Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. hej, jak zwykle z przyjemnością tutaj wpadłam:loveu: Tyle ochów i achów co już chyba napisałam to nawet nie mam jak zliczyć, więc nie będę oryginalna ach jak super!:multi: Jejku, z chęcią bym się z Wami wszystkimi spotkała! Do Madźki pod namioty!:loveu: czekam
  2. Hej! Przesyłamy gorące tulasy dla chorej koleżanki i trzymamy kciuki za neta!:loveu:
  3. [url]http://i34.tinypic.com/2mg4ava.jpg[/url] Jaka śliczna, mała, latająca myszka:loveu: Ładny ma pyszczek:razz:
  4. Hej! Nie uciekaj nam tak szybko!:multi: Liczyłam na to, że będę mogła pooglądać więcej zdjęć, poplotkować... wracajcie!:mad:
  5. Niemożliwe:diabloti:
  6. [URL]http://img144.imageshack.us/img144/184/s6302633nk7.jpg[/URL] ale Boogie jest jaśniutka:loveu: Już ją lubię! Master&Toro niezwykłe chłopaki. Fota z łapami obłędna:multi: Kasiu brawa za odwagę w cięciu kudełków:razz: Aidi jest niemożliwy z tymi kąpielami. M patrzy i zazdrości. Aura, Kika, Nero na prawdziwym urlopie:loveu: dzisiejszy Miki [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/2153/p8062143hs8.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/5696/p8062131mj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/5499/p8062132nc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img363.imageshack.us/img363/8350/p8062134su1.jpg[/IMG] [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/7038/p8062136fs3.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8866/p8062129oj3.jpg[/IMG]
  8. No i się kochana doczekałaś. Obfociłam, zmniejszyłam i wstawiam - uważam to za mój wyczyn, bo dawno tak nie było:eviltong: Na razie z ogródka. [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8545/p8062095gz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/5442/p8062098iz1.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/2595/p8062125ta1.jpg[/IMG] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/9284/p8062126ru2.jpg[/IMG] [IMG]http://img363.imageshack.us/img363/601/p8062128oc8.jpg[/IMG]
  9. [quote name='PositiveThought']Władzia, spiknij się też z nami trochę :diabloti: zrób, zrób, Mikuchnę golaska :loveu:[/quote] Z Wami zawsze i wszędzie:loveu::loveu: Jest golasek, ale to już ostatnie cięcie w tym roku. Teraz zapuszczamy futro na zimę:p [quote name='Aga76']Noo nareszcie Władka wleciała uuu hihihi i od razu miłym porządkiem zawiało, a było już tak wesoło :evil_lol: % latwiec (-ica) :megagrin: Najadłaś się wreszcie?[/quote] hihi myszy harcują?:diabloti: A tak, dziękuję:) Pyszne było. Na deserek kogel-mogel:eviltong: [quote name='Kasia']Cze Władziu Spike'owa :loveu: Ruch chociaż jakis jest?[/quote] Hej Kasiu! Z ruchem to różnie. Pierwszego dnia słabiutko, ale w sobotę to już miałyśmy lekkie oblężenie. Niedziela podobnie. Kiedy nie ma klientów to rozmawiamy z różnymi chłopami, którzy się przyczepią. Przyjeżdżają z całej Polski i szukają atrakcji:evil_lol: Jest całkiem miło, a i czas szybciej leci. 10h ślęczenia w jednym miejscu to jest dużo... Stoimy przy plaży to mamy widoki na morze i ludzi. Ostatnio obserwowałyśmy akcję ratunkową. Lekko podpity chłopak postanowił wykopać tunel pod wydmą:-?, aż ten nagle się zawalił całego go przysypując. Pełno ludzi zaczęło go odkopywać... straszne to było. Karetki, policja, śmigłowiec. Na szczęście głupkowi nic się nie stało. Stracił przytomność, a potem trafił na policję. Tłumaczył, że chciał się ochłodzić(sic!):evilbat: Jestem w trakcie focenia M
  10. Hej towarzysze!:eviltong: Władka regeneruje siły po 3 dniach solidnej harówki. Na razie śpię po 12h. Zaczynam odczuwać brak witaminek i porządnego jedzenia. Głowa męczy mnie już drugi dzień. Jest czas na pracę to i na wakacyjne imprezy również. Zgodnie z firmowym hasłem spikam się na całego:evil_lol: [IMG]http://89.149.227.44/dev286/0/342/381/0342381776.jpg[/IMG] Dzisiaj zdążyłam ciachnąć M. Niestety żadnych fotek nie mam... Ładuję akumulatorki i zrobię mała sesyjkę. Idę jeść, jeść, jeść:sabber:
