-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='PositiveThought']cze Madźka :grins: a tak jeszcze jeśli chodzi o jedzonko, to u mnie od trzech lat się robi zupa pomidorowa :cool1: Madźka, a z tymi galeryjami to tak trza? bo ja nie wiem, czy przypadkiem nie będzie to galeria podwójna...[/quote] Uuu... to pychota:eviltong: Nie trzeba. Nic na siłę. Jeśli chcesz się przenieść to daj znać:p [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Madziu. A wiesz może, dlaczego są takie zmiany? Bo szczerze powiedziawszy to mi się to nie podoba, wolałam tak, jak było dawniej. Ewentualnie zostawiłabym tylko "Galerię" i "Wystawy", a "Zdrowie" usunęła, bo mi się wszystko gubi :roll:[/quote] Wszystko jest w fazie zmian i prób. Jeśli będzie się nam podobać to zostanie. Wystarczy tylko kilka informacji i będziemy się starać o przywrócenie starego wyglądu. Trzeba się przyzwyczaić;) [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesc Sis :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Kurcze no stesknilam sie za Wami :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Super zdjecia kajaczkowe i pewnie przezycia tez :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Piekne orchidee, ja mamie kupilam na Dzien Matki, jeszcze przed moim wyjazdem zyla, a teraz ciagle zapominam sie zapytac, jak sie ma moja orchidea. Chyba beda musieli ja wziac ze soba jak pojada na 16dniowy urlop hihi[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Mikulasinski jak zawsze boooski o slodziutki i z ta zabaweczka zachecajac do zabawy wyglada uroczo :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Kurcze wciaz nie moge przezalowac tego, ze wszystkie tak daleko od siebie mieszkamy, no ... :placz:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]P.S Madziu nie moge zmienic znowu tematu Naszej galeryjki, pomozesz mi??[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Ja też tęsknię:-(:loveu: To lepiej zapytaj bo jak będzie kaput to trzeba nową załatwić:eviltong: Jasne. Wyślij mi na PW nowy tytuł i zmienię;) [quote name='koregra']Przybyłam to się witam i zmykam ;) Ale zaległości mam :-([/quote] Hej! Ja też mam zaległości. W wakacje jest zawsze dużo do roboty, a na forum więcej ludzi... przeczytać wszystko w Administracji i w dziale moderatorów to potem nie starcza siły na resztę. Na razie robię sobie urlop od kompa. Dzisiaj wybieram się na 4 dni na działeczkę ze znajomymi, a w piątek, jeśli wszystko wypali, jadę do Warszawy:loveu: Mikuchnek skorzysta tylko z działki... o Wa-wie może pomarzyć:lol: Ostatnie zaległe fotki M [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/1223/p6221742id8.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1336/p6221747td6.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8057/p6221748gw7.jpg[/IMG] Wczoraj był dzień pielęgnacji matołka. Udało mi się doprowadzić go do porządku:cool1:
-
[URL]http://images24.fotosik.pl/242/6e14bc6854186c84.jpg[/URL] Jacy oni są do siebie podobni:loveu: Prawdziwa córeczka tatusia. Panny urocze w tej trawie:multi: [URL]http://img378.imageshack.us/img378/6395/mg4615kx8.jpg[/URL] Poproszę taką perełkę ekspresem do Koszalina:loveu:
-
Arisek ma świetną sesję:loveu: Widzę, że się szykuje na przyjazd koleżanki (obcięte włoski:eviltong:). Sama ciachałaś?
-
06 lipca 2008r. - 44 Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Koszalinie
Magda replied to panienkabubu's topic in 2008
Gratuluje wszystkim zwycięzcom!:multi: Szkoda, że wyszło jak wyszło i nie mogłam być... -
hihi... dam radę:eviltong:
-
Ciekawa jestem co z fidlastą. Nigdy na Yorki nii wchodziła, wiec nie wiem czy mam przenosić jej galerię do nas:cool1:
-
Tylko?:eviltong: Wybieram się z naładowanym aparatem. Ładnie się ubierz, bo będzie sesja!
-
Cały dział galeria to będzie jedno wielkie wariatkowo:diabloti:
-
Kontynuacja wątka:p [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=9119[/URL]
-
Kontynuacja wcześniejszego tematu:p [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=12332[/URL]
-
Dobra. To robię cz. II szczeniaków i ogólnej.
-
[quote name='aneczka__wwa']zamknięta galeria szczeniąt :???: czy to znacz że już nie pooglądamy maluszków szkoda[/quote] Pooglądamy, tylko trzeba będzie każdemu założyć osobny temat;) Jeden użytkownik - jeden wątek [QUOTE]Nie Władka - tak być nie może - ja kategorycznie strajkuje !! :angryy: Nie wszyscy przecież mają założone galerie dla swoich ****ków i fajnie było je tak "w kupie" pooglądać[/QUOTE] Czyli co, zrobić cz. II? Wtedy reszta nowości ma zostać?
-
[quote name='Aga76']Ojć, ale cię wyrolowali :evil_lol: Melcię przeniosłaś?[/quote] Musiałam zjeść kapuchę z chlebem:cool1: Melcia przeniesiona!
-
[quote name='tigrunia']Mi się ewidetnie nie podoba to, że galeria szczeniaków została zamknięta :angryy:[/quote] Admini zamknęli, bo duży temat=problem dla serwera. To samo stało się z ogólną galerią i Offem. Jeśli powrócimy do poprzedniego podziału forum to wtedy utworzy się drugą część powyższych wątków (od nowa). Jeśli zostaniemy przy tym widoku to nie ma sensu robić ogólnej tylko każdy założy osobny watek dla swojego pupila;) [quote name='tigrunia']Ty nie gołąbkuj tu tylko kurczaki wstawiaj :mad: :evil_lol:[/quote] hehe:eviltong:
-
Mam do Was pytanie. Czy podoba się Wam podział Yorków? Sama prosiłam tylko o podforum "wystawy", ale jak widać dostałam 2 bonusy:lol: Nie wiem jak wam, ale dla mnie poprzedni widok był lepszy. Galerie powinny wrócić na FotoBlogi. Mamy spis tematów, więc czego chcieć więcej? Czekam na wasze opinie.
-
Wszystko zależy od użytkownika. Z yorkami nie ma problemów, ale inni mają po kilka psów i to różnych ras, dlatego ich galerie zostaną na FB. Jeśli czyjaś galeria została pominięta to piszcie!
-
Sara jaka wiadomość! Będzie kolejna psina do oglądania:loveu: Rzeczywiście nagle. Mama tak sama z siebie się zgodziła? Zdjęcia cudne:multi: Arisek i te róże... mmm...
-
Ja się cieszę!:p Muszę się tylko przyzwyczaić do nowego wyglądu forum, bo normalnie teraz czuję sie jakbym była na dogo pierwszy raz. k.iwona jak znajdę czas to wpadnę:) Będę focić yorki
-
Hej! To się porobiło na forum. Mam dylemat co zrobić z Kasią i Fidlastym. Kasiu chcesz przenieść swoją galerię?:razz: Chłodniczek się skończył... rodzice wszystko zjedli. Wróciłam do domu z nadzieją, że sobie zjem, a tu taka niespodzianka:mad:
-
Hej! Dajcie mi chwilkę, bo muszę zobaczyć te wszystkie zmiany:p Byłam dzisiaj na plaży i mam spalonego całego ryjoka... goopia ja zapomniałam nasmarować twarz i teraz wyglądam jak wyglądam:cool1: EDIT: Jak widać na forum dużo się pozmieniało, a to dlatego, żeby stworzyć oddzielne małe serwisy poświęcone rasom. Mamy podział na podfora i powolutku zaczniemy wszystko układać. Teraz zajmę się przenoszeniem galerii z fotoblogu
-
Wcześniejszy temat został zamknięty ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=9369"]tutaj[/URL]). Od tego momentu wszystko zaczyna się od nowa...:)
-
Hihihi:evil_lol: Może ja coś dorzucę do wystawy z Koszalina? Jakieś fotki...
-
[quote name='Helga&Ares']Cześć Kochani [I][/I][COLOR=Black]to....kiedy wakacjujecie?[/COLOR][/quote] [quote name='Kasia']Cze Władziu Gdzie wybieracie sie na urlopa?[/quote] Cześć! Mam dużo propozycji i pomysłów, więc muszę usiąść i poskładać to wszystko do kupy. Chcę posiedzieć trochę na działce i pojechać do Poznania (to na 100%). W planach jest też Kraków/Warszawa/Hel:lol: To jest jeszcze do załatwienia. Koleżanka chce mnie zabrać do Mielna do przyczepy na dni imprez hihi:diabloti: Dużo tego, a wakacje tylko 2 miesiące... [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Madziu. Ten storczyk kropkowy jest super A tak w ogóle jakaś moda na nie jest?[/quote] Jest jakaś moda... z każdej okazji dostaje się storczyka:eviltong: Pełno ich w sklepach i są coraz tańsze. [quote name='tigrunia']Mój storczyk niestety nie przeżył pod opieką mojej mamy [/quote] Oj... A jak Ty pielęgnujesz/pielęgnowałaś swojego storczyka? Każdy ma inne sposoby. [quote name='Aga76']Dzień dobry [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20shy/6BE928.gif[/IMG][/quote] Hej Aguś!:loveu: Nareszcie! [quote name='jbk']Słodkie maleństwo I jeszcze storczyki lubisz, jak moja mama ;)) Tyle wspólnych zainteresowań [/quote] Maleństwo, nie?:lol: Przy Twoich misiach to na pewno, ale musisz wiedzieć, że charakterem to im dorówna:diabloti: Ludzie... wstałam o 11 i teraz tak szybko mi czas leci. Musze się zabrać za robienie chłodnika, bo nie będę miała co jeść:razz:
-
Dla Sukcesa [*]:-(
-
Jaki kłopot!:eviltong: