-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Magda replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
[quote name='julita104']chore oczka :( wirusowe zapalenie trzeciej powieki. W obu oczkach u obu pieskow :( Prawdopodobnie pierwsza zarazila sie Tola, a od niej Tofik. Czekamy jeszcze na wymaz z oka (5 dni trzeba czekac na wyniki:( ) mamy rozne kropelki, antybiotyk i leczymy. Mamy nadzieje ze wyleczy sie lekarstwami.[/quote] A to pech... biedne maluszki:-( Trzymam kciuki:kciuki: -
[quote name='madziasto4']dupsko wypiął :evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/972/pic028351hc.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Hahaha......ale te nasze yorasy sa podobne:evil_lol::evil_lol: U nas dupsko tez czesto w gorze A foteczki z dzialki beda moze w ten weekend:cool3: O ile aparat dojdzie i bedzie ladna pogoda (a o to drugie to juz sie postarasz, prawda?:cool3:)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Czesc Gosia!! Beda dzisiaj jakies foteczki?:cool3: -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Dziewczyny trzymam mocno kciuki!!:kciuki::kciuki: [CENTER][SIZE=4][COLOR=Orange] BĘDZIE DOBRZE!!!!![/COLOR][/SIZE] [/CENTER] -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='basiulka22tychy'] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9572/13gq4.jpg[/IMG] [/quote] Hahahaha.......jak bobasek i do tego w pizamce:evil_lol::evil_lol: SUPER!!! -
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='madzia18sosnowiec'] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/720/tndscn43297ru.jpg[/IMG][/quote] Wow:-o Ale wyczesany dywan...... Gdzie mozna taki zamowic?:evil_lol: -
[quote name='dbsst'] [IMG]http://images2.fotosik.pl/60/eisk6hpl0qi291iu.jpg[/IMG][/quote] Ale suuper!:multi: A tam owadzik o ile sie nie myle?:razz:
-
[quote name='nataliyka']A jakże,to prawdziwa diablica z miną aniołka:diabloti: Kiedy ją kupowałam to zdawałam sobie sprawę z tego,że będzie dość...niezależna:evil_lol: Ale nie myślałam,że to może sprawić tyle kłopotu. Spróbuję Twojego sposobu Madziu,może coś się uda zrobić.;)[/quote] Czekam na relacje:cool3:
-
Ale Gosiu bedziesz nam mowila o postepach i kolejnych etapach, prawda?:cool3::cool3:
-
[quote name='dbsst']hhahhahaha [B]skad wiedzialas [/B] faktycznie on ma niewiele a ja mam drugi karton na balsamy kremy i ine takie naj rzeczy :roll: :roll: :roll: [/quote] A tak jakos wyobrazilam sobie twojego Tz'ta z takim kartonikiem w rekach i tymi zdziwionymi oczkami, patrzacymi na wasze kartony:evil_lol:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='madzia18sosnowiec'] madzia a jaka ona jest spryciula!normalnie bierze nawyki z gajka, spi identycznie jak ona z wywalonymi łapskami albo łbem opartym o klatke, a jak nie to domaga sie zarełka jak widzi jak cos gajek dostaje [/quote] łee.....to Coco reaguje na Gajke, a moja ma Mikiego gleboko w doopie:lol: Ale reaguje na otwieranie lodowki i szelest siatek. A ma jakies charakterystyczne plamki?:razz: Moja pierwsza swinka (Kubus) miala trzy plamki na sobie:lol: Smiesznie to wygladalo. A Gucia ma czarna foczke na poopie:evil_lol: -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Madziu, ale ja od współczesnosci zaczęlam :evil_lol: :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Hahahahha......Daga trzebabylo nic nie mowic. Zmotywowalabys Madzie do nauki:evil_lol::evil_lol: -
[quote name='dbsst']TZ sie wscieka ze pies ma jeden wielki karton dla siebie i sie w nim nie miesci hahhahaahhaha nie wiem co tam jest zabawki zabawki i.................zabawki ;) wszystkie potrzebne hahhaahahah[/quote] A TZ ma pewnie karton po butach, a w nim szczoteczka do zebow i pizama:evil_lol::evil_lol: A kobiety reszte kartonow
-
[quote name='olcha']Jakie? Jakie? Pokaaaaszzz![/quote] Lepiej nie.....jeszcze ktos popelni plagiat:roll:
-
dom czyt. mieszkanie......zeby nie bylo:lol: Ale i tak duzo tego bedzie. W sumie lepiej przeprowadzac sie z mieszkania do domu niz na odwrot:roll: A Szpilunia tez spakowana do kartonu?:lol:
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Magda replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
[quote name='julita104']dzieki, napewno postaramy sie zeby bylo jak najlepiej.Lekastwa juz stosujemy, czekamy na wyniki reszty badan i bedziemy dobrej mysli.[/quote] A w sumie co to za chorobsko?:mad: -
[quote name='dbsst']Gosieńko ja nie jestem w stanie wybrać jednej foty [B] pocieszajace jest to ze mozna wyslac wiele fot czyli slij wszystkie [/B] ;)[/quote] Hahahha.......Gosiu slyszalas?? Dominika ma racje:lol:
-
[quote name='dbsst']Mikowa Madziu patrz patrz i lekaj sie my niedawno remont skonczylismy hahahhaa[/quote] W sumie to moja mam bardziej sie leka:evil_lol::evil_lol: Musi caly dom przyszykowac do przeprowadzki.... a ja tylko swoj pokoj
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='madzia18sosnowiec'] [B] daga a jak tam twoje przygotowania do matury?ja pstrkam sobie sciagi narazie tylko na polski [/B]:eviltong:[/quote] To mozna miec sciagi:cool3::evil_lol::evil_lol: -
A mi sie podobaja te fotki: [IMG]http://images3.fotosik.pl/55/uvs5gvfq486a04r7.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1783/gosiek4mp.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/49/zbekkotitu7bxswp.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/49/yarvrib2lk6zu7ad.jpg[/IMG] Same kropelki........ale tak jakos wyszlo [SIZE=1]Uff.....przegladalam chyba z 20 stron[/SIZE]:lol:
-
[quote name='dbsst'] a oto jak teraz żyjemy [IMG]http://img332.imageshack.us/img332/7720/img7752ps0jf.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8007/img7753ps3zd.jpg[/IMG] kuchnia :roll: [IMG]http://img332.imageshack.us/img332/4575/img7755ps8aj.jpg[/IMG] przedpokój [IMG]http://img332.imageshack.us/img332/2919/img7756ps3mv.jpg[/IMG] tu kiedyś było biurko które testowała Szpileczka :lol: [IMG]http://img332.imageshack.us/img332/2458/img7757ps6ot.jpg[/IMG] posłanie Szpileczki hmmmmmmmmm zabarykadowane [IMG]http://img332.imageshack.us/img332/6523/img7751ps8jt.jpg[/IMG][/quote] Dominiko prosze nie pokazuj wiecej tych kartonow:placz::placz: Nas to czeka za 1,5 roku...... Juz sie bojam......
-
Ja na poczatku mialam tak samo z Mikim. Nie moglam go zostawic na 5 min, bo zaraz zaczynal piszczec:shake: W koncu postanowilam z tego zrezygnowac, bo uznalam, ze to juz przesada, aby pies wchodzil ze mnna do wc..... Poprostu zamykalam za soba drzwi i czekalam az sie Miki uspokoi. Kiedy byla cisza, wychodzilam i nagradzalam malym smakolykiem no i oczywiscie chwalilam. I po kilku razach pomoglo:multi: Niestety do dzisiaj zdarza mu sie popiszczec pod drzwiami kiedy sie ucze... ale to dlatego, ze nauczyl sie spac na lozku (czeka, az skoncze:evil_lol:) Molly ma charakterek:evil_lol::evil_lol:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='madzia18sosnowiec'] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/4111/tndscn42990gb.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6660/tndscn43014lh.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/1241/tndscn43028wl.jpg[/IMG] [/quote] Swiniolek!!:loveu: Ale ona jest podobna do mojego gryzonia (tylko, ze mniejsza) -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5923/p10100971ej.jpg[/IMG][/URL] [/quote] A ten podpis to gdzie?:evil_lol::evil_lol: Na poczatku myslalam, ze Oskarek cos zjadl:lol: -
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Magda replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
[quote name='julita104']Dziekujemy pieknie za zyczonka :oops: [B] Tofik szczególnie goraco sie cieszy bo przyplatało sie nam choróbsko wirusowe i dopadło oba moje bączki :placz:[/B] I sto latek dla Noddiego![/quote] Jejciu......zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia:multi: