Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='madziasto4']Nooo, 4 miechy :cool3:[/quote] łeee...to w takim czasie zrobisz prawdziwy ogród:eviltong: U nas na razie stoją wielki góry ziemi do wyrównania [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6660/p3091270gj7.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7135/p3091271ki0.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1052/p3091272kx2.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9647/p3091273nb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4886/p3091274pf7.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Kasia']Jak tu wiosennie i kororowo :loveu: Mikulec włochacz, za niedługo dorówna Matusiowi...:evil_lol:[/quote] Nie da rady. Wczoraj pożegnał się z nadmiarem kudełków na pysiu i zdjęłam mu z grubości na tułowiu. Teraz jak chodzi to nie unoszą się te pióra. [quote name='madziasto4']Chyba aż siatki brakuje:evil_lol: Jak ja lubię takie prace ogrodowo-porządkowe :loveu: Nas czeka to samo i jeszcze więcej na działce nad jeziorem. Łącznie z oraniem:evil_lol:, wyrównywaniem, skarpą, krzaczkami, ogradzaniem :mdleje:[/quote] Będziesz miała co robić w wakacje:eviltong: Potem to tylko przyjemność patrzeć.
  3. [quote name='tigrunia']Chyba w słońcu :crazyeye::crazyeye: :cool1:[/quote] No a gdzie? W księżycu?:diabloti:
  4. Normalnym jedzeniu.....a nie tym psim:cool1: Sama sobie wzięłam paluszki:eviltong: Toro już bryka
  5. [quote name='tigrunia']Ale tu zakwitło ładnie :loveu:[/quote] No nie?:loveu: [quote name='madziasto4']Macie już ogrodzony teren wokół domu?[/quote] Brakuje tylko siatki. Powinna być na wiosnę. Jak będzie cieplej to zaczynamy sprzątać ogród, siejemy trawę i sadzimy krzaczki:p Dużo pracy przed nami.
  6. Cześć głodomorki!:loveu: U nas 16,5 stopnia. Zaraz idziemy na jakiś spacerek
  7. Hej Kasiu i Madźka! Akumulatorki naładowane i poszliśmy na spacerek na łąkę:p Teraz znowu ładuje - ale u mnie na łóżku.
  8. [quote name='tigrunia']No masz :evil_lol: Ale juz mnie zadyszka wzieła :shake:[/quote] A ja zgłodniałam:evil_lol: Idę zrobić postój u Madźki. Ona zawsze coś tam ma pod ręką:eating:
  9. No właśnie, jak tam? Czekam na chociaż jedną fotencję Melki:loveu:
  10. Ehh... zapomniałam co miałam napisać:lol: Nieważne. Dawaj ciasteczka, bo żem głodna!
  11. [quote name='tigrunia']Władka wolniej ! Bo nie nadążam za Tobą!! :evil_lol:[/quote] Sasasasa:diabloti: Mam ogon!
  12. Hej Zmorki! Lecę pooglądać zdjęcia:cool3: Chociaż nie powiem, żem ciekawa nowych:eviltong:
  13. Hej żuczki!:multi: Co słychać? Byliście dzisiaj korzystać ze słoneczka?:loveu:
  14. Trzymam kciuki, żebyś podołała:eviltong: To ja poproszę kawałek torcika jak jeszcze został - tylko, żeby nie był za suchy
  15. Magda

    Galeria Fidlastego

    Noo... ja dzisiaj zamarzłam w kościele podczas rekolekcji:cool1: Gupek ze mnie ubierać się tak cienko. [QUOTE]Jakie Mroziki ?? :crazyeye: U nas dziś 12 stopni!! Świeci, aż oczy bolą! A ja w pracy do 18 :placz:[/QUOTE] Hahahahahaha!
  16. [URL]http://images29.fotosik.pl/168/df6cd8fda975ff91.jpghttp://[/URL] Świetna fota!!:evil_lol::evil_lol: Fotki przepiękne - te kolory:loveu:
  17. Gdzie się dostaje taki prezent z różą?:loveu: Poproszę z dostawą do domu. Co do aparatów to ja też chętnie zamieniłabym na lustrzankę... chociaż na dzień dzisiejszy wolałabym kupić sobie coś innego za te pieniądze:eviltong:
  18. Tutaj nadal impreza. Znowu nie trafiłam:diabloti: Pozdrawiamy! Jakieś fotki by się przydały.....tak tylko piszę:eviltong:
  19. Magda

    Galeria Fidlastego

    Hej Fidlaki! Fidel za kratami:evil_lol: Kto by pomyślał, że tam jest najlepsza kryjówka Jaka pogoda u Was? Spacerkowa?
  20. Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę ją na wystawie:loveu: Pozdrawiamy!
  21. Przyszliśmy odwiedzić koleżankę:loveu: Rośnie z niej prawdziwa dama
  22. [URL]http://images32.fotosik.pl/170/ce98ec8f9989c76b.jpg[/URL] Włosy na pychu poszły razem z uszami....:crazyeye: Biedny Mati
  23. Ojej to rzeczywiście Was zrobili:roll: Wczoraj bliżej poznałam pewną suczkę yorka na osiedlu - mała ma 7 miesięcy i waży 1,1kg. Koło niej stał piesek tak podobny do Corinki:loveu: No maleństwa!
  24. A spokój ma być!!:-x Zabierać się do robienia zdjęć, a nie latają po galeriach... Cześć!:loveu:
  25. Halo!!! Przyjdziesz Ty wreszcie? :mad:
×
×
  • Create New...