Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9900/p8062081aw8.jpg[/IMG] i nowy ogródek [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/5563/p8062076jy4.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/7536/p8062077dt5.jpg[/IMG] [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/1216/p8062078wr7.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/2411/p8062091nb8.jpg[/IMG] Kolory na zdjęciach są trochę przekłamane, bo domek nie jest aż tak żółty:lol: Przedwczoraj robiłam przemeblowanie pokoju. Mam fioła na punkcie zmian:cool1:
  2. [quote name='AmiX']Uwielbiam tege złotego chłopaka :loveu: śliczny:loveu: [URL]http://img224.imageshack.us/img224/2346/p8062072fz2.jpg[/URL] Pozdrawiam Ania[/quote] Aniu bardzo nam miło. Rozpływamy się:loveu: Nasz mały domek z tyłu [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/694/p8062073el3.jpg[/IMG] [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/1944/p8062075wo6.jpg[/IMG] z przodu [IMG]http://img369.imageshack.us/img369/3228/p8062083jg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/295/p8062085fi1.jpg[/IMG] niedawno skończono polbruk [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/8096/p8062082ju6.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Kasia']Czołem Władziu :p Fotki obejrzę w domu bo w pracy nie widzę... Pozdrawiamy :loveu:[/quote] Ok:loveu: [quote name='Aga76']:cry: buu nielocik biedny Mikuś na tarasie ajć :razz: [COLOR=pink]Bardzo podoba mi się wejście do domu, w kolorze i wykończeniu.[/COLOR][/quote] No bidny... Rozmawiałam dzisiaj z bratem i powiedział, że strzelał tylko w puszki. Jest nadzieja!!:cool3: Pokażę Wam później fotki domu, bo robiłam do albumu (prowadzimy taki od początku budowy. [quote name='PositiveThought']wielkościowo pasuje :lol: piłki som fajne :loveu: :-o zostawić nielota, samego, opuszczonego, a Twój brat nie wie, że polowania są zakazane? :mad: :evil_lol: zostawić Mikusia, samego, opuszczonego, za płotem tęsknie patrzącego? :mad: :evil_lol: pozdrowionka Władka :calus:[/quote] Som, som najważniejsze, że pobudzają instynkt łowcy kiedy "uciekają" po ziemi:razz: A są? hihi A to też zakazane?:eviltong: dzięki:loveu: [quote name='Kasia_zg'][LEFT][I][COLOR=navy]Witaj zapracowana Władziu ;)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Słodki goły Mikulek:loveu: I ten jego pycholek:mdleje:[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Musze wysłać tą moją fryzjerke na szkolenie do Ciebie bo ona tak nie umie albo w przyszłym roku pojedziemy do Ciebie na obciecie :evil_lol:[/COLOR][/I][/LEFT] [/quote] Hej Kasiu! Szczerze mówiąc mi się już znudziła ta fryzurka u M, ale dziękuję! Mam chrapkę na aidkową:razz: Zgrywam focie:cool1:
  4. Ach obejrzałam zdjęcia małej od początku:loveu: Ma pikne pyszczydło:loveu: Aaaa!! Znęcają się nade mną:placz:
  5. Magda

    Galeria Fidlastego

    Błagająca mina opanowana? To można śmiało marudzić [COLOR=PaleTurquoise]i wyłudzić:diabloti:[/COLOR]
  6. hahaha siem uśmiałam! Lecę zobaczyć zakazany owoc:diabloti: I to tak wcześnie! 2BE DONki cudowne. Mi też się marzy taki i właśnie z długim włosem:loveu: Lubię też słowackie wilczarze, malamuty, samojedy, berneńczyki. Chcę każdego!
  7. Magda

    Galeria Fidlastego

    To fajnie. Zabawa będzie udana. Oj to niedobrze... jakiś plan B?
  8. Magda

    Aksa i Tofi

    W takim razie czekamy na zdjęcia:multi:
  9. Dzięki za wsparcie:loveu: Nusiak jesteś?
  10. Magda

