Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Anusia & Alutka']Chyba chciałas powiedzie "u psa w typie yorka" :eviltong::eviltong::eviltong: Wyglasiaj Mikulinskiego! [/quote] Oj, czepiasz się:evil_lol: Te psy to czasami wredne są...grr... dostarczają nam wielu emocji. Liszka dzięki!
  2. Cześć dziewczynki:loveu: Dzisiaj deszczowo i nawet mi się nie chce ruszyć poopy i iść z M na spacer. Dopiero wróciłam do domu i w połowie drogi złapała mnie ulewa... a ja bez kaptura, parasolki. Nawet bieg nie pomógł:mad: Teraz się suszę. No nic... M piszczy i nie daje za wygraną:diabloti: Trzeba iść
  3. [quote name='tigrunia']Ja mam co prawda sukę wystawową i kąpie ją raz na tydzień ale nie dlatego właśnie, że jest wystawowa i trzeba dbać o sierść ale [B]York po tygodniu po prostu śmierdzi.[/B] [B]Włosy są tłuste, brudne[/B].. masakra :shake: [/quote] Widać, że jednak każdy pies jest inny, ale długość włosa też gra dużą rolę. Ja kąpałam Mikiego przed wyjazdem w połowie sierpnia i dopiero przedwczoraj, więc ponad miesiąc. Nie był bardzo tłusty i przede wszystkim śmierdzący:razz: Prawdą też jest, że włos na brudnym psie nie rośnie... to zdążyłam zauważyć:lol:
  4. [quote name='g@l@xy']moja też skacze jak małpa po wszystkim i wszędzie, stresuje mnie to jak diabli ale weź wytłumacz blondynce....pcha się na parapet do okna po krzesłach a już powrót sobie skraca zeskokiem, wieczorne godziny głupawki to już wogóle szał latania i skakania z zabawką, mała diablica ma tak od urodzenia - psie ADHD jaki pan taki kram....hi hi hi[/quote] Mój jest taki sam. Goopek nie może zrozumieć, że zamiast zeskakiwania z tarasu może zejść po 3 schodkach... oczywiście on woli szybciej:shake: Jak go widzę na oparciu fotela to krew mnie zalewa! Teraz już jesteśmy wyczuleni i nie pozwolimy na takie rzeczy. Wiecie może jaka powinna być prawidłowa temp. u yorka? Gdzieś posiałam książki, a nie chce mi się latać po forum:lol:
  5. Pogłaszczę i wycałuję z przyjemnością:loveu: Już drugi raz bałam się o jego życie... coś okropnego:shake: Nie wiem jak Wy, ale my idziemy spać. Do jutra!
  6. Trzymam kciuki! Na pewno będzie dobrze - pokaż nam maluchy:razz:
  7. [quote name='madziasto4']Po jakim wieczornym stresie???[/quote] napisałam na Off'ie:roll:
  8. 1. Wyrywanie włosków to sprawa indywidualna dla każdego psa. Na forum był podobny temat i jak zwykle różne opinie. Ja wyrywam włosy, właśnie z tego względu, że powstają stany zapalne. Z resztą widzę, że pies drapie uszy, trzęsie głową - to znak, że coś jest nie tak. Wystarczy pęseta, płyn do czyszczenia uszu, patyczki i waciki. Zabieg taki wykonuję raz na dwa, trzy miesiące. Z tego co wiem to inni nie wyrywają, a psy czują się bardzo dobrze. Po prostu musisz zobaczyć czy uszka swędzą, czy nie;) Co do częstotliwości kąpieli to również zależy to od Ciebie. Jeśli masz zamiar wystawiać sunię to powinnaś kąpać ją raz w tygodniu, do tego papiloty itp. Jeśli sunia ma być psem do towarzystwa, strzyżona na lato itd. to według mnie wystarczy kąpać ją co 2, 3 tygodnie. W lato, kiedy Miki jest krótko ostrzyżony kąpie go nawet raz na miesiąc. Zimą, wiadomo śnieg, błoto to i kąpiele będą częstsze - chociażby dla czystości psa i samego domu (ważne jeśli pies śpi z nami w łóżku):lol: Zobaczysz wszystko w praktyce. Pies śmierdzi wiatrem -> do mycia:eviltong:
  9. [quote name='Pegaza']Madzia ale mu wygodnie na tym fotelu:p Madzia a Ty masz kolor rozowy tych makaron? ja tez bym sie takie kupila ale wiecie co zauwazylam ze jak mam firany cienkie zawieszone to jakby echo sie odbija w pokoju i to mnie wkurza..a te makarony to takie niteczki wiec chyba zrezygnuje bo te gluche echo znow bedzie...[/quote] Makarony - różowy, czekoladowy i waniliowy połączyłam razem i spięłam żabkami. W środku widać pomieszane kolory, a na zewnątrz różowy i wanilię. U mnie to tylko spełniają rolę dekoracji, bo mam żaluzje, ale echa nie mam... może to zależy od mebli:razz: [quote name='Zuza i Noddy']Śliczny fotki z sesji, pierwsza najlepsza, bosko na niej wyszedł. A te na fotelu tez extra.[/quote] Dzięki:loveu: Fajnie, że się podoba. [quote name='PositiveThought']Ale M wygodnie na tym fotelisku :loveu: mięciutko i milutko. Portreciki tyż śliczne.[/quote] [quote name='madziasto4']Miki na fotelu- super :lol: Ale bym się rozłożyła na tym foteliku....:p[/quote] [quote name='Jagódka&Uzi']Widzę, że Miki tak jak Uzi polubił FATTY :evil_lol:[/quote] Zgodnie z hasłem firmy "relaksujemy Polskę" i polskie zwierzę też:evil_lol: Dzisiaj w nocy słyszałam jak próbował wskoczyć na fotel, ale bidula nie miał siły po wieczornym stresie:-( [quote name='jbk'][URL]http://img141.imageshack.us/img141/3768/p1000266qb1.jpg[/URL] - to dopiero model :)) Superowo pozuje :)[/quote] Za smakołyki to zrobi wszystko:razz: Kurcze, muszę do Was wpaść i zobaczyć jak się psy zmieniły:loveu:
  10. Ja jestem! Anusiak to kupuj hihi, ten snake fajny, a przyda się w przyszłości:diabloti: Ja ostatnio postanowiłam sprawdzić jak wygląda to wypełnienie i otworzyłam pufę - sru pod wpływem powietrza wyleciało trochę kulek. Im więcej się siłowałam z powrotem je włożyć, tym więcej ich wylatywało:lol: W końcu przyniosłam lejek, ale wylot się zapchał... zrezygnowałam. Teraz pufka jest odrobinę mniej twarda, ale to i tak dobrze:eviltong: Hihi, a co by było gdybym otworzyła fotel:evil_lol: U nas pogoda taka nijaka, wieje, a ja nawet porządnej jesiennej kurtki nie mam. W piątek wybieram się na zakupy uzupełnić trochę szafę. Oj wczoraj to przeżyłam chwilę grozy... pędziliśmy z Mikim o 22 do weta. Do dzisiaj nie wiemy co się stało... W sobotę M pogonił ptaki i podczas zeskoku z tarasu przewrócił się i przekoziołkował, ale jak to M wstał, otrzepał się i pobiegł drzeć ryjoka dalej. Później wieczorem pisnął kiedy leżał u siebie w posłaniu, nie przejęliśmy się, bo czasami ma takie "odruchy":lol: Wczoraj wróciłam z nim wieczorem ze spaceru, wsadziłam do wanny i wykąpałam. Podczas wyjmowania z wody strasznie pisnął. Aż się przestraszyłam:-o Później znowu to samo. Zaczęłam go suszyć suszarką, a ten jak wybiegł z łazienki to o mało się nie przewrócił. Widzę, że coś jest nie tak, bo jest dziwnie zgarbiony. Kiedy dotykałam go w okolicach brzuszka to piszczał. Nagle dostał takiego wykrzywienia grzbietu, że się przestraszyłam. Wyglądał jak wyprężony kot. Żebra wydawały się jakby spuchły, brzuch bardzo twardy i nagle się położył i nie chciał wstać. Kiedy go wołałam do siebie to próbował wstać...:-( Szybko zadzwoniłam do weta i pojechaliśmy. Dostał lek przeciwbólowy, temperatury nie miał, ale dzisiaj zauważyłam, że był ciepły jak wróciłam do domu. Później wszystko OK. Nie wiem, może obił sobie brzuszek, spadając z tarasu, albo nabił sobie guza... z nerwów to się normalnie poryczałam, a noc nieprzespana. Teraz mamy go obserwować i zakazać skakania z wysokości - tak więc dywan w moim pokoju zdjęty, żeby nie mógł wskoczyć na łóżko. Wiedziałam, że kiedyś coś sobie zrobi... goopek skacze z oparcia fotela na podłogę:shake: Dostał kilka razy szmatą i na razie jest spokój (jak nie widzę, bo nie wiem co się dzieje jak nie ma nas w domu). Się rozpisałam eh:roll:
  11. Wstawiam obiecane makarony i lecę, bo dogo mi strasznie muli...:cool1: Będę później. [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3731/p9272463dg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4161/p9272464vf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/606/p9272544ts7.jpg[/IMG]
  12. Dzięki:loveu: Kilka fotelowych [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3606/p9262460em6.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7822/p9262461oj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4342/p9262462gq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/6615/p9272473oj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/6937/p9272474lw0.jpg[/IMG]
  13. [quote name='tigrunia']Bry :loveu: Sarka to ma talent do tych zdjęć :loveu:[/quote] Noo:loveu::loveu: Holly i Arisek i tak na wszystkich ładnie wychodzą:eviltong: Cześć!
