-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
No Atka...:mad: Dalej chcesz wyemigrować na FB? Cześć Anusiak! Nie lubiem wakacji, bo wszyscy wyjeżdżają i jest nudno... Netowstręt i te rzeczy. Wklej chociaż jedno foto. Tylko dla mnie:loveu::eviltong:
-
hihi a tu cały czas Egipt:loveu: Przez ten nadmiar zdjęć mogę już mówić, że tam byłam:lol: Super, super, super!
-
Lookam se cały czas i napatrzeć się nie mogę na Torka. Podmieniłaś go czy co? Pysku zmienił mu się zupełnie:loveu: Taki zarośnięty włochacz wygląda super. [URL]http://images31.fotosik.pl/320/477c775767d983dd.jpg[/URL] Myślałam, że Torek jest na łańcuchu:lol:
-
[quote name='PositiveThought'] cze Kasia :grins: fajnie, no, co ja będę gadać[/quote] No nie? Najlepiej prezentował się mały podróżnik:loveu: W tym kapelusiku wygląda bosko! Tylko schrupać! Co z jajcami? Kuracja pomaga? Kasia zrobiła jak hollywoodzka gwiazda - zrobiła zamieszanie zawieszając galerię, żeby przyciągnąć tłumy:diabloti: hihi
-
Aha! HA! Już wiem dlaczego takie pustki. Urlopik:razz: Aguś w czym kapiesz Fionkę?:evil_lol: Wybielacz jakiś cy cu?
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Hej Sis! Miałaś dać znać w sprawie nowego tytułu i co? Ja tylko zmieniam... jesteśmy osobno i potem jesteśmy razem:eviltong: Rzeczywiście ładne i zielone miasto. Szkoda tylko, że pogoda nie dopisuje:mad: Praca wydaje się fajna, ale pewnie męcząca, nie?:razz: [B]No i na koniec wszystkiego najlepszego dla solenizanta!![/B]:loveu::loveu: -
[URL]http://img80.imageshack.us/img80/5121/obroza059iu7.jpg[/URL] Jaki słodki rudzielec:loveu: Jak wiewióreczka.
-
[quote name='tigrunia'] Ajj Władka wiesz co ? Ty to jednak ćwinia jesteś ! byś cicho raz siedziała chociaż :p[/quote] Aj ciii:shiny: [quote name='duszek01']NO Madzia trafilas bo to sunia typowo wystawowa;)Przesliczna jest,masz oko;) AMAZING PRINCESS ogolnie tez, jest mniejsza,odziedziczyla urode po kims rownie cudownym jak Ona:loveu:[/quote] Spodobała mi się z pyszczka:loveu: Chętnie zobaczę ją z innej perspektywy.
-
[quote name='agnilale']Tluscioch??? no niee,on jest "dobrze zbudowany",podobny do swojej panci :lol::lol::lol::lol:[/quote] Aaa... no tak:p Porównując do mojego to jest naprawdę dobrze zbudowany;)
-
Ja też mogę pomóc;)
-
Jezu ja już nie wiem co mam zrobić... skąd Admin wydzielił te tematy? Gdzie one wcześniej były? Na razie je połączyłam, bo nie wiem jaki jest sens mieć dwa takie same...:shake:
-
[quote name='mjola']na dalszy ciąg tej historii zapraszam do galerii bo niewiedzieć czemu tam został przeniesiony: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10487464#post10487464[/URL][/quote] Pewnie Admin chciał stworzyć galerię Twojego psa. Masz tam tylko jej zdjęcia;)
-
Już można przenieść galerie do FB, więc jeśli chcecie wrócić to dajcie znać. Ten wątek jest bezsensu. Mam usuwać?:cool1:
-
[quote name='Aga76']Ooo, Madzia jak nie Madzia :loveu: Czy po tej modyfikacji Mikuchna jeszcze z tobą rozmawia?[/quote] Cieszy się z avatarka. To nasz układ:lol: [quote name='danani']Dobrze, że go chociaż w awatarku zostawiła, bo byłby problem z rozpoznaniem :eviltong:[/quote] Hihi Zajmuje avatar i banner. Chyba mu wystarczy... Przyszłam się pożegnać, bo jutro wyjeżdżam. Będę po 16 lipca;)
-
Farbują psy, farbują psy:turn-l: Amore mio:loveu::siara:
-
Przyszłam podziwiać białasy:loveu: Jak mnie długo nie będzie to szukajcie gdzieś w galerii:eviltong:
-
[quote name='tigrunia']Magda czemu już bez MIKI ?????????? :crazyeye:[/quote] A zawsze jest obok mnie to pora go wykopać chociaż z nicku:evil_lol: Muszę odetchnąć. [quote name='Kasia']Dzienki Władziu :lol:[/quote] Plosiem:grins:
-
Wstawiaj zdjęcia, wstawiaj i mną się nie przejmuj. Ja sobie lookam:loveu:
-
