Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='madziasto4'] MIKI! - twoja pańcia zrobiła z ciebie myszkę Miki !:evil_lol: I to na forum publicznym :diabloti: [/QUOTE] A taka gra slow:lol: Bo w sumie troche z niego myszki jest.....a, ze przy okazji ma na imie Miki:evil_lol::evil_lol: [quote name='madziasto4'] P.S. A czemu z 5 gwiazdek zrobiły się 3 ? :roll: Uprzedzam, że JA w tym palców nie maczałam :shake: :p[/quote] Bo po pewnym czasie te gwiazdki znikaja:roll: [quote name='g_o_n_i_a'] No ładnie!:evil_lol: W takim razie ile rodzice mają przygotowane?:cool3:[/QUOTE] Przygotowane maja ok. 1300zl (aparat + karta) [quote name='g_o_n_i_a'] Jakie 3?:eviltong: Czary- mary iii... Ja widze 4 gwiazdeczki!!:shiny:[/QUOTE] Dzieki Gosiu!!:multi: Zaraz bedzie 5:evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='nataliyka']Chyba jednak zostanę przy prawej nodze,jakoś mi jest tak wygodniej i co ważne- [B]zawsze to jakaś dodatkowa bariera między piesiem a ulicą.[/B]:)[/quote] Zalezy, w ktora strone idziesz:evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='g_o_n_i_a']A z ciekawości pytam... Ile pieniędzy uzbierałas? :cool3:[/quote] Ja? Nic.....Pieniadze wydalam na mnie i na psa:evil_lol::evil_lol: Aparat kupuja rodzice za swoje pieniadze i tu ich rola sie konczy:evil_lol:
  4. [quote name='madziasto4'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img423.imageshack.us/img423/411/pic023030du.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img423.imageshack.us/img423/8977/pic023047tz.jpg[/IMG][/URL][COLOR=RoyalBlue][/COLOR] [/quote] Juz myslalam, ze to podloga tak sie blyszczy, a tu parapet:evil_lol::evil_lol:
  5. A czemu tu sie nikt nie chwali??:mad: Maciek gratulacje dla Toleczki za I miejsce w klasie pośredniej, CWC i res. CACIB na wystawie miedzynarodowej w Opolu:multi::multi: Pozwole sobie wkleic zdjecia z YorkLand:lol: Madame Passion Yorex (Tolka) i Maciek [IMG]http://www.yorkland.pl/images/all/vip/wystawy/opole2006/sp1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.yorkland.pl/images/all/vip/wystawy/opole2006/sp1a.jpg[/IMG]
  6. [quote name='g_o_n_i_a']Hejka!! :multi: Prosze, jaka pewna siebie... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Bo juz moge byc pewna:eviltong: Pieniazki juz sa, aparat wybrany, bylismy w sklepie, ale najprawdopodobniej kupujemy przez internet:lol: [B]Agga[/B] to bylo na potrzeby zdjecia:evil_lol::evil_lol: Milo, ze wpadlas. [B]Madzia[/B] no to mowie, ze to przez ciebie!! Zrobilas to specjalnie.... nie wybacze:mad::mad:
  7. [quote name='NNikka']Moje maleństwa... HAPPY [IMG]http://img426.imageshack.us/img426/3498/happy9uf.jpg[/IMG] HAMMER [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img394.imageshack.us/img394/2797/hammer9en.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ojej jakie sliczne malenstwa!!:loveu: Zostawilas je sobie czy czekaja na przyszlych wlascicieli?:cool3:
  8. [quote name='madziasto4']u nas też pogoda do kitu :roll:[/quote] Bo to wszystko przez was!!:mad: Mscisz sie za to, ze u nas bylo sloneczko, a u ciebie padalo:evil_lol::evil_lol: Wlasnie szukalam jakiegos zdjecia, ktorego nie wstawialam i nic.... Na zdjecia od kuzynki nie licze, bo cos opornie to idzie. Ale juz niedlugo bedzie wlasny sprzecior i nikt nam nie podskoczy:evil_lol:
  9. A wogle co tam u was slychac? Zeby umyte?:cool3::evil_lol::evil_lol: Miki kapal sie w sobote, myl zeby i czyscil uszy:razz: Teraz lezy na dywanie i co chwilke sprawdza czy wszyscy sa:lol:
  10. Witajcie!:multi: Troche zaniedbalam nasza galerie, ale juz niedlugo to sie poprawi:cool3: U nas pogoda OKROPNA!! Od soboty ciagle pada i wcale nie widac konca:angryy: A mielismy takie plany... Teraz to zostal tylko internet i telewizor, bo nawet wyjsc nie ma gdzie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzajacych:multi::multi:
  11. [quote name='madziasto4'] a czemuż to niedobra :evil_lol: czy sobie zasłużyłam na taką opinię :evil_lol: [/quote] I powinnam napisac leniwa w dodatku:eviltong: Co to za nie czytanie Potopcu, co? Mam na ciebie haka. Juz ja wiem komu i co powiedziec:evil_lol::evil_lol: Prosze ucalowac Masterka w nochala. Widze, ze u was na dzialeczce powoli robi sie zielono:cool3:
  12. Czesc Kasiu!! Milego dnia zycze i przede wszystkim slonecznego:multi:
  13. [quote name='madziasto4'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8378/pic027583ui.jpg[/IMG][/URL][/quote] MIki na szczescie tak nie wyglada:evil_lol: Ale jest rownie mokry...... Czesc Madzia!! Niedobra uczennico:evil_lol::evil_lol:
  14. Czesc Gosia!! Ja chce zdjecie dobki, ale kolorowe:cool3: Kropek tez moze byc:evil_lol:
  15. [quote name='natasza123']mam pytanie: czy możecie odesłać mnie do jakiegoś darmowego programu, którym mogłabym pozmniejszać zdjęcia. Mój Tofik jest śliczny, ale nie mam jak sie nim pochwalic.[/quote] A masz moze taki program u sibie na komputerze Microsoft Office Picture Manager?:roll:
  16. [quote name='nikusia']A jaki planujecie kupić?[/quote] Nie mamy jeszcze wybranego, ale kilka typow jest:lol: Wszystko zalezy od opini mojego brata, rodzicom zalezy tylko na tym, zeby robil dobre zdjecia. Przeciez i tak ja bede go najwiecej uzywac:evil_lol:
  17. Magda

