Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='madziasto4']Film ściągasz? Czy głosową książkę? :evil_lol: Wiesz, że Ci koleś czyta :evil_lol:[/quote] Film:p Seans zrobię sobie w weekend. Nie trawię książek tego typu... makabra:shake: Książka głosowa fajna rzecz, ale i tak trwa dłużej:eviltong: [quote name='Mała Rita']Machamy łapkami wtorkowo :bye:[/quote] A my już środowo!:multi: [quote name='jbk'][URL]http://img230.imageshack.us/img230/4374/p8172191wf4.jpg[/URL] - podobny do Mikiego York chodzi po moim osiedlu ;)[/quote] Może rodzina? Zapytaj czy może z Łasku pochodzi hihi A nuż...:razz: [quote name='Kasia']Cze Władziu :hand: Pozdrawiamy środowo!!![/quote] Hej, hej Kasiu!:loveu: [quote name='Mała Rita']Dzień Dobry :bye:[/quote] Jeszcze raz hej! [quote name='madziasto4']Rany, Władka, to Ty w tym roku maturzystka :mdleje:[/quote] Noo... teraz ja będę latać z książkami i resztą:cool1: Ty już po... zazdroszczę! [quote name='PositiveThought']jacie :mdleje: Już się uczysz, Władzia, nie? :diabloti: Dlatego Cię nie ma jak ten czas leciiii[/quote] Ja już w wakacje zaczęłam:diabloti: Dlatego mnie nie było sasasa... Ach mamy teraz problemy z ogrodem. Tata zlał chwasty silnym środkiem chwastobójczym (ogólnie roślinobójczym) i nowo posiana trawa padła po kilku dniach... Teraz pół działki trzeba wykopać, przywieźć nową ziemię i znowu siać:shake: Musimy zdążyć przed następnym weekendem, bo rodzice wyjeżdżają, a potem to już ciemno popołudniu. Cholibcia!:placz:
  2. Magda

    Co to może być?

    Mój miał podobne objawy kiedy miał chore gardło. Dałam mu witaminę C i starałam się żeby nie było mu chłodno. Dwa dni później przeszło. Jeśli nie masz pewności to pójdź do weta. Zawsze to lepsze niż się zamartwiać.
  3. Kasiu co za wiadomość... bardzo Ci współczuję:-( Trzymaj się kochana!
  4. [quote name='tigrunia']Władka wróciła i wreszcie porządek zrobi :diabloti:[/quote] :diabloti: Nieźle broicie, oj nieźle. Ja tylko za Wami z miotłą chodzę:mad:
  5. Fajno, fajno, ale mam tylko jedno focie:p Net mi strasznie chodzi... [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]ściągam Potop, bo nie przeczytałam książki... buu... nie wiedziałam, że to trwa aż 5h!! [SIZE=2][COLOR=Black]Zmokła kura:lol: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4374/p8172191wf4.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  6. Magda

    Kłopot z ząbkami

    Pójść i wyrwać. Jeśli ząb ma sprawiać dyskomfort to lepiej go usunąć;)
  7. [quote name='Agata_B']Tą dla szczeniaków. Royal Starter czy jakoś tak. Teraz juz może ją jeść. Jak bedzie wieksza możesz sie przerzucic na tą dla yorków (royal canin yorkshire terrier) ale możesz też zostać przy tej dla szczeniaków :)[/quote] Lepiej przerzucić się na Royal Adult niż zostawać przy karmie dla szczeniąt. Nie każdemu psu może służyć Junior ze względu na ilość białka. Po 10 miesiącach Royal dla yorków/Royal dla małych psów.
  8. Pies sam określi sobie dawkę jedzenia i picia, wiec nie trzeba go do tego nakłaniać.
  9. [quote name='madziasto4']No a hurtem nie zmniejszasz??[/quote] Kiedyś tak, ale coś się z pikselami mieszało i zdjęcia brzydko wychodziły. Dostałam pilny telefon i muszę zmykać, zdjęcia wieczorem;)
  10. Magda

    Kopuluje...

    hihi tego jeszcze nie było:evil_lol: Na pewno nic się nie dzieje. [QUOTE]biedaczek był tak wystraszony, nie wiedział co się dzieje[/QUOTE] :roflt::roflt: Biedny...
  11. Masz rację, też się cieszę, że "zobaczę" starych znajomych:loveu: [QUOTE]Gdzie fotki??? :placz:[/QUOTE] Może zaraz kilka dam. Nie lubię zmniejszać takiej ilości... grrr...
  12. [quote name='martyska']Ale ja nie wiem nawet jak, i po co łączyć?[/quote] Zajęłam się tą sprawą. Niedługo Admin połączy oba konta;)
  13. [quote name='ewa2909']Mi osobiscie bardziej sie podoba po ciachnieciu.Slicznie mu w nowej fryzurce.Swietna ma Mikus figorke.Mogla bys podac jego wymiarki?[/quote] A dziękujemy. Wymiary podam innym razem;) [quote name='Kasia']Mikiemu we wszystkim jest fajnie ale trochę firanki by nie zaszkodziło :loveu: :evil_lol: Cze Władziu zapracowana :loveu:[/quote] Oj cicho, wiem!:eviltong: Czekamy az odrośnie. Musiałam się przekonać jak będzie wyglądać bez. [quote name='Pegaza']No lulusia mu teraz widac ... Madzia przyklej mu ta firane spowrotem w te miejsce.. a domek i wokol domku masz pięknie.. aa kurde Miki to straszny chudzielec.. pozdrow Poznan i Browary piękne miasto..[/quote] nie mam skąd włosów wziąć... więc chyba nie przykleję:cool1: hihi on taki jest, sylwetka sportowa:razz: [quote name='Aga76']:evil_lol::evil_lol: Daria Ewa zniesmaczona :megagrin:[/quote] hihi z powodu lulusia:diabloti: [quote name='MAREA SHAPIRO']HEHE Miki taki szeroki w barach a nie choody hihi:) calusy dla przystojniaka![/quote] no właśnie! [quote name='Kasia']Cze Władziu zapracowana :hand:[/quote] [quote name='Mała Rita']Piękny piesek, piękna fryzurka :)[/quote] [quote name='Jagódka&Uzi']No, lubie takie porządne sesje! :D[/quote] [quote name='Mała Rita']Witamy z Fidusiem poniedziałkowo :hand:[/quote] [quote name='Pegaza']Aga hehe Cze Miki obnazony i Magdo:p[/quote] [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Cześć Madziu :)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Miki golasek hihi słodki:loveu:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] [quote name='Kasia']Władziu gdzie sie podziewasz? Jeszcze pracujesz?[/quote] [quote name='MAREA SHAPIRO']pozdro dla szanownej WLadzi i Majkela:)[/quote] [quote name='Aga76']Cze Władka z wąsem bądź bez :cool1: Wróć już![/quote] [quote name='PositiveThought']Władzia pokaż się mi też, niech Cię uściskam, dziś wszystkich ściskam zbiorowo :calus:[/quote] [quote name='Kasia']Władzię zaspajkowali :loveu: Oby niedługo wróciła...[/quote] Hej! Wczoraj w nocy wróciliśmy do domu. Przez cały czas gościłam w Poznaniu i okolicach. Przydały mi się te wakacje - odpoczęłam na całego!:loveu: Miki też bardzo zadowolony, odsypia całe dwa tygodnie w 2 dni. Mamy dużo zdjęć, ale wybaczcie nie pokażę ich tak szybko:oops: Mam tyle na głowie, że szok... powolutku damy radę. Pozdrawiamy!
  14. Uff... doszłam do końca, jestem wielka:multi: Witamy kolejnego chłopaka! Nie miałam okazji się przywitać. Jako szczeniaczek był przesłodki (nadal jest):loveu: [SIZE=1]Przypomnę, że max. 5 zdjęć w poście;)[/SIZE]
  15. Mój pierwszy wpis u Was:razz: i kolejna parka do odwiedzania. Teraz tyle szczeniaczków doszło, że się pogubiłam hihi:loveu:
  16. [*] [*] Bardzo mi przykro...
  17. [quote name='Jagódka&Uzi']Bo juz kolejny post marnujemy na takie dyskusje..UROKI forum:evil_lol:[/quote] będziesz sie musiała przyzwyczaić:eviltong:
  18. Jagoda spokojnie:evil_lol: Sama sie wystraszyłam... hihi
  19. Wiesz Parizzz to jest temat rzeka... niestety w tej kwestii nigdy nie dojdzie się do porozumienia. Każdy pies będzie dla jego właściciela ideałem bez względu na to czy ma papier czy nie. Można by powiedzieć "pies wygląda jak york to jest yorkiem", ale nie zawsze tak jest. Są psy z wadami (krzywy zgryz, wnętrostwo, za krótka bądź za długa kufa, zły rodzaj włosa itd.) i właśnie hodowcy dbają o to, żeby te psy nie były rozmnażane. Wielu ludzi traktuje rodowód jako zwykły papier upoważniający do "zabawy" w wystawy, ale jest on potwierdzeniem czystości rasy. Wiesz, że masz yorka a nie psa do niego podobnego tzw. psa w typie. Właśnie dzięki hodowlom rasa ta nadal istnieje, a my mamy psa o jej cechach. Teraz w dobie mody na te pieski osoby posiadające sukę, w mniejszym lub w większym stopniu, chcą ją rozmnożyć nie dbając o to czy nie przekaże wad potomstwu. Za kilka lat york nie będzie podobny do yorka. Teraz wiesz dlaczego spotkałaś się tutaj z takim nastawieniem na nie. Masz suczkę i ją kochasz, super!, ale do jej szczęścia nie są potrzebne szczeniaki;)
