Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Moniś']Jesteś chętna? :evil_lol:;)[/quote] Ja?? Hahahahahhahahaha.........:evil_lol::evil_lol:
  2. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Moniś']Trzeba było go nosić :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :multi:[/quote] Madrala sie znalazla....:eviltong: Posprzatalas juz?:evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='Moniś']Motyw zdrady będzie w 998 odcinku :evil_lol: Szukamy chętnej, która zagra Julię:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i tym samym będzie wybranką Piotra :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Szukajcie, a znajdziecie:eviltong:
  4. [quote name='Moniś'] W takim razie czekamy na cyfrówke i duuuuzo fotek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Ekhm.......ja tez czekam:mad::cool3: Teraz twoja kolej:eviltong:
  5. [quote name='Moniś']Wiecie co, gniewam się :evil_lol: Już po 11, a Wy zamiast kręcić kolejny odcinek to robicie niewiadomo co! :mad::mad::mad:[/quote] Moze sami ustalaj kolejne odcinki??:cool3: Moze bedzie motyw zdrady?:evil_lol::evil_lol:
  6. Dzien dobry!! Beda dzisiaj jakies zdjatka?:cool3::cool3: Jesli nie to sie nie obraze, ale moze jadnak?
  7. Czesc Potrus i Locersiku!!:multi: Aly wy macie gadane...... mialam troche do nadrobienia:cool3: Kasiu, a moze to rzeczywiscie byl Piotrek tylko sie nie chce przyznac?:evil_lol::evil_lol:
  8. [quote name='madziasto4']cześć Madziu :lol: no nareszcie będzie własna cyfrówka:multi: a tym samym więcej zdjęć Mikiego :cool3: :lol: miłego dnia życzę ;)[/quote] No wlasnie[IMG]http://www.heke.pl/gg/3d/36_1_33.gif[/IMG] Juz sie nie moge doczekac
  9. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']hahaha ja dziekuje za takie kropelki - właśnie byłam po parę drobiazgów w sklepie i znów doszczętnie przemokłam - jak wychodziłam to nie padało :angryy: a jak wyszłam ze sklepu to lunęło :angryy:[/quote] A u nas na polnocy nie pada, ale za to strasznie wieje zimny wiatr..... Miki biedaczek chodzil bokiem, bo go znosilo[IMG]http://www.heke.pl/gg/3d/36_1_21.gif[/IMG]
  10. Dzien dobry!! Ja dzisiaj troche zalatana..... zakupy, koncowe sprzatanie, ciasta (ja mam do zrobienia drozdzowe z wisniami) i pakowanie sie. W miedzy czasie wybieramy cyfrowke i mamy zamiar ja kupic:bigcool::bigcool: Alem sie ciesze!! Zycze milego dnia!!
  11. [B]Kasiu[/B] z przyjemnoscia moge sie teraz napic:kaffee_2::kaffee_2: Jakies pierniczki tez sie znajda [B]*luthien*[/B] za tylek, a co? Chyba mnie jeszcze za to nie oskarza:roll::evil_lol::evil_lol: [B]zaba14[/B] dziekuje bardzo za zyczenia!! Ale Miki ma dlugie uszy:evil_lol: [B]Gosiu[/B] nie gniewam sie i dziekuje za zyczenia:buzi: Ja juz mowie [SIZE=4][COLOR=Yellow]dobranoc[/COLOR][/SIZE], bo jutro czekaja mnie duze zakupy
  12. [quote name='madziasto4'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4752/pic022504ro.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4195/pic022527xf.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Z pilka razniej:evil_lol::evil_lol: Ja nie wiem, kiedy bede w Gdyni......Moj wujek nas zapraszal na weekend:lol: Nawet nie wiem, gdzie on mieszka, ale spytam sie taty. Podobno gdzies na domkach.....
  13. [quote name='Gosiek'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1565923#post1565923"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/3758/beznazwy1kopia9gy.jpg[/IMG][/URL] Ala - proszę bardzo... zacytuj sobie ta moją odpowiedź, kliknij później na takiej literce A w prawym górnym roku szarej ramki - wtedy zmieni Ci się banerek na całkowity link... skopiuj i wklej sobie w profilu :)[/quote] Gosia:crazyeye: Ty to sie znasz na rzeczy
  14. [quote name='basiulka22tychy']takk mysle ze ta bulelka ma odpowiednie wymiary :cool3:):):):)[/quote] Toffik sam moglby sie w niej schowac:evil_lol:
  15. [quote name='Moniś']Mam, mam :placz::placz: Ale ile można się uczyć :eviltong:[/quote] A juz myslalam........ale odpocznij sobie troszeczke;) Nalezy ci sie!
  16. [quote name='~~Ada~~'] [IMG]http://republika.pl/zodiaklazuryt2005/images/Nnd3.jpg[/IMG] [/quote] Sliczny Zodiak:loveu: Ja takze gratuluje wszystkim yoreczkom
  17. [quote name='Alka']Moniko, dzieki, ale nie wychodzi mi odsylacz do niego :shake: ciągle pojawia się nad podpisem :diabloti:[/quote] Skopiuj caly adresik i wklej [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/createlink.gif[/IMG](o ile dobrze pamietam....)
  18. Cos sie chyba popsulo, bo adresik do stronki masz nad banerkiem (a wczesniej bylo dobrze:roll:)
  19. [quote name='Moniś']Witaj Magdo :multi: Cieszę się, że z nogą wszystko w porządeczku :cool3::cool3: Życzę miłego dnia i dużo słońca :lol::lol:[/quote] O Moniczka wpadla:cool3: Nie masz juz nauki?
  20. [quote name='basiulka22tychy']haloooooooooooooooo :):):):):):):)[/quote] Czesc:cool3: Co tam dzisiaj slychac u Kropeczki?
  21. [quote name='paula_z'] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/10042006/100_4433.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/10042006/100_4424.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/10042006/100_4436.jpg[/IMG] [/quote] Biedaczek:-( Pancia czemu nie puszczasz?
  22. Czesc Gosia!! Bedzie jakas fotka?:cool3::cool3:
  23. [quote name='Poświata']Co jak co, ale Asia umie stopniować napięcie :lmaa:. Jak zasiadła do wybierania, to jeszcze pewnie bidulka tak siedzi...... :hmmmm:[/quote] Chyba masz racje:evil_lol::evil_lol:
  24. [quote name='zaba14']jak to?;) Mikado woli jeść z ręki :lol: ale z miski tez nie pogardzi..[B] ja lubie się nad nim tak "znęcać" [/B]ze kaze mu czekać i nie pozwalam jeść hihi :lol: [/quote] Oj to bardzo nieladnie:shake::shake: Sadysta!!:mad:
  25. [html][url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=17194][img]http://img135.imageshack.us/img135/2036/beznazwy1kopia4qi.jpg[/img][/url][/html] Prosze!! Udalo sie.:multi::multi:
×
×
  • Create New...