Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. przed ciachaniem [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/6983/p8052051la5.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4646/p8062054km7.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/3682/p8062056kq5.jpg[/IMG] [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/7271/p8062057kd1.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/213/p8062062oo1.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Aga76']:loveu::loveu::loveu: delikatne i zwiewne[/quote] Aha:p [quote name='duszek01']Madziu oczywiscie Miki piekny:loveu: ,domek świetny.Powiedz mi tylko co to za projekt,jezeli mozesz?[/quote] Dziękuję! Domek to Rusałka z pracowni domna5;) [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Piękny macie domek !! I ogród coraz bardziej okazały...jak to wszystko porośnie, zakwitnie bedzie cudnie....[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Mikuś jak uroczo sie cieszy...słodziak:loveu:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Ile to jeszcze lat potrzeba... tak z 10 i będzie super:multi: [quote name='madziasto4']Ładny ten Wasz domek, taki zgrabny :loveu: Miki nie przełazi Wam przez to ogrodzenie? :lol:[/quote] :loveu: Między szczebelkami nie, ale jak się dobrze spłaszczy to potrafi dołem... ale tylko wtedy gdy bardzo chce do czegoś się dostać. Z reguły podchodzi tylko i merda ogonem:p Nie zostawiamy go tez samego w ogrodzie. Z resztą on nie lubi być sam, więc zawsze się pilnuje. [quote name='Kasia']A Mikulec bez firankowy jaki fajny!!! :loveu:[/quote] Zaraz dam więcej fotek:razz: [quote name='ewa2909']Domeczek i ogrodeczek bardzo ladny.Kwiatuszki sliczne,tylko szkoda ze przez kompa nie da rady ich powachac.Mikusiowi slicznie bez tej firaneczki.[/quote] hihi dzięki! [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Madziu! Aaaa :mdleje: Mikuś bez firanki! Świetnie wygląda :multi: Jeny... ładnemu we wszystim ładnie. My dla Arisa mamy ograniczony wybór fryzurek :cool1:[/quote] Pies jednak musi mieć firankę:lol: Poczekamy aż będzie miał taki meszek to wtedy będzie lepiej. Już do wiosny go nie ciacham. Trzęsie się jak galareta przez tą pogodę. Przyszliśmy się pożegnać. Jedziemy z M do Poznania i do Gniezna na tydzień. Zobaczymy kiedy wrócimy... może poniedziałek, może wtorek. Jeszcze nie wiem jak, ale najprawdopodobniej pociągiem. Kaganiec kupiony:diabloti: Wstawiam fotki, które mi zostały na kompie.
  3. To kamień z serca, nie?:razz: Pozdrawiamy!
  4. [quote name='tigrunia']Ja chyba w przyszłym tygodniu wybiorę się do weta bo już chyba czas na tą coroczną szczepionkę . Zapytam - zobaczymy co mi powie :roll:[/quote] My mamy termin na wściekliznę i tą drugą ogólną na początku września. Sama nie wiem:roll: A Cardelki? One szczepią u tego samego. Wiesz może czy też co roku?
  5. Hej nadziejo! Życzę Tobie, żeby współpraca zaowocowała:multi: Pokaż nam Aviego! Nie słyszałam o szczepionkach co 3 lata... muszę poszukać na necie i może ja też spróbuję (tzn. my):lol: Ktoś też szczepi co 3?
  6. Może to sprawka siły wyższej?:megagrin::megagrin:
  7. Zwykły troll, który rejestruje się na forum, aby spamować. Już usunięty. Następnym razem dajcie znać na PW, że ktoś taki pojawił się na dogo;)
  8. [quote name='Chefrenek']Ze stromego oczka wodnego taki maluch sam by nie wyszedł. Opadłby z sił i w efekcie poszedłby na dno.[/quote] Dokładnie. Taka sytuacja spotkała znajomych moich rodziców. Mieli dosyć głębokie oczko, a brzeg wyłożony śliskimi kamieniami. Jednego dnia utopił się ich pies, a kilka miesięcy później kot... kiedy kupili yorka zlikwidowali oczko. Zwierzaki chciały się tylko napić:shake: Straszna tragedia dla właścicieli...
