, że ho ho:evil_lol:
-
To ja też się dopisuje do dziennika - numer 4:p
-
Fajny pomysł z linką:cool3: Ciekawe jakie będą efekty. Co tu jeszcze napisać:eviltong:
-
Hej! Arisek ślicznie prezentuje się w mikołajkowym kubraczku:loveu: Brodę też już ma długą. Zapuszczasz go?
-
Przyszliśmy przywitać pięknego brodacza i jego właścicielkę:cool3: Dawno nas nie było, ale to przez brak czasu.
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Super fotki! Pięknie przedstawiają te oświetlone budynki:loveu: Mmm...ja też bym chętnie wybrała się na taką sesję do Ciebie:loveu: Może kiedyś z Mikusiem:cool3: -
[quote name='tigrunia']Tak, tak .. a mi karta sie zapełniła :evil_lol:[/quote] Hihi no to czekamy w takim razie na fotki:eviltong: Przyszłam w końcu, bo dawno nie zaglądałam;)