Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='marlena924'] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9029/30xz1.jpg[/IMG][/quote] Ojej....jakie zmeczone slepia:loveu::loveu: Dobranoc Toffi!
  2. [quote name='sota36']Hmmmm - u Madzi 200 stronka!!!! Ale zapracowana maturzystka pewnie nie zwrocila uwagi - albo - ja - zpracowyny nauczyciel przed maturkami :):):) No i za chwileke - 2000 poscik!!!![/quote] No to piszemy:evil_lol::evil_lol: Jeszcze 2...
  3. Czesc Marlena!! Juz zaraz do ciebie wpadam:cool3:
  4. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/58/b9l3xdhooke1qpen.jpg[/IMG][/URL][/quote] Gosiu, a pokazesz nam fotki z boku? Bo chce zobaczyc twoje dzielo:cool3: A pyszczek slicznie obciety:loveu: [IMG]http://images4.fotosik.pl/21/vru8jti4xrnrkqll.jpg[/IMG] JAk ja ci zazdroszczam takich kffiatkow do focenia:placz: To sie nadaje na wystawe!!! PIEKNE!!!!
  5. [quote name='Alicjarydzewska'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/21/hbcj2lz8fnxpzey7.jpg[/IMG][/URL][/quote] Hahahahha.......Tuffi wyglada jakby czegos sie przestraszyl:evil_lol::evil_lol: I ten otwarty pyszczek. Zycze milego dnia!!
  6. Kasiu dopiero teraz do ciebie wpadlam i dowiedzialam sie o chorobie Tz'ta:roll: Bardzo wspolczuje....... Prosze go od nas pozdrowic i zyczyc szybkiego powrotu do zdrowka;) A Tenulka prosze wycalowac i wypiescic za wszystkie czasy:cool3:
  7. [quote name='Teklunia']czesc Dagus :) jak Ci mija weekend? :cool3:[/quote] No wlasnie? Co tam robisz sama bez Oskarka?:cool3:
  8. [quote name='madzia18sosnowiec'] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/9470/tndscn42398pi.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/2093/tndscn42389me.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8766/tndscn42376lq.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1271/tndscn42369vb.jpg[/IMG][/quote] Ale Gajeczka slicznie wyglada na tle tej zieleni:loveu::loveu: A co z Coco? Jak sie miewa? Ja dzisiaj wykapalam Gutka, bo w czyms sie wybrudzila:lol:
  9. [quote name='AlKil'][B][COLOR=RoyalBlue] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/8619/mini2604060154qf.jpg[/IMG] [/COLOR][/B][/quote] Ach strach sie bac!!:smhair2::smhair2::evil_lol: Super, super, super!!!!!!!!!
  10. Magda

    Gra :)

    Jej piesek konczy dzisiaj okragly roczek!!!:multi::multi:
  11. [CENTER][SIZE=5][COLOR=Red][B]Sto lat dla Ramzesika!! [/B][/COLOR][/SIZE] [CENTER]:laola: [LEFT]:new-bday::new-bday::popcorn::popcorn::popcorn::new-bday::new-bday: [/LEFT] [/CENTER] [/CENTER]
  12. Magda

