-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
hihi tak to czasami bywa, Nic się nie dzieje na dogo...oj oj
-
A co Madźka też ma problemy?:diabloti:
-
Madzia bawi się w profesora nauk. Trzymam kciuki za szybkie wchłonięcie materiału:p Master jaki ma męski głos:evil_lol:
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Magda replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
Wszystkiego najlepszego dla solenizantów:loveu: Niech się zdrowo chowają! -
[quote name='ladyyork']Co do nazwy się nie zgodze każdy może nazwać swoją psełdohodowle i będzie to zgodne z prawem. [/quote] Pewnie, że każdy może, ale po co ma to robić skoro rozmnożył swoją suczkę dla zysku. Nazwa w niczym nie jest mu potrzebna - chyba, że chce się podszyć pod hodowcę i robić z ludzi balona (jak to robi pseudohodowla znanej na forum pani P.)
-
Dzię - ku - je!:loveu: Ino łapy, ino łapy... na razie niech będą sobie takie długie:eviltong:
-
[quote name='Anusia & Alutka']1. Ala tyz tak ma. 2. Wladka tchorz-podrzucacz!! 3. Nooo biedna. Nawet tarte jabluszko mi sie organizmu nie trzymalo... No hyhy przytylo sie Wladce troche... Bry rano. Tnij Mikulca bo jeszcze zaroslak. No i na okolicznosc obecnie zaistniala- strona nr 600 :drink1:[/quote] Ładny portret mi układacie, nie ma co... nogi jak u sumo, lasek pod nosem:roll: Tyż się napiję:popcorn: M już po poprawkach ( w rzeczywistości wygląda ładniej moim zdaniem) [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2637/p4131555mp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/9827/p4131557nm9.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/3262/p4131559fk2.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/9503/p4131560ov1.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2433/p4131561yy4.jpg[/IMG]
-
M tego samego dnia był dokończony. Podcięłam główkę, żeby pasowała do golizny. Fotki jutro, bo mi się za szybko skończą:eviltong: Czy się zgadzam? No nie wiem... Fryzurka by M&M's jest zastrzeżona:evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']Aaa. to ja już chyba rozumiem .. Najpierw miałaś teorie, egzamin z teorii i teraz dopiero jazdy zaczynasz, tak??[/quote] Dokładnie;)
-
[IMG]http://img507.imageshack.us/img507/5936/p4121548dd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/9772/p4121550ef2.jpg[/IMG] [URL="http://img507.imageshack.us/img507/2245/p4121551zp5.jpg"]http://img507.imageshack.us/img507/2245/p4121551zp5.jpg[/URL] [URL="http://img512.imageshack.us/img512/584/p4121552of7.jpg"]http://img512.imageshack.us/img512/584/p4121552of7.jpg[/URL] Jutro wstawię zdjęcia już po poprawkach EDIT: Oj za duże zdjęcia się wstawiły hihi -> będą linki
-
Moje przedwczorajsze miejsce pracy:p [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/8436/p4121539lf5.jpg[/IMG] I ja sama [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/3019/p4121540jo8.jpg[/IMG] Tak wyglądam po pierwszym cięciu [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/443/p4121541qg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/2474/p4121542af4.jpg[/IMG] Małe wycieranie [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/7595/p4121547ol9.jpg[/IMG]
-
Na razie moim następnym krokiem jest zadzwonienie do instruktora:p Potem jazdy, egzamin -> może prawko będzie do lipca Właśnie wszystko czytam;)
-
Już myślałam , że może jakiś szczeniaczek:razz: Oby tylko pogoda dopisywała, bo ostatnio coś z nią ciężko...
-
2BE poznałaś Dinkę? Czy ona w realu jest też taka śmieszna jak na fotkach?:evil_lol: Marta mam nadzieję, że dogomaniakowy leń szybko przejdzie i zabierzesz się w końcu za uzupełnianie zdjęć:razz: Jak tam wystawy? Kiedyś chwaliłaś się wynikami, a teraz cisza... Pozdrawiamy!
-
Jessi to pewnie pierwszy raz morze widziała, co nie?:razz: Fajne spotkanko miałyście. Następnym razem daj znać to może i my dołączymy. Jeśli będziecie chciały...:eviltong: Marta, a my widziałyśmy się tylko raz, a tak blisko mamy do siebie hihi Ucałuj małego blondyna Vasco i Tanye:loveu: Czy ta wizyta wiązała się z czymś jeszcze?:cool3:
-
[quote name='anmi0']Ale sliczne:loveu: i ten kurcok hehe Piksi koło ogonka też się tak kręcą włoski:eviltong: a jak zetniemy te czarne z dzieciństwa to będzie też miała taką jaśniejszą już na całej długości[/quote] Włoski zawsze się kręcą jak nie są czesane lub jak są mokre:p Jak są krótkie to jest wszystko Ok... dziwne jakieś:lol: [quote name='Kasia']Kurak jak zwykle na pierwszym planie i jak drugi pupil - zawsze z Wami! Cze Władziu :loveu:[/quote] Kurak ostatnio przeżył zawał, bo został porwany przez innego psa z osiedla. Rzucałam Mikiemu nielota i nagle podbiegł kumpel, ciach i poleciał z nim na swój ogród. Miki był kompletnie zdezorientowany, a ja nie wierzyłam w to, że nielot kiedyś do nas wróci... przeżył istne tortury (łącznie z rozciąganiem za nogi brr). Kiedy złodziejaszek się znudził pozostawił kuraka na pastwę losu, więc szybko przerzuciłam M przez płot (sama bałam się iść:evil_lol:) no o i po kilku minutach nielot powrócił do domu:loveu: [quote name='Anusia & Alutka']Tyyyyyy tez mialam kiedys takie usprawiedliwienie. :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]Tylko ze wczesniej rzygalam jak kot przez 22 godziny bo sie zatrulam... [/COLOR][SIZE=1][COLOR=White]alkoholem...[/COLOR][/SIZE][/quote] Oj biedna:loveu: Toż to prawie cały dzień:evil_lol: [quote name='tigrunia']No następna będzie zmotoryzowana :multi: Słuchajcie dziewczyny 0 my się musimy kiedyś wszystkie spotkać - na jakiejś wystawie np. Co wy na to ? :loveu: Dobry Władka :multi: Fajny ten wasz Koszalin - trase z Mścic do Marty mam opanowaną .. już nawet po ciemku trafiam tyle razy ją przerobiłam przez weekend :evil_lol: Do Emki mnie nawet Cardelki zabrały :D[/quote] No pewnie! W Koszalinie jest wystawa - jakoś w lipcu:razz: Nie wiem tylko czy do wakacji będzie to prawko hihi z naszą zdawalnością w mieście będzie trudno. A co Ty robiłaś u Marty? Ja nic nie wiem... też bym przyjechała:-(
-
Współczuję tego uczucia kiedy nie wiadomo co ma się zrobić... Niedawno przechodziłam to z Mikim i jego grudkami pod skórą:roll: Jeśli wet radzi wycięcie to myślę, że wie co robi. Narośl jest dosyć różowa z tego co widzę na zdjęciu, ale może okaże się, że to tylko na skórce i nie trzeba będzie głębiej wycinać. Zwykły zabieg, potem maść na gojenie i po kłopocie. Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie sprawy. Nie martw się;)
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Magda replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
Już niedługo będziemy świętować roczek naszej Ibi:loveu: Nie ma co ukrywać jest śliczną, małą czarnulką:razz: -
Tak podróżujemy w samochodzie:) [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/6296/p3301372bc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3897/p3301373ak5.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/9825/p3301374lz8.jpg[/IMG]
-
[quote name='Angie_Gino']Mikuś jest śliczny;) Szukałam na google zdjęć fryzury yorka, bo tata miał iść z moim Gino do fryzjera, a on nigdy nie wie co ma tej fryzjerce powiedzieć i zawsze daje mu zdjęcie z fryzurką na jaką ma go obciąć. I szukając w wyszukiwarce zdjęcia przypadkowo trafiłam na to forum i Twój temat. Bardzo mi się tutaj podoba i to właściwie Wasza zasługa (Twoja i Mikiego), więc wielkie dzięki i pozdrawiam:)[/quote] Hej! No proszę jak łatwo nas znaleźć:razz: Witamy i również pozdrawiamy. [quote name='koregra']Corinka miała na uszku i na brzuszku jak była mała. Dostała jakiś kremik i po dwóch dniach znikło;)[/quote] Będziemy obserwować:p Ostatnie działkowe foteczki [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/8061/p3301362fq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/7935/p3301366fn4.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/631/p3301367fw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/6518/p3301369og4.jpg[/IMG]
-
[quote name='Kasia']To Wy sie szykujcie na czyszczenie a my szykujemy sie na fotorelację :lol:[/quote] Niestety nie dałam rady myć i robić zdjęć:eviltong: Innym razem [quote name='madziasto4']Pijaczyna. Upsrawiedliwienie nieprzygotowania każą Wam pisać? :eviltong: Ja się pod koniec maja po maturach od razu zapisuję na prawo jazdy. Ty wiesz, że Masterek ma na uszku taką krostkę :hmmmm: Zauważyłam jakiś czas temu, ale jeszcze nie byłam z tym u weta.[/quote] Nie prawda! Ja żem nie podobna do nich:cool1: hehe nie, ale musiałam coś wykombinować, bo już raz zgłaszałam nie pa (nieprzygotowanie):evil_lol: No to będziemy się wspierać:loveu: Na razie trzymam kciuki za inny ważny egzamin Ja zauważyłam jedną krostkę już w tamte wakacje... nagle się pojawiła i tak cały czas jest. Specjalnie się nie martwiłam, ale jak niedawno znalazłam obok następną i potem kolejną na uszku to się zaniepokoiłam. Wet powiedział, że u yorków występują takie grudki pod skórą i należy je zostawić w spokoju. Jeśli będzie ich więcej (co yorkom zdarza się częściej) to wtedy dostanie antybiotyk:roll: Już 4 lata czytam różne info o yorkach, ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim czymś. Może Wy słyszeliście coś podobnego? Dzisiaj jesteśmy sami w domu:loveu: Ach jaka cisza
-
Właśnie, że nie, bo Master!:loveu:
-
[quote name='tigrunia']Nio niestety Kasiu .. na weekend to ja do Koszalina się wybieram :loveu:[/quote] Ja sem tam nie pamiętam, żebym Ciebie zapraszała:cool1: Po co leziesz?
-
Dobra, dobra już idę do pracy. Tak, no więc informuję, że 2B ma za duży podpis i proszę o jego zmianę. W razie problemów chętnie służę pomocą. Pozdrawiam! Władka Następnym razem będzie ciach i punkty:diabloti: Pościelowe chłopaki:loveu: Miki marzy o czymś takim...hehehe:evil_lol:
-
Dziękuje za przepiękne życzenia!:loveu: Takie pomysłowe. Wczoraj był torcik i szampan (wypity do dna). Potem mama napisała usprawiedliwienie nieprzygotowania do lekcji na dzisiaj:lol: hihi Egzaminu wewnętrznego z jazdy nie mam -> tylko ten właściwy. W poniedziałek odbieram okularki i idę się umawiać na jazdę. Byliśmy z Mikuchnem u weta - chłop waży ok. 3 kg. Zdrowy jak ryba, a chrostki mam co jakiś czas przemywać płynem antybakteryjnym. Zaraz szykujemy się do kąpania i obcinania.