-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='PiotrekJ']Dziś jest dzień dobroci dla Yorków i ich właścicieli :eviltong: :eviltong: :evil_lol: ... A tak na poważnie to jakoś o Was ciągle zapominałem :roll: ...[/quote] Hihi...rozumiem:evil_lol::evil_lol: W sumie taki dni sie przydaja....... Dziekujemy za pamiec!
-
[quote name='Lilu']Boże, ilez jeszce razy porównacie kupowanie nierasowych psów z braniem psów ze schroniska. Jesli ktoś kupuje pieska bez rodowodu (czy to jest York czy inna rasa) to zazwyczaj nie tylko dla tego żeby mieć psa ale również że jego oczekiwania wobec tego psa są bardzo konkretne. Kierujemy sie zazwyczaj upodobaniami, wygądem, temperamentem lub po prostu (niestety) modą. Hipokryzją jest twirdzenie że jeseśmy wszyscy takimi miłośnikami psów że każdy schroniskowy kundelek znalazł by dom u nas "ale mamy juz pieska". Sorry, ale poza uwarunkowaniami zdrowotnymi (mąż ma alergię i dlatego chcieliśmy Yorczka), przy wyborze Yorka kierowałam się również jego harakterem i niewątpliwą uroda tej rasy. A dlaczego bez rodowodu? to proste - szkoda mi było wydać dwie pensje na PSA. Poza tym nie czuję się na siłach brać ze schroniska psa po nie wiadomo jakich przejsciach, socjalizowanie go z niewiadomo jakim skutkiem albo branie szczeniaka z którego wyrośnie coś pomiędzy Reksiem a Podwórzowym gryfonem. Należy zrozumieć że nie każdy chce, nie kazdy jest w stanie mieć psa ze schroniska. Chwała ludziom których domy otwierają sie dla tych biednych stworzen ale nie należy potępiać ludzi którzy tego nie mogą czy wręcz nie chcą robić.[/quote] Widze, ze myslimy podobnie;) Twoja wersja jest rozwinieciem moich mysli:lol:
-
[quote name='Kostek']Aksa 1501 ale mi kompletnie nie chodzi oto ze swiat psiakow z rodowodem na tym ucierpi tylko chodzi mi oto ze w miejsce tych mieszancow nowonarodzonych mogly by znalezc dom psiaki ze schroniska[/quote] W sumie zgadzam sie z toba w 99.9%, bo rzeczywiscie ilosc psow w schroniskach jest przytlaczajaca i kiedy sie patrzy na te bidulki chcialoby sie im znalezc nowych kochajacych opiekunow, ale nie mozemy zmuszac ludzi do brania psa ze schroniska... po to jest tyle ras, aby kazdy z nas mogl wybrac odpowiadajace sobie zwierze (a nigdy nie mamy pewnosci czy schroniskowy pies nie jest np. agresywny:roll:). A jesli chodzi o psy nierodowodowe...niech sa, ale nie rozmnazac!!(wpadka sie moze przytrafic). Niestety mala czesc ludzi to rozumie, pozostali traktuja zwierzeta jako tani srodek na zarobienie duzych pieniedzy:angryy: A propo psow bez rodowodu. Denerwuja mnie czasem ludzie na forum(nie tylko na dogomani), ktorzy upieraja sie, ze maja np. owczarka niemieckiego tylko, ze bez rodowodu, a pies wyglada jak mieszanka dobermana z ON'kiem:shake::shake: To samo mamy niestety na ulicach....idzie "york" z wlascicielka i nas mijaja. Pani pyta sie mnie czy moj pies to tez jest york. Ja odpowiadam, ze tak (czasami mowie, ze bez rodowodu), a ona mi na to, ze jakis niepodobny:crazyeye: Ja mowie "jak to?", ale potem, patrzac na jej psa rozumiem..... (pies chyba stal tylko obok yorka:evil_lol::evil_lol:) owszem mial kokardke, stalowo zlote umaszczenie, ale nogi jak u sarny, uszy jak u nietoperza i dluga kufe:roll: I pozniej, rozmnazajac takiego psa (nazywajac go yorkiem) mamy pelno yorkowopodobnych psow..... Niestety kochani, moze nas krecic z nerwow, ale co taki maly, szary czlowieczek moze z tym zrobic?:roll:
-
Jasmin oj musisz go troche przywrocic do porzadku, bo wyglada jak kupka nieszczescia.... Przydaloby sie go troche podtuczyc. Czekam na kolejne info:multi:
-
[quote name='PiotrekJ']Cześć Magdo :lol: ...[/quote] Czesc Piotrus!! A co to za niespodzianka?:cool3: Toz to jakies swieto jest dzisiaj?:evil_lol::evil_lol:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Teklunia'] ziaba ziaba ziaba :multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] A ja tam ziab nie lubie.....:shake: Na dzialce mam ich pelno, a najgorsze sa takie zaschniete, ktore nie zdazyly uciec przed sloncem:lol: Czesc Dagula i Oscarito!! -
[quote name='tosia_89']Z kuzynka [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/566/skanuj00050bo.jpg[/IMG] Znam Twoją kuzynkę z mojej byłej szkoły.... Przynajmniej tak mi się wydaje, że to ona( jest z Olsztyna, tak?) [/quote] Nie...:shake: Ona jest z Sochaczewa pod Warszawa. Serdecznie pozdrawiamy ciebie i twoje piechy:multi: [B]Kasiu[/B] zrobie fotke jak tylko zlapie aparat;) Witam kochani!!:multi: Jestem strasznie padnieta..... impreza skonczyla sie o 3 i musialam jeszcze pomagac znosic talerze itp. Jeszcze przez ta pogode strasznie sie chce spac, na poczatku bylo slonecznie, a teraz wyglada jakby zanosilo sie na deszcz.:roll:
-
[quote name='olcha']Ja tą mufe zawsze jętką zwałam. U mnie też teraz takie latają. One chyba żyją tylko jeden dzień nie? I zawsze mi takie zdechlaczki leżą na parapecie :eviltong:[/quote] Rzeczywiscie dopiero teraz sobie skojarzylam, ze u nas tez takie cos jest:evil_lol: W koncu sie obudzily....
