Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='madziasto4']Co, spamy z życzeniami? :evil_lol:[/quote] No!:diabloti: Mam przerwę, idę odkurzać...
  2. Jeju... cześć wszystkim! Wigilia jest bardzo pracowitym dniem na dogo:shake: Jak będę miała czas to wpadnę się pokazać:loveu:
  3. [CENTER][I]Z okazji tak pięknego święta chcę Wam wszystkim życzyć wszystkiego co najlepsze, ciepła rodzinnego, małego leniuchowania, żeby w tym czasie promieniowała tylko radość, a smutki zniknęły. Niech Mikołaj również będzie hojny, a w Nowym Roku samych życzliwości:loveu:[/I] [IMG]http://blog.fotogenia.info/wp-content/choinka_03.jpg[/IMG] [/CENTER]
  4. [quote name='Aga76']Co ty do mnie mówisz, że jak, że fotek brak i jedzenia na monitorze nie będzie? Rogalika tyż niet? :grab: kuniec świata... Madzia, pod wpływem byłaś, czy jak? :evil_lol:[/quote] [quote name='nane'][CENTER]:roflt::roflt::roflt: [/CENTER] [/quote] Hihi bardzo śmieszne:eviltong: A jak nawet to co?:diabloti: Nie takie rzeczy się robiło... Zdjęcia będą jak pierniczki wyjdą ze schowka. Nie udała się podpucha, że chce porobić zdjęcia na pamiątkę... mama od razu wiedziała, że chcę je pożreć:cool1: A to nie prawda! [quote name='Jofka']Świetna świąteczna sesyjka:cool3::cool3: też muszę się o taką postarać! [URL]http://img377.imageshack.us/img377/9194/pc222739fy5.jpg-[/URL] ta minka jest dobra hehe urwis:loveu::loveu: I choinka już ubrana,po prostu świątecznie,a ja...odkurzam:shake:[/quote] Dzięki!:loveu: Ludzie, przez chwilkę miałam multicytat!! Nie wierzę!
  5. [quote name='Zuza i Noddy']Ja właśnie też nic dla swojego nie mam i chyba tylko smaczki dostanie.[/quote] Też się ucieszy! Ważne intencje:eviltong:
  6. [quote name='Aga76']I co, i co... nic z tego nie zobaczę? Coś ty Mikiemu zrobiła! :evil_lol: Ps. Fajny kolor podłogi.[/quote] Jak już wcześniej wspominałam wszystko jest pochowane i nie mam jak zrobić zdjęć:placz: No co... jeszcze Ty mnie dobijasz! A kolor to trochę przekłamany jest na tych zdjęciach. Podłoga co chwilę zmienia kolorek. Tam gdzie nie dociera światło jest jasna (np. pod meblami), a w innych miejscach jest ciemna. Teraz po woskowaniu zrobiła się ruda:lol: U nas wszystko żyje własnym życiem hihi [quote name='***Paulina***']No widać tylko mówiłaś że tak źle wygląda i nie mogłam się dopatrzeć o czym ty mówisz... A głowę ma ładnie przyciętą:loveu:[/QUOTE] Ja i tak wiem swoje:eviltong::evil_lol:
  7. [quote name='***Paulina***'] Śliczne foteczki:loveu: A gdzie ty go podcinałaś???:cool3:[/QUOTE] Głowę - prawie cała, a co nie widać?:eviltong: [quote name='Kasia'] cze Władka :loveu: fotki obejrzę a chałupie bo w robocie to ino krzyżyki widzę :shake: w jakim kolorze masz tą kieckę?[/QUOTE] Ok! Kiecka jest cała czarna, dlatego muszę dobrać biżuterię, żeby trochę się ożywić. Szukam bucików z jakimiś cyrkoniami i do tego kolczyki:p [quote name='Zuza i Noddy'] Śliczne foteczki ślicznego psiaka. Masz coś dla niego pod choinkę?[/QUOTE] Dzięki:loveu: Eee... nie mam:oops: W tym roku dostał tyle, że wystarczy hihi
  8. Choinka! [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3577/pc222740qx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8460/pc222744qp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/7624/pc222742me1.jpg[/IMG] Najpierw się schowa piłkę, a potem pani ratuj!:cool1: [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7759/pc222746te4.jpg[/IMG] Drapanie też nic nie daje...:shake: [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/447/pc222745mc1.jpg[/IMG]
  9. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4']U mnie tak samo, jak się chłopaki kotłują, to raz dwa Master gumki/spinki nie ma :cool1:[/quote] Trzeba przykleić na stałe:evil_lol: Cześć Kasiu!:loveu:
  10. [quote name='madziasto4'] Tuffi Alki jest chyba najstarszy ;) No a przynajmniej starszy od naszych, o rok czy dwa lata. A Oskarito Dagi? :hmmmm: (to znaczy najstarszy z naszych znajomych yorasków, nie licząc yorasów starych yorkofiołów- melinda, julita104 i reszta, kojarzysz nie) [/quote] A rzeczywiście... zapomniałam o starszych yorkofiołach:loveu: Pewnie, że pamiętam! Szkoda, że nie wpadną się pokazać:-( Karteczka super! Pokazuj filmiki:razz:
  11. [quote name='madziasto4']Cześć :multi: Jak tam Władka, pierniczki i inne upieczone? :loveu: Beznadziejna pogoda, w ogóle się świąt nie czuje :roll: Poka Mikulińskego, coś mu na tej łepetynie obciachała :eviltong:[/quote] Mamy zrobione i udekorowane pierniczki, zamrożony makowiec, zrobione rożki w czekoladzie i wczoraj do zamrażarki trafiły uszka. Byliśmy na zakupach, więc tylko trzeba robić, robić...:loveu: Chatka posprzątana. U nas na razie tyle:p Pogoda rzeczywiście taka nieświąteczna... śnieg był tylko przez 4 dni i chyba to koniec w tym roku. Mam nadzieję, że prognozy się sprawdzą i będzie biało w tym tygodniu:placz: Kurcze no! Już ładuję M Coś dla mnie? [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/4920/pc222731ug3.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7199/pc222733fm4.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7528/pc222734bs4.jpg[/IMG] Ekhm... widać, że M nadaje się do poprawki:evil_lol: [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/9645/pc222737pi3.jpg[/IMG] [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/9194/pc222739fy5.jpg[/IMG]
  12. Tee, a Wy co? Spałyście pod drzwiami i czatowałyście?:evil_lol: Biedne... Dajcie mi się obudzić, bo dopiero wstałam:eviltong: Później coś tam pstryknę i wstawię.
  13. [quote name='ladyyork']Postanowiłam go zostawić częściej i na krótko ,by wiedział że wracam,jak nauczy się że wracam do domu wydłuże czas ,mam nadzieje że będzie to dobry sposób jak myślicie[/quote] Bardzo dobry pomysł. Staraj się zostawiać go na coraz dłuższe chwile i za każdym razem nagradzaj psa kiedy wrócisz.
  14. Jejciu ja chce takiego w prezencie pod choinką! Takiego maluńkiego:loveu: Już go uwielbiam, nie ma co.
  15. Oj nie bój żaby. To ja powinnam sobie swoją zamknąć:evil_lol::evil_lol:
  16. O! Jeden ,jedyny rodzynek!:loveu: Vasco nie wierzy, że taki młody a już dziadek:evil_lol: [COLOR=White]A wiem z opisu:eviltong:[/COLOR]
  17. To na Walentynki? Ojej jak super! Ja też chcę:loveu:
  18. Żelki ojej:loveu::loveu: Żeś mi smaka narobiła
  19. Hej! Śliczne to zdjęcie yorasków:loveu: Dziękujemy za życzenia! To kiedy jest ta wystawa w Bydgoszczy?
  20. A Ty drogi człowieku gdzie się podziewasz, co? Wpadłabyś powiedzieć chociaż CZEŚĆ:motz: W święta na pewno masz czas. Czekamy:loveu:
  21. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]na stronie nic nie ma :eviltong: :evil_lol: [/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] Zdążyłam zauważyć... no to nic, ja idę:cool1:
  22. A potem się dziwimy skąd te kilogramy po świętach:evil_lol: Ja nie mam od kogo dostawać słodyczy, ale pierniczki i inne wypieki to pochłaniam garściami. Teraz skończyło się na tym, że wszystko jest chowane, a w ostateczności zamykane na klucz w szafce:cool1: Znęcają się nade mną...
  23. No co za ciemna masa:mdleje::evil_lol: Pokaż szczeniaczki Tanyi! Chwal się kobito! Zaraz chyba wejdę na Waszą stronę, bo się nie doczekam...
  24. Hej Kasiu! Mati na święta się przyszykował, a my... oj moje biedne włosy:placz: Cholibcia. Praca wre to nie będę przeszkadzać:loveu:
  25. Cześć tłumy! Kiedyś było więcej nadrabiania:eviltong: Renifer jest świetny. Tylko słuch mu został:evil_lol: Ale czego się nie robi z miłości. Jak domek?:cool3:
×
×
  • Create New...