Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Jeśli chcecie to mogę przenieść wątek do adopcji. Wystarczy PW
  2. A skąd taka myśl?:roll:
  3. [quote name='Helga&Ares']cze Modowa8) kiedy masz ferie?[/quote] Hej! Jak dawno Cię nie widziałam:multi: Ferie zaczynam jako ostatnia - 11 lutego. Jeszcze kupe czasu:cool1:
  4. Jestem Mam dużo spraw na dogo i nie mam czasu latać po galeriach:wink: Przesyłam buziaki:kiss_2:
  5. No co:eviltong: Czekam na efekt.
  6. Cały czas śledzę ten wątek. Jesteście świetne, że tak szybko zareagowałyście na cierpienie tej suczki. Trzymam kciuki za małą, żeby jak najdłużej cieszyła się życiem w nowym domku;)
  7. [quote name='pysiulka86'][B]A może senny sie zrobił po czytaniu tej lektury która teraz za podusie słuzy[/B] :razz: Pokazuj nam go czesciej, taki ma słodki pycholek. Wy chyba mieliscie galerie prawda ? :cool3:[/quote] Nie jeden by się zrobił senny po przeczytaniu książki telefonicznej:evil_lol: Słodko śpi:loveu:
  8. [quote name='Neva']W moim domu wszytskie świece są fioletowe:loveu:[/quote] :roflt::roflt::roflt: Fajne podsumowanie. A ja mam słonia na łańcuchu:evil_lol:
  9. [quote name='pysiulka86']I uszka wewnątrz trzeba całe ogolić ?[/quote] Całe nie... Wystarczy tylko w tym "trójkącie" [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/9154/f0d47ea8f2286261medcq3.jpg[/IMG]
  10. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Kasia']A mi sie właśnie odkurzacz spalił...:evil_lol:[/quote] Hmm... i co teraz?:evil_lol:
  11. [quote name='Anusia & Alutka'] Wladka ma reflektor ze ho! Fotow oszustka nie oglada![/quote] Nieprawda! Jakbyś miała do nadrobienia tyle fot ile ja to też byś już na oczy nie widziała:obrazic:
  12. Miki też jest spokojny, ale jak był szczeniakiem to czekałam aż zaśnie i dopiero wtedy brałam się za cokolwiek przy jego głowie:lol: [quote name='tigrunia'] Jessi tez jest bardzo grzeczna przy zabiegach kosmetycznych ;-) Polecam takie golarki jednorazowe męskie do ogolenia tych uszek[/quote] Ja używam fryzjerskich nożyczek, żeby uformować, a do ogolenia "płatków" to używam golarki taty:evil_lol: Oczywiście ze specjalną końcówką
  13. Magda

    Galeria Fidlastego

    Fidlaka i jego pozycji to chyba nikt nie pobije:evil_lol: Pozdrów Łukaszka odkurzacza:loveu:
  14. Hej Kasiu! Wiele się nie różni od starej fryzurki, ale zobaczymy jak wyjdzie. Piernikowe chłopaki:loveu:
  15. [quote name='Kasia']Widziałaś głowę Kapryśki? Widziałaś to, że juz nigdy nie doświadczymy tego Jej cudnego twóreczego i słynnego niaładu, który tak dumnie nosiła swego dobrego czasu?[/quote] Aaaaaa.....rzesz kurka! Rzeczywiście:crazyeye:
  16. Wszystkiego naj dla naszej dużej już panny:loveu:
  17. [quote name='Anusia & Alutka']O nie. Juz jedna zrobila fryzurke inna niz zawsze :cool1:[/quote] To była insza fryzura:diabloti: Moja będzie lepsiejsza. Zobaczycie na wiosnę
  18. [quote name='Kasia_zg'] [CENTER][I][COLOR=navy]Cześc Madziu miło że Nas odwiedziłaś:)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]W fryzurce po weselu wyspałam sie na wszystkie strony wstałam i nawet ani jeden loczek sie nie rozwalił zreszta wszystko było tak jak po uczesaniu i tak przełaziłam całą niedziele i dopiero wieczorkiem rozbroiłam to arcydzieło po czym zliczyłam spinki i okazało sie ze miałam wpietych 70 spinek :p[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Oj to dużo:cool3: Ile czasu zajęło spięcie tych loczków?
  19. Fioneczce mówimy dobranoc!:loveu: Kasiu, a dlaczego masz nie spać?:roll:
  20. [quote name='Anusia & Alutka']Oooo Władka!! A co Ty tam robisz? :crazyeye: Az tam Cie po roratach zawialo?? [/quote] Że co? Że ten gość to niby ja?:mad: O Ty Francuzie! Sis! Na dogo biegiem, ale już!
  21. Anusiak normalnie nas rozpieszczasz tymi fotencjami:cool3: Będzie tak cały rok? Tak długo nie widziałam Alutki:loveu:
  22. Ludzie! Kasia nam słabnie! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_11_2.gif[/IMG]
  23. No prosze jaka śliczna fryzurka:loveu: Zostało coś jeszcze po niej?
  24. Czyli co? Jutro spotykamy się na dogo do południa?:Cool!:
×
×
  • Create New...