-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Już niedługo wystawa w Koszalinie. Kto będzie?:razz:
-
off topic czyli pogaduszki o wszystkim i o niczym
Magda replied to kaskaSz's topic in West Highland White Terrier
Dobrze, że mało jest ludzi, którzy nabierają się na takie coś:shake: Fakt, faktem, że niektóre rasy powstały przez krzyżowanie innych ras. Teraz w Ameryce furorę robi labradoodle (labrador + pudel) -
Jakie fajne puchate misie:multi: Samoyedy poznałam tutaj na forum dzięki pewnemu fotoblogowi. Szkoda, że nikt już tam nie zagląda... mam nadzieję, że Wasza galeria będzie się szybko rozrastać. Na pewno tutaj wrócę;)
-
Kasiu mała jest cudowna!:loveu: Aż Tobie zazdroszczę takiego małego brzdąca w domu. Więcej fotek!
-
Na pewno wszystko będzie dobrze. Jeśli pani ze schroniska tak doradziła to wie co robi;)
-
Niedługo ją pożegnamy:hand:
-
[quote name='iberia1']Magda małą dziś przywioze to się pochwale!! tylko zrób coś z moim kontem!!!!!!!!![/quote] Napisałam do Margo PW, na gg, poinformowałam innych modów, ale cisza:cool1: Na razie korzystaj z tego konta, a jeśli coś się ruszy to najwyżej zostanie połączone z wcześniejszym. Czekam na wieści!:loveu:
-
Hej! Rzeczywiście zaczynam odczuwać te nieobecności:-( chlip...
-
[IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7442/p6211723ox8.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/1888/p6211724yu0.jpg[/IMG] najmniejszy domownik:loveu: [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/3117/p6211717pz1.jpg[/IMG] "się bawimy?" [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/669/p6221739vo4.jpg[/IMG] "nie? to ja sam..." [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/5430/p6221741gu0.jpg[/IMG]
-
Jeszcze burza przed chwilą przyszła... :mad: Idziemy dalej. Na egzaminie trafiłam na potwora nie człowieka, ale ważne, że okazał ludzkie uczucia i dostałam pozytyw. Na początku było widać, że chciał mnie, brzydko mówiąc, udupić, ale później pokazałam na co mnie stać:diabloti: Nie obyło się bez niemiłych sytuacji typu: "Proszę się skupić na egzaminie!!" "Nie otwierać okna!" W ogóle gość wyglądał jakby miał ADHD, bo co chwilę wykonywał jakieś nagłe ruchy hihi Dwa razy aż się przestraszyłam. Stres minął mi dopiero w domu:lol: w naszym domu po tragicznej śmierci pierwszego storczyka zawitały kolejne 2 [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/627/p6211720ll0.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9020/p6211721ez3.jpg[/IMG] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/3848/p6211722ms6.jpg[/IMG]
-
I ja:p [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/6448/dsc03025un5.jpg[/IMG]
-
Oj... a ja napisałam, że dam tego samego dnia?:oops: Ups! Już się spinam. Na początek fotki ze spływu. Wybrałam tylko te najlepsze, bo zdjęcia nie są moje i były robione pod różnymi kątami:lol: [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4180/dsc03040oh7.jpg[/IMG] [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/6549/1005705iz1.jpg[/IMG] mucha z tatą [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/6803/1005713iw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9475/1005719jt9.jpg[/IMG] rodzinka [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/9247/dsc03030wx4.jpg[/IMG]
-
Na szczeniaki to można patrzeć godzinami:loveu: Kitty ma piękne oczy:multi:
-
Witaj!:) Na początku masz [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=60022"]tutaj[/URL] link do spisu tematów na forum. Będziesz mogła szybko odnaleźć potrzebne informacje. W skrócie postaram się odpowiedzieć na pytania: 1. Czesać należy codziennie, żeby włos się nie skołtunił. Jeśli piesek ma długi włos to za jakiś czas, kiedy się już przyzwyczai i jeśli Ty będziesz chciała to możesz zaprowadzić go do fryzjera i ściąć na krótko. Zaoszczędzi to niepotrzebnego stresu jeśli pies nie jest przyzwyczajony do czesania. 2. Do czesania najlepiej używać metalowego, obrotowego grzebienia i metalowej szczotki. Dobrze mieć także malutki grzebyczek do rozczesywania wąsów i łap. 3. Większość posiadaczy yorków kąpie co tydzień, ale wszystko zależy od Ciebie. Przy krótszym włosie można kąpać np. co 2 tygodnie kiedy zauważysz, że włos jest brudny;) 4. Możesz go karmić podobnie jak swojego psa - rano suche i wieczorem mokre. Z tego co wiem to nie ma royala dla seniorów, ale [URL="http://www.royal-canin.pl/index.php/psy_produkty/153"]adult[/URL] wystarczy. Jeśli nie przypadnie mu do gustu to wypróbuj Eukanubę dla yorków. Na początku radzę kupić kilka karm na wagę, żeby się przekonać, która będzie najlepsza. Wielkość porcji jest zawsze określona na opakowaniu. 5. Polecam szelki, ponieważ są bezpieczniejsze - nie duszą szyi, a w razie nagłej sytuacji możesz szybko podnieść psa. Na pierwsze spacery wychodź z nim na smyczy. Nowe miejsce, zapachy i pies może się przestraszyć i uciec. Spuszczaj go tylko wtedy gdy będziesz pewna, że pies się słucha i nie ma zagrożeń ze strony innych psów itp. 6. Zawsze dobrze pójść do weta, żeby dokładnie zbadał psa i ewentualnie założył mu książeczkę - jeśli jej nie posiada. Jeśli ją ma to w niej jest wszystko dokładnie napisane kiedy pies był szczepiony itd.;) To chyba wszystko. Czekamy na wieści no i na fotki:razz:
-
U nas też pada.. dzisiaj to mi nawet łóżko zalało:cool1: Obudziłam się o 8, bo było bardzo gorąco w pokoju (jak jest ciepło na dworze to można na poddaszu jajko znieść), więc otworzyłam okno dachowe. Po 10 zaczęło lać, a ja się obudziłam kiedy miałam mokre nogi:evil_lol: Teraz wszystko się suszy. Nasza działka jest w opłakanym stanie... jeszcze nikt tam nie pojechał od miesiąca:lol: Trawa pewnie na wysokości domku.
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][/I] [I][COLOR=navy]Madziu gratuluje zdania prawka. Za pierwszym razem sie udało??[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Na szczęście TAK!:multi: Nie zniosłabym tego stresu jeszcze raz. Później wszystko opowiem w naszej galerii. Mam też nowe fotki:p -
Ja też się melduję:loveu: Dawno mnie nie było, to tak: - gratulacje z okazji zakupu nowego aparaciku! Zdjęcia cudne:multi:, - chłopaki nic a nic się nie zmienili - dalej dwa urwisy, - jak tam pierwsze godziny jazdy? Przeczytałam gdzieś, że masz już za sobą.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Magda replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']ZUO - ogólna wredota, złośliwość, wysoki poziom bycia krnąbrnym, wieczne kombinowanie :][/quote] A! Rozumiem:lol: hihi Widzę, że przed wyjazdem było sprzątanie szafy. Też chcę taką pomoc!\ Życzymy udanego wyjazdu i czekamy na fotki:razz: -
[quote name='Kasia']Niektórzy niestety muszą jeszcze pracować... A po pracy to nie mam chęci na rower tylko na liganie na działeczce ;)[/quote] Oj:eviltong: Niedługo koniec. A działeczka daleko?
-
Super zdjęcia!:loveu: Śliczna suńka
-
[quote name='Anusia & Alutka'] stolicowa hyhy zem przeczytala stolcowa :evil_lol: [/quote] Dokładnie!:evil_lol: Przez chwilę miałam tak samo. Same podróżniczki normalnie...
-
Hej! Ja widzę kilka zdjęć:loveu: Melka w świetle boska:loveu::loveu:
-
Spóźnione, ale szczere gratulacje!! Fasti pokazała na co ją stać:multi: Teraz Koszalin?:razz:
-
To już na rower! Łukaszka pod pachę, Fidelka na smycz i do lasu:loveu: Taka piękna pogoda.