Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Talentu wielkiego nie mam, ale kiedyś wychodziło... teraz tak na szybko ciachnęłam między palcami:roll: Odrośnie, to najważniejsze:lol: Ja nie wiem na co on jest uczulony... niby york nie uczula (chodzi mi o włosy), ale on zawsze jak przyjedzie do domu to ma nawrót alergii i musi brać tabletki. Jak wyjedzie to wszystko jest ok. Pies go nie liże, ba! prawie w ogóle go nie dotyka, a i tak ma objawy. Zobaczymy jak zareaguje tym razem. Oj biedna. Ja zadrapałabym się na śmierć z moim uporem:evil_lol:
  2. To się dogadałyśmy:diabloti: No pokazuj no!:loveu:
  3. A ja chałupkę pamiętam! Już trzeci raz ją chyba widzę... Boże jakie my stare wyjadaczki jesteśmy:loveu: Dogo nam się chyba nigdy nie znudzi hihi Przepraszam, że spóźnione, ale wszystkiego najlepszego dla Masterka!:loveu: Jest tylko 5 miesięcy starszy od M. Nasze chłopaki to chyba najstarsze na forum, nie? Oba psiole zarośnięte, zgodnie z umową:eviltong: Dzioszki widziałyście nową reklamówkę TVN? Dzięki moim znajomościom mikołaj ma na kurtce napisane MIKI:multi::multi: hihihi się uhahałam
  4. [quote name='tigrunia']M nie ściemniaj :p U was zawsze coś jest :evil_lol:[/quote] Hahah dokładnie:loveu: Zacznij od Tanyi:razz:
  5. Cześć dziewczyny:loveu: Śliczne te sesyjkowe zdjęcia. To różowe tło pasuje idealnie. Za mało zdjęć hihi:eviltong:
  6. Przyszłam obejrzeć chłopaków:loveu: Od razu papa się uśmiecha, a przede mną jeszcze kilka galerii 1+1
  7. [quote name='***Paulina***']A gdzie nowe fotki Mikiego???:cool3:[/quote] Jutro:p I tak nie ma czego oglądać, bo wygląda jak stara ścierka:evil_lol: Ostatnio obcięłam mu włosy na głowie i ekhm:cool1: Dzisiaj go chyba wykąpię, bo brat ma uczulenie.
  8. Cześć koleżanko:p Szkoda Vasco... ale jak nie chce to po co go męczyć. Spodoba mu się wersja sportowa, już to widzę:eviltong: Pokaż szczeniaczki!!:loveu:
  9. Cześć! Widzę, że przygotowania idą pełną parą:eviltong: W tym roku chyba obędzie się bez zdjęć potraw, nie? Aguś jak tam?:diabloti: Pozdrawiamy!
  10. Magda

    Galeria Fidlastego

    Hejo! My choinkę ubraliśmy dzisiaj. Były kłopoty z jej ustawieniem, ale jakoś wyszło:lol: Co ja widzę, Fidel w kitce?:loveu: Ja zrezygnowałam... Od kiedy mam dywan w pokoju to Miki cały czas się kula i po kitce nie ma śladu. Już mi się nie chce szukać gumek po całym domu:cool1: Świr. Pokaż Łukaszka!! Stęskniłam się!:loveu::loveu:
  11. Cześć cioteczki! Nareszcie mam wolne:multi: Zero stresów, szkoły i obowiązków. Czeka mnie błogie lenistwo:loveu: Co z tego, że jestem chora. Ważne, że można posiedzieć w domku hihi Już odpowiadam. Sukienkę postaram się pokazać jutro, bo dzisiaj dopiero kupiłam nowe akumulatorki i teraz się ładują. Nadal szukam butów. Uszka też pokażę... niech będzie:eviltong: Ostatnio robiłam zdjęcie rentgenowskie szczyny i musiałam zdjąć te kolczyki... matko, ale się wystraszyłam, że jak zdejmę to już nie założę:evil_lol: Haha myślałam, że mi zarosną w kilka godzin. Choinka ubrana, domek udekorowany:loveu: Jutro przyjeżdża brat, więc święta pełną parą. Lecę dalej:loveu:
  12. Hej! Jak tam urocza trójeczka?:loveu: Pokażcie się.
  13. Pewnie, że pamiętamy! Jak dla mnie to Kika nic się nie zmieniła:loveu:
  14. Noo... przypomnieć to się musicie, bo tak dawno Was nie było:mad: Śliczny ma pyszczek i do tego ładnie wybarwiony:loveu:
  15. Basiu jak super! Kolejny domownik:loveu: Od razu się zakochałam. Nareszcie Kropeczka ma braciszka Więcej fotek!
  16. Tak jak na innych grupach widzę, że tutaj również przyda się taki wątek. Wklejajcie linki do psów w potrzebie oraz wszelkie inne ogłoszenia znalezione w sieci. Zabrania się umieszczania ofert kupna - sprzedaży - takie posty będą usuwane. Magda
  17. Witamy nowego członka rodziny!:loveu::loveu: Oj, to już trójeczka!:multi:
  18. [quote name='Aga76'] Madzia, dziś się wkleił mój post na administracji, to z takim opóźnieniem działa?[/quote] Tak, na administracji wszystkie posty czekają na zatwierdzenie przez moderatorów działu. Dlatego takie opóźnienie. Posty skaczą wszystkim i niestety my nic nie możemy z tym zrobić. To sprawa siły wyższej. Jeśli chodzi o szybką odpowiedź i multi-cytat to nawet ja tego nie mam... Nie wiem nawet czy ludziska z abonamentem to mają:roll: Wszystko widzę!!:motz::evil_lol: Uszka przebite, sukienka kupiona!! łiii jak się cieszę:bigcool: Istne cudo:loveu: Teraz zostały tylko buty i dodatki. Fryzjera mam z głowy.
  19. hihi bardzo śmieszne:eviltong: Przed świętami wszystko się zbiera i nie mam czasu na internet. Aktualnie zaliczam sprawdziany i ucze się poloneza:razz: Aha no i oczywiście szukam sukienki na studniówkę. Upatrzyłam sobie jedną i jutro idę ją bliżej obejrzeć. Wiecie, że za pół godziny przebijam uszy? hihi:multi: Jestem chyba jedyna w szkole. Czas to zmienić. Mikuchna przytył, bo ma duży apetyt, a niestety nie ma jak spalić kalorii... tata zabronil biegać po podłodze, bo świeżo woskowana. Bidula:-( Ok, to ja lecę!
  20. U nas jedynaczek i raczej długo tak zostanie:loveu: Na pewno to nie ostatni pies w moim domu.
  21. [url]http://images42.fotosik.pl/33/49ffa149b6a6f1dd.jpg[/url] Hahaha jak oni się kochają!:evil_lol::loveu: Świetna trójeczka, boscy są.
  22. My mamy to samo. Do tego szczotka to największy wróg:diabloti: Dzisiaj kąpiel.
  23. Dwie czarnulki:loveu: Pięknie się prezentują.
  24. Hej Kasiu! Przyszłam Was odwiedzić, bo dawno mnie nie było. Gutek żyje! Hahahaha Prawdziwa bestia z niego:loveu: Co do koop to ja nie sprzątam, tzn. już nie, bo mamy pole i wieś:eviltong:
  25. Sama się ucz! To tylko chwilka i do tego za darmo. Włoski bym zostawiła. Ładnie wygląda:loveu: My z Madżką zapuszczamy włosy chłopakom. Zobaczymy jak długo.
×
×
  • Create New...