-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
To trzymam kciuki, żeby już więcej nie chorował;) Widzę, że domek nabiera kształtów. Wiesz, że ja już prawie rok mieszkam w swoim domku?:razz:
-
[quote name='Kasia']Akurat takie hartowania to ja nie chcę. To nic przyjemnego gdy robisz siku i płaczesz z bólu :shake:[/quote] ojej... to nic dobrego. Współczuje Wam. Na urlopie złapał?
-
To se zobacz! styczeń [IMG]http://images31.fotosik.pl/106/1d19af00c9ec55a9.jpg[/IMG] i teraz [IMG]http://images28.fotosik.pl/250/c269893e494dfddf.jpg[/IMG]
-
[URL]http://images28.fotosik.pl/251/06d73f060eecc958med.jpg[/URL] uwielbiam te ich pokąpielowe wariacje:loveu: Do tego te dźwięki zadowolenia hihi
-
Hej! To dużo nowości u Was. Mały się hartuje:evil_lol: [URL]http://img175.imageshack.us/img175/5283/tnimg3287gm0.jpg[/URL] Aaaa!!!! Miodzio! Życzymy zdrówka!:loveu:
-
[quote name='madziasto4']No tak, a ja mam laptopa, ale nie mam w nim neta bezprzewodowego, tak, żebym mogła poza domem z niego korzystać, więc na jedno wychodzi :evil_lol:[/quote] To dołóżcie jeszcze internet i będzie ok!:eviltong: Aniu dawaj co masz:cool3:
-
Mmm... ja jadłam ostatnio pangę w sosie śmietankowo-czosnkowym:loveu: i frytki do tego! W Wawie pierwszy raz w życiu jadłam hamburgera - wieśmaka dokładnie (naprawdę pierwszy raz:p). Zawsze trzymałam się z daleka od tego typu dań, ale z głodu wszystko się zrobi. Ach szkoda, że u nas nie ma takiego słoneczka:placz: Cały czas chmury i lekki deszcz.
-
Cześć! Jak dobrze znowu tutaj wejść i sobie poklikać:loveu: Noddy wyjaśniał? Ucałuj go od nas i niech szybko wraca do zdrowia! On chyba często łapie infekcje, nie? Z tego co pamiętam...
-
Ja czekałam... tydzień:lol: hihi miałam szczęście i weszłam za kogoś innego. Tego samego dnia miałam teorię i praktykę. W sumie wszystko zaczęło się o 11;30 a skończyło o 13. Dzisiaj moja mama poszła się zapisać i ma termin na 20 sierpnia. Czyli normalnie miesiąc. 3h? Jejciu... chyba bym nie wytrzymała. Ja miałam zawsze po 2h i w zupełności mi starczyło. Godzina za krótko, ale 2 w sam raz. Wczoraj odebrałam prawko. Nie siedziałam za kierownicą prawie miesiąc i teraz mam lekkiego stresa... jutro mam jechać na działkę:eek:
-
Cholibcia a tak narzekają, że nie ma roboty:mad: Ceny też kosmiczne, no ale co zrobić...
-
Warunki mamy, ale zaraz studia i nie chcę zostawiać rodziców z dodatkowym obciążeniem. M to pojedzie ze mną i mają wolne. Marzy mi się samojed, albo berneńczyk, albo wilczak:loveu: no... york też może być hihi Madźka u nas jest to samo. Niektórzy to potrafią wyłączyć telefon na kilka tygodni i się nie odezwać, a praca czeka:angryy: Sama budowa to kosztowała tyle nerwów, że się wszystkiego odechciewa. Ja mam teraz dylemat jak urządzić do końca pokój. Ściany są gołe, a przydałyby się jakieś dodatki:roll: Dzisiaj byłam szukać ładnej firanki i też żadna mi się nie podobała...
