Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. A może jakieś zdjęcia? Migotko masz coś dla nas?:razz:
  2. Niedługo oba konta zostaną połączone:cool1:
  3. Kasiu, bo ja jestem tutaj codziennie:eviltong: Odwiedzam Was. [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/1712/p9272531vu7.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/1240/p9272532kw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/4821/p9272535dc5.jpg[/IMG]
  4. Znalazłam!:bigcool: Co z tego, że stare. Ważny model. [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/490/p9272525hb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/2262/p9272526oh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/9193/p9272527ug1.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/8654/p9272528yb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/3280/p9272529bn5.jpg[/IMG]
  5. ło hihi:evil_lol: Mówiłam, że czytam, nie?:eviltong: Miałam napięty tydzień, bo próbne maturki i tak w ogóle wyszło. Dzisiaj miała być domówka, ale też nie wyszło, tak więc siedzę sobie z Mikusiem. Będziemy sami do rana:loveu: Zaraz poszukam zdjęć... mam nadzieję, ze mi jakieś zostały, bo dawno nie pstrykałam. Baterie poszły, a nie mam kasy na nowe akumulatorki... za dużo wydatków przed świętami, studniówką i moim wyjazdem. Już mi głupio brać od rodziców:roll:
  6. W poście nie można wklejać linków do aukcji, bo to jest reklama! Link można przesłać chętnym na pw. Innym rozwiązaniem jest skopiowanie części tekstu aukcji bez adresu itp.
  7. Hahahaha skąd wiedziałaś?:diabloti: U nas też roztopy... dzisiaj fiknęłam orła... moje kolano!:placz: I weź tu teraz chodź z buta jak samochód w garażu. Głoopota:cool1:
  8. Takie u nas wygody!:evil_lol: [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2438/pb182685mn1.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2797/pb182687hr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3992/pb182688nh5.jpg[/IMG] Muszę pochwalić się swoim Beniaminem:loveu: [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/913/pb192692pl6.jpg[/IMG] I fiołkiem alpejskim:razz: [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/1/pb192693pd8.jpg[/IMG]
  9. Hej! Kurteczka jak najbardziej się spodobała. Dzisiaj przetestowaliśmy sweterek i spisuje się świetnie:multi: Są kłopoty ze zdejmowaniem jak nogi są pokryte kulkami ze śniegu, ale dajemy radę. U nas zima z prawdziwego zdarzenia! Sypie od wieczora, pies normalnie znika w śniegu:eviltong: Dobrze, że jeżdżą samochody to mamy po czym chodzić... tak to jest na wsi:loveu: Mnie dopadł ból gardła... nie chce mi się jechać do apteki:roll: Idę sprzątać:cool1: [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3416/pb192700ln9.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/4088/pb192694iz1.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/5296/pb192691bx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3276/pb192690yf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/6295/pb192689qk2.jpg[/IMG]
  10. [quote name='tigrunia']A ja dzięki Władzi YCD obejrzałam :loveu: Jakby nie napisała to bym nie pamiętała :-([/quote] A widzisz! Władzia się czasami do czegoś przydaje:eviltong: U nas pada śnieg!! Pierwszy i ostatni w tym sezonie!!:multi::evil_lol: Jej, to już 21 listopada... ale ten czas śmiga. Trzeba myśleć o prezentach, a w skarbonce pustki:placz: I tak nikt nie zasłużył.
  11. Ja tam wolę You can dance:eviltong: Oglądamy z mamą - obie w piżamach, z kubkami herbaty w ręku. Za oknem chce nam wyrwać dachówki, tak wieje.
  12. Magda

    Galeria Fidlastego

    Hej! Fidlasty po kąpieli jest niesamowity:evil_lol: Te giry na górze hahaha Bardzo żywe kolory, naprawdę:loveu: Ucz się ucz i zadziwiaj nas swoimi fotami
  13. [quote name='Kasia']:crazyeye::crazyeye: Władka przyszła i sie nawet zasiedziała trochę! hihi, Miki gwałci kurtałkę moro :evil_lol:[/quote] A przyszła! Ma trochę wolnego to siedzi:razz: hehe, nie... bawiłam się z nim i go zaczepiałam. Tak się akurat ułożył:eviltong: Głodnemu chleb na myśli:diabloti:
  14. Mmm... rybka. Aleś mi smaka narobiła:loveu: Zdjęć butów nie mam:lol: Mam dla Was tylko to:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/9403/pa122551lf2.jpg[/IMG]
  15. Jakie fajne maleństwa!:loveu: Imiona na M? Ciekawe jakie wybrałyście:eviltong:
  16. Coś mi posty przeskoczyły:mad: I trochę inne [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6216/pb192716na4.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6586/pb192719cy3.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1153/pb192720sx5.jpg[/IMG] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/8713/pb192721tp5.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/985/pb192722eh7.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3673/pb192708ol6.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5630/pb192709ca2.jpg[/IMG] jesteśmy przygotowani na wszelki mrozy! [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/8335/pb192713bq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/131/pb192714df3.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/570/pb192715is6.jpg[/IMG]
  18. Zuza dzięki:loveu: [QUOTE] wroc wroc!! Miki ma talie caly czas...:p czyje to nozyce?:eviltong:[/QUOTE] hihi Teraz już nie ma. Przytył, do tego włosy już urosły. Zaraz zobaczysz. Giry moje:p Model dopiero co wstał, więc mina nie za wesoła:lol: sweterek [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6162/pb192701ma1.jpg[/IMG] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/3629/pb192705hj5.jpg[/IMG] i kurteczka moro [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/390/pb192707ml3.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3314/pb192710nq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7051/pb192712sc3.jpg[/IMG]
  19. Hmm... buciki za kostkę, na średnim obcasie, czarna skórka, z boku przewiązana delikatna kokardka - taka kobieca:loveu: Normlanie się zdenerwuję i się wrócę po nie! Mam zdjęcia:razz: Na razie stare. [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/7615/p9272515tl9.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9743/p9272519lv6.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9506/p9272521qc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/8885/p9272523bf5.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/3842/p9272524ot7.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Pegaza']Biedna Be bulka mleczna na obiad:glaszcze: a ja pomidorowke wciaglam i filety z kurczaka kartofelki i buraczki:cool3:[/quote] Hahaha, ale teraz narobiłaś smaka mlecznej BE:eviltong: Podła jesteś! Ja jadłam makaron z sosem i kapustką. Zrobiłam zdjęcia, wiecie?
  21. Oba ma!:eviltong: Najlepsza pora na kawały? Po 23 hihi Idę na obiad. Szkoda, że sam się nie zrobi...
  22. phi!:obrazic: Nie dam za wygraną. Idę pooglądać przystojniaków, a Wy w tym czasie myślcie. Przyjdę na gotowe:eviltong:
  23. Ależ ja często jestem, ale.... nie piszę:eviltong: Niech ktoś zarzuci jakiś temat to będzie o czym pogadać. Czemu zawsze ja mam rozpoczynać, hę?
  24. Buty są w sklepie i nie mogę ich pokazać... ale sweterek pokaże wieczorkiem. Porobię kilka zdjęć i się pochwalimy:p
  25. Przyszłam trochę odświeżyć temat. Jest tu kto? Może tym razem się uda?:evil_lol:
×
×
  • Create New...