  11. Jesteśmy z Wami:loveu: Na pewno wszystko będzie dobrze!
  12. [quote name='gusia78']Ja bym proponawała Tobie martyno żebyś kuiła sobie grubą książkę na temat wychowania, żywienia itp Yorczków i przeczytała ją od deski do deski. Ja tak zrabiłam i dużo się z niej dowiedziałam.[/quote] Zgadzam się. [B]martyna82[/B] Z tego co zdążyłam wyczytać to według mnie nie jesteś przygotowana na przyjęcie psa do domu. Świadczą o tym m.in pytania które zadajesz. Musisz się jeszcze sporo dowiedzieć o rasie. Z dnia na dzień tego nie zrobisz. Dla wspólnego dobra (małego domownika i Twojego) odczekaj jeszcze kilka tygodni i dowiedz się więcej. Wygląda to mniej więcej tak, że nagle zapragnęłaś yorka i natychmiast musisz go mieć:roll: Już, teraz!!
  13. [quote name='tigrunia']Władka a Ty skąd w Poznaniu ?? :-o Ciebie to nosi po tej Polsce :razz:[/quote] Poznań to mój drugi dom (dosłownie też):p A podróżować to też lubię:loveu:
  14. Ja też planuje się pojawić:) Mamy jeszcze dużo czasu.
  15. [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/9768/p7131993cb1.jpg[/IMG] stara kaczucha [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1233/p7132001rp1.jpg[/IMG] i młody kaczorek - M byłby zachwycony:diabloti: [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/3600/p7132002ar4.jpg[/IMG] [quote name='PositiveThought'] ooo Władka przylazła :grins: ależ słodkie cuś :loveu:[/QUOTE] Przylazła i musi znowu lecieć... PA!
  16. mam jeszcze łazienkowe zwierzaki [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1151/p7131991ea9.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/2258/p7131992fb4.jpg[/IMG] zbliżenie [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5324/p7131995dp5.jpg[/IMG] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/9638/p7132010lv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/6011/p7132015fo9.jpg[/IMG]
  17. [quote name='madziasto4']Czesc Władka! Ja przez pierwsze 14h też miałam po 2h przeważnie (na 1h to kurde nie warto nawet wyjeżdżać :lol: ), ale teraz kilka razy muszę po 3h jeździć, bo insturktor idzie na urlop i musimy zdążyć Ale ja nie narzekam, bo lubię jeździć No ja mam dzisiaj ostatnie 3h, odbieram papiery i idę jutro złożyć. Ciekawe na kiedy dostanę termin egzaminu..[/quote] I jak? Kiedy termin? Będę trzymać kciukasy:loveu: [quote name='Anusia & Alutka']Oj jak tu milo, malo czytania... do Fidlastej i Gamoniow boje sie wchodzic... znaczy do tej mordy parszywej weszlam i wyjszlam natychmiast bo z 10 stronic do czytania jezd... u Fidlakow pewnie ze 120... [/quote] A mało, bo podróżujemy. W domu robię przystanek na zmianę rzeczy i spanie i potem znowu hop siup w drogę:razz: [quote name='AlKil']Kurka, moi murarze i studniarze robią jak najęci!!! Np. wczoraj rano były tylko fundamenty od garażu, a po południu coś mi widok zasłoniło.... garaż stoi! Ci od dachu już nóżkami przebierają, bo chcieliby już stawiać konstrukcje. Blachodachówkarz w blokach startowych. Ten od okien też czeka, okna już stoją w magazynie. A wszystko to ......... na Kaszubach....[/quote] To macie super! Musze zobaczyć jak tam Wasz domek powoli staje na nogi. Jak będzie więcej czasu to wpadnę poogladać zdjęcia (jak są):p [quote name='Kasia']Władka na działce żeś jezd?