-
To teraz trzeba ją oglądać jak rośnie:loveu:
-
Nie od dzisiaj wiadomo, że goldenki lubią wodę [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3333/p7081822kj2.jpg[/IMG] a yorki jak to yorki:diabloti: [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/1983/p7081836iv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/9981/p7081824ic3.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/6773/p7081838pr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7357/p7081837pc5.jpg[/IMG]
-
[quote name='AmiX']To aż takie zabawy były:evil_lol: [URL]http://img230.imageshack.us/img230/7876/p7081797tf8.jpg[/URL] śliczne pieski to i portrecik śliczny:loveu: [URL]http://img142.imageshack.us/img142/3935/p7081792fb5.jpg[/URL][/quote] Były gorsze, ale nie wypadało focić:diabloti: Rzeczywiście fajne ujęcie, ale szkoda, że nie na tle jakiejś zieleni - tylko burdelu...:lol: [quote name='tigrunia']Jenyyy Władka - zakochałam sie :loveu: W plaży, morzu, widokach, psiakach :loveu: Achhhh cóż za raj :loveu: Chyba kupię Jessice jakiegoś dużego psiaka do zabaw zamiast 2-go Yorka :evil_lol:[/quote] hihi to miło, że się podoba. Jutro znowu tam jedziemy. A wiesz, że ja też zastanawiałam się nad dużym psem? Dzięki Lunie wiedziałam gdzie jest M. W wysokich krzakach było ją widać, a mały dzielnie jej towarzyszył. Nie było problemów z puszczaniem ich wolno. Mogłam się też zająć innymi sprawami, kaczka odpoczęła:eviltong: [quote name='AlKil']nawet mogę Ci rasę podpowiedzieć...:diabloti: Witaj Magda!:lol:[/quote] Hej Ewa! W mojej rodzinie przybyły dwa czarne niufy z Lednickiego Zakola. Jeden szczenior i drugi 3-letni. Chyba nie wiedzą na co się narazili:evil_lol: [quote name='PositiveThought']Władka :loveu: już dawno u Cię tylu zdjęć nie było :razz: Mikulinski zakochany, u lala... teraz nie masz wyjscia, musisz mu dziewczynę sprawić, goldenkę :evil_lol: nie wiedziałam, że te złote to takie kopary :shake: Mikuś supcio błyszczący[/quote] Noo.... sama się zdziwiłam, że ich aż tyle. Trzeba Was czasami rozpieszczać, bo marudzicie:eviltong: Te złote to diabły z ADHD. Raz przyszła wymazana w .... koopie (fuj!). Dobrze, że ja nie musiałam jej myć:cool1: A ciągnie jak parowóz. [quote name='Mi.'][I]No fajnie, że przyjechała bo nudziło by mu się zapewnie:cool3:[/I] [I]Jeej ja też tak chce:eviltong:.[/I] [I]a tutaj już po szaleństwach na plazy?;)[/I] [URL]http://img233.imageshack.us/img233/7657/p6281755qh9.jpg[/URL][/quote] Pewnie tak... z nim to nigdy nie wiadomo. Raz mu się nudzi raz nie... Jest uzależniony od zabawy z kaczką. Tak. W sumie na działce byliśmy 3 dni, a dopiero w domu spał 1,5 dnia. Pierwszy raz tak długo:loveu: [quote name='madziasto4']No, no, Mikuliński miał towarzycho niezłe :lol:[/quote] Kawał baby. A byś widziała jaki szedł dumny u jej boku:razz: Psy z wioski mogły tylko zazdrościć. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Cześć Madziu :)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Świetną towarzyszke zabaw miał Mikuś:loveu: swoją drogą to ma chłopak gust bo śliczniutka z niej dziewczyna;)[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] hihi wybrał blondynę:loveu: [quote name='madziasto4']Władka, a jak tam Wasze ogrodzenie przy chałupie? Stoi już??[/quote] Stoi! Już od dwóch tygodni. Niedługo mają przyjechać robić nam podjazd i chodnik. Ogród jest do połowy skończony. Teraz czekamy na trawę. Najgorsze jest to, że zasraniec jak raz wsadził głowę pod płot to udało mu się przejść na drugą stronę i teraz wychodzi...:angryy: Na razie nie ma mowy o samodzielnych wycieczkach po ogrodzie - do tego dochodzi znaczenie terenu na roślinach. Nie wiem... na działce czeka aż wyjdziemy na spacer za bramkę, a tutaj:niewiem:
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Hej martika! Witamy na forum:p -
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Hej Olu! Ja doskonale pamiętam:loveu: Zmieniłam nick, ale ciągle ja to ja (Magda_Miki). Jak fajnie spotkać starych znajomych:multi: Pokaż Kikę! Koniecznie! -
[quote name='Mi.'][I]hej:multi:[/I] [I]jeejku kocham Twoje zdjęcia [IMG]http://esarie.smallsoft.pl/mygad_v20/gify/wyrazenie%20milosci/2.gif[/IMG][/I] [I]ale mieliście tam fajnie:) tylko pozazdrościc[/I] [I]gdzie to jest?[/I] [I]i co to za goldenek?:p[/I][/quote] hej! dziękuję:oops: Działkę mam nad morzem pod Kołobrzegiem (jakieś 20 min). Rejon Gąsek, Pleśnej. Co prawda do morza jest 25 min pieszo, ale tereny takie fajne, że szybko mija. Goldenek to sunia mojej koleżanki. W ostatniej chwili dowiedziałam się, że przyjedzie (nie była planowana), ale na szczęście okazała się łagodna. Wulkan energii, ale M wiernie dotrzymywał jej kroku:p
