Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='basiulka22tychy'][B][I][I]pozdrawiam najmniejszego domownika :):) [/I][/I][/B][/quote] hihi Hej Basiu!:loveu: [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Storczyki:loveu:...niech rosną i kwitną jak najdłóżej:lol:[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Mikuś ma świetnie obcietego pysia, ja zawsze tłumacze fryzjerce by Matiemu tak zrobiła i nigdy jej nie wychodzi wkońcu wydrukuje zdjecie Miego i jej pokaże ;)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Bidulek przez wredne ptaszyska musiał sie meczyć uwiazany...[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] No ja mam nadzieję, że przeżyją... ostatnio mama je tak podlała, że stały w wodzie:lol: To wydrukuj. Ile razy można tłumaczyć:cool1: Za każdym razem fryzurka wygląda inaczej, bo raz ciachnę za mocno... innym razem nierówno. Taki misz-masz:eviltong: Najlepsze jest to, że ptak został wcześniej obszczekany ze wszystkich stron. Nic, a nic się goopek nie bał:mad:
  2. Łii!! Jak dawno go nie widziałam!:loveu: Ach jak dobrze powspominać dawne czasy:razz:
  3. Safi jaki piegus!:loveu: hihi tak chyba nie miała... Ty Basiu w ogóle się nie zmieniłaś:p Masz kontakt z Muszkietorkiem? Też dawno ich nie widziałam.
  4. Hej! Czyżby wszyscy pojechali na wakacje?:cool3:
  5. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][/I][COLOR=navy][I]Tak Madziu...Mati najpierw wyje serenady z piłką w pysku, ściska ja, iska a po dłóższej chwili z piłką w pysiu zasypia:evil_lol:[/I][/COLOR] [I][COLOR=navy]Patrząc na focie Mikiego jak gania za ptakami to najprawdopodobniej Gucia też by nie oszczedził ;)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Matrix też biega za ptakami na działce żaden nie ma prawa usiąść na jego trawce, na siedzace wysoko na krzakach też pyskuje:lol:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Ha! Mati jest jedynym yorkiem, który robi dokładnie to co M:p Piłka wylądowała na dnie szafy kiedy została rozpruta. Do dzisiaj nie ma kto jej zaszyć:lol: Zastanawiamy się z tatą co by M zrobił jakby jakiś ptak nie odfrunął... nie ma w nim agresji, więc raczej by nie zaatakował. Tak myślę... :hmmmm:
  6. A co z Koszalinem? Będzie ktoś?!:razz:
  7. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]To tym bardziej Ci gratuluje :calus:U mnie to nie jest tak łatwo zdać i aż sie boje bo od września chce sie zapisać.[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Daguś przyjemnego weekendziku Ci życzymy:loveu:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] U nas też bardzo mała zdawalność... Na egzamin czeka się ponad miesiąc, a potem oblewa się za błahostki:angryy: Trzeba mieć dobry dzień. Dzisiaj złożyłam podanie o prawko i muszę czekać 2 tygodnie na odbiór... Hej Sis!:loveu:
  8. No dawać mi tu jakieś fotki! Nudzi mi się strasznie:p
  9. BRY!! Jejciu tylko ja jestem?:placz: Dostało mi się...... tęskniem
  10. [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Marea. Zdjęcia już widzę, są po prostu boskie :mdleje: Najbardziej podoba mi się trzecie - róża :loveu: To z Melką na ławce też ma swój klimat :loveu:[/quote] Dokładnie! Róża jest boska!:loveu: Poproszę więcej!
  11. HEJ!!:multi::multi::multi::multi:
  12. 10 niestety... włączono licznik:cool1: Hihi wiem, że na pewno pływałaś, ale myślałam, że potem, po pływaniu statkiem:eviltong: Naprawdę raj na ziemi. Aż zazdroszczam takiego urlopu:loveu:
  13. Przy moim kurduplu to robi wrażenie:evil_lol:
  14. Hej Sara! Dawno mnie nie było, ale nadrobiłam zaległe zdjęcia i muszę powiedzieć, że aparacik się sprawuje:cool2: Szkoda, że po zmniejszeniu tracą ostrość. Gratulacje! Czeka Ciebie dużo nauki w takim gronie ucznió[I]w:cool3: [/I]Ważne, że chciałaś i jesteś zadowolona:loveu: Arisek w tych kokardkach wygląda jak maskotka hihi
  15. Magda

    Galeria Fidlastego

    Kasiu to Fidel jest młodszy o równy miesiąc od M? Pierwsze widzę:razz: Wszystkiego najlepszego dla solenizanta! życzę mu większych chęci do działania!:loveu: Pełnej miski to już chyba nie...:lol: Zazdroszczę pierogów... mniam... aż mi ślinka cieknie. Ostatnio jadłam z truskawkami - obiad mojego dzieciństwa:loveu:
  16. Ile mały będzie miał docelowo?:razz: Kurcze, tak mi się podoba, że nie mogę się napatrzeć:loveu:
  17. Magda

    Aksa i Tofi

    Kochane urwisy! Tyle radości w domu:loveu:
  18. Hej Basiu! Dlaczego tutaj takie pustki?:mad: Co tam u Was? Jak się miewa moja kropeczka?:loveu:
  19. Witamy Nera i jego panią!:multi: Plażowicz pełną gębą!
  20. Wow ta woda:loveu: i ten kolor... pływaliście chociaż?
  21. [URL]http://images34.fotosik.pl/281/426f2939576d4181med.jpg[/URL] Ale chłopaki mają miny:evil_lol: [URL]http://images31.fotosik.pl/303/8941433172d92b6fmed.jpg[/URL] Mati tez zasypia z piłką w pyszczku? Miki to lubi sobie popiszczeć jak trzyma "smoka" w ryjku:lol: Białeczko! I to ile!:loveu: Fajny papug - Gutek pasuje mu idealnie. Ciekawa jestem jakie relacje byłyby pomiędzy M a ptakiem... z tego co widzę co się dzieje na działce to ptaszek byłby zażarty:evil_lol:
  22. Jej! Załapałam się na fotorelację z Egiptu:grins: Co było na półkach na tej trzeciej fotce? Te perfumy?
  23. Z początku to sama nie wiedziałam gdzie patrzeć tyle tego się nagle zrobiło:lol: Z czasem na pewno się przyzwyczaimy i będzie normalnie. [SIZE=1]Liczę, że yorki ominie cięcie:diabloti:[/SIZE]
  24. A stara bida... wczoraj byliśmy na działce posprzątać w przyczepie, skosić trawę itp. Trzeba jakoś zacząć nowy sezon:) Chciałabym zebrać znajomych i pojechać na kilka dni. Dostawiłoby się namiot, przywiozło grilla. Miki musiał być przez jakiś czas przywiązany, bo nad nami krążył myszołów, a naczytałam się tych wszystkich historii o porwaniach, więc wolałam nie ryzykować:mad: Trzeba się w końcu wybrać na jakiś urlop:loveu:
  25. Łóżkowe zabawy hihi:evil_lol: Najwięcej to chyba Szyszkę słychać. Wrr.. wrrr...
×
×
  • Create New...