Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Hej Sis! Fotka w powietrzu rewelacja!:evil_lol: Ten rozkrok Widzę, że Tobie również przeszkadza zarost. Ja dzisiaj skubnęłam M:lol: Na razie ma tak na 3-4 cm w razie zepsucia pogody, a za jakiś czas na jeżyka. Jutro muszę przyciąć portki, firanę i pysio, bo nie chciałam go już dzisiaj męczyć. Od razu poczuliśmy wiosnę:loveu: Dobrze masz z laptopikiem w łóżku... Ja to przy biurku muszę ślęczeć:cool1:
  2. Jak dawno Was nie widzieliśmy:loveu: Super duecik! Kaczki - druga miłość Mikiego:evil_lol: Wysłałam PW
  3. Ojej niedobrze. Trzymamy kciuki, żeby choróbsko sobie poszło:mad: Mała słodka. Nabrałam się:eviltong:
  4. Hej kochane!:loveu: Zaniedbujemy Was ostatnio, ale wiadomo jakie są tego przyczyny... Zresztą nieważne. Dzisiaj M miał cięcie kudełków (moja robota!) - efekty pokażemy jutro:cool3: Kupiłam też nowe wyrko. Teraz muszę się zająć wstawieniem wszystkich już nieaktualnych zdjęć [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7103/p3241288gz4.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/5263/p3241295lb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/4025/p3241296uo8.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/336/p3241297ts5.jpg[/IMG]
  5. Co do ciemniuchów to masz rację:evil_lol: Szykujecie się na jakieś wystawy?
  6. Jaśniutka:loveu: Widać, że zdjęcie robione po wariacjach (pewnie kocykowych:lol:) Uszka już stoją?
  7. Nie jest tak źle. Według mnie tylko głowa jest za duża w stosunku do całego ciałka:lol: Ja dzisiaj sama obcięłam M... Jutro wstawię fotki, bo model już śpi.
  8. Haha pierwszy raz widzę coś takiego:evil_lol: On jest niesamowity
  9. [quote name='madziasto4']Poczułam się jak jakiś świr z psychiatryka...:stupid: :evil_lol: Jezu, minus 15 przeczytałam :mdleje:, a to tylko myślnik...uff[/quote] Oj Madźka, Madźka:evil_lol: Ty to potrafisz rozbawić do łez. Może trzeba porozmawiać o tych problemach?:razz:
  10. [quote name='Anusia & Alutka']Wladka, cze. Mikuliński ladnie wspolgra kolorystycznie z wystrojem domku :loveu: Chiba pod tym katem wszystko dobieraliscie nie? :evil_lol:[/quote] No pewnie:eviltong: Wszystko musi współgrać ze sobą - nawet pies [quote name='Kasia']Śliczności :loveu: Cze Władzia!!![/quote] [quote name='madziasto4']Widzę Mikulca :sweetCyb: Jedna co nie wrzuca fotek przez fotosika :loveu:[/quote] Hej:loveu: Czytałam o Twoich problemach. Przyzwyczaiłam się do imageshack i tak jakoś nie mam zamiaru się przenosić. Ważne, żeby się nie skasowały:p A my jeszcze męczymy świąteczne wypieki... część trafiła do zamrażalnika:lol: Nauczka na przyszłość, żeby nie przesadzać hihi Szykujemy się na niedzielę - 15 stopni. Nareszcie trochę ciepełka:loveu:
  11. Teraz na zawsze:diabloti:
  12. Wczorajszy M [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/3121/p3241298gb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/7756/p3241299xn7.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8525/p3241300jf5.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6624/p3241301dp9.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/118/p3241304wz8.jpg[/IMG]
  13. Jedzenia było tyle, że jeszcze zostało... Od dzisiaj ograniczam się tylko do zabijania głodu i nic więcej. Kiedyś wpadnę w cukrzyce od tych słodkości:cool1: Mama z przyzwyczajenia robi tyle żarełka i potem nawet z pomocą gości nie jesteśmy w stanie wszystkiego skończyć. Przez tych kilka dni mieliśmy istne oblężenie stołu:lol: Byli nawet rodzice dziewczyny brata:razz: Wesoło. No nic. Może później znajde kilka fot do pokazania Pozdrawiamy!:loveu:
  14. Witajcie! Dawno nas tutaj nie było. Piękna zima, psy zadowolone - czego chcieć więcej:loveu: Killera nie przysypało?:evil_lol:
  15. Widać, że wszyscy tacy przymuleni:cool1: Dogo schodzi na psy.... Nawet zaległości mam mniej jak nie wchodzę przez tydzień (kiedyś to kilkaset stron do nadrabiania było) 3 lata siedzenia:lol: Ciekawe ile godzin łącznie spędziłam na dgm
  16. Hej kołtuny! Jak brzuszki?:loveu:
  17. Cześć! Wpadłam se w końcu:cool1: Ostatnio miewam galeriowstręt... nawet nasz kącik mnie nie przyciąga. Aparat się kurzy. Chyba trzeba zmienić modela na lepszy model:evil_lol: Torcik śliczny:loveu: Mniam.........szkoda, że już nie mogę patrzeć na słodkie. Ekhm... jak zawsze Torek ma więcej zdjęć... niesprawiedliwość na tym świecie:cool1:
  18. [quote name='plunkett']Ups! To znaczy, że przegięłam z ilością fotek....Pewnie dostanę opeer od adminki:stormy-sad:[/quote] Nic się nie stało. Rozbiłam post na 2 i zamieniłam na link za duże zdjęcie;) Rozmiar foto max. 640x640 Typowy terrier, te diabelskie oczy:diabloti::loveu:
  19. Hej! Może jakieś świąteczne fotki się znajdą?:loveu: Nie ma co robić w pustym domu to się lata po dogo... jutro do pracy rodacy:cool1:
  20. Pozdrawiamy śliczną panienkę:loveu: Poprosimy nowości:razz:
  21. Czesio pewnie obrażony, bo jest nowy lokator......tylko kto to!:placz: Zmiłuj się nad nami!:modla:
  22. Kiedyś wspominałaś chyba o beagle:hmmmm: Prawda?
  23. U nas suche cały czas stoi w misce, więc Miki kiedy chce to zajada (najczęściej rano). Główny posiłek dostaje raz dziennie ok. 16 - i to jest: rosołek/ nasze mięsko z obiadu wkrojone w suche/ czasami zrobię lane kluseczki z warzywami i mięsem/ żółty serek / szyneczka. Najczęściej jest tak, że 3 dni w tygodniu dostaje gotowane, a przez kolejne dni dorzuca mu się coś do suchego i dzięki temu nie wybrzydza... Oprócz tego dostaje przekąski - owoce, warzywa (lubi świeżą marchew do pogryzienia). Jak widać jadłospis mamy bardzo urozmaicony, ale nigdy nie było problemu z żołądkiem itp.:p
  24. Sam pewnie z chęcią by tam wpadł:lol:
  25. Hej! Dawno nie widziałam Megi:loveu: życzymy zdrówka!
×
×
  • Create New...