Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Alka']Madziu , dzieki,:buzi: ale mozesz jasniej ? :crazyeye:[/quote] Kurcze....mam adresik, ale nie wiem jak mam go wstawic, bo caly czas pojawia mi sie ten gotowy banerek:shake: Jak go przepisuje to jest to samo......zaraz cos wykombinuje
  2. [quote name='Alka']aha,:knuje: wczoraj udało mi się zrobić własnoręcznie pierwszy w życiu banerek :Cool!::Cool!::Cool!::bigcool::bigcool::bigcool: [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/2036/beznazwy1kopia4gi.jpg[/IMG] teraz musze pogłówkować:wallbash: jak zrobić z niego podpis z odsyłaczem do galerii[/quote] Prosze bardzo o to adresik: [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=17194][img]http://img135.imageshack.us/img135/2036/beznazwy1kopia4qi.jpg[/img][/url] Wiesz co trzeba dalej zrobic;)
  3. [quote name='Alka']nie tak łatwo, [B]potrafi swój pokój sprzątac i równocześnie zerkać na komp...[/B]:evil_lol: wiesz jak to z chłopakami w tym wieku :cool3: [B]Madziu [/B], to miłego sprzątanka. Ja też za chwilę biorę się za mycie kuchni.;)[/quote] To ja akurat mam tak samo, ale nie zawsze..... najczesciej komp sie skanuje:lol: Ja tobie rowniez zycze milego sprzatania przy sloneczku:multi:
  4. [quote name='g_o_n_i_a']Dzien dobry!! :multi:[/quote] Czesc Gosia! Ja jeszcze nie doszlam do swojej galerii, bo jak narazie nadrabiam zaleglosci:lol: Ale jak juz mnie wyciagnelas na sam poczatek to sie przywitam Tak wiec dzien dobry!! Dzisiaj od 8 latalam po lekarzach i robilam badania, ktore jak sie potem okazalo byly bardzo dobre:cool3: Z noga nic powazniejszego sie nie dzieje, ale musze jechac do Szczecina, aby na 100% upewnic sie, ze wszystko jest OK. Milego dnia!!
  5. To ja chetnie zostane sedzia. Piotrus i tak nie masz szans:shake::evil_lol::evil_lol: Ale jak chcesz..........
  6. [quote name='PiotrekJ'] "Miłego" dnia na promocji życzymy :evil_lol: :evil_lol: ;) ...[/quote] Ja tez zycze "milego" dnia. Mam nadzieje, ze szybko sie to skonczy i przyjdziesz do nas;)
  7. Dzien doberek Kasiu i wyczesany Tenulku!!:multi: I jak duzo kudelkow sie uzbieralo po czesanku?:cool3:
  8. Dzien dobry Alu i Tuficzku!! Rozumiem, ze przygotowania do swiat ida pelna para?:cool3: Ja mam dzisiaj za zadanie posprzatac cala kuchnie i podloge w przedpokoju...... Matiego mozna latwo odkleic od kompa. Wystarczy wcisnac scierke w lapke i juz go nie ma. Nich sie uczy:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9154/c4bl.jpg[/IMG] Ach ta zadziorna minka i kuperek w gorze:loveu:
  9. [quote name='zaba14'] Magda dokładnie karma była poprowadzona do miski :cool3:[/quote] Mojemu nawet to nie pomaga dotrzec do miski:evil_lol::evil_lol:
  10. Czesc Daga! Ja wczoraj nastawilam sobie budzik na 8 rano wlasnie po to, zeby nadrobic zaleglosci.......ale kiedy zadzwonil nie mialam sily wstac i poszlam spac dalej:evil_lol::evil_lol: mam nadzieje, ze Oskarek sie wykuruje i bedzie wszystko dobrze. A trzesie sie po goleniu? Bo Miki lata jak galareta:lol: Milego dnia!
  11. Puk puk!! Czemu tutaj takie pustki?:cool3: Czekamy na nowe opowiadania i zdjecia przede wszystkim;) Killerek jest piekny. On juz zostanie taki czarno- zloty? Czy sie jeszcze ma wybarwic?
  12. [quote name='zaba14'] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/4546/10050082qf.jpg[/IMG][/quote] Hihi........w sumie to jest dobry sposob:evil_lol::evil_lol: I prosto do miski. Pozdrawiamy Mikiego od Mikiego:cool3:
  13. Uuu......widze, ze szykujecie spotkanko:evil_lol::evil_lol: Tyle psow w jednym mieszkanku. A ja tesh moge no i oczywiscie Miki?:cool3:
  14. Dalej, dalej........czekam z niecierpliwoscia:cool3:
  15. [quote name='madzia18sosnowiec']chowa sie swietnie, kocha zrec i robi to praktycznie cały czas, juz wiem jak odróznic płec i jest dziewczynką i zastanawiamy sie nad zmianą imienia na jakies bardziej mowiące o tym ze coco to dziewczynka :lol:[/quote] I slusznie, bo po imieniu nie mozna odroznic plci:lol: Moja swinia tez caly czas zre...... a reaguje juz na jakies dzwieki np. podczas otwierania lodowki?:cool3:
  16. Pysiu wszystkiego najlepszego!!! To tez jestes z kwietnia?:cool3: Moglysmy razem zrobic imprezke:evil_lol: (Ja mialam urodziny 10) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/wiosna/wiokwie117.jpg[/IMG] Teraz juz sie nie musisz martwic, ze na zdjeciu wyjda ci czarne plamy na bialym tle......wiosenka w pelni!!:multi:
  17. [quote name='madzia18sosnowiec']madziu mam cos specjalnie dla ciebie :lol: [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/8757/img2675resize4qz.jpg[/IMG][/quote] Ojej Coco:loveu::loveu: I jak sie chowa? Grzeczna jest? (w sumie to chlopak czy dziewucha?:roll:)
  18. [quote name='mmbbaj'][SIZE=3][COLOR=Blue][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/49/oyhjorlizwf7lvs5.jpg[/IMG][/URL] [/quote] I jak tu takiej slodkiej mordce nie dac:loveu::loveu: Serce bym mu oddala..... Dobranoc Gosiu!! p.s. troche dawno was nie odwiedzalm.......ale juz sie poprawiam:cool3:
  19. [quote name='PiotrekJ']Cześć Magda :lol: ... Rzeczywiście dawno Cię nie było :shake: ... Prosze wiecej tak nie robić ;) ...[/quote] Tak jest! Ale widze, ze sie nie nudzisz:eviltong: Masz Nugatowa i Moniczke, a od czasu do czasu znajdzie sie Daga:evil_lol::evil_lol: A moim zdaniem kisiel jest lepszy:evil_lol: Truskawkowy....mniam.....
  20. [quote name='madzia18sosnowiec']czesc kochani! tyle sie dzisiaj działo, że nie jestem w stanie tego wsyztskiego ogarnąć, najpierw z rana przeczytałam o Lazy [*] potem byłam w schronisku i okazało sie ze jedna nasza szczenna suka pozagryzała swoje szczeniaki, tyram jak głupia na tych promocjach, mam dosc tych wszytskich ludzi... ide spiochac bo jutro czeka mnie 10h uzerania sie z nieokrzesanymi bydlakami [/quote] Biedna Madzia......:roll: Nie smutaj! Bedzie dobrze. Kochana Gajeczka [IMG]http://img435.imageshack.us/img435/5545/img2659resize3bp.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I] Mam nadzieję ,że z nogą będzie wszystko OK ;) [/I][/B][/quote] Ja tez mam taka nadzieje:roll: Odebralam dzisiaj zdjecie i mam skierowanie do labolatorium na badania m.in. jakies OB:shake: Jedni mowia, ze to jest pourazowe (a ja nie pamietam zebym cos sobie w ta noge zrobila....:roll:) inni, ze to cos sie tam zlego robi.... Jutro sie okaze, gdy bede u chirurga. [B]Kasiu[/B], a co ja sie tak bede caly czas pokazywac:evil_lol::evil_lol: [B]Gosiu i Marlenko[/B] dziekuje :buzi: Ogladam wasze galeryjki, ale czasem nie pisze, bo mi sie zacina (czyt. busy serwer:angryy:) [CENTER][B][SIZE=5][COLOR=Yellow]DOBRANOC KOCHANI!!![/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]
  22. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Tufficzku przyjeżdżaj do Oskarcia :multi: kcemy Cie poznac :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] I o Koszalin mozesz zahaczyc:evil_lol::evil_lol:
  23. Zobacz sama [URL="http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=4041"]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=4041[/URL] To starszne....... A pytam sie gdzie mieszkasz, bo bede jechala do mojego wujka i moze jakies male spotkanko?:cool3::cool3:
  24. [quote name='basiulka22tychy'] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1039/zdjcie0868jb.jpg[/IMG] [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/5365/zdjcie0876jb.jpg[/IMG] [B][/B] [/quote] Sliczne te zdjecia!! Pieknie razem ze soba wygladacie:loveu::loveu:
  25. [quote name='Teklunia']Magda, on jest czasany wlasciwie codziennie. Z tym ze juz 2 min. po tym zabiegu wyglada tak jak wczesniej :evil_lol: [/quote] No to trzeba czesac co 2 min:evil_lol::eviltong:
×
×
  • Create New...