Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. A ja też mogę się o niego pokłócić? Zderzenie z drzwiami...:diabloti: [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/5294/p3091241ta4.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Hihi u mnie na osiedlu tez się przyzwyczaili do "bezkucorkowego" Oskarcia i kiedyś jak mu zrobiłam taki tyci, tyci to wszyscy od razu, że z psa suczke robię :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote] Wiesz co, coś w tym jest. Kiedy M miał kitkę to prawie zawsze uważano go za suczkę, a teraz cały czas za psa!
  3. [quote name='Sara_i_Aris']Na święta zrobimy inne zdjęcia, jeśli tylko Aris będzie chciał pozować. Poza tym, do sesji z różą nie stosowałam żasdnych smakołyków i jestem zadowolona. Jeśli chodzi o tę z baziami, to Aris nie mógł długo usiedzieć na miejscu, bo widział ciasteczko :lol: [/quote] Ja już nie używam smakołyków. Zdjęcia wychodzą wtedy takie nienaturalne, bo paszcza zwrócona w stronę nagródki, a nie w obiektyw:lol: Teraz mam inny problem, bo za każdym razem kiedy M usłyszy dźwięk włączanego aparatu to leci po swoje zabawki... dlatego mam trudności w złapaniu go podczas snu:mad:
  4. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Mam zamiar go ciachnąc przed katowicką wystawa, a jak sie nie uda to z poczatkiem kwietnia :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]P.S W zostawiacie głowke bez kucorka?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Z chęcią wybrałabym się na małe spotkanko, ale ta odległość:placz: Zostawiamy. Fryzurka się przyjęła i teraz nikt nie wyobraża sobie Mikiego z kucorem. Tym bardziej, że mamy argument - wszystkie psy ze wsi będą się śmiały z M:evil_lol:
  5. Witajcie! Zapracowane dni. Mam nadzieję, że będzie ich coraz więcej:p
  6. Ja się witam i napiszę, że Arisek w sam raz na święta z tymi baziami:loveu: co do reszty to tak jak Kasia - nic nie kumam:lol:
  7. Magda

    koszt yorka

    [quote name='LucyLou']:lol: wiem, mam tylko nadzieje, ze to powszechne...[/quote] To trzeba się zapytać innych. Uszy też mają to coś... a może to ja mam jakieś zboczenie?:grins:
  8. Wiadomo, że nie będziecie tak jeździć codziennie po kilka godzin:lol: Ciekawa jestem jak to się sprawdzi.
  9. Magda

    Galeria Fidlastego

    To Daguś co wybierasz? Punkty czy banan od razu?:diabloti: Biorę to na siebie:p
  10. [quote name='Aga76']"Ziewanie synchroniczne" - dla tej fotki straciłam głowę [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstinky.gif[/IMG] Nie mogę oderwać oczu od ziewających słodkości...[/quote] Cudna fotka!:loveu: Takie zdjęcie jedne na milion.
  11. Hej! Sezon na letnie fryzurki rozpoczęty?:cool3: My czekamy na ciepełko, bo boje się, że jeszcze śnieg na święta spadnie:cool1: Oskarek jak zwykle pełen energii:loveu:
  12. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Kasia']Fidel to już starszyzna, liga więcej niż chodzi :p[/quote] To nawet Łukaszek go nie rozrusza?:lol:
  13. Magda

    koszt yorka

    [quote name='LucyLou'] Magda, powiem Ci, ze swoja suke lubie najbardziej, gdy zapach szmaponu wywietrzeje, wtedy jej glowa tak milo pachnie swiezym powietrzem... :-)[/quote] Może źle to ujęłam, ale chodziło mi o zapach szamponu, który jaki by nie był to psu i tak śmierdzi:lol: Jeśli chodzi o sam zapach psa to uwielbiam ten naturalny i przede wszystkim zapach łapek:loveu:
  14. [quote name='Vici i Jeannie']na rowerze? :lol: nie wiedzialam, ze tam jest duzo roznych poz do wybierania dla psa ;) powiedzialam przeciez, ze nie mam kosza i do naszych rowerow kosza nie dopasujemy niestety... a jesli i chodzi o kosz, to Jeannie tam siedziala spokojnie, więc nie widzę roznicy w tym czy w owym siedzeniu :lol:[/quote] Oj uwierz, że kilka pozycji się znajdzie - łącznie z jazdą tyłem:lol: M nie lubi być ograniczony. Ja różnicę w siedzeniu widzę... ta w torbie jest raczej nienaturalna dla psa:roll:
  15. [quote name='madziasto4']Z dzika :hmmmm: chyba jeszcze nie :hmmmm:[/quote] Skleroza?:diabloti: Chce ktoś tosta? Właśnie wcinam
  16. Widziałam ją ostatnio:mad:
  17. Magda

    Galeria Fidlastego

    No tak - wieczór i zaczynają się fotki pościelowe:loveu: Fidel zaprasza do spania A ja wyciachałam ostatnio Miekiemu wszystkie włosy na klacie i brzuchu. Goopia ja....
  18. [quote name='anmi0']Ej co tu tak pusto? mało to yorkowych sportowców???:mad::mad::mad:[/quote] Niestety... pogoda nie dopisuje, a my narzekamy jeszcze na brak specjalnych torów do agility w naszym mieście. Za to zaliczamy się do yorków polujących i tropiących:p
  19. [quote name='Kasia']Prawda że pychota :loveu: Je se po kabonosa polazłam :cool1:[/quote] Eee...kabanos:shake: Wolę parówki
  20. [quote name='Vici i Jeannie']a te nosidelko jest dokladnie takie [URL]http://petfling.com/wp-content/images/uploadedfiles/2007/10/dog-carrier1.png[/URL][/quote] U nas taki zakup odpada. Miki nie wytrzymałby w takiej pozycji 5 min. On woli sam decydować jak się ustawić.
  21. [quote name='Kasia']Takie tłumaczenie to my przyjmujemy :lol:[/quote] Kosiana:calus: M [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/50/p2211223pk9.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/9915/p3091227kz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/88/p3091228tr0.jpg[/IMG]
  22. Magda

    koszt yorka

    Popieram dziewczyny! Kiedy tylko czytam o tym, że kupno yorka to dopiero początek wysokich wydatków to szczerze mówiąc śmiać mi się chce. Nasz domowy budżet nie ucierpiał z powodu jednego małego pieska, a nie brakuje jemu niczego. Gotowane ma, suche też, zabawki z zoologa, szampony. Według mnie dla psa najbardziej liczy się czas spędzony z właścicielem niż to za ile został kupiony szampon - i tak śmierdzi i tak:evil_lol: Nie przesadzajmy z tymi kosztami.
  23. [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Madziu. Coś mi się z twoją galerią dzieje... Kasia napisała ostatniego posta, a mi pokazuje kolejną stronę, na którą nie mogę przejść :shake: Dogo znów świruje. Miki w promieniach słońca jest cudowny :loveu: Lubię takie zdjęcia, bo wtedy york ma intensywne kolorki :loveu:[/quote] Nie mam pojęcia dlaczego tak jest... jedyne co wiem to to, że przechodzimy na nowe serwery:razz: Będzie szybciej i lepiej. Ja też:loveu: Szczególnie blond robi się złoty [quote name='Kasia']Też tak mam od jakiegoś czasu... Bry Modzie. :loveu: Jak z czasem? Lepiej?[/quote] Hej Kasiu! Z czasem lepiej i mam nadzieję, że długo tak zostanie. Jedynie jutro mnie nie będzie, bo mam dwie 8-nastki do zaliczenia:lol:
  24. Przez te kłaczki to Mati wydaje się całkiem sporym psem. Te łapy jak u szczeniaka takie grube:loveu: Nie masz problemów z czesaniem?
  25. [quote name='klosia33']nie wiem jak tu zdjatka wstawic,tyklo w profilu jedno mi sie udało[/quote] Mała pomoc;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=8359596&postcount=26[/URL]
×
×
  • Create New...