Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Magda

    koszt yorka

    [quote name='iberia']Madzka wzięła sie ostro za porządki:diabloti: Takie swiateczne[/quote] Poczułam natchnienie:ghost_2:
  2. [quote name='Hania:)']Ale w 5cio gwiazdkowym hotelu?:) [/quote] A może być pod gwiazdkowym gołym niebem?:megagrin:
  3. [COLOR=Red][B]Tutaj off także usunięty - niektórym się chyba liczniki wyzerują:diabloti:[/B][/COLOR]
  4. Magda

    koszt yorka

    [B][COLOR=Red]Off usunięty[/COLOR][/B]
  5. [B][COLOR=Red]Cały off dot. r=r usunięty[/COLOR][/B]
  6. [COLOR=Red][B]Cały off topic usunięty:cool1:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='Hania:)']W kategorii "najbardziej zakręcony pies dogo" pierwszą nagrodę zyskuje TOREK! Gratulujemy:) Po odbiór nagrody (2 tygodnie na Bermudach) zgłaszamy się do moderatorów:):B-fly::laola:[/quote] łoj... nie stać mnie na taki gest:grins: Mielno wystarczy? Pati zaczynaj zbierać na wyjazd!!
  8. [quote name='madziasto4']Master miał problemy zdrowotne[/quote] I te psie - wycie do suczek po nocach:loveu: Romeo... Miki nadal uzbrojony:evil_lol:
  9. Niezła gromadka. Flapi nadrabia charakterem, bo wielkością to raczej nie zdoła:evil_lol: [B][COLOR=Red]Przypominam, że w poście max. 5 zdjęć - te nadliczbowe pozamieniałam na linki;)[/COLOR][/B]
  10. Hej! Nie mówcie o remontach... Porozmawiajmy o pogodzie:evil_lol: Daria co za Simsy? Też bym pograła...:lol:
  11. No co! Moja wina, żeś pierwsza tu wpadła? I to jeszcze z takim impetem:evil_lol:
  12. M oczywiście też:loveu: [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3640/p3101275dd2.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/2068/p3151283go2.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/3954/p3151284yz1.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5967/p3151285kl6.jpg[/IMG] [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/8416/p3151286qy4.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9581/p3151287tq2.jpg[/IMG] W tym roku kiepsko z dekoracją, bo nie było komu:cool1: Ważne, że zjadliwe
  14. No to od początku [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4660/p3151277by7.jpg[/IMG] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/595/p3151278tp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6262/p3151279vf0.jpg[/IMG] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/6523/p3151281ng6.jpg[/IMG] [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/9127/p3151282fc6.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Kasia']Władziu, Tyś taka zapracowana bidoczko, że już w tak młodym wieku myślisz o swej starości i na emeryturę swą zarabiasz :evil_lol:[/quote] No.... dostałam nawet PIT-a za swoje letnie papierochy:evil_lol: Zwrócą mi kieszonkowe to sobie ciuchy kupie w końcu. Zaraz daje mazurki, bo o nich zapomniałam...
  16. 3 pokojowe też lubiłam - na trójkę w sam raz;) Teraz to nie ma komu sprzątać... o oknach nie wspomnę:cool1:
  17. No hej!:lol: Daria masz racje... tak rzadko rozmawiamy, że nie wiadomo o czym pisać. No to fotki poproszę:eviltong:
  18. Cześć:loveu: Pozdrowienia dla Oskarita!
  19. Więcej, więcej! :sweetCyb: Nie trzymaj dłużej w niepewności
  20. Hej dziewoszki! Przywieź Alutke do nas! Wypuścimy ją w pole:evil_lol:
  21. Hej! Chłopaki brykają na łóżku, że ho ho:razz: Masterkowa pozycja wyzywająca super! Uff... dobrze, że mam komputer przy kaloryferze:loveu: Przynajmniej łapki mi nie marzną. Pogoda do kitu:cool1:
  22. [B][SIZE=2][COLOR=Red]Przypominam, że max. rozmiar zdjęcia to 640x640. Proszę o edycję wcześniejszych postów i zmniejszenie zdjęć, bądź zamianę na linki;) W razie problemów zapraszam na PW[/COLOR][/SIZE][/B]
  23. [quote name='Vici i Jeannie']ale jestem przekonana, ze ich nie ma... a, wczesniej jeszcze i oczy lzawialy... a teraz juz nie... ale i wtedy, kiedy byla mloda i jak "odkurzacz", to i to tylko jakies 3 razy tak bylo, a więcej nigdy nie miala robakow, przeciez one są widoczne w kalu po odrobaczeniu, to po co dawac psu tabletki, jak on jest czysty? :roll: [/quote] Nigdy nie masz pewności, że Twój pies jest "czysty". Tak jak napisała Ania (Kaladan): [QUOTE]Cykle rozwojowe są skomplikowane, można się zarazić przez pokarm, można przez kontakt z jajami (które np są w odchodach innych psów na trawniku po którym biega nasz pies, a nawet my możemy coś przynieść na butach do domu)[/QUOTE] Po co więc narażać psa i przede wszystkim siebie?
  24. Miki - prawie 4 lata (za 2 miesiące) wysokość w kłębie - 27cm długość - 29 cm obwód klatki - 34cm:lol: waga - 3,2kg
  25. [quote name='Vici i Jeannie'] a teraz juz nie kaszla, nie wymiotuję, nie jezdza na pupię, więc ja nie widzę powodu truc psa z tymi lekami, one nie tak sobie niewinnie zabiwa robakow, one szkodzą i dla psa, oczywiscie nie duzo, ale tak przez zycie nabiera, nabiera, nabiera się...:roll: [/quote] [quote name='Vici i Jeannie'] Ja rozumiem, i mowię ci, ze jak widzialam, ze jest koniecznosc, to i odrobaczalam, a teraz nie widzę do tego powodu... [/quote] Czyli rozumiem, że wolisz leczyć niż zapobiegać, bo skoro odrobaczasz z konieczności... Jakoś nigdy nie spotkałam się z naukowym opracowaniem, że środki na robaki mają zły wpływ na zdrowie psa (nawet po latach). Ja odrobaczam swojego psa co 3 miesiące, ponieważ jest głaskany, całowany i nie chcę się zarazić jakimś paskudztwem. Ma kontakt z innymi psami i dlatego czuję się bezpieczniej jeśli wiem, że jest "chroniony". Pasożyty mogą spowodować spadek odporności, hamowanie wzrostu i rozwoju, a duża ilość pasożytów może spowodować niedrożność, zatkanie jelit:roll:
×
×
  • Create New...