    Gra :)

    [quote name='nataliyka']Madzia jest przemiłą osóbką,a jej piesio to prawdziwy przystojniaczek;)[/quote] Chyba lubi nas zawstydzac:oops: Bardzo ladnie jej w okularkach;)
  18. [quote name='nikusia']Walczcie walczcie!!! Opłaca się:evil_lol:[/quote] I to jak sie oplaca:evil_lol: Mysle, ze postawimy na swoim
  19. [quote name='paula_z']A jak Ci sie ladnie zrymowalo :-)[/quote] No wiesz.....ma sie ten talent:evil_lol::evil_lol: Ja nie czuje kiedy rymuje
  20. [quote name='nikusia'] Gdzie fotki? :)[/quote] Mysle, ze fotki beda w ten dlugi weekend:roll: Jakos opornie idzie mojej rodzinie zebranie sie do kupienia tego aparatu, ale walczymy!!:evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='g_o_n_i_a']Hej Madziu!! :multi: A co tam u Mikiego? :cool3:[/quote] Czesc Gosia! Miki wlasnie siedzi na oknie i czuwa:lol: Zaraz wybieramy sie na jakis spacerek, ale niestety krotki, bo pogoda nie zacheca do dluzszych wypraw:shake:
  22. Magda

    .:: A X E L ::.

    [IMG]http://images1.fotosik.pl/56/5egs6bt4efe6kdkx.jpg[/IMG] Ale owieczka:loveu: York mojej kuzynki tez ma takie krecone wloski. Smiesznie wyglada jego cien....jakby rzeczywiscie szla owca:evil_lol::evil_lol:
  23. Dzien dobry Alu!! Dawno sie nie odzywalam....:oops::oops: ale juz nadroilam zaleglosci, poogladalam fotencje i czekam na relacje z Opola:cool3: [IMG]http://images2.fotosik.pl/57/gaddpan8uw01rigb.jpg[/IMG] Sliczna mordencja i jezorek:loveu::loveu: A jaki ladny Pan Pomidorek
  24. [quote name='basiulka22tychy'] [I][B]moja ulubiona[/B][/I] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7550/im0009770te.jpg[/IMG][/quote] Moja juz tez ulubiona!!!:loveu::loveu: Sliczna jest ta fotka Safi ma fajnego kolege..taaaaki duzy!:lol:
  25. [CENTER][SIZE=5][COLOR=Orange][B]Ramzesiku wszystkiego najlepszego!!! :multi::multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Orange] [/COLOR][SIZE=5][COLOR=Orange][B]Zdrowka i s[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=Orange][B]pelnienia pieskowych marzen[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=Orange][B]:cool3: [/B][/COLOR][/SIZE] [LEFT]Moze jakies fotki solenizanta?:cool3: [/LEFT] [/CENTER]
×
×
  • Create New...