  9. Nie wygląda najgorzej, ale zdecydowanie psy muszą mieć firankę:lol: hihi No za Wami noo... nikt nie usłyszał:cool1:
  10. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia']Władka widzę tak jak Atka - gotująca kuchareczka :megagrin: [/quote] Tak to jest jak się siedzi w domu. Telefony z mamymi zadaniami się urywają:cool1: Dobrze, że pracuję to przynajmniej odpocznę:evil_lol: [quote name='Kasia']Siostry mam 2, obie młodsze ale giry mamy takie same :evil_lol: Cze all! U nas pada i jest tak fajnie chłodno :lol:[/quote] Też nie wiedziałam o dwóch. Fajnie:loveu: U nas rano padało, a teraz znowu duszno. Dobrze, ze jeszcze wiatr został:razz:
  11. [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/3128/p8132178pd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1598/p8132177qp8.jpg[/IMG] M oczywiście też musiał wyjść się pokazać [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/1416/p8132180jw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5796/p8132179sn1.jpg[/IMG]
  12. bo to mleczne jeszcze:eviltong: [COLOR=PaleTurquoise]wstawiłam[/COLOR]
  13. [quote name='tigrunia']Iiii.. domek boskii :loveu: Muszę mamie pokazać, żeby też w takim kolorze machnęła :razz: Jak dużą macie działkę? Miki faktiko-fajowsko się cieszy :loveu: Jess zawsze czeka na mnie na półpiętrze albo na tapczanie, żeby mieć wyzej :evil_lol::loveu:[/quote] Działeczka ok. 700m, więc nieduża. On ma szajbę od małego. Cieszy się nawet jak wyjdę na chwilę do ubikacji:lol: Jak był malutki to przynosił kapcie w zębach. Hej Kasiu i Aguś! dzięki! Róże specjalnie dla Agi [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/2513/p8132172kg1.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/6586/p8132173ry9.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8879/p8132174bu5.jpg[/IMG] niektórzy nie wytrzymują przeciążenia:roll: [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/7340/p8132175dp2.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1782/p8132176nn6.jpg[/IMG]
  14. a jakie białe zęby, nie? [COLOR=PaleTurquoise]zmniejszam i zgrywam[/COLOR]
  15. Dobra to już lecę:krolik: [COLOR=PaleTurquoise]Mama dba o wnusie:loveu:[/COLOR]
  16. hihi Maja przy jajcach:megagrin::megagrin: Kapryśka stara sie zajmować jak najmniejszą przestrzeń:loveu:, a Fidlak dotlenia mózg hihi
  17. [url]http://images28.fotosik.pl/248/66fae295b0dfff0b.jpg[/url] Jak słodko w siebie wtulone:iloveyou: Co tak słabo z tymi fotkami? pan "policjant" ekhm...:diabloti:
  18. [url]http://images29.fotosik.pl/264/e5103e7283f2252e.jpg[/url] A co? Na trawie się nie leży? Księżniczka:loveu: Uwielbiam róże:loveu: Poprosiłam mamę, żeby posadziła kilka w ogrodzie.
  19. jezdem... przez te nocne krzyki wstałam o 12:grins: Jest ktoś chętny i wypierze mi ubrania na wyjazd? Ja w tym czasie sobie polatam po forum. aha, i ciachnęłam M. Został pozbawiony firanki, włosów na klacie i brody:p
  20. [COLOR=Red]Witaj! Przypominam, że w poście można umieścić max. 5 zdjęć. Resztę pozamieniałam na linki. Pozdrawiam![/COLOR]
  21. Chcesz w zęby, chcesz?:mad: Zapodaj temata to będzie o czym rozmawiać:eviltong: Puk, puk jest tu kto?
  22. Proszę Was o nie wklejanie linków do aukcji, bo jest to niezgodne z regulaminem. Wy chcecie porównać oferty, ale jednocześnie robicie reklamę tym hodowcom i "hodowcom". W poście napiszcie, że macie linka do aukcji i chętnym napiszcie na PW
  23. Nie martwcie się, troll jest tu pierwszy raz:eviltong:
  24. Magda

    Galeria Fidlastego

    Aj to super! Coś o tym wiem:razz: Lecę robić obiad:cool1:
  25. I jeszcze trochę Mikuchna, którego nie udało mi się wczoraj wrzucić (Wam też szwankuje imageshack?) [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/1581/p8062086ef1.jpg[/IMG] Taka radość codziennie czeka w domu - ogon o mało co się nie urwie, uszy do tyłu i najlepiej mieć coś w pyszczku. [IMG]http://img368.imageshack.us/img368/3665/p8062137qq2.jpg[/IMG] [IMG]http://img374.imageshack.us/img374/1879/p8062138oe6.jpg[/IMG] łapy do góry! - czyli powitalny taniec:evil_lol: [IMG]http://img368.imageshack.us/img368/8638/p8062140tt1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...