-
i coś z innej beczki [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5097/p6281754ml1.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7657/p6281755qh9.jpg[/IMG] [IMG]http://img387.imageshack.us/img387/6706/p7061775bd3.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6352/p7061777cv1.jpg[/IMG]
-
M tylko stał i patrzył [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/8119/p7081815tt1.jpg[/IMG] i patrzył... [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/3885/p7081816hx3.jpg[/IMG] czasami prawie był zjedzony:diabloti: [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/6181/p7081819un5.jpg[/IMG] podlizywać to on się umie:cool3: [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/4762/p7081835so6.jpg[/IMG]
-
Na plaży można się wyszaleć do woli [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/50/p7081814mh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/1710/p7081844td3.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6528/p7081817ry3.jpg[/IMG] rach... [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/4351/p7081820im2.jpg[/IMG] ...ciach i Mikuchnek zakopany:diabloti: chciała go pogrzebać żywcem:mad: [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/744/p7081821xr0.jpg[/IMG]
-
Oj Madźka pozgrywac i zmniejszyć tyle zdjęć ręcznie to jest trochę roboty. Do tego komp mi wolno chodzi, bo ściągam film:p [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4770/p7081799av9.jpg[/IMG] przywiązali, bo za dużo się szalało:mad: Wykopała dół na głębokość 30cm, ale ciii rodzice nie wiedzą:evil_lol: [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/3976/p7081853eq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/46/p7081854bi4.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5588/p7081861kn3.jpg[/IMG]
-
Kolejna wielka miłość M. Przez dwa dni nie odstępował jej na krok. Noc miałam z głowy - kawaler nie mógł znieść tego, że jego ukochana jest zamknięta w namiocie:mad: Kiedy już wszystko dobiegało do normalności musieli się rozstać... akurat musieli siedzieć przy koszu:roll: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/8481/p7081789gd8.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/1742/p7081790vx8.jpg[/IMG] :loveu::loveu: [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/3935/p7081792fb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/7876/p7081797tf8.jpg[/IMG] tak szybko się ruszali, że nie mogłam ich zmieścić w kadrze tutaj uśmiech zadowolenia:p [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/7581/p7081798hh9.jpg[/IMG]
-
Kasiu okropna historia... brr... aż się nie chce wierzyć, że to możliwe:shake: Trzeba uważać, bo teraz to łatwo stracić psa. Fotki super! Przeciąganie liny hihi:loveu:
-
[quote name='Kinguska']Śliczny yorkasek ^^ Zapraszam do mnie ;][/quote] Dziękuję! Wpadnę:loveu: [quote name='Moniś']Cześć Magda :lol: Jak tam, dalej zarazki roznosisz, czy już lepiej? hehe :evil_lol: Teraz to nie mozna widzę z Tobą zadzierać boś się Pani Mod zrobiła ;) Kiedyś... to było co innego, hihih ;) Pozdrawiam ;);)[/quote] Hej! Jeny, ale Ciebie dawno nie było. Ludzie! Wróciła!:loveu::loveu: I o zarazkach pamięta. Kosiana daj pyska:buzi: [quote name='PositiveThought']masz rację, Ciebie na sucho zrozumieć się nie da :shake: [COLOR=paleturquoise]hih :megagrin:[/COLOR][/quote] Hihihi a to dobre:evil_lol: [quote name='madziasto4']Cześć Władka, cześć Matołku, Ryje Świńskie pozdrawiają :bye:[/quote] [quote name='AlKil']dzień dobry, dzień dobry!!!:lol: Przypominam się ja, ta co znęca się nad yorkami...:diabloti:[/quote] [quote name='Kasia']Cze Władziu :loveu: Jak wypoczynek? Udany?[/quote] [quote name='tigrunia']A to Władka juz wróciła ? :roll:[/quote] [quote name='madziasto4']Hop hop, jest tu kto?[/quote] [quote name='Pegaza']Nie wiem czy tu bylam czy nie...:roll: Władka Twoja galeryja chyba to jest...[/quote] Hej! Wróciła wczoraj i nie miała już sił wpaść do siebie. Za chwilę zabieram się za działkowe fotki. Nie dostałam zgody na pokazanie swoich towarzyszy, ale mam co innego:p Z Warszawy nie mam fot godnych pokazania, bo same ryjoki na nich:eviltong: Widzimy się za chwilę
-
Hej Aniu! To ja z niecierpliwością czekam na fotki:loveu: Cholibcia niech mi ktoś kupi laptopa! Złóżcie się dla mnie. Na działce są czasami takie nudy, a ile bym sobie nadrobiła na galeriach:razz: