-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Bo Madźka za dużo czasu spędza przed monitorem... Weź Ty kobieto kup se prawdziwe %, zabieraj paczkę znajomych i nie wracaj tutaj przez 3 dni:eviltong: Potem czekamy na relację. Jak mogłaś ominąć STUDNIÓWKĘ!! Ja w tym roku próbowałam się wkraść, ale nie wyszło...
-
Ojej nasza Corineczka mała :multi: Śliczna kruszyna! Super razem wyglądacie! Fajne dziewczyny:loveu:
-
Cześć dogomanki! Znowu wieczorowe spotkanko na forum?:cool3:
-
[quote name='tigrunia']Bry wieczór Mona .. jak maluszek ? :loveu:[/quote] No właśnie? I pokazuj nam wreszcie obciętego Koralika:loveu: Ciotki dawno go nie widziały, a on przecież wychował się prawie na forum. Kwiatki śliczne!
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ej normalnie powiem to publicznie. Wiecie, ze ten durnowaty łeb nie byl na studniowce??[/quote] a DLACZEGO?:crazyeye:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Aaaaale balon :megagrin:[/quote] Podoba się?:grins:
-
Hej Madziu! (dawno tak nie pisałam:eviltong:) Jak mijają ferie? Wybierasz się gdzieś jeszcze?:cool3: Teraz możesz imprezować nawet w tygodniu. Chłopaki się pewnie cieszą, że mają pańcię na dłużej:loveu:
-
Ekhm... niczego nie widziałam, wcześniejszych postów nie czytałam:obrazic: Się zdenerwowałam wczoraj i dzisiaj też taki goopi dzień... Nie mam na nic ochoty. Wstawiam fotki, żeby nie zanudzać [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/1863/p1131088do3.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/4984/p1131092bp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/518/p1131094aw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/8171/pc290893ef0.jpg[/IMG]
-
Mery wątek jest z lutego ubiegłego roku, więc chyba nikt nie odpowie:lol:
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
[quote name='abadonka']Kurcze mam problem Jestem niby zarejestrowana a nic zrobic nie mogę bo jakas strona niedostepna mi sie pokazuje. Co mam zrobic?:placz:[/quote] A czego konkretnie nie możesz zrobić? Może spróbuj się wylogować i zalogować ponownie. -
Hej! Czytałam o oczku... Trzymam kciuki, żeby szybko się wygoiło:loveu:
-
Hej;) Jutro weekend:loveu: Nareszcie. Dzisiaj byliśmy z Mikim na poszukiwaniu nowej trasy do spacerów i znaleźliśmy nawet lepszą:cool3: Także już się nie boimy. Nie wiem co mam jeszcze napisać... same nudy u nas... nie to co u Madźki, ciągle coś się dzieje:evil_lol:
-
Chyba tak zrobię, bo patrzenie na ekran zaraz mnie zabije:lol:
-
[quote name='Pegaza']Hej Madzia:p jessu nie byłam bym sobą gdybym nie napisała ze Ci dywanik wybrudzil tym gnatem:evil_lol: [/quote] hihi wiem:eviltong: W najbliższym czasie i tak idzie do prania Hej! Wszyscy żyją - M&M i drzewko również. Stawy nie bolą, bo nie ma czego pielęgnować:lol: Coś mnie głowa boli. Pomóżta! Wiecie, że usuwają nam przejście na pole?:placz: Budują kolejne szeregówki... No i M w powietrzu [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1921/p1131076pr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6416/p1131081bg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/2227/p1131084nk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8983/p1131085fh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/1846/p1131086ww6.jpg[/IMG]
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Witamy!:multi: -
Fajne te Wasze chłopaki - Tuptuś ma fryzurkę, którą chciałabym zrobić Mikusiowi w tym roku, z małymi zmianami. Max do krótkiej fryzurki jest stworzony:loveu:
-
Całą atmosferę psuje osoba białeyorki. Ja z chęcią przyglądam się rozwojowi biewerów w Polsce, inni również.
-
To smutne:sad: Mam nadzieję, że kiedyś zagości u Ciebie blondyna:loveu: Życzę Tobie tego z całego serducha!
-
[quote name='AmiX'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Śliczne złotko :loveu::loveu:jak na niego patrzę przypomina mi się moja blondynka kochana:-([/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mikuś jest słodziutki :loveu:taki zloty skarbik:loveu:[/SIZE][/FONT][/quote] Dziękuje! Taki blond chłopak;) A Ty miałaś blondynkę? Nie wiedziałam... [quote name='madziasto4']To nie w tym rzecz, jego po prostu nie bawi aportowanie :niewiem: Latem mam plan skombinować taki własny amatroski tor agility na działce, może Masterkowi przypadnie do gustu :) Bo jeśli chodzi o Torka to wątpliwoście nie mam :lol:[/quote] Ja robiłam taki... z kija od szczotki, skrzynek itp. Bardzo nam sie spodobał i nawet udawało się przeskakiwać bez kłopotów. Szkoda, że w Koszalinie nie ma takich profesjonalnych torów
-
[quote name='madziasto4']Ja w korzeniu widzę napakowanego mężczyznę :hmmmm:[/quote] Z włosami pod pachą (od naszej lewej):evil_lol::evil_lol:
-
haha...przypomniałam sobie jak Miki chodził w swoim kubraku z nogawkami. Pełny wyprost tylnych nóg:roflt:
-
Biedny:placz: On jest za malutki na takie wielkie piłki. Jeszcze go zatrzasną Dzięki!
-
Marta czyżby sesja?:cool3: Wpadaj czasami do nas na forum no i do swojej galerii
-
Halo!:loveu: Co nam powiesz ciekawego?
-
A wpadniecie do Koszalina w lipcu?:loveu: Kurcze... muszę zaznajomić się z jakimiś hodowcami i pojeździć po wystawach. Niech mnie ktoś przygarnie...:-(