-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
A może jakieś zdjęcia? Migotko masz coś dla nas?:razz:
-
Niedługo oba konta zostaną połączone:cool1:
-
Kasiu, bo ja jestem tutaj codziennie:eviltong: Odwiedzam Was. [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/1712/p9272531vu7.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/1240/p9272532kw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/4821/p9272535dc5.jpg[/IMG]
-
Znalazłam!:bigcool: Co z tego, że stare. Ważny model. [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/490/p9272525hb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/2262/p9272526oh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/9193/p9272527ug1.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/8654/p9272528yb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/3280/p9272529bn5.jpg[/IMG]
-
ło hihi:evil_lol: Mówiłam, że czytam, nie?:eviltong: Miałam napięty tydzień, bo próbne maturki i tak w ogóle wyszło. Dzisiaj miała być domówka, ale też nie wyszło, tak więc siedzę sobie z Mikusiem. Będziemy sami do rana:loveu: Zaraz poszukam zdjęć... mam nadzieję, ze mi jakieś zostały, bo dawno nie pstrykałam. Baterie poszły, a nie mam kasy na nowe akumulatorki... za dużo wydatków przed świętami, studniówką i moim wyjazdem. Już mi głupio brać od rodziców:roll:
-
W poście nie można wklejać linków do aukcji, bo to jest reklama! Link można przesłać chętnym na pw. Innym rozwiązaniem jest skopiowanie części tekstu aukcji bez adresu itp.
-
Hahahaha skąd wiedziałaś?:diabloti: U nas też roztopy... dzisiaj fiknęłam orła... moje kolano!:placz: I weź tu teraz chodź z buta jak samochód w garażu. Głoopota:cool1:
-
Takie u nas wygody!:evil_lol: [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2438/pb182685mn1.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2797/pb182687hr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3992/pb182688nh5.jpg[/IMG] Muszę pochwalić się swoim Beniaminem:loveu: [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/913/pb192692pl6.jpg[/IMG] I fiołkiem alpejskim:razz: [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/1/pb192693pd8.jpg[/IMG]
-
Hej! Kurteczka jak najbardziej się spodobała. Dzisiaj przetestowaliśmy sweterek i spisuje się świetnie:multi: Są kłopoty ze zdejmowaniem jak nogi są pokryte kulkami ze śniegu, ale dajemy radę. U nas zima z prawdziwego zdarzenia! Sypie od wieczora, pies normalnie znika w śniegu:eviltong: Dobrze, że jeżdżą samochody to mamy po czym chodzić... tak to jest na wsi:loveu: Mnie dopadł ból gardła... nie chce mi się jechać do apteki:roll: Idę sprzątać:cool1: [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3416/pb192700ln9.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/4088/pb192694iz1.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/5296/pb192691bx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3276/pb192690yf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/6295/pb192689qk2.jpg[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']A ja dzięki Władzi YCD obejrzałam :loveu: Jakby nie napisała to bym nie pamiętała :-([/quote] A widzisz! Władzia się czasami do czegoś przydaje:eviltong: U nas pada śnieg!! Pierwszy i ostatni w tym sezonie!!:multi::evil_lol: Jej, to już 21 listopada... ale ten czas śmiga. Trzeba myśleć o prezentach, a w skarbonce pustki:placz: I tak nikt nie zasłużył.
-
Ja tam wolę You can dance:eviltong: Oglądamy z mamą - obie w piżamach, z kubkami herbaty w ręku. Za oknem chce nam wyrwać dachówki, tak wieje.
-
Hej! Fidlasty po kąpieli jest niesamowity:evil_lol: Te giry na górze hahaha Bardzo żywe kolory, naprawdę:loveu: Ucz się ucz i zadziwiaj nas swoimi fotami
-
[quote name='Kasia']:crazyeye::crazyeye: Władka przyszła i sie nawet zasiedziała trochę! hihi, Miki gwałci kurtałkę moro :evil_lol:[/quote] A przyszła! Ma trochę wolnego to siedzi:razz: hehe, nie... bawiłam się z nim i go zaczepiałam. Tak się akurat ułożył:eviltong: Głodnemu chleb na myśli:diabloti:
-
Mmm... rybka. Aleś mi smaka narobiła:loveu: Zdjęć butów nie mam:lol: Mam dla Was tylko to:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/9403/pa122551lf2.jpg[/IMG]
-
Jakie fajne maleństwa!:loveu: Imiona na M? Ciekawe jakie wybrałyście:eviltong:
-
Coś mi posty przeskoczyły:mad: I trochę inne [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6216/pb192716na4.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6586/pb192719cy3.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1153/pb192720sx5.jpg[/IMG] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/8713/pb192721tp5.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/985/pb192722eh7.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3673/pb192708ol6.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5630/pb192709ca2.jpg[/IMG] jesteśmy przygotowani na wszelki mrozy! [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/8335/pb192713bq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/131/pb192714df3.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/570/pb192715is6.jpg[/IMG]
-
Zuza dzięki:loveu: [QUOTE] wroc wroc!! Miki ma talie caly czas...:p czyje to nozyce?:eviltong:[/QUOTE] hihi Teraz już nie ma. Przytył, do tego włosy już urosły. Zaraz zobaczysz. Giry moje:p Model dopiero co wstał, więc mina nie za wesoła:lol: sweterek [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6162/pb192701ma1.jpg[/IMG] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/3629/pb192705hj5.jpg[/IMG] i kurteczka moro [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/390/pb192707ml3.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3314/pb192710nq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7051/pb192712sc3.jpg[/IMG]
-
Hmm... buciki za kostkę, na średnim obcasie, czarna skórka, z boku przewiązana delikatna kokardka - taka kobieca:loveu: Normlanie się zdenerwuję i się wrócę po nie! Mam zdjęcia:razz: Na razie stare. [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/7615/p9272515tl9.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9743/p9272519lv6.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9506/p9272521qc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/8885/p9272523bf5.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/3842/p9272524ot7.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Biedna Be bulka mleczna na obiad:glaszcze: a ja pomidorowke wciaglam i filety z kurczaka kartofelki i buraczki:cool3:[/quote] Hahaha, ale teraz narobiłaś smaka mlecznej BE:eviltong: Podła jesteś! Ja jadłam makaron z sosem i kapustką. Zrobiłam zdjęcia, wiecie?
-
Oba ma!:eviltong: Najlepsza pora na kawały? Po 23 hihi Idę na obiad. Szkoda, że sam się nie zrobi...
-
phi!:obrazic: Nie dam za wygraną. Idę pooglądać przystojniaków, a Wy w tym czasie myślcie. Przyjdę na gotowe:eviltong:
-
Ależ ja często jestem, ale.... nie piszę:eviltong: Niech ktoś zarzuci jakiś temat to będzie o czym pogadać. Czemu zawsze ja mam rozpoczynać, hę?
-
Buty są w sklepie i nie mogę ich pokazać... ale sweterek pokaże wieczorkiem. Porobię kilka zdjęć i się pochwalimy:p
-
Przyszłam trochę odświeżyć temat. Jest tu kto? Może tym razem się uda?:evil_lol: