[quote name='madziasto4']Władka co pamięta Masterka czarnucha :Rose:
[/quote]
No pewnie! My to stare bywalczynie i wszystko pamiętamy. Ile to pokoleń przeminęło, no nie?:cool3: Potem doszły Anusie, Agusie, Darie - Ewy, Kamile:loveu: I teraz kolejna "młodzież":evil_lol:
Czuje się staro....
Pozdrowienia dla chłopaków! Zdrówko dla Madźki!