Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='g_o_n_i_a']Kto ma mature za sobą ten ma... Mnie to dopiero czeka... :placz: :placz:[/quote] Ciebie najpierw czeka test gimnazjalny:eviltong::eviltong::evil_lol: Czesc Moniczko!! Wracaj do nas!
  2. [quote name='g_o_n_i_a'][IMG]http://images4.fotosik.pl/20/twakzochb0pok6cl.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: Piękny Bajanek! :loveu: :loveu:[/quote] A jaka ladna przerobeczka....fiu, fiu.....:loveu:
  3. Czesc piotrusie i locusie!! Sloneczko w pelni, a was nie ma:placz: Fotki, fotki...........:eating:
  4. [quote name='Alka']hej Madziu !:multi: Mati juz tez wrócił , zdjął garnitur i pognał na trening .Zadowolony z testu ponieważ biologii za dużo nie było :evil_lol: Madziu, czas na relaksik i głowa do góry , będzie dobrze !:multi:[/quote] Ja zaraz tez pognam, ale na relaksujacy spacerek z Mikim:lol: Relaksik pelna para:evil_lol:
  5. [quote name='Alka'] [IMG]http://img173.imageshack.us/img173/2262/dscf64925qb.jpg[/IMG] [/quote] Ale Tuffi wyglada:turn-l::turn-l: Alu szkoda, ze ze zdjec nici:placz: Nastepnym razem bedziecie uwazac:cool3:
  6. No, wiec juz jestem!:multi: Powiem tak, test nie nalezal do najprostrzych, ale nie byl tez najgorszy.....jednak rok temu ten test byl latwiejszy:roll: Wszystko zrobilam (w jednym zadaniu nie wiedzialam jak obliczyc wyniku, ale mysle, ze 1pkt bedzie:evil_lol:), wiec jestem dobrej mysli:cool3: Nie bede sprawdzala wynikow w gazecie.... wole poczekac na te ostateczne. Nareszcie koniec!! Teraz juz tylko blogie lenistwo i czekanie do balu:loveu: Dziekuje kochani, ze trzymaliscie mocno kciuki!! Bardzo mi sie przydaly:multi:
  7. [quote name='Alka']też super ! :thumbs: teraz trzeba doliczyc ogłoszenie , rozprawke ...no cóż , zobaczymy ..;) [SIZE=1]a z Matiego, ja wiem :oops:...bardzo dobry uczeń [/SIZE][/quote] No wlasnie.....ok.21 pkt:roll: Prawie polowa wszystkich punktow do uzyskania. Ale nie pisze chyba najgorzej, prawda? A jak u niego z matematyka i reszta?:roll:
  8. [quote name='AlKil']U nas też słoneczko!!! Będziemy trzymać kciuki, znam ten ból, [B]jutro moja córka pisze próbny do liceum, ale ten prawdziwy dopiero w przyszłym roku...[/B] [/quote] A w ktorej klasie jest twoja corka? Alu sliczny latajacy Tuffi:loveu:
  9. [quote name='madziasto4']śmiech nauką???????? :roll: mnie też się niezbyt podoba ten temat :roll:[/quote] Ogolnie to mozna to uzasadnic tak: kiedy wysmiewamy sie z wad ludzi, a nie z nich samych to wtedy ta osoba moze zrozumiec "przeslanie" i sprobowac zmienic swoje zle zachowanie...(przyklad: w zarcie smiejemy sie z lenistwa, a osoba jesli powiaze zart ze soba powinna sprobowac sie zmienic:lol:)
  10. [quote name='Alka']o własnie , taki temat jak podałas ...spóżniłam się trochę ... Mati sprawdzał sobie test na internecie i mówi ,że w zamknietym ma 20/20:roll:[/quote] To ladnie! Ja z zamknietych mam 19/20;) Blad mialam z tym Leonardem da Vinci i latach kiedy zyl.... :roll: U nas nieliczni chlopcy byli zadowoleni....a Mati?:cool3: Dobry z niego uczen chyba?
  11. [quote name='madziasto4']a co się miałam do naga rozebrać :evil_lol: :evil_lol: żeby się wtopić w krajobraz :evil_lol: :eviltong: a zresztą ta fotka specjalnie dla Ciebie, a Ty jeszce wybrzydzasz :shake: :diabloti: [/quote] Oj tam!! Widze tylko ciemne wloski i biala kurtke:eviltong: Ale niech bedzie......jeszcze pozalujesz:evil_lol::evil_lol: A moze fotki z gor? Tak dla kontrastu?:evil_lol:
  12. [quote name='madziasto4']a jaki był :cool3:[/quote] Udowodnij, ze smiech moze byc niekiedy nauka, odwolujac sie do przykladow z literatuty lub filmu.:lol: Dla mnie temat byl raczej normalny.....przyklady szybko przyszly do glowki i nawet sie rozpisalam:cool3: Alu rowniez dziekuje!!:multi:
  13. [quote name='madziasto4']brrrr....:shocked!: pajączek jest na pewno ładny jak na pająka,.....ale JA bałabym się zasnąć :smhair2: jeszcze by wylazł z tego terrarium :eek2:[/quote] Dokladnie!:evil_lol::evil_lol: Ja wole psa w domu i ewentualnie kota:lol: Ewa dawno mnie nie bylo u ciebie, ale z przyjemnoscia tu wpadlam, bo wiedzialam, ze czekaja na mnie zalegle opowiadanka:cool3: I nie mylilam sie:multi::multi: Killerek slicznie wyglada w kokardeczce:loveu: Jestem pelna podziwu dla Alberta:cool3: Kochany misio
  14. [quote name='grygy']No mnie pozostaje sie juz tylko pochwalić nową fotką Tolutki :cool1: [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/5109/tolach9ss.jpg[/IMG] pozdrawiam[/quote] Moja Tolusia!!:loveu::loveu: Sliczna dziewuszka z niej!
  15. [quote name='madziasto4']cześć MAdzia ;) to dobrze, że teścik był łatwy :) [B] dla mnie matematyczno-przyrodniczy też był trudniejszy, bo ja i przedmioty ścisłe- :roflt:[/B][/quote] Ja mam to samo:evil_lol::evil_lol: Hihi... teraz sie nie bojam! Bede twarda baba:mad::cool3: Gosiu i Alkil (Ewo?:roll:) dziekuje za trzymanie kciukow!!:buzi:
  16. Dzien dobry!! Ja juz po pierwszym tesciku:cool3: Byl nawet latwy..... mam narazie 3 pkt. w tyl... Zostaje jeszcze tylko ocena ogloszenia i rozprawki. Dzisiaj to jeszcze bylo nic.....jutro to sie zacznie:roll: Matematyka jest dla mnie pieta.....:placz: Dziekuje za trzymanie kciukasow:eviltong:
  17. [quote name='madziasto4'] ale po tych 2-óch dniach czułam, że byłam zmęczona psychicznie :roll:[/quote] łeee.....to ja jestem zmeczona psychicznie caly czas:evil_lol::evil_lol: W szkole nie mamy chwilki na odpoczynek:shake: Zobaczymy....jakos to bedzie.
  18. Witajcie dziewczyny!!:multi::multi:
  19. [quote name='madziasto4']nie martw się, ja też miałam [B]lekkiego stresa[/B] dzień przed ;) na pewno dobrze Ci pójdzie, nawet bardzo dobrze! ;) będę trzymać kciuki napewno :p[/quote] Lekkiego stresa??:crazyeye: To ty jestes macho:evil_lol::evil_lol: Ja juz latam jak galareta...........
  20. [quote name='madziasto4'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img45.imageshack.us/img45/6326/010100245wr.jpg[/IMG][/URL][/quote] Wiedzialam, ze ty zawsze cos wykombinujesz:mad::eviltong::eviltong: Nie pasujesz do krajobrazu w tej bialej kurtce:eviltong: A MAsterek slicznusi jest nad tym morze.....ach ten rozwiany wlos......:loveu::loveu:
  21. [quote name='grygy']Uff wróciliśmy ;) Wyniki są na YL Ja się tylko pochwale MADAME PASSION Yorex 1 m-sce. ZW,Mł, NJwR oraz Ukończony Młodzieżowy Championat Polski :cool1: :cool1: [/quote] No,no.......poprostu seper!! Wiedzialam, ze sobie poradzicie:multi: Buzki dla Toleczki!! I gratulacje dla Magisia!!:multi::multi:
  22. [quote name='madziasto4']cześć Madzia :p testy jutro czy się mylę?? :roll:[/quote] Oj tak.....i dlatego jestem tylko na chwilke, bo mam strasznego stresa:placz::placz: Ja nie chce tam isc!! Jak juz bedzie po wszystkim to wpadne na dluzej, zeby sie troche odstresowac:cool3: Ale jak narazie to trzymajcie za mnie kciuki od 9 rano jutro i w czwartek:lol::lol: U nas pogoda suppel!! Sloneczko swieci, dzieci bawia sie za oknem, a my planujemy jechac na weekend na dzialeczke:cool3: Papapapa!!:multi:
  23. [quote name='tosia_89']No nic to się pomyliłam z tym podobieństwem, ale są naprawdę jak dwie krople wody heh Pozdrawiam Ciebie i pieska :lol:[/quote] Hehe....:lol::lol: My juz sie z wami zegnamy i lecimy na spacerek:multi: Do "zobaczenia"!!
  24. [quote name='Lilu']Telepatia....yorkomaniaczna:cool1:[/quote] A to cos nowego.......:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  25. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/2466/p10100585fa.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [/quote] "Zaba sie nie dala zlapac to pokaze jej jezyk:eviltong:":evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...