Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Oprócz tego, że mam lenia to... próbna matura za tydzień (dowiedzieliśmy się dopiero dzisiaj!), kupiłam w końcu dywan do pokoju - Miki jest przeszczęśliwy, bo w końcu ma gdzie się wycierać:grins: Teraz brakuje nam tylko jakiegoś ładnego abażura do samotnie wiszącej żarówki na kablu hihi Kupiłam Mikiemu sweterek na wystawie w Poznaniu, niedługo zobaczycie. M oczywiście zarośnięty, dzisiaj udało mi się nawet zrobić mu kitkę:loveu: Nie mogę się przyzwyczaić. Tata jeszcze go nie widział, ale będzie w szoku:lol: Kominek na razie nie jest uruchamiany, ale Mikulec-Szpikulec grzeje gnaty na podłodze w kuchni. U nas dzisiaj tylko 3 stopnie i przed chwilką zaczął padać śnieg z deszczem... A my jeszcze szykujemy się na spacer! brr... Aha, no i jeszcze kilka dołujących rzeczy - nie jedziemy w góry:placz:, druga to taka, że mama nie chce mi dołożyć do butów!:placz::placz: W końcu znalazłam te JEDYNE i doopa! Coś jeszcze?:evil_lol: Ja mogę tak dłuuugo wymieniać.
  2. Noo trzeba przyznać, że wstyd!:oops: Nie mam czasu na robienie zdjęć, wklejanie itp. Wolę wyjść z Mikim na spacer, albo cosik obejrzeć. Jestem jako wolny słuchacz, przeglądam Wasze galerie, ale mi się nie chce pisać:eviltong: Leniwa jestem hihi Wczoraj wzięło mnie na zrobienie zdjęć, ale baterie padły. Muszę kupić nowe akumulatorki, bo te już ledwo dyszą. Niedługo coś wstawię:eviltong:
  3. Saro gratulacje debiutu!:multi: Jak wrażenia? Opowiadaj, bo się nie cierpliwie!:loveu: Jak ona urosła... aż szkoda, że tak szybko. Muszę wrócić kilka stron i obejrzeć resztę zdjęć.
  4. BE małpa jesteś, wiesz? To ja stałam cm od Ciebie i Cardelek i nic! powtarzam NIC! nie powiedziałyście:placz: Mała jest śliczna! Jak będzie taka jaśniutka to pokocham ją jeszcze bardziej:loveu:
  5. Cześć człeki i zwierzaki! Mi multi jakoś działa, ale zobaczymy do kiedy... sama nie wiem czy to jest w abonamencie czy nie...:roll: Świeczuszki fajne, fajne, ale u mnie już nie ma miejsca na nowe dodatki hihi co za dużo to niezdrowo:lol: A Torek kręci hula - hop?:evil_lol:
  6. Hej! Po banerku myślałam, że mały jest już z Wami,a tu jeszcze 2 tygodnie:loveu: Ach to spojrzenie! Będzie niezły agent:multi:
  7. Magda

    Yoreczka Majka

    Poprawiłam zdjęcia;) Show Advanced Linking - musisz kliknąć na to, żeby pojawił się jeszcze jeden link do forum. Jest na samym dole. Witamy na forum! [URL="http://imageshack.us"][U][/U] [/URL]
  8. Magda

    APAMA Tulpar

    Śliczna jest:loveu:
  9. Gosiu tak bardzo mi przykro:-( Nie wiedziałam... [*] [*] [*]:placz:
  10. Znając yorki to pewnie ją przeczyści. Obserwuj ją;)
  11. [quote name='iberia']nie wiem co jest grane ale zdjecie jest uszkodzone to co mi mailem przesłałaś i tak samo jak chce skopiować z dogo :([/quote] Które dokładniej? U mnie jest wszystko dobrze... Oj BE:loveu:
  12. Witamy i czekamy na zdjęcia małej:loveu:
  13. [quote name='madziasto4'][URL]http://img381.imageshack.us/img381/2651/pb082601ns3.jpg[/URL] Rany jakie biedactwo :glaszcze:[/quote] [url]http://img221.imageshack.us/img221/6848/pb082609uv9.jpg[/url] Tutaj widać jak stoi na ringu. Bidula wystraszona. [quote name='iberia'] madzia super fotki:smile: czy moglabym poprosic na maila zdjęcia Ibki?? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Oczywiście, już wysyłam;)
  14. Gratuluję nowego autka!:multi: Niech się dobrze prowadzi!
  15. Madźka super fotki! Ja się chowam i wyrzucam aparat:cool1: Alem dawno Was nie widziała skubańce jedne!:loveu:
  16. Wstawiłam zdjęcia! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f549/poznan-8-9-11-2008-miedzynarodowka-117185/index2.html#post11214639[/url] ufff....
  17. coś dla BE:razz: [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5767/pb082625qp6.jpg[/IMG] I na koniec - mina roku!!:megagrin::megagrin: biedna psinka, tylko przytulić:loveu: [IMG]http://img381.imageshack.us/img381/2651/pb082601ns3.jpg[/IMG] KONIEC:B-fly:
  18. [quote name='Aurunia']Magda jaki masz aparat jeśli można wiedzieć[/quote] OLYMPUS SP - 500UZ, mam go już dwa lata, ale robi fajne zdjęcia. [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/1597/pb082635fw6.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/9607/pb082636ru0.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/9231/pb082637rj1.jpg[/IMG] A ku ku! [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/6866/pb082629br2.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8615/pb082631lk6.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9208/pb082612yb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/217/pb082613fy8.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/2593/pb082617dm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5995/pb082618qz3.jpg[/IMG] [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/5952/pb082622fg7.jpg[/IMG]
  20. intensywne zabiegi [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/1392/pb082600ey6.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/3756/pb082603kf4.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/811/pb082605gj3.jpg[/IMG] szykujemy się do domu[IMG]http://img217.imageshack.us/img217/466/pb082608yb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img381.imageshack.us/img381/9442/pb082607tm5.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Aurunia']To jest Ibi jak się nie mylę[/quote] Tak? Może rzeczywiście...:eviltong: prawdziwa królewna:loveu: [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/847/pb082592ga4.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/9070/pb082598ax7.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/1193/pb082593zk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/8959/pb082594lp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/2881/pb082597ys4.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/4409/pb082587hs7.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1142/pb082588qb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/3320/pb082589be8.jpg[/IMG] [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/5961/pb082590nv3.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/937/pb082591ll8.jpg[/IMG]
  23. Zakręcona dziewucha - wszystkie zdjęcia z profilu:lol: [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9315/pb082579bx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/4466/pb082583nw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9913/pb082584vw6.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/684/pb082582pd3.jpg[/IMG] Tutaj musicie mi pomóc, bo za Chiny nie pamiętam imienia:oops: [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4259/pb082576tn8.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...