-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Torek w wannie!:turn-l: Czarny gremlinek hehe Madźka, że Tobie się chciało opitolić ich jednego dnia... My to mamy talenta:loveu:
-
Super spotkanko! Dziewczyny pięknie się prezentują:loveu: Życzymy więcej jak najwyższych lokat!
-
Teraz widać jak się wysrebrza na grzbiecie:cool3: Kolejny blondynek:loveu:
-
[quote name='Kasia']Super wiosenna fryzurka z ekstra ogonem :loveu:[/quote] Teraz to pasi, tak? Wcześniej były uwagi co do firany:eviltong:
-
Dziewczyny nie są do siebie podobne:eviltong: Jak nie siostry. Masz więcej zdjęć z wystawy?
-
A jaka była stawka, konkurencja?:razz: jedno zdjęcie było za duże, więc zamieniałam je na link
-
[quote name='AmiX'] My zawsze sie śmiejemy że ona ma chyba błekitną krew :) zawsze robi to na co ma ochote, ma fochy i nie lubi dzeszczu....księżniczka:lol: [/quote] Niezła dama:razz: Psia arystokratka Dawno nie było Mikiego, więc się pokazuje [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4199/p4191580sq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/5470/p4191616jv8.jpg[/IMG] i kilka w biegu [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/336/p4191613zs3.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/2640/p4191614mz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/2/p4191617bd0.jpg[/IMG]
-
Posty ześwirowały...:stupid: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/5470/p4191616jv8.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/2/p4191617bd0.jpg[/IMG]
-
[quote name='dzasta']Cześć Magdulka Władka i Mikuś :loveu: Nie pokazywałam się bo wpadłam w wir pracy i jakoś mi się w domu nie chciało przy kompie siedzieć ale jestem. obejrzałam zaległe zdjątka :loveu: :smilecol:Wszystkiego Naj z okazji urodzinek i tych z tych ważnych. Spóźnione ale szczere a od Czesia mokry Buziak :smilecol: Magda a gdzie te zdjęcia? chyba już powróciliście z lasu :D[/quote] Nie szkodzi wiem, że byłaś zajęta:p Miło nam, że o nas pamiętasz:loveu: Dziękuje za życzenia! hihi ja tak zawsze mam... naobiecuje, a potem mi się nie chce wejść na dog:lol: Zaraz je wkleje [quote name='AlKil']Dzień dobry!:lol: Miki wygląda świetnie. No i spóźnione życzonka od nas. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_16.gif[/IMG][/URL][/quote] Hej! Dawno Was nie było:eviltong: Ja nie lepsza... Dzięki!:loveu: [quote name='madziasto4']Cześć Władzia :loveu: Raaaaaaany, zawsze tak samo oblepiona włosami jestem po strzyżeniu (nie swoimi włosami! ) :mdleje: Ja się dzisiaj biorę za chłopaków, kąpanko, a potem opitolę obu. Master już tak zarósł, że wygląda jak taka beczka :eviltong: Nie lubię tego okresu przejściowego- teraz to te włosy w każdą stronę sterczą, za krótkie żeby się ładnie ułozyły, a za długie na krótką fryzurę :lol: Mikul świetnie wygląda :loveu: A te jego uszka...:loveu: :evil_lol:[/quote] Noo... najlepiej to chyba nago:evil_lol: Ty to masz dwa razy więcej kudełków, więc nie zazdroszczę:eviltong: Master rzeczywiście jak beczka:evil_lol: - widziałam w galerii. Fryzurka taka jak zawsze rozumiem? Mój sportowiec:loveu: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4199/p4191580sq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/9128/p4191583kg2.jpg[/IMG] Z wachlarzykiem:cool3: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8948/p4191587zj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/9470/p4191594ak0.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/9880/p4191596wh4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4412/p4191598nw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3328/p4191599pa9.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/336/p4191613zs3.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/2640/p4191614mz9.jpg[/IMG] wygibasy:eviltong: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4018/p4191615ug1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Witaj Władziu :)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Wiesz głupio mi strasznie ale nie bywam zbyt czesto na dogo wiec może mi wybaczysz i przyjmiesz odemnie mocno spóźnione ale Najszczersze i płynące z głębi serducha życzenia Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin Oby to dorosłe życie było usłane dla Ciebie różami :calus::Rose:[/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=#000080]Pięknie Mikusiowi w nowiutkiej fryzurce :loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#000080]Pozdrawiamy [/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Kasiu lepiej późno niż wcale:loveu: Bardzo dziękuje! [quote name='AmiX'][URL]http://img232.imageshack.us/img232/2637/p4131555mp1.jpg[/URL] Bardzo ładna fotka!! Piesek rewelacyjny:loveu:[/quote] Dziękujemy za takie miłe słowa:p Porobię dzisiaj nowe fotki, bo wybieramy się na spacer do lasu [COLOR=PaleTurquoise]hihi [COLOR=Black]Teraz czeka mnie sprzątanie.[/COLOR][/COLOR]
-
Witamy uroczą parkę:loveu: Ile mają? [COLOR=Red]Na forum można umieszczać max. 5 zdjęć w jednym poście;)[/COLOR]
-
Cicho! Ja już jestem i nie moja wina, że reszta poszła za Władki przykładem:cool1: Teraz wszyscy powinni powiedzieć: "Więcej nie będziemy tak robić i postanawiamy się poprawić". Fidel językowo - łóżkowy:loveu:
-
Komentarze ludzi typowe:cool1: Szkoda, że przespałaś termin zgłoszenia na wystawę:mad: Oby to było ostatni raz. Taką suczkę to trzeba pokazywać!
-
Hej! Nie wiem co mam napisać...... Dobrze, że choróbsko sobie poszło, bo dłużej by Cię nie było na forum:eviltong:
-
No to ja też ładnie się uśmiecham o fotki:p
-
Masz wesoło z tym całym zwierzyńcem w domu:p Mati po kąpieli taki napuszony hihi
-
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia:loveu: Tulasy dla dzielnego kawalera
-
Chyba przegięła:cool1: Ale pustki..... Echo!!!
-
Witajcie! Jak się czuje nasz solenizant? Dawno go nie widziałam:loveu:
-
My też przyszliśmy:p O pogodzie nie będę wspominać, bo nie ma o czym mówić:cool1: Moje kości nie widziały słońca chyba od tygodnia... a co dopiero lasek:lol:
-
Hej! Jak samopoczucie przed weekendowe?:loveu: Całusy dla małej księżniczki
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Co Wy takie niecierpliwe. Daga nie ma czasu (znam ten ból). Jak przyjdzie to wszystko pokaże, prawda Sis?:p Oskarito umie zrobić język w trąbkę:eviltong: [URL]http://images34.fotosik.pl/158/fb0e8eb8bf43e906.jpg[/URL] -
Flapi na każdym zdjęciu wychodzi inaczej - raz z podniesionymi uszkami, a raz nie:lol: Mały rozrabiaka
-
Witaj Nadziejo! Westie wygląda zupełnie inaczej! Jaki czyściutki:loveu: Pozdrawiamy Was!