Rozmowa rozmową, bo każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, ale można to zrobić w bardziej kulturalny sposób, prawda? Czy każde zdanie musi być poparte złośliwością i obelgą?
Rozumiem, że w środowisku hodowców panuje konkurencja, ale niech ona będzie zdrowa:razz:
Następnym razem pozwolę sobie edytować obraźliwe posty.
Pozdrawiam!