Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Madzik cały czas jesteśmy z Tobą!:loveu: Nie daj się!
  2. hihi zdjęć z wyprawy nie mam, bo Miki nie był obiektem focenia:eviltong: Tym razem skupiłam się na rodzinie, ale mam jeszcze kilka zaległych. [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/2910/p4191563su4.jpg[/IMG] [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/5471/p4191571hb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/5763/p4191572mj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/5277/p4191575la9.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/6052/p4191577ny7.jpg[/IMG]
  3. Szkoda słów:shake: Co się dzieje z tą rasą...
  4. Zacznę od uszek, bo ładnie obcięte;) Ten kosmyk trzeba skrócić jeśli wpada do oczka, a najlepiej tak jak jest z drugiej strony. Odczekaj aż włos podrośnie i zobaczysz w jakiej długości jest Maxowi najlepiej. Nie wiedziałam, że Maxowi kręcą się też włosy na głowie:lol: Przy kitce miał zupełnie proste.
  5. Hej kochani! Przepraszam za taką długą nieobecność, ale cały weekend spędziłam z rodziną na podróżowaniu i leniuchowaniu. Taki mały urlopik:loveu: Jak ja kocham maj! Nic tylko siedzieć na działce i nad morzem. Jutro wstawię jeszcze jakieś zdjęcia. Pa!
  6. Magda

    Drgawki u Yorka

    Na pewno mu zimno. Często tak jest po ścięciu, więc nie ma się czym martwić. Przyzwyczai się;)
  7. [quote name='anushka'] znacie w rejonie Katowice-Sosnowiec-Będzin jakiegoś fryzjera psiego?? bo Magda Miki a daleko mieszka :cool3: bo na kolanach bym do niej darła o takie ładne obcięcie Boogi ;-)) aha i nie mogę znaleźć kiedyś tutaj na forum widziałam fotkę obciętej suczki..stała i na grzbiecie miała coś ubrane..[/quote] Ojej dziękuje:oops: Takie moje zabawy w fryzjera, ale ciesze się, że się podoba. Poszukaj może [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25624"]tutaj[/URL]. Nie kojarzę, o które zdjęcie chodzi, ale pamiętam inne. Zaraz postaram się znaleźć;) EDIT: Znalazłam mój stary post [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=1270300&postcount=327"]tutaj[/URL]. Taka fryzurka dla suczki jest według mnie bardzo fajna.
  8. Vici, Kasia ma swoje zdanie i nic go teraz nie zmieni, więc uważam, że nie ma sensu kontynuować off'a tym bardziej, że ona sama nie ma na to ochoty;)
  9. Dobre wieści;) życzymy zdrówka
  10. Wiosenni modele na tle zieleni po prostu cudo!:loveu: Torek jak zawsze musi czymś zaskoczyć. Nikt mu nie dorówna.
  11. Nie szkodzi. Fajnie dowiedzieć się czegoś innego;) Szczególnie od praktycznych znawców. Może Ty wstawisz jakieś fotki?:razz:
  12. Szyjkę?:p Jeszcze nikt nie chwalił Mikusiowej szyjki. Co rusz dowiaduje sie nowych rzeczy.
  13. Dziękujemy:loveu: Jaka tam ze mnie groomerka... obcego psa bałabym się ciąć:lol:
  14. Magda

