-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Z pyska troche przypominaja shih tzu:roll:. Gdzies na forum byl juz temat i opinie wlasnie o tych biewerach.
-
[B]fragile [/B]wszystko zalezy od tego czy twoja suczka bedzie miala dluzsza grzywke, czy krotka. York nie moze miec grzywki wchodzacej do oczu, bo wlos podraznia oko, przez co bardzo lzawi, potem prowadzi to do zapalenia spojowek, a na starosc do slepoty:roll: Moim skromnym zdaniem zaleta yorkow jest wlasnie ta kiteczka na glowce:loveu::loveu: Miki choc jest ogolony to glowke i kiteczke kazalam zostawic.
-
[quote name='marlena924'] [B]Mogę wspaść na imprezkę :cool1: ? [/B][/quote] Jesli moi rodzice ciebie zaprosza?:evil_lol::evil_lol: My z Mikim chetnie. Tak jak juz wczoraj pisalam dzisiaj znowu kolejna porcja robienia salatek, sprzatanie itp.:roll: Ale wybieram sie z tata do portu do Kolobrzegu po swieze rybki:cool3: Szkoda, ze nie mam aparatu, bo popstrykalabym troche zdjec znad morza:shake: Milego weekendu!!
-
[quote name='Alka'] [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/2829/bieg5kopia7ks.jpg[/IMG] [/quote] Hahahaha......... ale super zdjecie!!:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alka']Madziu, a może jakieś foteczki z jutrzejszej imprezki będą ?;) Madziu,ścięłaś włosy?:roll:[/quote] Fot niestety nie ma jak zrobic (a raczej czym:angryy:). Tata ma jutro spozniona 50- tke i przychodzi pelno ludzi...... Znowu zabawa do rana A wloski scielam i zrobilam sobie grzyweczke:cool3: Szkoda, ze nie ma aparatu.... Ja juz mowie [SIZE=4][COLOR=Yellow][B]dobranoc[/B][/COLOR][/SIZE] (jutro kolejny dzien pracy w kuchni:lol:)
-
Aha juz sie dowiedzialam, ze moj wujek mieszka na ulicy Serdecznikowej:p
-
No wlasnie gdzie foty??:placz: Zaczynam sie martwic........
-
Madziu moja droga te fotki sa BOSKIE!! Ja ci zazdroszczam, ze mozesz sobie pojsc na spacerek na plaze A moze wkleisz swoja fotke??:cool3::cool3: Chcialabym wiedziec, z kim mam do czynienia:evil_lol:
-
[quote name='nataliyka']A tu ja z moją Molly. Na zdjęciu widać też jej pierwszą kokardkę:multi: [U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img506.imageshack.us/img506/5310/mollymojapsd7mw.jpg[/IMG][/URL] [/U][/quote] Milo ciebie poznac!!:multi::multi:
-
[quote name='SwEet_LiLi'] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/7266/pict03490gk.jpg[/IMG][/quote] Hahaha!! Ale poza:evil_lol::evil_lol: Taki maly kroliczek. Wszystkie fotki super, Kassi na pewno jest szczesliwa, ze ma tyle kumpli:cool3:
-
Czesc dziwczyny!! Wpadlam sie tylko przywitac i zaraz lece. Jutro jest imprezka w domu i musze pomagac przy robieniu salatek itp.:roll: Madzia byla u fryzjerka dzisiaj:cool3: Ale sie nie pokaze, bo nie mam jak:eviltong: Jak bede miala sily to zajrze pozniej
-
[quote name='Alka']Dziewczyny , do ilu szkół u was można składac podania? u nas do 3 ... [/quote] U mnie tez do 3 szkol, a prog punktowy to 150 (najnizszy do tego liceum:shake:) Pozyjemy, zobaczymy.... [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8314/dscf64103zu.jpg[/IMG] No i oczywiscie pilka........:evil_lol::evil_lol:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Dagusiu :popcorn::popcorn::popcorn::laola: za 400 stronke!!! [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/1718/osk263hu.jpg[/IMG] Dobry wieczor golasku!!:loveu::loveu: A Madzia sie nie przejmuj:evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Gosiek'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/53/gk436dj5ey9uixij.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/53/ik4aqaxdljb7wnrj.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/17/zibufega2apl5rka.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/53/l7a7pj2hs0spxggn.jpg[/IMG][/URL][/quote] Gosia wkleila kolejne sztuczne zwierzatka:evil_lol::evil_lol: Ale jakie sliczne:loveu: Dobranoc!!:multi:
-
[quote name='julita104']zamiast nozyczek dla niesfornych psiakow polecam maszynke do wlosow, [B]ja tne maszynką męża[/B] :diabloti: [/quote] A drogi maz wie o tym??:cool3::evil_lol::evil_lol:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Wpadlam tylko powiedziec, ze [SIZE=5]zycze kochanej kropeczce 100 lat[/SIZE]:multi::multi: Mam nadzieje, ze pancia przyszykowala cos dobrego:cool3::cool3: -
[quote name='milena182']hej ja juz zaczelam pisac na moim watku na razie jeden post i pewnie bedzie po jednym dziennie no ale juz mozesz zajzec(klikaj na stepelek)[/quote] Postaram sie zajrzec kiedy bede miala wiecej czasu;) [B] Daga[/B] golasek zjadl obiad, przekasil ucho i dusi komara:evil_lol::evil_lol: Jutro musze isc z nim na jakis spacerek, zeby sie troche wybiegal, bo przez te testy to calkiem brakuje mi czasu:placz: [B]Gosiu [/B]no widzisz....a ja myslalam, ze bedzie na odwrot:roll: [B] Alu[/B] ja tez sie nie moge doczekac tych fot....kuzynka nie daje zadnych oznak zycia:shake: A chlopaki chyba nie ustalali hierarchi, tylko zareagowali na "ksks" (uzywane czesto do szczucia psow:roll:). Ale nic sie nie stalo....
-
[quote name='madziasto4'] tzrymam kciuki za Matiego i Madziu za Ciebie też ;) ;) ;)[/quote] Nie dziekuje!!;)
-
[quote name='Alka']Madziu, żartujesz, tak?:evil_lol: Mati prawie wogóle sie nie uczy ...:cool3: ale w szkole średniej juz tak łatwo nie będzie... a Ty jak? egzaminy już w przyszłym tygodniu ...;)[/quote] Ja powtarzam:roll: i robie testy.......szczerze mowiac mam juz dosyc:placz: Chcialabym dobrze napisac, bo mam zamiar pojsc do Dubois (jakby nie bylo 10 miejsce w Polsce w rankingu szkol srednich). Kurcze....:placz::placz: Ja nie chce!!
-
[quote name='madziasto4'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img395.imageshack.us/img395/466/pic026053pt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img395.imageshack.us/img395/7149/pic026129tc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img395.imageshack.us/img395/6011/pic026170go.jpg[/IMG][/URL][/quote] Hahahah!! Miki dokladnie tak samo "bawil" sie z Gizmem. Nie mam pojecia dlaczego tak robia:lol::lol: Riczi jest bardzo podobny do Gizma. Jak beda foty to zobaczysz:cool3:
-
[quote name='Alka']Madziu, Tuffi wogóle nie miał ochoty na przytulanko:evil_lol: [/QUOTE] Wiem, wiem....:evil_lol::evil_lol: Jak tam przygotowania do egzaminu? Mati sie uczy?:cool3: [quote name='Alka'] zdecydowanie wolał pobiegać ... [IMG]http://img486.imageshack.us/img486/3753/schowek013ya.jpg[/IMG][/quote] Wcale sie mu nie dziwie....... taka zielona traffka:loveu:
-
I jak Marlenko juz lepiej? Fotek duzo powklejalas:multi::multi: Jestem pod wrazeniem:lol:
-
Ja juz powoli mam dosc:placz::placz: Zaraz mi puszcza nerwy:mad:
-
[quote name='Gosiek']Uuuu Kasiu - to popros ładnie teścia o apatar.. powiedz ze koleżanki bardzo niecierpliwe i dopominaja się namolnie o zdjecia :lol:[/quote] Hihi....dobry pomysl:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/3738/p10400559ns.jpg[/IMG] Hahahaha.....ta fotka jest boska!!:evil_lol::evil_lol: Musze ja pokazac mamie
-
No i co? Niczego nie ma?:placz: