-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='dbsst']i to juz ostatnie foty strasznie mi się podobaja kolory :D swiatło się zmieniło i taki mamy efekt :D [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/4881/img5766ps3zu.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/719/img5775ps2oe.jpg[/IMG] [IMG]http://img333.imageshack.us/img333/7682/img5776ps4ov.jpg[/IMG] [IMG]http://img333.imageshack.us/img333/435/img5799ps3qj.jpg[/IMG] [IMG]http://img333.imageshack.us/img333/1932/img5801ps9na.jpg[/IMG] DZIĘKUJE WAM bardzo za to że nas odwiedzacie.................. jest mi strasznie miło jeszcze raz DZIĘKUJE :buzi:[/quote] Dominiko no nie moge sie napatrzec:crazyeye: Te zdjecia sa takie sliczne, a te kolory. Naprawde gdybys zrobila zdjecie Mikiemu to bym go nie poznala (nasz pozyczany aparat przy twoim to maly pikus.....):evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='dbsst']:lol: :lol: mniaaaaaaaaam mniaaaaaam jaka Ty jesteś utalentowana dusza Gosiu jakbym była mężczyzną to zostałabyś moja żoną :D :lol: :lol:[/quote] I kot to mowi......sama przeciez robisz bardzo ladne zdjecia Szpileczki. A te ostatnie fotki z psimi kumplami sa poprostu boskie:loveu: Dobry wieczor Gosiu! [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1783/gosiek4mp.jpg[/IMG] Bardzo mi sie podoba ta kropelka:loveu: A te odbijajace sie domki fiufiu....
-
[quote name='Teklunia'] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7109/p10402161em.jpg[/IMG][/quote] Jejku Tenulku, ale ty slicznie wygladasz:loveu: Pancia powinnas czesciej go czesac:cool3:
-
[quote name='edi,feti,gusia']Dziękuje za miłe słowa o gzrywce,ja bardzo Ja lubię ale niestety nie przypadła do gustu mojemu Jackowi i odkad ją mam(od 5 dni)męczy mnie zebym ja podpinała jak dawniej.Ci męzczyzni.....[/quote] Nie przejmuj sie facetami:evil_lol: Oni sie nie znaja.
-
Dobry wieczor Piotrze!!:cool3: Troche zaniedbalam twoja galerie, ale juz wszystko nadrobione:eviltong: Bardzo ladny banerek;) Ale Loco ma przyjaciela do zabaw [IMG]http://images4.fotosik.pl/13/orlkxvty9jlze7cf.jpg[/IMG] Pozdrawiam!
-
[quote name='julita104']Tofik za miesiac konczy 2 latka to do galeri szczeniaczkow nie pasuje :P Wkleilam w inny temat, kiepsko szykałas, teraz ja Cie z kijem poganiam hihihihihihihi :mad:[/quote] Miki tez za miesiac konczy 2 latka, a dokladnie to 28 maja:cool3: Fotki Tofika widzialam, ale liczylam na wiecej:eviltong: Lubie sobie na nich popatrzec
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]cześć Goniu,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]fotki super, ale na snieg to ja juz patrzec nie potrafię :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Ja tak samo:evil_lol::evil_lol: Gosiu sliczne zdjecia Azy i Fabiana:loveu: A bocki gdzie? -
Przeczytalam caly dziennik choroby i poplakalam sie:-(:-( Nie pisalam nigdy u ciebie w galerii, ale ogladalam niektore zdjecia. Tak bardzo mi przykro...... [*] [*] [*] Lazy.......
-
Wkleje juz ostatnie fotki jakie posiadam:cool3: Mam nadzije, ze na nastepne nie bede musiala dlugo czekac. [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5434/dsc008324mu.jpg[/IMG] Taki jestem ciezki!!:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/2003/dsc008414mq.jpg[/IMG] Och moja pancia:loveu::loveu: [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/4849/dsc008371yw.jpg[/IMG]
-
Dzien dobry Dominiczko!!:multi: [IMG]http://images2.fotosik.pl/49/ytxdcl65d0ks0x24.jpg[/IMG] szpilka ma tyle energii.......Chlopaki za nia nie nadazaja:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Teklunia']na szczescie nie mam :lol: ale mam pyszniutkie pomaranczki :lol:[/quote] Na szczescie?? Kasiu co ty mowisz......
-
[quote name='basiulka22tychy']madziu niechce Cie martwic ale gdzies na dogo czytalam ze te przysmaki zielone sa nie zdrowe ale tak pozatym slicznie :):)[/quote] To prawda........ to swinstwo moze doprowadzic do smierci psa przez to, ze nie jest trawione:angryy: Widzialam zdjecie tego czegos wyciaganego z zoladka blehh!! MAsterek sliczny chlopak! Madzia gdzie ty dokladnie mieszkasz w tej Gdyni?:cool3:
-
Oj Moniczko po poscie Ali myslalam, ze juz wkleilas foteczki Nodiego, a tu same widoczki i koteczki..... Prosze cie idz do znajomych i zrob chociaz jednego fotaska!!:placz: A i gratuluje takich ladnych ocenek:cool3: Oby bylo ich jak najwiecej
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Czesc Ola!! Milo was poznac (ciebie i Bajke);) Wklejaj jakies fotaski:cool3: -
[quote name='Teklunia']ciesze sie, bo mi towarzystwa brakuje :) Kawe juz dzis pilam, ale zaraz naleje sobie mleczka... Bo ja uwielbiam mleko; codziennie wypijam ok. litra:oops:[/quote] WOW:crazyeye: To ja tyle pije, ale wody:lol: Jak wielblad............ Masz jakies ciacho?
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Dzien dobry Madziu i Gajko! [IMG]http://img425.imageshack.us/img425/143/img2642resize5ot.jpg[/IMG] Ale Gajeczka wyczesana..... fiufiu.......:loveu: -
DZien dobry Kasiu!!:multi: Nadrobilam zaleglosci i moge sobie teraz z toba posiedziec:eviltong: Moze kaffka?
-
[quote name='edi,feti,gusia'][IMG]http://img472.imageshack.us/img472/596/000000005xb.jpg[/IMG][/quote] Wow Edytko widze, ze zmienilas fryzurke?:cool3: Bardzo ladna Julitko widze, ze sie zrehabilitowalas i cos wkleilas:eviltong: Super wiosenne zdjecia:multi:
-
[quote name='julita104']Tolusia szukam..... [IMG]http://www.retsat1.com.pl/julitka/2/11.JPG[/IMG] znalazłam... [IMG]http://www.retsat1.com.pl/julitka/2/7.JPG[/IMG] dziamgam.... [IMG]http://www.retsat1.com.pl/julitka/2/9.JPG[/IMG][/quote] Tolusia jest slodziutka:loveu::loveu: Taka mala kupka wlosow:evil_lol: Tolusie juz ammy to gdzie Toffik:cool3:
-
Bardzo mi bylo milo!! Przynajmniej tutaj o mnie nie zapomnieliscie:multi: (czego nie moge powiedziec o mojej rodzinie). A na 18 zapraszam:cool3:
-
I co z fotkami?? Jakies wiadomosci?
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][COLOR=purple][FONT=Comic Sans MS]CZEŚĆ DZIEWCZYNY :razz: :razz:[/FONT] :razz:[/COLOR][/SIZE] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img83.imageshack.us/img83/8194/osk49wn.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ojej!!:loveu::loveu: To siem zakochala.........rozumiem, ze u was sloneczko swieci?:cool3: Ja tez juz mam wolne i spokojnie moge troche z wami posiedziec. Zabawy Nafiego i Oskarka sa swietne!! Slicznie razem wygladaja -
Radze skorzystac z pomocy w Topiku "Zanim zalozysz nowy temat przeczytaj". Znajdziesz tam spis tematow. Pozdrawiam,
-
Jejku dziekuje bardzo wszystkim!! Sprawiliscie mi ogromna niespodzianke:multi::multi: Kasiu co ja sie bede chwalic:evil_lol: Ja juz od dzisiaj mam wolne i moge sobie troche poleniuchowac (nalezy mi sie:razz:). Zostaly tylko same proby do bierzmowania i lekarz....... dzisiaj mialam robione przeswietlenie nogi, bo cos mi sie na kosci zrobilo:roll: Jutro musze isc z tym zdjeciem do chirurga, mam nadzieje, ze to nic powaznego i, ze nie trzeba bedzie tego wycinac:placz::placz: Jeszcze raz bardzo goraco dziekuje [SIZE=5][COLOR=Red]Dagmarce i Oskarkowi, Kasi, Ali, Monice, Madzi, Ali Ozziego, Gosi i Marlenie Jestescie super dziewczyny!!!:multi: [/COLOR][/SIZE]
-
Prosi mnie o niechodzenie z pala:eviltong::eviltong: Wklejona fotka sliczna, a sunka cud-miod:loveu: Na 100% przyjezdza na spotkanie do Poznania na wystawe swiatowa:evil_lol: