Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. No życie pełne wrażeń:loveu: Zazdroszczę! Gratulacje zdania prawka! Ja wczoraj zdałam:eviltong:
  2. Może sprzedali? Moja koleżanka Sara (pół Arabka) pojechała do ciotki do Egiptu z koleżanka blondynką i jeden facet chciał sobie ją kupić:lol: Wszystko brał na poważnie do momentu kiedy ojciec Sary (Arab) zakończył całą sprawę. Niezłe przeżycia. Czekam na jakieś wieści i foteczki!:multi:
  3. Ekhe ekhe, ale tu kurzu!:no-no-no: cisza na fb... oj:-(
  4. Magda

    Galeria Fidlastego

    To super!:loveu: oj gdyby Mikiemu udało się przytyć to byłabym w siódmym niebie. Niestety nie ma jak, bo jeździmy na rowerowe wycieczki. Toż to maszyna nie pies! W ogóle się nie męczy dziad jeden:cool1:
  5. Super wiadomości!:multi: Pochwal się maleństwem
  6. To się Corinka musiała nudzić:evil_lol: Dobrze, że nie jest większa, bo wtedy to...:lol:
  7. Magda

    Galeria Fidlastego

    Hej Kasiu! Dzisiaj mam ochotę posiedzieć na FB:loveu: Poszperam sobie i zobaczę co tam u Was. Wybieracie się gdzieś na urlop? Fidelek duży chłop. Czy on przytył czy mi się wydaje?:razz:
  8. To teraz już rozumiem;) Rzeczywiście wszystko się zgadza. Swoje to swoje można powoli się urządzać i zaczynać mieszkać. Na szczęście etap urządzania mam za sobą... jeszcze ogród:p Życzę Tobie jak najszybszej przeprowadzki.
  9. Wygląda na tłuściocha:lol: Do tego te bujne włosy na łapach. Widać, że fryzurka bardzo mu pasuje.
  10. BIEWERKO czyli masz suczkę i pieska, tak? Jakoś nie mogę nigdzie wyczytać:lol: Psiaki będą mieć fajny domek i okolicę do spacerów. Jeszcze w tym roku uda się Wam przeprowadzić? Migotko szczeniaczki są cudne!:loveu: Sama radość.
  11. Czy dobrze naliczyłam 6 sztuk?:loveu:
  12. Rozmowa rozmową, bo każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, ale można to zrobić w bardziej kulturalny sposób, prawda? Czy każde zdanie musi być poparte złośliwością i obelgą? Rozumiem, że w środowisku hodowców panuje konkurencja, ale niech ona będzie zdrowa:razz: Następnym razem pozwolę sobie edytować obraźliwe posty. Pozdrawiam!
  13. [quote name='AmiX'][COLOR=#ff0000][COLOR=black]FLOTTE BIENE[/COLOR] [/COLOR][COLOR=black]numer1:loveu::loveu::loveu: reszta też śliczna :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/quote] Fajnie wygląda z tym nakrapianym noskiem:loveu:
  14. Oj...:oops: rzeczywiście wstyd... Jakoś mam lenia i nie chce mi się tutaj wpadać. Nawet zdjęć nie chce mi się robić!! Koniec świata normalnie. Może znajdę swoje zdjęcie w nowej fryzurce:p Wczoraj coś tam pstrykałam na imprezie.
  15. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73913&highlight=Koszalin&page=2"]Tu[/URL] jest link do wątku z poprzedniej koszalińskiej wystawy. Jest m.in. post nane jak dojechać z dworca na wystawę;)
  16. Ila przybyło szczeniaczków:loveu: Renatko śliczne maluszki! Będą chyba drobniutkie, nie? Jak się czuje mamusia?
  17. W takim razie nie ma się czym martwić. Obserwuj to miejsce i jeśli zaczerwienienie nie zniknie to radziłabym wybrać się do weta;)
  18. [quote name='AngelsDream']To COŚ, czyli ZUO! :D[/quote] A co to jest?:lol:
  19. Czy kleszcz został wyciągnięty razem z głową? Jeśli tak to nie ma się czym martwić. Powstanie maleńki strupek i później odpadnie. Jeśli głowa została to trzeba wybrać się do weta i ją wyjąć igłą.
  20. Piękne psy!:loveu: Ostatnio wpadła mi w oko ta rasa. Mają w sobie to COŚ:cool3:
  21. No chłopaki wyglądają cudnie!:loveu: Muszę ich w końcu odwiedzić w galerii
  22. [URL]http://images23.fotosik.pl/227/51fa6538a6e9f092.jpg[/URL] Haha jak na żel:evil_lol: Kogoś mi przypomina... Agata a co z Twoim yorczkiem? Kolejne wakacje i żadnych wieści:roll:
  23. Mordka śliczna, ale przez chwilę było mi szkoda tego pięknego włosa... Nie miałaś wątpliwości czy obciąć?:lol:
  24. Jaką moją fajną budkę:razz: Proszę o więcej!:eating:
  25. Śmieci i jeszcze raz śmieci!:shake: Off'a przenoszę!
×
×
  • Create New...