[/quote] [quote name='Aga76']Dojechać pewnie dojechała, ale czy wróci? :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]Madźka postrach szos... hihihi[/COLOR][/quote] [quote name='Kasia']Druga Madźka ewentualnie będzie ja ewakuować...w końcu prawko już prawie kończy :cool1:[/quote] [quote name='Aga76']Gorzej, jak razem ruszą w Polskę :evil_lol: [COLOR=Magenta]M&M w nowym wydaniu[/COLOR] :loveu:[/quote] [quote name='Kasia']No, będzie jak w tej piosence: [I]Ludzie zejdźcie z drogi bo eMeMemy jadą...[/I][/quote] [quote name='Aga76']Mamy przebój lata !!! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG][/quote] hahahaha:evil_lol::eviltong: kosiane moje się nudzą:loveu: [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesc Sis :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Suuuuuper te foty Mikulinskiego i jego nowej Milosci - swoja droga marzy mi sie taki psiurek, strasznie podobaja mi sie Goldenki :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]No i jak tam po miesiecznej przerwie siedzialo sie za kolkiem?[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ja to dopiero bede miala stresa, bo po 5 miesiecznej przerwie dopiero siade za kierownica :eviltong: Tutaj mi nie chca dac auta :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Mi też. Dla takiego psa to trzeba mieć czas. Energii ma tyle, że aż ją rozpierało:razz: Jazda bardzo dobrze. Przyzwyczajam się do gabarytów samochodu, bo jest jednak większy niż elka. Latam sobie na działkę i z powrotem;) [quote name='Pegaza']Władka kajzes sie stracila hę?:p[/quote] Hej! Byliśmy z M i rodzicami u "teściów" brata. Mają przepiękny domek nad jeziorami (dokładnie 5). Te widoki i pogoda! Było przepięknie!:loveu: Pierwszy raz od dłuższego czasu tak wypoczęłam... M biedny miał chory brzuszek i przez kilka dni miał biegunkę:-( Jest na lekkiej diecie i jak na razie wszystko jest dobrze. Jeśli do jutra nie przejdzie to będę musiała pojechać z nim do weta... będzie już 5 dni - na szczęście nie jest osowiały, dużo pije, bawi się. Jemu też się podobało. Pierwszy raz w życiu miał kontakt z jeziorem. Pływał jak ryba! Nawet "pomagał" nam wędkować:evil_lol: Tak chlapał, że ryby pouciekały. Wstawię resztę zdjęć i ponownie się żegnamy. Do czwartku znowu jedziemy na działkę ze znajomymi brata, a od piątku praca:p Zdam relację po niedzieli. mały marzyciel [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/4770/p7051757gc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7569/p7051758fz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/1280/p7091917mm4.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/774/p7091918jf1.jpg[/IMG] znalazłam jeszcze jedno z goldenką [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8176/p7081841ed5.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Ola&Kika']Ale z Mikiego przystojny podrywacz;) I fryzure ma super, a wyczytałam że sama go strzyżesz, świetnie Ci to wychodzi : D[/quote] Tak, sama:p Kwestia wprawy. Dzięki:loveu: [quote name='ewa2909']Wspaniale zdjecia znad morza.Cudny Mikus i goldenka przepiekna.[/quote] Dziękuję:loveu: [quote name='AlKil']Jak to na co??? Na miłość do grobowej deski, kilkadziesiąt kilo serdeczności:loveu::loveu::loveu: Już ich za to lubię!!!:loveu:[/quote] Aaa... no tak. Zapomniałam:diabloti: Mam zdjęcie małej:loveu: [IMG]http://photos108.nasza-klasa.pl/dev186/0/188/170/0188170758.jpg[/IMG] [quote name='PositiveThought'] to Mikuchna kąpać w morzu niet? ajj, komu się duże szczęście nie marzy... aj, u mnie w domu w przyszłości to chlew będzie :evil_lol: psow stado, kotów wataha... i konie też jakieś :p[/quote] Niet... nawet się nie zbliży do wody:cool1: Trzeba go wrzucać, żeby się ochłodził. hehe ciekawe jak będzie u mnie:razz: [quote name='Pegaza']Cze Madzia:p gratuluje zdanego prawka:p jesu jak Miki wpatrzony byl w tą goldenke:lol: Władka zazdroszcze Ci :razz: tego okna nad łozkiem... [/quote] A dzięki!:multi: Jak w każdą dużą suczkę:cool3: hihi i tak nie ma na co patrzeć:eviltong: [quote name='Anusia & Alutka'][URL]http://img387.imageshack.us/img387/6706/p7061775bd3.jpg[/URL] hyyyyyyyyyy ten straszny potwor!! :eek2: cze Wladka! koszalinskie ludzie kryjta sie! Wladka nadjezdza :evil_lol:[/quote] Sama jesteś potffur:eviltong: Bardzo śmieszne!:obrazic: [quote name='Kasia']Cze Władziu! Fajne fotki i fajny ten obiekt uczuć Mikusia :loveu: [/quote] No nie?:loveu: [quote name='jbk'][URL]http://img142.imageshack.us/img142/3935/p7081792fb5.jpg[/URL] - pasują do siebie idealnie :)[/quote] Dokładnie:loveu:
  19. [quote name='PositiveThought']puk puk, jestem tuuuu :grins: i mam szarlotkę!!![/quote] Nie wierzę!! Już dawno miałaś nas poczęstować i jak jej nie było tak nie ma!!:mad: I nie szczerz kłów. Aguś z mleczkiem? [IMG]http://manager.money.pl/i/h/203/10955.jpg[/IMG] Może być?:eviltong:
  20. [quote name='ewa2909'][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_4_21.gif[/IMG][/URL] Alez prosze bardzo [/quote] Dzięki, ale szkoda, że za późno:placz: [quote name='Aga76']l Madźka ty wstydu nie masz, kobieto! :evil_lol: [COLOR=paleturquoise]Dobre było?[/COLOR][/quote] Niet! Obeszłam się smakiem... [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]A marzył mi się taki z truskawkową śmietanką[/COLOR][/SIZE]:sabber::facelick: Normalnie zaraz idę coś upiec. Dzień dobry! Kto skusi się na kawusię?:kaffee_2:
  21. [quote name='Anusia & Alutka'] WLADKA! Se nika na WLADKA zmien, a nie Magda buuu, emenemsow juz niet, swiat sie konczy :shake:[/quote] ememensy dalej som! Tylko, że osobno:loveu: Ja urzęduję na Offie cały dzień, ale nikt nie wpada to co mam robić? Jutro będę kłuta - niech mnie ktoś przytrzyma za łapę!:placz: Mam nocną ochotę na ciacho | mniam:loveu:
  22. Hej MTM! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_25.gif[/IMG]
  23. Dobrze też dać włosom "odpocząć" w nocy i zdjąć gumkę i spinkę.
  24. [quote name='ewa2909']Modzie kochany,przepraszam bardzo ale ja jestem taka tempa co do tego kompa ze nawet nie wiem jak mam to zmienic na linki.Bardzo prosze o pomoc.I jak by ktos mi mogl wytlumaczyc jak to sie zmienia to bede wdzieczna.[/quote] [quote name='tigrunia']Atka mi to nie działa :shake: Klikam , klikam i nic :placz:[/quote] Mała pomoc;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6299733&postcount=3[/url] Olu ja mam tylko ludzką maszynkę i nożyczki. Za pierwszym razem jak obcięłam M to czekałam kiedy zarośnie:lol: Z czasem człowiek nabiera wprawy. Według mnie fryzurka bardzo Kice pasuje, ale trzeba ją dopieścić:razz:
  25. Gratulacje!:multi: Czekamy na więcej zdjęć.
×
×
  • Create New...