Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='madziasto4']Nie. Moi do około -5 stopni C biegają na golasa. :p[/quote] Mój to samo. Przez dwa lata nie używaliśmy w ogóle ubranek. Zawsze wystarczały dłuższe włoski. Co do łapek to stosuję Linomag - tłusta maść, do której nie lepi się śnieg. Trzeba zawsze wysmarować całe łapy, a po spacerze umyć, żeby nie tłuściły w domu. Teraz przy naszej zimie to nie zda egzaminu, zero śniegu... Kiedyś słyszałam też o wytarciu świecy w łapy - próbowałam i tez daje niezły efekt, ale za dużo grzebania się:lol:
  2. Magda

    Galeria Fidlastego

    Haha Kasiu Fidel jest boski!:loveu: Może zapadnie w zimowy sen?:razz:
  3. I nowy fotelik:loveu: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1820/p9172388ra2.jpg[/IMG] M też wypróbował [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6521/p9172389su9.jpg[/IMG]
  4. [quote name='dzasta']No jestem po długiej nieobecności wreszcie ale Ty Magda wiesz najlepiej jak to jest być odciętym od Netu podczas przeprowadzki :) I ja to mam szczęście od razu się załapię na nowe foteczki :loveu:[/quote] Oj wiem! Fajnie, że już jesteście:loveu: Też liczę na nowe fotki potworków:p [quote name='Kasia']ja dziś miałam schaboszczaki, kartofelki i marchewke z groszkiem :loveu: dzis na allegro oglądałam te makarony. fajnie, ze są różne długości i szerokości bo można fajnie z kolorami kombinować :lol: Ty te swoje też na allegro zamawiałaś?[/quote] Mmm... też smakowicie:loveu: Głodna się zrobiłam. Aha:razz:, jest bardzo duży wybór. Tak, na allegro. Trzeba kupić nowe posłanie, bo to już za małe:evil_lol: [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/9413/p9032382se7.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/7308/p9032383xr4.jpg[/IMG] Dostałam nowego psa! Teraz mam Reksia i M:loveu: [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/8505/p9102384vq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/1838/p9102385uh7.jpg[/IMG] Moje miejsce pracy:loveu: [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/5424/p9152387ia7.jpg[/IMG]
  5. [quote name='jbk']Te makarony w oknach to teraz moda nowa?[/quote] Czy moda... być może. Mi się podoba ich styl i dekoracyjność. W oknie mam drewniane żaluzje, więc nie potrzebne mi są zasłony;) [quote name='PositiveThought']Czekam na fotki :siara: No antyramę juz wcześniej chciałam zrobić, tylko ze nie mam miejsca w pokoju na ścianach :cool1: Chyba poczekam do przeprowadzki... :roll: A to ja o innych makaronach mówiłam, tamte moje co w sklepie widziałam by się popruły :cool1: Dlatego jak moja mam na dłużej wyjeżdża zatrudniam babcię :lol: :cool1:[/quote] To co Ty masz na tych ścianach?:eviltong: Swoje fotki? A to skąd mam wiedzieć, o których mówiłaś:evil_lol: Trzeba patrzeć na materiał. U nas w sklepie jedna sztuka kosztuje ponad 100zł:crazyeye:, a na allegro znalazłam za 27zł. Nieźle sobie zarabiają na głupocie i niedoinformowaniu ludzi. Ja niestety nie mam rodziny w Koszalinie... Babć i dziadków już też nie:-( [quote name='Aga76']Cze Madzia :calus: Ooo będzie się działo w piątek, oj będzie :evil_lol: Trzymaj się dzielnie i obyś w końcu miała więcej czasu na dogo.[/quote] No mam nadzieję, że będzie, ale kulturalnie:p Nie dam se chałupy zdemolować. Jak ktoś mi podpadnie to wyrzucam i niech wraca przez wieś do domu:diabloti: Trzymamy się dzielnie!:multi: [quote name='madziasto4']Chałupy nie rozwalcie podczas tej imprezki...:evil_lol:[/quote] No, no...:mad: Ja gospodarz. [quote name='Pegaza']Cze Władka:p zawsze mowie ze robota w domu jest niedoceniona:cool3: sama widzisz niby czlowiek siedzi w domu a sie wyrobic nie moze:roll:[/quote] To prawda! Ile czasu się traci na to wszystko... od dwóch dni nie jadłam normalnego obiadu:lol: Jutro zrobię sobie schabowe z uparowanymi ziemniakami i fasolką:loveu: mniam! Zaraz ładuję zdjęcia
  6. [quote name='Aga76']Cze Madzia :bigcool:Jak się miewa M i makarony? Co dziś macie w planach?[/quote] Hej Aguś. Dzisiaj już nieaktualne, ale w piątek szykuję małą imprezkę w domu:p Zapraszam połowę klasy i zobaczymy czy dom przeżyje. [quote name='jbk']Witanko sobotnie :)[/quote] A ja witam już środowo:lol: [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Władka! Zdjęcia Mikusia cudowe, a jak ładnie stoi - sama słodycz :loveu: Makarony też mi się podobają, ładnie wyglądają.[/quote] Dziękujemy, co to za zdjęcia w porównaniu z Twoimi:eviltong: [quote name='Mała Rita']Machamy weekendowo łapkami :multi:[/quote] :multi::multi: [quote name='Pegaza']Cze Wladka:p fajowe te gardiny:lol: no Miki jak zawsze piekny:loveu:[/quote] Dzięki:loveu: [quote name='PositiveThought']fajne :cool3: Chciałam kupić, ale nie ma takich w krotkiej wersji, a ja dlugiego okna w pokoju niet. Piękne! :loveu: ja też właśnie muszę sobie jakiegoś gigantycznego Dusia gdzieś walnąć![/quote] Te makarony się obcina:evil_lol::eviltong: Możesz sobie sama ustawić ich długość. To jest fajny pomysł taka antyrama i ładne zdjęcie. Mikuchnek jest coraz starszy, a teraz to najlepsze zdjęcia wychodzą:loveu: Będzie pamiątka. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Cześć Madziu :)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Mały Edi jest fajniusi kapitalnie wygląda przy Mikim i kuzynie taki czarnyszek wsród nich [/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Focie Mikiego cudne[/COLOR][/I] [I][COLOR=#000080]Makarony świetne podsunełaś mi z nimi pomysła musze pokąbinować u siebie w pokoju [/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Mały, czarny diabeł. Ciekawa jestem jak będzie wyglądał:p Polecam, bardzo fajnie wyglądają:multi: Są takie delikatne i przede wszystkim dekorują okno. [quote name='Kasia']a nie można tego obciąć jakoś? sama chcę takie cus se kupić ale potrzebowałabym na jedne okno ino do parapetu te makarony a na balkonowe do ziemi... cze Władziu :loveu: pokaż Twoje przymocowane juz makarony![/quote] Można obciąć. Całkowita dowolność:p Przymocowanych jeszcze nie mam, bo niestety nie ma mi ich kto powiesić. Jak wróci tata to pogadamy;) [quote name='tigrunia']Ja w sypialni mam małe okno ale firany zostawiłam do ziemi i wygląda super :loveu: W dalszym ciągu proszę o foto pufy :mad:[/quote] Jutro dam. Fotel przyszedł w sobotę i jest super! Będę go musiała schować przed znajomymi, bo nie wywalczę miejsca:diabloti: Ale ten czas mi leci... przepraszam za moją nieobecność, ale teraz wszystko jest na mojej głowie. Kiedyś to mama robiła obiad i miałam czas na swoje rzeczy, a teraz wszystko robię sama. Nawet się nie obejrzę, a już jest 22 i zaraz trzeba iść spać:placz: Nie ma nawet do kogo gęby otworzyć. Dobrze, że są telefony:diabloti: Już boje się rachunku...buu.... Jeszcze dwa tygodnie:loveu: To my mówimy dobranoc!
  7. Z takiego jednego to prawie zupę pomidorową można zrobić:lol:
  8. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Aga76']lata tu i tam, gazy puszcza tra-tata-tam :cool1:[/quote] Pszczółka Maja sobie lata ooo zbiera nektar gdzieś na kwiatach, a tam Gucio, w tulipanie czeka sobie na śniadanie!:siara: [quote name='tigrunia']Kurka może ja go powiększe :hmmmm: Ide pać .. wstaje o 4 :cool1:[/quote] No BA! Branoc! Ja tez się żegnam:loveu:
  9. Ja chyba też... chociaż Miki ma bardzo dobrą zabawę i obżera ucho na łóżku:cool1: Ja mam w tym spać?
  10. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Aga76']:megagrin: cenna uwaga pcioła powiadasz, cizby Maja? My tu o taki rzeczach ważnych dyskutujemy, a ty o parapecie :roll: no wiecie co... :evil_lol:[/quote] Myślałam o Guciu:megagrin: No! Nie zmieniaj tematu! [QUOTE]Mi nie zapylanie w głowe :evil_lol: Ważniejszy parapet przecie !:cool3:[/QUOTE] No ta, trzeba przecie gdzie hihi oj!
  11. [quote name='Aga76']Cio to za makaron podświetlany?[/quote] Francuski:eviltong: Przypomniało mi się coś. Byłyśmy dzisiaj z mamą na zakupach i mama szukała butów dla siebie. Wchodzimy do sklepu i mamszyn pyta: "Czy ma Pani buty Wojasa?" A babka na to:"Nie, Wojasa nie mam, ale w Ryłko za ścianą". Zaczęłyśmy się śmiać z gry słów i mama posłała szybka ripostę: "A za co?" Babeczka na początku nie wiedziała o co chodzi, ale potem się zorientowała:evil_lol:
  12. Magda

    Galeria Fidlastego

    Bę nie ma sprzętu odpowiedniego... Kup se! To nie mucha, to pczoła!
  13. Przecież, żem grzeczna :saint1:
  14. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Aga76']może zapylasz? :evil_lol:[/quote] bzyk bzyk?:diabloti:
  15. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Aga76']siem mówi: za dyszkę? :evil_lol:[/quote] Tak?:cool2:
  16. Ja też poczekam na odpowiedni moment:diabloti: Na razie nic mi się nie marzy, albo w sumie, z czekoladą!!
  17. [quote name='tigrunia'] No pikna jest poza :loveu:[/quote] Przednie łapy postawił jakby miał je zamrożone:lol: Klata do przodu. [SIZE=1]Kto wie może kiedyś wkręcimy się na wystawę:diabloti:[/SIZE]
  18. Magda

    Galeria Fidlastego

    Szybciej Be! Zadyszka?:diabloti:
  19. Ja też chętnie zobaczę [B]całą [/B]obfoconą gromadkę:loveu: Zrób aktualizacje galerii żebyśmy widziały jak się psiaki zmieniły. Tanya mnie całkowicie zaskoczyła z tym włosem. Na prawdę wygląda jak tatuś:loveu:
  20. [quote name='Aga76']Spragniona Madzia :evil_lol:[/quote] Od razu spragniona:eviltong: Ciekawa cóż ta Be wymyśli...
  21. [quote name='tigrunia']Pokaż makarony :loveu: Ja jutro w Ikei zasłony kupuje ..już upatrzone :razz: Mebli jednak nie kupuje bo mi 4 cm zabrakło, zeby pasowały :cool1: :placz: Miki boskiii :loveu: Ostatnie zdjęcie cudo i widzę, że pozycje wystawową trenujecie :loveu: :evil_lol:[/quote] Makarony fajna rzecz. Wiesz jak fajnie wyglądają? Kupiłam kolor różowy, waniliowy i czekoladowy. Jutro zrobię zdjęcie i pokażę;) Taa... wystawową. Kuzyn kazał go jakoś ustawić, a to jedyna pozycja na jaką wpadłam:lol:
  22. Ja Was też:loveu::loveu: Już się nie mogę doczekać:diabloti:
  23. Takie wiszące sznureczki [IMG]http://photos01.allegro.pl/photos/oryginal/424/32/22/424322228[/IMG] Można je dowolnie splątać, związać itp. [IMG]http://www.firanproject.republika.pl/Firany222.jpg[/IMG]
  24. Magda

    Aksa i Tofi

    [IMG]http://images.gildia.pl/nauka/news/2005/10/ignoble/w160[/IMG] :evil_lol::evil_lol:
  25. Też mi się podoba:loveu: Przyszły dzisiaj moje zamówione firany - makarony. Szkoda, żem sierota i nie umiem powiesić karnisza...
×
×
  • Create New...