Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Ja też dołączam się do poczekalni:multi: To już jutro!
  2. Cześć! Holly przypomina mi z pyszczka Mikiego (ale to może tylko mi się tak wydaje). Ta torpeda jest świetna [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_5722.jpg[/url] Dziękujemy:oops::loveu:
  3. Hej wieczorową porą! [url]http://i484.photobucket.com/albums/rr209/Zuzal/100_2488.jpg[/url] O co prosi?:cool3:
  4. [quote name='madziasto4']Swoim własnym latasz? :cool3: Ja jeszcze trochę muszę poczekać :lol:[/quote] A tam swoim... rodzinnym. Swój to dopiero sobie sama kupię (jak będę duuuzia):eviltong: Jak ja utrzymam to cielsko? Cześć Kasik! Imageschack mi nie działa... nie będzie fot:cool1:
  5. Magda

    Aksa i Tofi

    Cześć galerio urwisów! Tofik to chyba jakiś nienażarty:evil_lol:
  6. [url]http://images33.fotosik.pl/384/d8c71dc28fe3242c.jpg[/url] Ale macie rozwiane włosy:cool3: Kiedy byliście w Mielnie? Teraz w weekend?
  7. [quote name='madziasto4']Siebie pokażę, mam sesję z Torkiem :eviltong: I trochę takich działkowych mogę Wam pokazać, tam gdzie rodziców nie ma :eviltong: Władka, dzięki :loveu: Toro jest tylko ciachnięty, a Master bąk kosmaty- umowa to umowa, zapuszczamy przecież :p Nie pamiętasz już? :diabloti:[/quote] To pokazuj!:loveu: Ach no tak!:splat: Zapuszczamy
  8. Hej! Ta gruszka przy Cori to wygląda jak kokos:evil_lol: Słodko wygrzewa się w łóżeczku. Lepiej nie będę pokazywać tych fotek Mikiemu:eviltong:
  9. Magda

    Galeria Fidlastego

    A nie lepiej w sklepie z firanami? U nas to kosztuje jakoś ok.25 zł. Będziesz mogła chociaż zobaczyć jak to wygląda, bo czasami drewno ma brzydkie słoje i nieładnie się prezentuje.
  10. Cześć Madźka! Gratulacje zdanego prawka! Kiedy przyjeżdżasz?:eviltong: Chłopaki jak zwykle robią burdel:loveu: Znowu ich ciachałaś?
  11. Magda

    Galeria Fidlastego

    Hej Kasiu! Znalazłam fotki makaronów i wyglądają super!:multi: Te na oknach to możesz spiąć po bokach takimi specjalnymi spinkami (kółeczka, kwadraty, trójkąty itp.). Od razu inne wnętrze. Ale te nasze chłopaki zarośnięte:loveu:
  12. [quote name='Kasia']I co? I rację ma Madźka![/quote] No, no! Tak, tak:razz: Weekend już powoli się kończy... ale co ja tam mogę:cool1:
  13. Jestem, jestem - w każdej wolnej chwili staram się dotrzeć na dogo, ale mnie wyrzuca... może Wy wiecie o której godzinie najlepiej wchodzić?:lol: Helga aparat cały czas ten sam (i raczej dłuuugo będzie). Sara to bardzo fajnie, że mieliście biwak! Ja 24 jadę z klasą do Berlina na... zakupy:loveu: My jak zawsze jesteśmy troszeczkę inni. U nas po staremu, jutro skróty lekcyjne, wtorek wolny - normalnie bajka:loveu: Szkoda tylko, że w sobotę trzeba iść i odrabiać za 10 listopada... frekwencja będzie maksymalna coś czuję:diabloti: No i muszę się pochwalić, że już latam samochodem:loveu: Sama! Łiii!Jesteście dumni z Władzi? Co tam jeszcze... aha szukam bluzy i kurtki dla M. Mam już na oku, ale się nie mogę zdecydować:eviltong:
  14. Hej Kochani!:loveu: Nareszcie udało mi się dotrzeć na dogo. Kiedy mam czas to nie działa... Multi cytaty też nie działają, więc nie mogę Wam odpowiedzieć (jak będzie ok to odpiszę). Ostatnio mam aż za dużo na głowie, ale na szczęście trochę stopuję. Trzeba w końcu odpocząć w weekend - ostatnio wróciłam o 9 rano z imprezy:diabloti: soboty niet, tak szybko przeleciała na spaniu...oj hihi Kilka fotek M [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/1830/p9272495pj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8390/p9272496qg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/1091/p9272501ur6.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/158/p9272502ht4.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8351/p9272503hm2.jpg[/IMG]
  15. Wszystkiego najlepszego! My również się witamy w nowej galerii:multi:
  16. W całym tym "zamieszaniu" dziwi mnie to, że Ty Agatko zawsze jako pierwsza pytałaś się nowych userów czy ich psy mają rodowód. W pewnym momencie było to trochę irytujące. Broniłaś r=r, dawałaś przykłady, a tutaj nagle się okazuje, że chcesz psa bez rodowodu...:roll: Dzięki forum dużo się dowiedziałaś, czasami nawet sama byłam zaskoczona poziomem Twoich wypowiedzi i znajomości rasy, ale po tym co tutaj napisałaś to jestem w szoku. Pies ucieka - sunie też potrafią, to zależy tylko i wyłącznie od właściciela i jego pracy nad psem. Obsikiwanie to samo - można oduczyć psa załatwiania się w ogródku.
  17. [quote name='Liszka']Pewnie nie czekałaś na forum na odpowiedź,ale nie ma za co :evil_lol:[/quote] eee...nie:lol: Zdążyłam znaleźć w książce.
  18. Ojej ja nie mogę tutaj wchodzić. Tyle pięknych ogonów do oglądania:loveu:
  19. Cześć!:multi: Nic się nie dzieje..... gadaj coś!
  20. Magda

    Galeria Fidlastego

    Fidlakowi rzeczywiście coś się poprzestawiało:evil_lol::evil_lol: Może zostanie tak na zawsze? Kochany Łukaszek:loveu: Wyobrażam sobie jak wyglądał w tym kołnierzu.
  21. Kolejne maluszki:loveu: Cudne!
  22. [url]http://images43.fotosik.pl/13/9085bfedcc72213b.jpg[/url] Vadir jaki już duży! Piękny jest:loveu: Ten misiowaty pyszczek. [url]http://images48.fotosik.pl/13/1af9d8e17cea53bd.jpg[/url] Masz konkurentkę?:evil_lol: Teraz ona jest miziana.
  23. Dawaj! Będzie co oglądać, a nie puste ściany galerii:evil_lol:
  24. Cześć! Z M już wszystko dobrze, radosny i szaleje jak zawsze:loveu: Dzisiaj był nie w sosie, bo zmusiłam go do spaceru w ulewie (co miałam zrobić... lało przez cały czas). Teraz jest już chyba wszystko dobrze:lol: Siedzi na dole. M i jego skarpetki [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8250/p9272480iz0.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3305/p9272483up9.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/5613/p9272484ps8.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2537/p9272485ss6.jpg[/IMG] [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/7372/p9272486dl8.jpg[/IMG]
  25. [quote name='zetka73'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ja również nie wyobrażam sobie kapać Nerusia raz na kwartał a to z tego chociażby powodu ze często w nocy wskakuje do nas do łózka i tam śpi wiec jak spać z brudnym nie daj boże ubłoconym po jesiennym spacerze psem. Oczywiście wszystko zależy tez od właściciela co mu przeszkadza a co nie :)[/SIZE][/FONT][/quote] Zapomniałam dodać, że pies nie śpi ze mną w łóżku - to raz, a dwa po wieczornym spacerze ma zawsze myte łapy (jak również wtedy, gdy jest mokro itp.). Jeśli jest sucho to tylko wytrę suchą szmatką i też jest ok. [quote name='szymucia']Magda masz uroczego pieska i fajną galerie mu zrobiłaś. Ja też chce taką zrobić swojej suni ale nie wiem jak powinnam się do tego zabrać. Może mi podpowiesz bo komputer nie jest jeszcze moim kumplem.[/quote] Oczywiście. Zaraz wyślę PW;)
×
×
  • Create New...