    Zuzia

    [quote name='JPo'] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/201565.jpg[/IMG] [/quote] Ale ona ma fajne czarne pasemka na pyszczku:loveu: Slicznosci
  13. [quote name='madziasto4']cześć też bym z chęcią pojechała na działkę, ale u nas pogoda okropna :placz: jest mokro i cały czas pada deszcz :shake: fuj :shake:[/quote] Ta pogoda przeszla niestety do nas......od rana pada:placz: A takie plany byly! No nic, trzeba bedzie siedziec w domu i w cos sie pobawic z tym malym diabelkiem, bo caly czas chodzi i zaczepia do zabawy swoim misiem:lol: Zaraz zaczne nadrabiac zaleglosci:cool3:
  14. [quote name='Teklunia']czesc maturzystko :lol: odpusc juz sobie nauke - ostatnie dni powinny byc relaksem ;)[/quote] Latwo mowic:shake: Ja przed testami robilam jakies cwiczenia, bo caly czas mialam wrazenie, ze jeszcze czegos nie umiem........ Czesc Moniczko!! Trzymam kciuki!!:multi::multi:
  15. [quote name='nikusia']Dagusiu- fotki będą po 5-maja :D po strzyżeniu :eviltong:[/quote] No to czekamy, czekamy..... A fotki sa cudne [IMG]http://images4.fotosik.pl/20/1axn4av6qqz4af3p.jpg[/IMG] Szczegolnie ta:loveu::loveu:
  16. [quote name='duszek01']On naprawde jest bardzo ładny,zaniedbany ale śliczny:loveu:[/quote] To prawda:loveu: Za jakis czas, kiedy bedzie juz grubszy i wypielegnowany bedzie sliczny!!
  17. Jeju!! To byla fryzjerka??:crazyeye: To ja juz lepiej obcinam swojego psa...... a te postrzepione uszy...... SZOK!! Ja zazadalabym zwrotu pieniedzy:shake:
  18. Dzien dobry dziewczyny i chlopaki (Piotrze:cool3:)!! Ostatni dzien szkolki, teraz weekend, wypady za miasto i pelny luuuzik:multi: Moniczko, Madziu i Dagmarko prosze sie nie stresowac, bo to wszystko tylko tak zle wyglada. Tak naprawde bedzie dobrze. Glowa do gory!;) Kasiu zdjecia beda moze.... jeszcze w ten weekend, bo wybieramy sie do sklepu po jakis sprzeciorek (o ile mama nie zrezygnuje:shake:). Pysia i Ewa dziekuje za trzymanie kciukow (mozna juz rozluznic uscisk:evil_lol:) Nastepne takie emocje za 3 latka.... Mozecie potrzymac za nasze dziewczyny:cool3: co rowniez i ja bede robila. Milego popoludnia wam zycze!! My wybieramy sie na dzialeczke troche pobiegac:cool3:
  19. [quote name='g_o_n_i_a'] [IMG]http://img274.imageshack.us/img274/1830/aza30al.jpg[/IMG] [B] Uśmiech dla Dogomaniaczek. :loveu: [/B] Pochwalę się...:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Będę miała jutro w łapach aparat cyfrowy. Napierw jade popstrykac fotki w schronisku, a potem aparat mam na caly dzien... Tylko baterie musza wytrzymac, bo sobie chce zrobic duzy zapas fot mojego stadka... :eviltong: Ale najwazniejsze schronisko i moje schroniskowe "dzieciaki" :loveu:[/quote] Wii czyli dla mnie!!:loveu::loveu: Oj to super, ze bedzie aparacik! Bedzie zapas fotek na 2 miesiace:evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='g_o_n_i_a']Brawo Madzia :cool3: Na pewno będziesz miała mnóstwo punkcików. A za rok to Ty będziesz za mnie kciuki trzymac oo :diabloti: ;)[/quote] No pewnie, ze tak!!:multi: A to jeszcze kupa czasu......:lol: Czesc Basiulka!! Zaraz powinnam do was wpasc:cool3:
  21. [quote name='madzia18sosnowiec'] [IMG]http://images4.fotosik.pl/20/qddfswpbsdxhp6r9.jpg[/IMG] [/quote] Dominiczko jakim aparacikiem robisz takie piekne fotki?:loveu::loveu:
  22. No to czekamy na ciebie z niecierpliwoscia i oczywiscie na Gajeczkowe zdjecia:loveu: Glowa do gory! Bedzie dobrze;)
  23. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/2999/p10100848kd.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [/quote] Ten dzik to jakas miniaturka bez rodowodu chyba:evil_lol::evil_lol: Ale masz Daga odwaznego psa.....
  24. Kasiu dzien dobry!! Wkleilas sliczne zdjecia tenulkowe, cos tam napisalas i cie nie ma........:shake:
  25. [quote name='madziasto4']mam się bać? :evil_lol: :evil_lol: zakładając, że chodzi Ci o zdjęcie Masterka :evil_lol: , oświadczam z przykrością, że masterek nie chodził z nami po górach :diabloti: :evil_lol: [/quote] Oj nie buj.... Nie jestem przeciez taka zla:lol:
×
×
  • Create New...