-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Szkoda, że aparat nie żyje, bo pokazałabym zarośniętego Mikuchna. Może w tygodniu się uda. No nic chyba trzeba skończyć przygodę z dogo na dzisiaj i wziąć się za psa. hehe biedny siedzi koło mnie i czeka na jego kolej:loveu:
-
I co teraz? Wcześniejsze spotkanko?:razz:
-
Oj hihi Madźka tylko nie zrób przypału - tzn. nie przypal:evil_lol: Aa!! Zapomniałam, że widziałam zdjęcie chłopaków w MP - super wyszli!:loveu:
-
Hahaha nie ma się czego bać. Szybko i prawie bezboleśnie. Koleżanka mówiła, że bolało tak jak przy chorobie gardła - migdałki itd. Warto jak często angina powraca.
-
Cześć! Oj dziewczyny jak na prawdziwe damy przystało żrą się gorzej niż chłopaki Jagódki:eviltong: Ja też chcę do kina! Otworzyli u nas multikino - trzeba chyba pójść.
-
[quote name='***Paulina***']Dziękuję:loveu::loveu::loveu: Uszka obcinam sama. a pytasz w sensie że źle??? Bo jak tak to kiedyś jej przycięłam całe bo stać nie chciały, a teraz już staram się na 1/3...:oops:[/quote] Nie... tak spytałam. Mało osób obcina:p Nie jest źle, trochę wprawy i będą równiutkie.
-
[QUOTE] Bry :loveu: Masterito zaroślak :turn-l:[/QUOTE] Widzę, że umowa to umowa. Ja też nie tykam Mikiego - dzisiaj tylko obcięłam uszka:eviltong: Madźka powodzenia.......w gotowaniu oczywiście:diabloti: Pokaż co zrobiłaś.
-
Mój tata ma podobną maszynkę i już mu się znudziła. Teraz chce inną - bez tych kółek. I tak postanowiłyśmy kupić perfumy - niech ma.
-
INDORATO Sfora Gregora (Noddy) & OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek (Ofi)
Magda replied to Zuza i Noddy's topic in Galeria
To czekamy. Ja już za stara na JH, ale jakbym kiedyś wiedziała wcześniej to może... -
Ja się tam nie znam na fotografach... Widzę, że szukasz w różnych rejonach Polski. Mam w swoich znajomych na nk jednego fotografa - może się przyda [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/4553370"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL] A szczeniaczki to wiem:eviltong: Czekamy.
-
Ale słodka dziewczynka!:loveu: Hmm... czy ja tu kiedyś byłam? Już mi się wszystkie yorki zlewają po tak długim czasie na forum. Co chwilę ktoś przychodzi i odchodzi. Uszka sama obcinasz?
-
Ojej smutne wiadomości. Biedny Arisek. Wiem co to znaczy nie móc dać psu smakołyków itp. Życzymy powrotu do zdrowia! Foteczki bardzo fajne - a te ubranka. Jak z wybiegu hiihi:loveu:
-
Zuza to Ty? Ludzie jak ja dawno Ciebie nie widziałam!:multi: Co słychać? Yorczek z avatarka to Twój? Cześć reszta!:evil_lol: Aguś jak domek? Dalej budujecie czy spokój na zimę? Dziewczynki jak siostry wyglądają w tych kiteczkach. Też czekam na filmik! Madźka słyszysz?
-
Kasiu to ja też posiedzę z Wami. Plany nie wyszły i jesteśmy w domku sami:loveu: Co do zdjęć to się nie wypowiadam. Te kolory są fantastyczne!:multi:
-
Witamy! Dzisiaj już lepiej? Moja koleżanka miała ostatnio wycinane migdałki, właśnie przez częste nawroty anginy. Poproszę zdjęcia! [SIZE=1]Odezwała się, nie?:evil_lol: [SIZE=2]2BE, a pokaż który z YES się Tobie podobał?[/SIZE] [/SIZE]
-
Cześć gooptasy! Wybrałaś już tą narzutę?:razz: hihi ocean - ja mam też inne skojarzenia z oceanem i poopą:evil_lol:
-
uff, ale zdjęć... ludzie litości!:loveu: Bombeczka jak dla mnie rewelacja! Lubię takie, a nie jak u których to aż wiszące nad oczami - ale to moje zdanie:eviltong:
-
[url]http://www.poczterylapy.republika.pl/117.JPG[/url] Pierwsze groźne spojrzenia:evil_lol: Ale do siebie pasuję. Uzi chętnie przebywa w towarzystwie małego?
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
Magda replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Pati wróciła! Hihi:eviltong: :terazpol: -
Witamy! Dawno mnie nie było, ale zdjęcia nadrobiłam:loveu: Fajny kubraczek - i do tego jak modnie z futerkiem:eviltong:
-
Ale sunia wyrosła. Ślicznie się prezentuje z tymi długimi włosami:loveu: Co z waga? Skoczyła w górę?
-
Madźka Ty to masz pomysły:roflt: Ja jestem ZA!! Corinka jaka zarośnięta:loveu: Od razu większa się wydaje.
-
Jagódka czekamy na zdjęcia:multi: Teraz to masz wesoło w domu:loveu:
-
Hahaha się uśmiałam:evil_lol: Aniu trzymam kciuki! Szukaj, a znajdziesz. Zobaczysz. Stronka bardzo fajna. Czekamy na fotki szczeniaczków:cool3::cool3:
-
INDORATO Sfora Gregora (Noddy) & OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek (Ofi)
Magda replied to Zuza i Noddy's topic in Galeria
Zuza gratulacje! Masz jakieś inne osiągnięcia?:razz: