-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='tigrunia']Są zdjęcia z budowy Władka i nawet Agusia na nich jest więc warto przewertować galerię :razz:[/quote] Jeju to lecę oglądać! To później, bo wzywają na ogród.... Rodzice wrócili i teraz znowu trzeba się do pracy brać....grrr... kiedy ta zima przyjdzie:diabloti:
-
Cześć! Ale tutaj remontowo się zrobiło. Wszędzie coś kombinują:lol: Sypialnia już jest zrobiona?:cool3: Kasiu już widzę makarony, ale teraz powiedz jakie kolory?:eviltong:
-
Ojej to niedobrze:shake: Trzeba uważać, bo wystarczy chwilka... A może jakieś zdjęcia?
-
Witajcie! My tutaj pierwszy raz. Pozdrawiamy małą kruszynkę:loveu:
-
Jaki mokry kawaler:loveu: No super!
-
Aguś jak fantastycznie! Będzie domek!:loveu: Dużo pracy przed Wami, ale życzę powodzenia:loveu: Będziecie budować czy kupicie?:oops: Nie mam czasu na dokładne obejrzenie galerii...
-
Haj! Przyszliśmy złożyć spóźnione życzenia [SIZE=4][COLOR=Magenta]wszystkiego najlepszego dla naszego kolegi!!:loveu::loveu: [COLOR=Black][SIZE=2]Oby maluszek jak najszybciej do Was zawitał! [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
-
Cześć Kasia! Żyjesz czy pochłonęły Cię czeluści klozetowe?:evil_lol: Jak tam makarony? Pokaż jakie wybrałaś - a może jakieś zdjęcia? Ja zacofana jestem ostatnio i nie wiem co się na forum dzieje:cool1: Moja wina...
-
[url]http://images34.fotosik.pl/369/ea8ed66f717cc854.jpg[/url] No co za idealna mina:loveu: Ten grymas hihi Cześć Madźka i M&T. Jak Wam mija dzionek? Ja mam full wolnego dzisiaj:loveu: Lecę dalej do Kasi
-
Właśnie, właśnie co u Was?!:loveu:
-
Marta u mnie jakoś tak samo:evil_lol: Jedynie mokro po nocnej mgle i rosie. Wróciliśmy ze spaceru to M nadawał się tylko do kąpieli. Powiesiliśmy moje makarony!:multi: Wyglądają super. Zdjęcia porobiłam, ale na oknie to nic nie widać... poczekam do wieczora i Wam pokażę. Aha no i napadł mnie kolejny szał na przemeblowania:lol: Myślę, że to już ostatni raz hihi Pozdrawiamy!
-
[quote name='pompeo100']Przeszkadza Ci że jako jedyna potrafi rozmawiać? Jest takie przysłowie: W cudzym oku zobaczysz źdźbło a we własnym nie zauważysz belki.[/quote] Nie przeszkadzałoby mi, gdyby jednoznacznie określiła swoje intencje co do Twojej osoby... ale jak już napisałam nie będę dalej tego komentować.
-
Agata po prostu nie wierzę w to co widzę:shake: [SIZE=1][COLOR=LightBlue]Dalej nie skomentuję...[/COLOR][/SIZE]
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
[quote name='tigrunia']Temat taki oczywiście,ze istnieje tylko nasza Madzia pochowała wszystko :evil_lol: Gdzieś jest .. ale nikt nie gada :shake: Pogaduszki tylko na galeriach - zapraszamy :razz:[/quote] O Ty małpo!:-x Leży sobie na pierwszej stronie tylko nikt nie chce tam zaglądać, sama do się nie będę gadać:eviltong: Mnie chyba pamiętasz? Magda_Miki się wita! -
Nie pozwalaj jej żebrać, a tym bardziej wymuszać jedzenia. Dawaj jej więcej do miski (może jest jeszcze głodna), jedzenie o tej samej porze co "stado" też jest dobre, ale jak nie pomaga to daj jej później. Ewentualnie zamykałabym ją w porze Waszego jedzenia. Spróbuj z zabawkami, może odciągną ją od żebrania?:roll: Dobrym sposobem może być kong, do którego wkłada się smakołyki.
-
Cześć Kasik! Jeju, ale mam mało zaległości! Jupi!!:multi:
-
Hej! Ale tu zakupowa atmosfera. Ja wybieram się na zakupy w sobotę - mam za zadanie kupić płaszczyk i pooglądać jesienne buciki:loveu: Szkoda, że nie mogę kupić butów na szpilkach (ta moja wiejska droga:placz:) buuu!
-
Aniu świetne zdjęcia! Pomyśleć, że u nas tak zimno i trzeba grzać, brr... Pierścionek też ładny:cool3: [SIZE=1]I litości! Max. 5 zdjęć w poście, proszę:placz:[/SIZE]
-
INDORATO Sfora Gregora (Noddy) & OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek (Ofi)
Magda replied to Zuza i Noddy's topic in Galeria
Błyszczy się ślicznie! Pamiętam jak mój wyglądał podobnie:loveu: Teraz to taki wybielony -
[COLOR=Red]Przypominam, że w poście można umieścić max. 5 zdjęć. Resztę zamieniam na linki.[/COLOR]
-
Ma swojego bałwana i niech go męczy:eviltong:
-
hihi łóżkowe igraszki:loveu: Musze wykąpać swojego śmierdziela.... przypomniałaś mi
-
[quote name='Mała Rita'][URL]http://img167.imageshack.us/img167/1838/p9102385uh7.jpg[/URL] ale on śmiesznie siedzi :) nózki tylne tak szeroko rozstawia :loveu:[/quote] Bo on siedzi na poopie:lol: [quote name='Kasia']ja własnie od Fidlastego będę sprzedawać. jest nieużytkowane i tylko sie kurzy... fajne biureczko :loveu:[/quote] Ta słynna sofa? Może ktoś kupi... allegro, znajomi:razz: [quote name='Jagódka&Uzi']Noo widzę, że już dostałas:evil_lol: Moje jak doszły też były takiego koloru, teraz są ciemniejsze:evil_lol: AAale już sobie nie wyobrażam, żeby ich nie było, tylko sie rzucic i nie ruszac:loveu:[/quote] Kolor to na pewno zmieni, ale jest z ekoskóry, więc będę myć. Noo...:loveu: [quote name='dzasta']Stwierdzam Madziu że Twój Miki jest bardzo podobny do mojej Gabi :loveu: I podobnie posłanko nawet użytkuje :evil_lol: Super masz fotelik ja tez nad takim myślę ale u mnie to trzeba by było jeszcze jeden dla psów kupić :lol:[/quote] Też tak sobie myślałam jak na nią patrzę. Miki jak był w jej wieku miał identyczny wyraz pysia:loveu: Taka inteligentna zadziora. hihi Moza ta mała pufa wystarczy? Przynajmniej dla Gabi:eviltong: [quote name='Aga76']:evil_lol: Idzie Grześ przez wieś... Sprało się :cool1: Fajowy Reksio, Mikiemu się podoba? Fotel :thumbs:[/quote] Oj biedny Grześ... Reksio się podoba, ale nie jest do użytku:p