  20. [quote name='Parizzz'] Co do dopuszczenia, chce ja tylko raz dopuscic [ z wielu powodow ] . I nie ma to nic wspolnego z zarobkiem czy w jakis inny sposob wzbogaceniem sie. Poza tym potem chce jednego szczeniaka zostawic , no chyba ze by nie wyszlo to zainwestuje w kolejnego PSEUDO yorka. [/quote] Łatwo się mówi "raz". Nie chce mi się wierzyć, że nie ma to nic wspólnego z zarobkiem... urodzi sie więcej szczeniąt, jednego zostawisz, a resztę rozdasz tak po prostu? Ludzie będą walić drzwiami i oknami za łatwym nabyciem yorka... [quote name='sbimka i mimi']a ja jestem z Parizzz może mówic sobie co chcecie ale pies to pies i jaktoś pisze to powinno mu sie pomóc a nie go jeszcze wyśmic i obrazic [/quote] Przecież pomagamy. Chcemy uświadomić:razz: Nikt z nas nie chce się chyba przyczynić do rozmnożenia tej suki (taka prawda). [quote name='g@l@xy'] Chcecie żeby zwykli ludzie mieli świadomość rodowodu kiedy sami hodowcy jej nie mają? A psy które kryją z uprawnieniami, utytułowane łącznie z championatem...... krycie 300 zł....150zł.......:crazyeye: Czytam te wypowiedzi i śmiech pusty mnie ogarnia. Moja sunia pochodzi od matki hodowlanej z uprawnieniami, ojciec champion- a moja sunia jest bez rodowodu. Nie piszcie tylko a skąd jestem pewna pochodzenia. Osobiście wybierałam tatusia.[/quote] Wiesz, w każdym zawodzie, profesji itp. znajdą się osoby, które zrobią wszystko po swojemu i nie należy w tej sytuacji wrzucać wszystkich do jednego worka. Hodowców można podzielić na kilka grup:eviltong: Ja też posiadam psa z lewego miotu, ale czy to miało jakieś znaczenie 4 lata temu kiedy byłam kompletnym laikiem w tej kwestii? Na moje nieszczęście, i po części szczęście, nie trafiłam na takich ludzi, forum, które uświadomiłoby mi, że lepiej kupić psa z rodowodem. Dlatego rozumiem innych "początkujących". Jednak nigdy nie zrozumiem jak można popełnić "błąd" dwa razy - kupując i potem rozmnażając. Nie mogę patrzeć na klęskę tej rasy...
  21. [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/8236/p8132160sx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/44/p8132164zl6.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/4037/p8132167jq9.jpg[/IMG] KONIEC uff...
  22. [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/2830/p8132153ft6.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/2104/p8132154db1.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/8326/p8132156yz4.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/8439/p8132158pa9.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1909/p8132159aa1.jpg[/IMG]
  23. po ścięciu [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/2105/p8132144hj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/1608/p8132145nb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/7030/p8132147to8.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/2650/p8132148go2.jpg[/IMG] do nieba... [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/561/p8132152pn1.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8282/p8062069pb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4961/p8062100uh6.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3057/p8062102oz7.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9855/p8062103ic5.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4378/p8062124hn7.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7467/p8062063ib4.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/1579/p8062065wl9.jpg[/IMG] [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/3020/p8062066cy7.jpg[/IMG] [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/8166/p8062067un8.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9881/p8062068ex3.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...