-
[quote name='Honey']No ładnie, zaraz sie obrażę :mad: :mad: :mad: :lol: Maluje i rysuje tylko dla przyjemności i relaksu ( w wolnych chwilach, których ostatnio jak na lekarstwo...)[/quote] Oj zartowalam:eviltong: Poprostu takie beztalencie jak ja nie moze tego zrozumiec:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Gosiek'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/54/3fqj0e4zhtdntssp.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Ale ma wylupiaste oczy:evil_lol::evil_lol: Pewnie probuje cos przeczytac na ekranie.....
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:są i na dodatek rozkładają się bo mają wysuwane podnóżki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Ojj....to juz gorzej:shake: Ale widac, ze mordulec sie nie boja takich rzeczy:cool3: Ciagnal dzisiaj pancie na dworq po ziemi?:evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Honey'] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/1134/niunia8xb.jpg[/IMG][/quote] To wyglada jak przerobeczka:crazyeye::crazyeye: Ja nie wierze, ze mozna miec az taki talent:shake: Robisz to zawodowo czy w wolnych chwilach?
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
A co tam sobie grilujecie??:cool3: Safineczka oczywiscie tez dostanie, prawda? -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[IMG]http://img172.imageshack.us/img172/4995/p10100472dh.jpg[/IMG] Ale Oskarek ma basen.....fiu fiu.....:cool3: Wloski juz urosly? Mikiemu nareszcie nie przeswituje rozowa skorka:evil_lol: -
[IMG]http://images1.fotosik.pl/54/kblkhz3wd8p9xl6e.jpg[/IMG] Dobrze, ze fotele nie sa na kolkach:evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='madziasto4'] a co, masterek już Ci nie wystarcza :evil_lol: :evil_lol: :eviltong: [SIZE=1]pomyślę [/SIZE]:razz: [/quote] Oj to pomysl:cool3: Lubie wiedziec do kogo pisze:eviltong:
-
Kasiu i jak tam mija weekend? Motorek sie dobrze sprawowal?:cool3:
-
[IMG]http://images2.fotosik.pl/53/udv4wgqwv0uuecdp.jpg[/IMG] Mam chyba przewidzenia.......tyle psow podobnych do siebie:crazyeye: Tylko gdzie jest bajanek?:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]a nad jakimi się zastanawiacie?? Ja mam na oku jeden, ale nikt mi nie kce kupić :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Jeszcze nie mamy wybranych.....:lol: Narazie przegladam w necie Czesc Gosia i Madzia!!:multi:
-
Ale Ramzesik ma juz dlugie wloski:cool3: Rzeczywiscie przyda sie strzyzenie.... musisz nam go koniecznie pokazac jak juz bedzie po.:loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] Przyszły tydzien zapowiada sie bardzo ciekawie. Idę do szkoły w poniedzialek, wtorek i w piątek. W środę i czwartek są egzaminy klas III, więc gonia moze poszaleć. Wstępnie planuję we wtorek tak na ok 2 godzinki pojechac do schroniska, w środę na pół dnia do schroniska z Gunieczką,[/quote] Ale masz fajnie:placz::placz: A ja sie bede meczyc na testach....... Czekam na obiecane fotencje:cool3: -
[quote name='Asiaczek'] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1229/pict0155a1yn.jpg[/IMG] [B][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9955/pict0170a6vc.jpg[/IMG][/B] [/quote] Ale chlopaki ladnie wygladaja:loveu::loveu: Trzymam kciuki za wystawe:cool3:
-
[quote name='Honey']To ja podbiję temacik do góry ;) [IMG]http://www.braque-d-auvergne.pl/pastel/images/ep_jpg_jpg_jpg.jpg[/IMG][/quote] Ale ladne!!:crazyeye: Trzeba przyznac, ze masz talent
-
[quote name='AlKil'][COLOR=SandyBrown]Pysia[/COLOR] - oj moczył się on wcześniej...Jak tylko przyjechaliśmy i poszliśmy na przegląd działek, to od razu skorzystał z okazji i [B]wlazł do oczka wodnego mojej koleżanki i jak zwykle wyniósł jej całą wodę z niego... Za każdym razem tak robi i oni wiecznie biegają z wiadrami do jeziora i je dopełniają. Z jeziora Albercikowi jest trudniej całą wodę wynieść ale próbuje...[/B] [COLOR=SandyBrown][COLOR=Black] [/COLOR][/COLOR][/quote] Hahaha.......juz to sobie wyobrazam:evil_lol::evil_lol: Bardzo fajnie spedziliscie swieta, az wam zazdroszczam:cool3: Czekam na kolejna porcyjke
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Cześć Madziu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]A jaka sobie grzyweczke zrobiłas ? :razz: Ja teraz siebie bez grzywki juz nie wyobrazam :eviltong: i bez prostownicy tez :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Udanej imprezki zycze - powiedz tacie, ze kase która dostanie niech przeznaczy na aparat :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Czesc daga:multi: Grzyweczke sobie zrobilam krotka i nie na calym czole tylko od polowy:cool3: A kaska na aparat juz jest i czeka tylko mamy problem z wyborem aparatu:roll: Ale jak przyjedzie brat to sie zobaczy.