    Galeria Fidlastego

    A no tak, piątek wolny. Łee... to już mi nie Ciebie nie żal:diabloti: [COLOR=PaleTurquoise]hihi [COLOR=Black]Daleko to weselicho? Ja jeszcze nigdy nie miałam okazji uczestniczyć w tej uroczystości. Mam nadzieję, że jakoś niedługo coś się zmieni:cool3:[/COLOR] [/COLOR]
  11. Madżka piszesz się? Możemy wpadać? W sumie we wrześniu będę 2 tygodnie sama w domku:diabloti: Z M. [QUOTE] Przetrę kurze [COLOR=paleturquoise]i kogutowi [/COLOR][/QUOTE] :megagrin:
  12. [quote name='Aga76']wydaje mi sie, że Kapryśka to prawdziwe złotko - hihihi - nawet doopka i udka zaczęła się jej złocić, nie wiem co o tym myśleć i jak to będzie wyglądać w przyszłości - może będę miała w domu czyste złoto :evil_lol:[/quote] [quote name='PositiveThought']Agus, żyjem! Dusiek też się robi złoty na odwłoku![/quote] A Mikiemu doopa robi się ruda:-? Mógłby już przestać bawić się w kolory... za stary już jest na to. Cześć dziewczynki! Macie super kwiatowa działeczkę:multi:
  13. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Kasia']Dzienki :loveu: Władziu to nic trudnego zrobić sobie takiego Łukaszka :grins: Gorzej z wychowaniem ;)[/quote] [quote name='PositiveThought'] Władka reflektujesz? :lol:[/quote] hihi za dużo czekania:diabloti: W najbliższym czasie to wolałabym piesa [QUOTE] :cool2: !! na tym zdjęciu nie ma ani Kapryśki, ani Fionki, ani Alutki![/QUOTE] No wiem... Może kiedyś znajda czas na butelkowe zdjęcia?:mad: Hej Kasiu! W pracy siedzisz?:razz:
  14. Cześć i czołem! [url]http://images31.fotosik.pl/349/7f4ea0eb98adb8d7med.jpg[/url] Matrix i jego pióropusz:loveu:
  15. [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/3531/p8062088sy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/9872/p8062089cz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/2450/p8062090vk3.jpg[/IMG]
  16. [quote name='PositiveThought']suuper :thumbs: zmęczony, zapiłkowany pies :loveu: i goły do tego... :loveu: szczeka na przechodniów, pilnuje dobytku? :razz:[/quote] Piłka to teraz jego kolejna miłość. Ma nawet dzwoneczek <- zabawka typowo kocia:diabloti: Na przechodniów nie szczeka, nawet na psy. Nie znosi tylko dużych samochodów (najczęściej dostawczych), traktorów, quadów i tego typu głośnych sprzętów no i oczywiście ptaków:diabloti: [quote name='Aga76']:loveu: Mikuchna podwórkowy[/quote] Zaraz będzie kolejny:razz: [quote name='Kasia']Co zdjęcie to jaśniejszy! Fryz ekstra :loveu: zresztą jak zawsze.[/quote] Aż tak? Nie zauważyłam:lol: [quote name='kamila.m']Piękny piesek, mam nadzieje, że mój Luluś na takiego przystojniaka wyrośnie:loveu:. Pozdrawiam![/quote] Dzięki:) Miło nam! [quote name='Aga76']Władka, noo bo nam się zapracujesz [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LShexer.gif[/IMG] [COLOR=PaleTurquoise]Dawno nielota me oczy nie widziały...[/COLOR][/quote] [quote name='Kasia']Widocznie interes się dobrze kręci skoro taka zapracowana...:cool1: Albo gdzieś wypoczywa...[/quote] Wstaję o 8, o 9 wychodzę z domu i wracam po 21... zdążę tylko zjeść kolację, coś obejrzeć, pogadać i znowu do spania... i tak przez trzy dni:cool1: Dlatego potem nie mam czasu na dogo itp. Organizm wykonczony. Na szczęście mam wolne do czwartku:multi: Mogę polatać po forum:loveu: [COLOR=PaleTurquoise]Nielot pilnuje działki nad morzem. Nie opłacało się go zabierać do domu, bo często zapominałam go ze sobą brać z powrotem. Na zimę wróci do domu:eviltong::placz: Nie wiem tylko w jakim jest stanie, bo podobno brat strzelał do niego z wiatrówki... mam nadzieję, że przeżył i nie wygląda jak sitko [/COLOR] [COLOR=Black]Wklejam jeszcze kilka zdjęć i zmykam spać. Dużo dzisiaj nadrobiłam uff... [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/2346/p8062072fz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7946/p8062074uj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/8517/p8062080mj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/4438/p8062084hv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7466/p8062087th0.jpg[/IMG] [/COLOR]
  17. [quote name='anushka']no właśnie widzę że Miki jest kolorystycznie strasznie do niej podobny..i jak na faceta jest super obcięty :-) bo dziewczyny podobają mi się bez firanek :loveu: ale u faceta obowiązkowo ..chociaż faceta bez firnaki to ja nawet niewidziałam jeszcze :evil_lol: ale jajki by mu było bardzo widać :lol: nie mogę się napatrzeć na te fotki,wszystkie psiaki inne i każdy z nich coś ma w sobie ...Kika ciemniutka słodycz..fotka na wiklinowym koszu urocza :loveu: Amelia podobnia jak Kika ciemniuszka - te ciemne też mi się poboają jak Torek np. od Madzisto i Etienne od Amix :loveu: no każdy z nich coś ma w sobie i ja nie umiem tego nazwać :oops:[/quote] A dziękujemy. Szczerze to on jest obcięty do połowy, bo reszty nie chciano mi się robić:lol: I tak już zostało... Masz rację. Każdy jest inny i nawet nie ma jak ich porównać:p [quote name='Kasia&Max']Magda jak Ci sie udaje zachować u Mikego ta firankę w takiej czysości? ja z Maxa temperamentem, że tak powiem, to nie mogłam mu firanki niestety zostawić...myty nawet po kazdym wyjsciu na dwor i tak potem brzydko pachniał:shake: [/quote] Ja akurat mam takie szczęście, że Miki dosyć wysoko podnosi nogę podczas siusiania. Śmiesznie to wygląda jak zadziera girę do nieba:evil_lol: Wieczorem i tak wrzucam go do wanny, bo trzeba umyć łapy, a pod brzuchem zawsze będzie mniej lub więcej brudno. Tego się nie uniknie;)
  18. Magda

