-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Magda replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
[quote name='madziasto4']Czarny bez? Dobry na przeziębienie :evil_lol:[/quote] Oj tak, tak. Madźka to wyedukowana po ciągłych przeziębieniach:evil_lol: -
Nareszcie trochę pyszczka widać:razz: Hmm....bzyy..... nie pamiętam:hmmmm:
-
Słodka czarnula:loveu: Obawiam się, że lasek nie zniknie.....:cool1:
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Magda replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
[quote name='tigrunia']E tam gadasz - wszystkiego trza w życiu spróbować :diabloti:[/quote] Wole beeeez...:eviltong: -
[quote name='Aga76']No ja nie wiem... modzi mąją problem z nadmiernym owłosieniem :megagrin: Władzia przecież też... [COLOR=paleturquoise]hoduje lasek[/COLOR] :look3: [/quote] [quote name='iberia']Bo to małpy:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] Patrzcie jak to zostaje wśród ludzi......raz wyszło i jak pamiętają:mad: Z moim laskiem wszystko w porządku hihi
-
Mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiała interweniować w ten sposób. Bardzo proszę szanujmy się nawzajem!
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Magda replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
Dziękuje:loveu: Karteczka i ach te życzenia.... kochanki to wole nie mieć:evil_lol: -
[URL]http://images34.fotosik.pl/208/834655f44b291656med.jpg[/URL] Pati nie ogoliła nóg:evil_lol: Baksik golasek:loveu:
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Magda replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
Iwanek rówieśnik Mikiego - 4 lata stukną 28 maja:razz: A dzisiaj ja mam swoje święto. Coś dobrego dla wszystkich :tort: -
Śliczne:loveu: Widać, że były słodkie buziaki, bo Ibka się oblizuje:razz:
-
[quote name='Mraulina']Sprawdziłyście IP? :mad:[/quote] Tak.... nic nie ma Jolisiu biewery przepiękne, a jakie czyściutkie! Tylko pogratulować
-
Spóźnione życzenia dla naszego małego ogonka! Tak szybko minęło:loveu: Prosimy pozdrowić obie dziewczynki:multi:
-
Hej Madziula! Torcio jakby mógł to by zabijał spojrzeniem:evil_lol: Mnie zawsze rozbraja takie ciągłe gapienie się w pańcię "No chodź się pobaw!" "Rusz się wreszcie" hihi Widzę, że na biurku goszczą książeczki:razz:
-
[quote name='madziasto4']Ale stara doopa już jesteś :eviltong: Najlepszego :drink1: Miki rozwiany (nie mylić z zawiany) :loveu:[/quote] Odezwała się niewiele starsza:eviltong: Dzięki:loveu: Na działkach tak to bywa... u Was pewnie też tak piździ:cool1:
-
[quote name='madziasto4'] Czosnek w kuchni musi być :loveu:[/quote] Pewnie, że musi! Uwielbiam czosnek:loveu: Szczególnie przepadam za dipem, skrzydełkami i ryżem....mmm.....palce lizać. Na razie jestem na lekkiej diecie głównie warzywno-owocowej. Na lato muszę dostarczyć witaminek. Pokoik śliczny:loveu: Kolorowo i przytulnie
-
[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/9639/p3301356rt8.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/8011/p3301358wl1.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/2509/p3301359vy2.jpg[/IMG] Wyjazd bez kaczki to wyjazd stracony:cool1: [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/2104/p3301348dc8.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/3114/p3301360ln2.jpg[/IMG]
-
Zaległe działkowe - jeszcze szczota zarośnięta:loveu: [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5872/p3301346ri3.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/9956/p3301351jh8.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8831/p3301352nf9.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/4766/p3301354pl9.jpg[/IMG] Tak wiało:razz: [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/6595/p3301355sl1.jpg[/IMG]
-
Tigrunia to bardzo ładnie. Mam nadzieję, że na praktyczny też nie uczyłaś się 2h wcześniej:evil_lol: Test zdałam i szykuje się na jazdę. I najważniejsza wiadomość dnia - Madzia ma dzisiaj 8-nastkę:loveu: Zapraszam wszystkich na ciacho i popitkę :tort::popcorn:
-
hihi już tłumaczę:p Byłam na wycieczce klasowej w Poznaniu i dopiero dzisiaj wróciłam. Dużo wrażeń, zdjęć i wspomnień:loveu: Teraz pora wrócić do szarej rzeczywistości... Przez to wszystko galeria stoi w miejscu, miały być zdjęcia i .......i nie ma:oops: Na razie myślę o przeżyciu do weekendu. Jutro czeka mnie pierwszy egzamin teoretyczny na prawko (wewnętrzny) no i zobaczymy jak pójdzie. W czwartek coś przyjemniejszego - 8-nastka:loveu: Do tego wszystkiego muszę znaleźć czas na weta z M. Pojawiły się mu jakieś takie chrostki (powiedziałabym coś podobnego do trądzika) - na uszku i dwie na łopatce. Nie mam pojęcia co to jest... rok temu była tylko jedna i co się powiększyła to po jakimś czasie się zmniejszyła:roll: Może jakiś kaszak. Aha no i M nadal chodzi ostrzyżony do połowy:lol: Pasuje do burków z osiedla:loveu: Co do wcześniejszych postów - to na panelach to nie kupa, ale nadgryziony kabanos (dopiero teraz go zauważyłam hihi). Zaległe zdjęcia jeszcze mam! Z działki.....ojoj
-
Off'a usunęłam i proszę bardzo o nie zaśmiecanie wątków niepotrzebnymi dyskusjami. Prośba do Vici - postaraj się czasami uszanować zdanie innych osób. Co z tego, że jest inne niż Twoje... Inne nie znaczy złe. Szanowanie poglądów drugiej osoby jest bardzo ważne w prowadzeniu rozmowy, a jak widać w Twoim przypadku wszystkie rozmowy sprowadzają się do kłótni, drwin itp. Nie pierwszy raz zwrócono Tobie uwagę:cool1:
-
Master zdobywca szczytów:razz: To chyba przypadłość yorkowa... byle wyżej wleźć. Wczoraj M pomagał w pracach w ogrodzie, właził na piach - a szczególnie spodobało mu się robienie wykopalisk w górach czarnej ziemi. Po skończeniu roboty wróciliśmy do domu, Miki do wanny no i potem zasłużony odpoczynek przed TV. W tym momencie zaczyna się miauczenie przy drzwiach (Mikiego:lol:). Nikt nie wie o co chodzi. Na spacerze był, więc myśleliśmy, że może coś jest na tarasie. Wypuściłam go, a on siuu do największej hałdy i zaczyna węszyć, nagle ryje z takim zamachem, aż wyrzucał ziemię pod nogami. Okazało się, że kaczka została przez przypadek zasypana ziemią:cool1: Nie mógł sobie wcześniej przypomnieć... Z drugiej strony niezłą ma pamięć - panna kaczka zawsze w jego myślach:loveu:
-
A ja znowu mam szczęście - wpadam i zdjęcia!:multi: Anusia wykazała się weną twórczą i zrobiła sesję miejsko - ogrodową z płotem:diabloti: Kosiana moja!
-
hihi Kasiu uściskaj od nas Łukaszka:loveu: Boski chłopak! Ja bym nie mogła zachować powagi w takiej sytuacji "mniam mniam?":evil_lol: Fidel czyściutki, pachnący:loveu:
-
No super! Spacer udany:razz: Jak ludzie reagują na taką parkę? Jakieś ciekawe komentarze? Zamieniałam zdjęcia na linki - max. 5 w poście:eviltong:
-
Miały być fotki pazurów, pokąpielowe.... no i co!:mad: No to sobie poczekamy.