Kasia blefuje!:eviltong: Ma lenia i tyle. Ja powiem tylko, że wspólne zdjęcia są super:loveu: BE ma sporo racji w tym co napisała. Teraz już wiem dlaczego z niektórymi wychodzę fatalnie:diabloti:
-
[quote name='Sara_i_Aris']Cześć Madziu (widzę nowy nick) :loveu: Jedziesz do Warszawy na wystawę? Kurczę no... mnie nie będzie w żadne dni. W piątek przygotowania do przyjazdu suńki, sobota w Pabianicach, a niedziela z oswajaniem psiny do nowego domku.[/quote] Nowy, nowy, wyrzuciłam M:diabloti: Nie jadę na wystawę, ale tak pozwiedzać miasto, odwiedzić rodzinę, bo dawno nie byłam. Jedziemy same z mamą. Chłopy zostają w domu - trzeba od nich odpocząć:multi: Ja wolałabym przygotowywać się do przyjazdu suńki. Jak chcesz możemy się zamienić:eviltong: [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Cześć Madziu :)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Mikulek słodki :loveu::loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Miłego wypoczynku na działeczce życzymy:lol:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] [quote name='PositiveThought']M. ma pióropuszek z tyłu :loveu: baw się dobrze na działeczce :razz: ze znajomkami, na dni 4, no, no, byleby wam pogoda dopisala :grins:[/quote] hej! Wypad był super!:loveu: Miki ma nową miłość - goldenkę. Zdjęcia mam w aparacie i wstawię je dopiero po przyjeździe. Jutro po 11 mam pociąg. [quote name='jbk'][URL]http://img228.imageshack.us/img228/1336/p6221747td6.jpg[/URL] - jak się uważnie przygląda :)[/quote] hihi hej:p [quote name='Skibka']nareszcie wszystkie Yorkowe galerie w jednym dziale :cool3: a co do zdjęc Mikusia to moja suczka aż lizała monitor ;) wpadnij do nas ;)[/quote] Teraz wiadomo ile nas jest. Och M się zaczerwienił:oops: Wpadam tylko nic nie piszę. Przeglądam sobie często kilka galeryjek tak bez odzewu:cool1: [quote name='AmiX']Ale ja go lubie ma to "coś" w oczach i jest po prostu śliczny:loveu::loveu::loveu: Pozdrawiam Ania[/quote] [quote name='Kasia']Cze Władziu. Mikulec kochane sreberko :loveu: Jak wypad ze znajomymi? Udany? Mamy nadzieję, że będą jakieś zdjecia...;)[/quote] [quote name='Aga76']Madźka licz się ze słowami :-x Bry [COLOR=paleturquoise]hihihi[/COLOR][/quote] [quote name='Kasia']Matołek to jeszcze nic! Słyszałaś jak Madźka mówi na swoich? [B]Ryje świńskie![/B] :evil_lol:[/quote] [quote name='Aga76']Nasza Madzia taka wulgarna? Ło matko :mdleje: :megagrin:[/quote] Hahaha... cześć!:loveu: Jak będą zdjęcia to zdam relację. Tak na sucho to nic nie zrozumiecie:eviltong:
-
Cholibcia no... mam to samo:placz: Kasiu witamy na yorkach!
-
[quote name='PositiveThought']nie ważne, że nikt tu nie zagląda, bo nikt się z yorkami w takie rzeczy nie bawi, ALE wczoraj oficjalnie zaczęliśmy treningi agility :grins: jestem z Duśka tak dumna, że muszę o tym donieść całemu światu :loveu:[/quote] Zazdrościmy Wam jak nie wiem. Szkoda, że u nas nie ma takich klubów...:placz:Już od dawna chciałam spróbować z M, on ma tyle energii.
-
Myślę, że powoli ząbki powinny wychodzić. Mój pies jak miał niecałe 8 tygodni też nie miał połowy mleczaków. Nadrobił to bardzo szybko. Dawaj mu do jedzenia namoczoną karmę, bo sobie nie poradzi z gryzieniem suchej. Często pomaga masowanie dziąseł palcem;)
-
[URL]http://images26.fotosik.pl/240/84d9eebf38e53a8a.jpg[/URL] Hahaha:roflt: Torek oszołomek jest świetny. On to zawsze potrafi mnie rozbawić! To super, że jazda się podoba. Jak jeszcze instruktor fajny to już w ogóle. Ja też miałam problemy z płynnym ruszaniem na początku. Czasami mi dziad gasł. Teraz jak się przesiadam do innego samochodu to zanim wyczuje te pedały to też muszę przejechać kilkanaście minut. Przyzwyczaiłam się do elki... A na jakim samochodzie jeździsz? Ja miałam Nissana Micre.