Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Magda

    Galeria Piksi :D

    Witamy panienkę:loveu:
  2. Hej! Chłopaki bawią się w pościeli:megagrin: Master przechodzi samego siebie po zabiegu.
  3. Cześć żabki!:loveu: Życzymy miłego dzionka
  4. [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/1508/p3091257xt8.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/8596/p3091262rj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/6728/p3091263sl7.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/1144/p3091265pr1.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/5087/p3091268ux6.jpg[/IMG]
  5. kaktusy [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/3022/p3091251nc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/60/p3091252sh8.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/4305/p3091253pe2.jpg[/IMG] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/3821/p3091254xk4.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2456/p3091255mu2.jpg[/IMG]
  6. Witaj Marea!:multi: Bardziej wiosenne foteczki kwiatków i Mikuchna:loveu: [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/3863/p3091244re6.jpg[/IMG] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/9701/p3091245yp5.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7749/p3091247nr1.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/7932/p3091248jf4.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/3971/p3091250op3.jpg[/IMG]
  7. Oj Kasiu szkoła... Przed świętami same sprawdziany itd. Do tego chodzę na prawo jazdy 3 razy w tygodniu po 1,5h (na razie teoria):cool1: Wracam do domu po 19, potem kilka godzin i do wyrka. Kwiatki dostałam:loveu: Jutro pokażę razem ze zdjęciami M. Dobranoc!
  8. Nasz przystojniak:loveu: Witaj Nadziejo!
  9. [quote name='tigrunia']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] No co... mam tą satysfakcję:eviltong:
  10. [quote name='Chefrenek']Animonda ;)[/quote] Popieram!;)
  11. [quote name='tigrunia'] Oj Władka, Władka ty to sie zawsze wszedzie spóźniasz :shake::shake: Ale spoko, miałam wczoraj imieniny także życzenia jeśli imieninowe to nie spóźnione :evil_lol:[/quote] Trafiłam!:sweetCyb:
  12. [quote name='Visenna']Jak tu się pozbyc tego kurdupla którego wszyscyw domu chołubią..:lol: żeby to jeszcze małolata suczka, to nie, drugiego chłopa kupili! :lol:[/quote] A jak się dogadują ze sobą? Są zgrzyty?:razz:
  13. [B][COLOR=Red]Witaj! Przypominam, że max. rozmiar zdjęcia to 640x640. W razie pytań zapraszam na PW;) Pozdrawiam![/COLOR][/B]
  14. Cześć kobitki! Wy to już pewnie o nas zapomniałyście:placz: Mieliśmy małe problemy, ale już wszystko wróciło do normy. Pozdrawiamy gorąco!
  15. [URL]http://img227.imageshack.us/img227/9672/sg1l1508ow3.jpg[/URL] Pięknie się prezentuje:loveu: Cudna jest! [URL]http://i48.photobucket.com/albums/f213/beatkacg/Orka/pilka2.jpg[/URL] Najmłodszy zawodnik:razz:
  16. Przystojniaki:loveu: Nadal czekają na swoje domki?
  17. Ojej ja znowu spóźniona:oops: Beatko wszystkiego najlepszego, tego co sobie wymarzysz, uśmiechu na co dzień i życzliwości od innych!:loveu: Oczywiście gorące pozdrowienia dla koleżanek z okazji Dnia Kobiet!:Rose:
  18. [URL]http://images32.fotosik.pl/167/e207695918e2da4d.jpg[/URL] Ciekawy o czym marzy:loveu: Dzieciaczki tłuścioszki tylko do całowania:Cool!:
  19. [B][COLOR=Red]Przypominam, że w jednym poście max. 5 zdjęć! Wymiary zdjęcia max. 640x640;) Magda_Miki [/COLOR][/B]
  20. [quote name='madziasto4']Władka co pamięta Masterka czarnucha :Rose: [/quote] No pewnie! My to stare bywalczynie i wszystko pamiętamy. Ile to pokoleń przeminęło, no nie?:cool3: Potem doszły Anusie, Agusie, Darie - Ewy, Kamile:loveu: I teraz kolejna "młodzież":evil_lol: Czuje się staro.... Pozdrowienia dla chłopaków! Zdrówko dla Madźki!
  21. Hej!:hand: Dobrze, że Oskarek już zdrowy, a Ty masz czas na pokazanie się tutaj. hihi sama się nie pokazuję:lol: [URL]http://images33.fotosik.pl/158/611675a532c46973.jpg[/URL] Znalazła sobie nowe posłanko pasujące kolorkiem do niego:cool3:
  22. W nocy z piątku na sobotę nie zmrużyłam oka (podobnie rodzina). Dzisiaj znowu wiatr:shake: Chyba kolejna bezsenna noc przede mną
  23. Niech no tylko kot poczeka kiedy mały nie będzie już mały:diabloti:
×
×
  • Create New...