    Misia

    To ja tylko przypomnę, że max. rozmiar zdjęcia to 640x640. W jednym poście można umieścić max. 5 zdjęć. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=80"]Tutaj[/URL] jest specjalny dział, który służy do pokazywania zdjęć swoich pociech, a także prowadzenia dziennika itd. Jeśli chcesz, żeby Twój wątek tam trafił to daj znać. Pozdrawiam!;)
  15. A to moja praca model - Miki przed [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/4025/p3241296uo8.jpg[/IMG] po [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/5470/p4191616jv8.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4199/p4191580sq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3328/p4191599pa9.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4412/p4191598nw0.jpg[/IMG]
  16. [quote name='magda_z'][B]hej! Masz ślicznego yorka ;) Niestety mój Pongo nie przepada za psami tej rasy.[/B][/quote] No proszę... to się nazywa yorkowstręt:lol:
  17. Na kiedy Germania ma termin?:razz: Czekamy na prawdziwe polskie Biewery
  18. Przypominam, że w poście można umieścić max. 5 zdjęć o wymiarach max. 640x640! Te za duże pozamieniałam na linki;) Pozdrawiam!
  19. Za duże zdjęcia zamieniłam na linki. Jeśli masz problemy ze zmniejszaniem rozmiarów to tutaj mała instrukcja;) Pozdrawiam!
  20. [quote name='dzasta']Tak mi właśnie na kabanosa wyglądało :p Dżezio się brzydzi psich kabanosów i nie chce ich nawet spróbować :p[/quote] Miki nawet je lubi, ale nie tknie tych w opakowaniach...:lol: [quote name='Anusia & Alutka']Wladka ma lasek pod nosem wiec za bardzo chodzic nie musi :evil_lol: To to co wygladalo jak mniam mniam z psiaskownicy? :evil_lol: [URL]http://img148.imageshack.us/img148/9470/p4191594ak0.jpg[/URL] kita wewery :loveu:[/quote] Ha! Ha! Ha:cool1: Dokładnie - mniam, mniam:eviltong:
  21. No prosze. Z niecierpliwością czekam na pierwsze fotki:loveu:
  22. [quote name='Aga76']Mikuchna prezentuje się szałowo! [COLOR=paleturquoise]jak zawsze[/COLOR][/quote] :loveu::loveu: M aż się zaczerwienił Max jaki zadowolony:razz: Czuje wiosnę
  23. [quote name='Aga76']Cze Madźka :p Fotki rewelacja! Wiosenne krajobrazy i pan Miki :loveu:[/quote] Hej! Dziękujemy. Miło nam, że się podobają:loveu: [quote name='dzasta']A co Mikulek ściska w paszczy :D Bo to tak z jednej strony wygląda na patola a z drugiej na taki smaczek wielki dla psa :lol: [URL]http://img225.imageshack.us/img225/1713/p4191562ii4.jpg[/URL][/quote] Psiego kabanosa - tzn. jego połowa, bo on jest jeszcze raz taki duży:p Musiałam go połamać, bo Miki obijał nim o meble i nasze nogi:evil_lol:
  24. Hej! Corinka tak szybko się przyzwyczaiła:lol:
  25. [quote name='Kasia']W dalszym ciagu skróciłabym firanę co nie zmienia faktu, że fryzurka jest fajna i Miki wyglada super. Więce żadnych uwag nie napiszę.[/quote] Kasiu:loveu: Za uwagi jak najbardziej dziękuje. Firana jest do skrócenia, ale nie chce mi się za to zabrać. [quote name='Helga&Ares'][URL]http://img148.imageshack.us/img148/4199/p4191580sq0.jpg[/URL] najcudniejsze zdjęcie jakie widziałam w Waszej galerii :-o:loveu::loveu::loveu::-o:-o:loveu::loveu::loveu::-o:loveu: [URL]http://img148.imageshack.us/img148/5470/p4191616jv8.jpg[/URL] to też świetne:loveu::loveu::loveu: dzięki za podpis:Rose:[/quote] Dzięki:loveu: Zaraz skończy mi się limit emotek w poście:evil_lol: Nie ma za co. [quote name='madziasto4']No właśnie, najlepiej nago... No, mogę poduszki wypychać :evil_lol: Taak, mniej więcej taka jak zawsze- zdjęcia już są u nas :p Raaaany julek ale ładne zdjęcia :loveu: Tereny macie superowe :loveu:[/quote] Zdjęcia widziałam. Te Torkowo-wyścigowe również:p Noo... tereny mamy fajne:lol: Szkoda, że nie mamy na osiedlu psiarzy z małymi pieskami. Wybiegałyby się potwory. [quote name='dzasta']Warto było czekać na foteczki :) Mikuś super wygląda i jaki ogonek ma śmiszny - uwielbiam takie u Yorasków :loveu: Buziaki w nochalek dla Mikowskiego :loveu:[/quote] Warto, warto:p Idę szukać modela, żeby ucałować Patrzcie co mom [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1713/p4191562ii4.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...