  14. Magda

    Galeria Fidlastego

    Kolorek zobaczyłam, ale najładniejszy Fidlak:loveu: [url]http://images43.fotosik.pl/14/fcc088e1b1d4e988.jpg[/url] Ach te białeczko!:multi::multi: Świetna fota
  15. Na balkonie też dobrze - zrobić szafeczkę i będzie git:loveu: A może zrobić czystki w garderobie? Będzie więcej miejsca na nowe ciuszki:razz:
  16. [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3768/p1000266qb1.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: moje srebro
  17. [quote name='***Paulina***']A już myślałam że twoje są wszystkie trzy... Czekamy na fotki...[/quote] Chciałabym mieć trzy, ale na razie to niemożliwe:p mam jeszcze z sesji [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9636/p1000230sh2.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7475/p1000234wk0.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1930/p1000248jg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3451/p1000249su1.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/233/p1000260pl6.jpg[/IMG]
  18. Ach te niezdecydowane baby:evil_lol: Te chłopy to się z nami mają
  19. [quote name='Mała Rita']Cze Dziewczynki, patyczek fajny, szczególnie jak zbiera się go pogryzionego z pościeli :evil_lol:[/quote] Oj hihi:eviltong: Ja zbieram mięsne paseczki, kurze łapki, świńskie ucha, pełno zabawek, a kiedyś nawet liście z lasu:loveu: Same skarby pochowane pod pościelą.
  20. Oj garderoba by się przydała:eviltong:
  21. Aj jak super! Jak będziesz mieć zdjęcia to pokazuj! Pomożemy wybrać:loveu: Jeszcze raz gratulacje!:multi:
  22. [quote name='tigrunia']Wywaliłam jedną wielką szafe z mej sypialenki :loveu: Komode ustawiłam jak ma być , tapczanos tyż i chyba jest ok. Myśle tylko co z podłogą zrobic bo mi sie nie podoba :cool1:[/quote] Położyć dywan?:lol: Chyba niczego innego nie zrobisz... hihi Cześć!:multi:
  23. Każde miejsce dobre do ćwiczeń, nawet w przerwie na zabawę:loveu: Hej!
  24. [quote name='ewa2909']U NAS TYZ TAKI JEST:mad:[/quote] hihi:evil_lol: [quote name='Zuza i Noddy']Śliczne fotki Mikusia.[/quote] Dzięki! Pozdrawiamy! [quote name='Kasia']Kolejny odcinek serialowy...:loveu: super, że impreza sie udała :lol:[/quote] "Moda na sukces" na szczęście się skończyła (ta u nas w galerii:evil_lol:). Teraz będą bardziej świeższe zdjęcia. Impreza się udała, ale rodzice chyba niet:lol: Wszędzie szukają śladów, [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]ale i tak nie znajdą:diabloti:[/COLOR][/SIZE] [quote name='PositiveThought']Super, że się dobrze bawiłaś :cool2: Chlopaki fajne :loveu: Mikuchna zachowuje bezpieczną odległość :lol: Edi słodziak :loveu: a uchów mu nie stawiacie? :cool3:[/quote] :p Mikuchna wolał unikać smarkatego, bo był dla niego zbyt szalony i zbzikowany. Ja nie wiem dlaczego, skoro sam się tak zachowuje w stosunku do innych psów - głównie suczek:lol: Tzn, jest taki nachalny i zamęcza swoją osobą:lol: Edi raczej będzie miał oklapnięte uszka - dla jego wyglądu, bo ma duże jak nietoperz:evil_lol: [quote name='***Paulina***']Wszystkie pieski z tych fotek są śliczne... A czy wszystkie są twoje??? bo już się pogubiłam... ile ty ich masz???[/quote] Dzięki. Mój jest tylko Miki (z czerwoną obróżką), reszta to psy kuzynki. Nie mieszkają z nami - widzimy się tylko w wakacje. Zaraz coś załaduję.
  25. [quote name='Anusia & Alutka']sie zastanawialam co za Magda a zapomnialam se ze Wladka sie kiedys zmienila z M&Msa... wyniki w poniedzialek, ale nie licze na pozytywna ocene...[/quote] Hihi M&M'sy zmieniły szatę:eviltong: trochę wiosenna, żeby spowolnić czas nadchodzącej zimy...brr... cześć zarazek! Będziesz zarażać przez monitor?:mad:
×
×
  • Create New...