Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='tigrunia']Są zdjęcia z budowy Władka i nawet Agusia na nich jest więc warto przewertować galerię :razz:[/quote] Jeju to lecę oglądać! To później, bo wzywają na ogród.... Rodzice wrócili i teraz znowu trzeba się do pracy brać....grrr... kiedy ta zima przyjdzie:diabloti:
  2. Cześć! Ale tutaj remontowo się zrobiło. Wszędzie coś kombinują:lol: Sypialnia już jest zrobiona?:cool3: Kasiu już widzę makarony, ale teraz powiedz jakie kolory?:eviltong:
  3. Ojej to niedobrze:shake: Trzeba uważać, bo wystarczy chwilka... A może jakieś zdjęcia?
  4. Witajcie! My tutaj pierwszy raz. Pozdrawiamy małą kruszynkę:loveu:
  5. Jaki mokry kawaler:loveu: No super!
  6. Aguś jak fantastycznie! Będzie domek!:loveu: Dużo pracy przed Wami, ale życzę powodzenia:loveu: Będziecie budować czy kupicie?:oops: Nie mam czasu na dokładne obejrzenie galerii...
  7. Haj! Przyszliśmy złożyć spóźnione życzenia [SIZE=4][COLOR=Magenta]wszystkiego najlepszego dla naszego kolegi!!:loveu::loveu: [COLOR=Black][SIZE=2]Oby maluszek jak najszybciej do Was zawitał! [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
  8. Magda

    Galeria Fidlastego

    Cześć Kasia! Żyjesz czy pochłonęły Cię czeluści klozetowe?:evil_lol: Jak tam makarony? Pokaż jakie wybrałaś - a może jakieś zdjęcia? Ja zacofana jestem ostatnio i nie wiem co się na forum dzieje:cool1: Moja wina...
  9. [url]http://images34.fotosik.pl/369/ea8ed66f717cc854.jpg[/url] No co za idealna mina:loveu: Ten grymas hihi Cześć Madźka i M&T. Jak Wam mija dzionek? Ja mam full wolnego dzisiaj:loveu: Lecę dalej do Kasi
  10. Właśnie, właśnie co u Was?!:loveu:
  11. Marta u mnie jakoś tak samo:evil_lol: Jedynie mokro po nocnej mgle i rosie. Wróciliśmy ze spaceru to M nadawał się tylko do kąpieli. Powiesiliśmy moje makarony!:multi: Wyglądają super. Zdjęcia porobiłam, ale na oknie to nic nie widać... poczekam do wieczora i Wam pokażę. Aha no i napadł mnie kolejny szał na przemeblowania:lol: Myślę, że to już ostatni raz hihi Pozdrawiamy!
  12. [quote name='pompeo100']Przeszkadza Ci że jako jedyna potrafi rozmawiać? Jest takie przysłowie: W cudzym oku zobaczysz źdźbło a we własnym nie zauważysz belki.[/quote] Nie przeszkadzałoby mi, gdyby jednoznacznie określiła swoje intencje co do Twojej osoby... ale jak już napisałam nie będę dalej tego komentować.
  13. Agata po prostu nie wierzę w to co widzę:shake: [SIZE=1][COLOR=LightBlue]Dalej nie skomentuję...[/COLOR][/SIZE]
  14. [quote name='tigrunia']Temat taki oczywiście,ze istnieje tylko nasza Madzia pochowała wszystko :evil_lol: Gdzieś jest .. ale nikt nie gada :shake: Pogaduszki tylko na galeriach - zapraszamy :razz:[/quote] O Ty małpo!:-x Leży sobie na pierwszej stronie tylko nikt nie chce tam zaglądać, sama do się nie będę gadać:eviltong: Mnie chyba pamiętasz? Magda_Miki się wita!
  15. Magda

    Podjadanie

    Nie pozwalaj jej żebrać, a tym bardziej wymuszać jedzenia. Dawaj jej więcej do miski (może jest jeszcze głodna), jedzenie o tej samej porze co "stado" też jest dobre, ale jak nie pomaga to daj jej później. Ewentualnie zamykałabym ją w porze Waszego jedzenia. Spróbuj z zabawkami, może odciągną ją od żebrania?:roll: Dobrym sposobem może być kong, do którego wkłada się smakołyki.
  16. Magda

    Miot AZAWAKHów

    To czekamy na fotki:multi:
  17. Ojej jakie piękne czarno - białe cudo:loveu: Czesio będzie miał kolejną panienkę w domu. Dopiero jedną okiełznał:evil_lol: Gabi jest cudowna! Daj nam ją tutaj:multi:
  18. Magda

    Galeria Fidlastego

    Cześć Kasik! Jeju, ale mam mało zaległości! Jupi!!:multi:
  19. Hej! Ale tu zakupowa atmosfera. Ja wybieram się na zakupy w sobotę - mam za zadanie kupić płaszczyk i pooglądać jesienne buciki:loveu: Szkoda, że nie mogę kupić butów na szpilkach (ta moja wiejska droga:placz:) buuu!
  20. Aniu świetne zdjęcia! Pomyśleć, że u nas tak zimno i trzeba grzać, brr... Pierścionek też ładny:cool3: [SIZE=1]I litości! Max. 5 zdjęć w poście, proszę:placz:[/SIZE]
  21. Błyszczy się ślicznie! Pamiętam jak mój wyglądał podobnie:loveu: Teraz to taki wybielony
  22. [COLOR=Red]Przypominam, że w poście można umieścić max. 5 zdjęć. Resztę zamieniam na linki.[/COLOR]
  23. Ma swojego bałwana i niech go męczy:eviltong:
  24. hihi łóżkowe igraszki:loveu: Musze wykąpać swojego śmierdziela.... przypomniałaś mi
  25. [quote name='Mała Rita'][URL]http://img167.imageshack.us/img167/1838/p9102385uh7.jpg[/URL] ale on śmiesznie siedzi :) nózki tylne tak szeroko rozstawia :loveu:[/quote] Bo on siedzi na poopie:lol: [quote name='Kasia']ja własnie od Fidlastego będę sprzedawać. jest nieużytkowane i tylko sie kurzy... fajne biureczko :loveu:[/quote] Ta słynna sofa? Może ktoś kupi... allegro, znajomi:razz: [quote name='Jagódka&Uzi']Noo widzę, że już dostałas:evil_lol: Moje jak doszły też były takiego koloru, teraz są ciemniejsze:evil_lol: AAale już sobie nie wyobrażam, żeby ich nie było, tylko sie rzucic i nie ruszac:loveu:[/quote] Kolor to na pewno zmieni, ale jest z ekoskóry, więc będę myć. Noo...:loveu: [quote name='dzasta']Stwierdzam Madziu że Twój Miki jest bardzo podobny do mojej Gabi :loveu: I podobnie posłanko nawet użytkuje :evil_lol: Super masz fotelik ja tez nad takim myślę ale u mnie to trzeba by było jeszcze jeden dla psów kupić :lol:[/quote] Też tak sobie myślałam jak na nią patrzę. Miki jak był w jej wieku miał identyczny wyraz pysia:loveu: Taka inteligentna zadziora. hihi Moza ta mała pufa wystarczy? Przynajmniej dla Gabi:eviltong: [quote name='Aga76']:evil_lol: Idzie Grześ przez wieś... Sprało się :cool1: Fajowy Reksio, Mikiemu się podoba? Fotel :thumbs:[/quote] Oj biedny Grześ... Reksio się podoba, ale nie jest do użytku:p
×
×
  • Create New...