    Galeria Fidlastego

    Kasiu ja również życzę wszystkiego najlepszego, samych słonecznych dni i zero kłopotów. I żeby chłopaki byli grzeczni - wszyscy! Dawno mnie nie było... co jak widać nadrabiam, więc od początku. Połączenie butelkowe rzeczywiście udane:evil_lol: Ach co by to było gdyby wszystkie spotkały się w realu? hihi Łóżkowe zdjęcie bomba! Dwa pychole do wycałowania:loveu: Jak się tak patrzy na śpiącego Łukaszka to chciałoby się mieć takiego swojego:loveu: To ja lecę dalej!
  19. Ale mieliście odpoczynek:loveu: Widać, że dziewczyny zadowolone. Przegapiłam wybory na męża, ale też stawiam na pierwszego (jakbym takiego spotkała w nocy to ojej:scared:)
  20. Magda

    Aksa i Tofi

    Super się bawią:p Aż miło się ich ogląda. Jeśli chcesz wstawić więcej zdjęć to po prostu po każdym wklejeniu linka w to okienko [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/insertimage.gif[/IMG] i ukazaniu się zdjęcia, klikasz enter i kursorek przeskakuje niżej. Potem znowu wklejasz zdjęcie i tak max. 5 razy (5 fotek w poście) Żeby ułatwić sobie widok wiadomości kliknij [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/switchmode.gif[/IMG] (w prawym, górnym rogu szarego okna wiadomości). Wtedy wszystkie zdjęcia zamieniają się w "słowne" adresy. Łatwiej rozplanować wiadomość i wklejone fotki.
  21. Śliczna bidula:loveu: Szkoda, że ją ciachnęliście. Taka kuleczka z niej była. Dzieciństwo z czarnym kubraczkiem minęło:-( [url]http://images29.fotosik.pl/255/46b98ebb5a9e07b6.jpg[/url] Trzeba kupić większe łoże:lol:
  22. wpadliśmy odwiedzić koleżankę:cool3: [url]http://img155.imageshack.us/img155/2114/s5006861ig2.jpg[/url] Mmm... smaczny bekon:lol:
  23. Nic tylko schrupać tego małego orzeszka:loveu:
  24. Ten efekt kolorystyczny nadaje taki specyficzny klimat zdjęciom:razz: Drzewa boskie! Też czekam na Melcię:loveu:
  25. Ja też bym chciała zobaczyć zdjęcia:-( Może mi ktoś pomóc odnaleźć anusiaka?
×
×
  • Create New...