Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. I pozostałe [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/1265/pb082655gm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/4747/pb082674gt4.jpg[/IMG] Jessi:loveu: [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/4758/pb082575bz8.jpg[/IMG] Zawsze wpatrzona w swoją panią:razz: [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7264/pb082577hp4.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7043/pb082578mt6.jpg[/IMG]
  2. [B]I miejsce w pośredniej[/B] [B] CWC, CACIB, NDSwR, Zw. Polski'08 - Blue Sansara ANGIE CHEEKY CHEERS [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/3989/pb082667dj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4236/pb082670ah3.jpg[/IMG] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/3239/pb082672xa5.jpg[/IMG] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/8531/pb082676wi0.jpg[/IMG] [B]przepięknie się prezentowała[/B]:loveu: [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/6387/pb082666ax9.jpg[/IMG] [/B]
  3. Dziewczyny byłe mega wyluzowane:evil_lol: [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/6946/pb082650as6.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/158/pb082658vd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/1011/pb082663xo8.jpg[/IMG] i jeszcze raz:loveu::loveu: [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/5456/pb082683cz2.jpg[/IMG]
  4. [U][B]Klasa pośrednia [/B][/U] nane:p [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/3885/pb082647wh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/8770/pb082648wx5.jpg[/IMG] [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/5269/pb082653hp5.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/7104/pb082654bq4.jpg[/IMG] Beatka i Jessi [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/2301/pb082649mz1.jpg[/IMG]
  5. [B]I [/B][B]Zw.Mł., Mł.Zw.Polski'08 - YAMAYKA Bakarat [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/5004/pb082644fy7.jpg[/IMG] III [/B][B]IBERIA Bukolika[/B] [B] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2783/pb082643ii9.jpg[/IMG] [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/8241/pb082682xw9.jpg[/IMG] [/B]
  6. ocena [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9295/pb082633fn6.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/609/pb082634jm6.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1940/pb082640yk4.jpg[/IMG] i lokata [B]I [/B][B]Zw.Mł., Mł.Zw.Polski'08 - YAMAYKA Bakarat\ II [/B][B]GISELLE E.G Cardea FCI[/B] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1875/pb082642lh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/1695/pb082681pn9.jpg[/IMG]
  7. Dobra, zaczynam od zdjęć z ringu. Zdążyłam tylko na suki:p [U][B]Klasa młodzieży [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3359/pb082620rf9.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7640/pb082619tz3.jpg[/IMG] [/B][/U][B] GISELLE E.G Cardea FCI & Dagmara[/B] [U][B] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/6848/pb082609uv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7349/pb082611us7.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3899/pb082621sk5.jpg[/IMG] [/B][/U]
  8. [B][COLOR=Red]Przypominam, że nie wolno umieszczać w postach linków do aukcji! Będziemy je z nane usuwać. Najlepiej skopiować tekst, o który nam chodzi i wkleić go tutaj. Linki można wysłać przez PW;)[/COLOR][/B]
  9. Mialam problemy z komputerem i nie moglam wejsc na dogo... nastepnym razem jak pojawi sie podobna afera to dajcie znac na prywatna wiadomosc to zdaze ja zauwazyc. Jak tak to sobie przeczytalam to normalnie smiac mi sie chce!:evil_lol::evil_lol: Normalnie ulozylam sobie profil psychologiczny tej dziewczyny - po tych jej wszystkich postach. Zal...:cool1:
  10. [quote name='tigrunia']BDB - bez rewelacji :p Ale za to z Władzą trochę czasu spędziłyśmy :loveu: :multi: Porobiła fotek i mam nadzieję, ze niebawem wstawi :loveu: (miło było Cię poznać Madzik ;))[/quote] Beatko jeszcze raz gratulacje!:loveu: Mi rowniez milo bylo Ciebie poznac, tzn Was!:multi: Zes sie zdziwila tym buziakiem, hihi:evil_lol: Ja juz taka jestem Fotki wstawie jak wroce do domu. Tata dzwonil wczoraj, ze komp naprawiony, wiec wpadne nadrobic zaleglosci. Jutro wracam do domu! Lukasz zyje?:diabloti:
  11. Nie, nie wystawiam;) Jadę tylko podziwiać. Beatko zobaczę, może przyjade wczesniej... ale nie obiecuje
  12. Ja już jestem w Poznaniu. Zwarta i gotowa, aparat już spakowany;) Do zobaczenia! Jakby ktoś chciał będę w brązowym płaszczu i kozakach. Mam nadzieję, że się spotkamy.
  13. Ludzie! Ja żyję!:multi: Jeszcze papiery, książki i te inne głupoty mnie nie zabiły... uff. Cholibcia ja nie mam czasu! Wpadam se na dogo, a tu tłumy walą na priv, mail itp. I kiedy ja mam przyjść do siebie, co?:mad: W piątek mam cały dzień wolny, więc wpadam i nigdzie się nie ruszam:obrazic: Przygotuję foteczki żebyście zobaczyły zarośniętego M w jego nowej kurtce moro:loveu: Nie mogę się na niego napatrzeć hihi Dobra to lecę dalej na forum.
  14. [quote name='AmiX']Ale on jest cudny:loveu::loveu: blondynek śliczny:loveu::loveu: [URL]http://img216.imageshack.us/img216/1292/p9272505qe9.jpg[/URL] Pozdrawiam Ania[/quote] Dzięki Aniu:loveu: [quote name='Anusia&Alutka']jezuuuuuuuuuuu co ja zem była przeczytała :oops::oops::oops: hyhy Mikulinski zakochany :loveu: ino w kim?! boski on jest wiesz? i super fotogeniczny.[/QUOTE] Wiem, że boski:loveu: Mój mały bożek miłości hihi [quote name='tigrunia'] Ale fajno :loveu: Świeta w górach :loveu: Raz byłam na święta w górach i było super extra :multi: Nic nie trzeba było gotować, zmywać, sprzątać .. a ile żarcia było na stołach :loveu: No cudo - mówie wam :loveu: A Miki z wami jedzie ?[/QUOTE] W sumie to Wigilię będziemy mieć w domu, a w drugi dzień świąt dopiero jedziemy. Tradycja musi być! Barszcz i pierniki, gdzie ja tak sobie pojem?:loveu: Miki jedzie. Nie ma bata. Zastanawialiśmy się jeszcze nad oddaniem go pod czyjąś opiekę.... nie oddam:cool1: [quote name='Pegaza'] Magda to czekamy na fotki z Berlina:razz: Be nie czyta do konca :turn-l: no przecie napisala ze musi kupic metalowe bo beda mieszkac z podhalanami i jesio jej go zezra:evil_lol: wiec Miki tez jedzie:p ja wiem on jest zazdrosny o Ciebie i Twoich kolegow;-)[/QUOTE] Oj nie wiem czy będzie co focić - jedziemy do centrów handlowych:evil_lol: No DE wszystko wytłumaczyła:loveu: A kto go tam wie:eviltong: Takie małe i myśli?:diabloti: [quote name='Zuza i Noddy'] Świetne minki Mikuś robi i super na zdjęciach wychodzi.[/QUOTE] Dziękujemy Zuziu!:loveu:
  15. Oj Wy moje głupolki:loveu: Do Berlina jadę dopiero w najbliższy piątek:eviltong: Padam z nóg! Wczoraj pobiłam swój rekord życiowy - 7h nauki z geografii:mdleje:Ta szkoła mnie wykończy... U nas po staremu, mamy z mamą manię kupowania i w końcu uzupełniamy braki w szafie. Miki będzie miał zamówione ubranka, ale czekam na aukcję (jak będą to pokażę). Na święta chcemy jechać w góry to ciepłe szmatki się przydadzą - najlepiej metalowe, bo będziemy mieszkać z dwoma podhalanami:evil_lol: Jeszcze mi go zeżrą. A i w ogóle to Miki ma chyba cieczkę (albo ciążę urojoną), tuli się jak nigdy, cały czas mnie śledzi i nie odstępuje na krok:loveu: Zakochał się cy co? UWAGA! Wstawiam zdjęcia!:multi: [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2092/p9272487xp9.jpg[/IMG] [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/2164/p9272488cy6.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/3307/p9272504mr5.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/1292/p9272505qe9.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2343/p9272506lf7.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/892/p9272507wn2.jpg[/IMG] [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/142/p9272509mq1.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/795/p9272512kd4.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8475/p9272513qf5.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/1371/p9272514tw0.jpg[/IMG]
  17. Straszne... :shake: Takie rzeczy to tylko na Animal Planet widziałam. Ciekawe co będzie teraz ze zwierzętami.
  18. Magda

    Luśka & Mailo

    Witamy koleżankę:loveu: Jak przystało na prawdziwą damę wszystko w kolorze różowym.
  19. Najpierw fotki zarośniętego psa, a potem ta [url]http://images49.fotosik.pl/12/26fa6b83ed608f93.jpg[/url] :crazyeye::crazyeye: Chcesz, żebym zawału dostała?:evil_lol: Dobrze, że teraz już zarośnięta. Nigdy więcej nie rób takich niespodzianek. Władka się tam do Was przejedzie:mad: Kiedy mała będzie w domu? Już wyobrażam sobie całą trójeczkę.
  20. [quote name='Kasia']i jak nie twierdzić że poniedziałki są cudowne :loveu:[/quote] A ktoś twierdzi inaczej?:evil_lol:
  21. [quote name='tigrunia']Chyba od wakacji Władka :eviltong: A to niby czemu? :hmmmm:[/quote] Oj czepiasz się:eviltong: Wiadomo, że od hih A jakoś czasu nie było... zimno.... dzisiaj mieliśmy zamiar jechać na działkę i nad morze, ale cały dzień pada:cool1:
  22. Aniu gratulacje przydomka!:multi: Jakie są powody odrzucenia przydomka? Rozumiem, że wtedy, gdy się powtarza itp, ale dalej? Czekam na fotki dziewczyn!
  23. Nie lubię fotosika..... jeszcze nie używałam:eviltong: Ty to masz dobrze kobito! Tylko pozazdrościć:loveu:
  24. [url]http://images37.fotosik.pl/19/f11f0a9a8bdd7fa2.jpg[/url] Oj łapka się zaklinowała:loveu: Kasia hihi fajne spostrzeżenie:eviltong:
  25. Cicho! Nie byłam w Mielnie do wakacji:eviltong: Dla mnie nane + tigrunia - to Mielno hihi
×
×
  • Create New...