Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]ja to mam raczej wiewiórę, a nie mysz :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Hihi....chcialam tak napisac, ale szczerze mowiac, balam sie :evil_lol::evil_lol:
  2. [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/5307/pic025239am.jpg[/IMG] [IMG]http://img447.imageshack.us/img447/1558/pic028050wk.jpg[/IMG] No prosze, ale roznica......i jak zielono:crazyeye::crazyeye: My jutro tez na dzialeczke:cool3:
  3. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Cześć Madziu,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]co zrobilaś z Yorkiem Mikim ?? w Myszke go zamienilas :placz: ja sie tak nie bawie :shake: ja chce Mikiego dawnego :mad: :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE] A co sie nie podoba??:eviltong: Ty tez masz myche, tylko ze bardziej ruda:loveu::loveu: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple] [/COLOR][/SIZE][/FONT][quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]P.S a kiedy aparacik bedzie, bo wyczytalam ze juz wybrany i kupujecie :lol: :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Czekamy na koniec majowego weekendu, bo narazie sklep internetowy jest nieczynny tzn. wlasciciel jest na urlopie, a my przed kupnem chcemy z nim porozmawiac:razz: Mysle, ze mozna sie spodziewac foteczek w ten weekend:cool3:
  4. [quote name='Koma'][IMG]http://img383.imageshack.us/img383/4876/wieczor84nr.jpg[/IMG] ooo Azulka :loveu: :multi: [SIZE=1]kto Cię do prądu podłączył?[/SIZE] :evil_lol:[/quote] Jak to kto? Pewnie, ze Gosia:evil_lol::evil_lol: Nie tylko Aze podlacza do pradu (patrz Edward)
  5. [quote name='marlena924'][I][COLOR=royalblue][/COLOR][/I] [IMG]http://img310.imageshack.us/img310/3390/58sa1.jpg[/IMG] [B][I][COLOR=navy][/COLOR][/I][/B][/quote] :loveu::loveu:Ale zdziwiona minka
  6. [quote name='madziasto4']może ja zostanę jasnowidzem :evil_lol: :cool3:[/quote] Dobre.....taka prywatna wrozka:evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='madziasto4']zamawiałam dla siebie trochę słonka i pomyślałam: 'a co mi tam! niech Madzia też się trochę nacieszy' i Tobie też trochę zamówiłam :lol: ale nie ciesz się zbytnio, bo słonko masz nie na długo :p[/quote] Wiem......juz przeszlo:placz::placz:
  8. [quote name='Teklunia']Magda, zmienilas nazwe galerii i nie mogłam Was znalezc :oops: Takie numery mi z samego rana wykrecac? :mad:[/quote] A przepraszam. To bylo tak na rozruszanie umyslu z rana...:evil_lol::evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a'] Tez chciałabym taki sponsoring:placz:, a jak ja cos uzbieram, to zaraz na Aze wydaje.:shake: [/QUOTE] Hihi.....ja mam to samo:lol: [quote name='marlena924'] Myszka Miki... :lol:[B] Hmm... Chyba szczurek[/B] :cool3: No i mam nadzieję, że jak będzie aparacik to będą i zdjęcia :multi: [/QUOTE] Ja ci dam szczurka!!:mad: To moja mala, najkochansza mysza:loveu::loveu: A fotki pewnie, ze beda:cool3:
  9. [quote name='NNikka']Maluchy czekają na przyszłych właścicieli ale jeszcze trochę to sobie zostawie... :) Happy to mała zadziorka, a [B]Hammer słodka przytulanka która ciagle daje mi buzi...[/B]:roll:[/quote] Tak myslalam.....od razu przypadla mi do gostu:loveu::loveu:
  10. [quote name='*Weronika*']Noo, [B]seter[/B] irlandzko-niemiecki... albo [B]polski[/B]:lol:[/quote] Ooo....dobre:lol:
  11. [quote name='*Weronika*'] [IMG]http://ve5.republika.pl/spacer/berg4.jpg[/IMG] [/quote] Fajne by byly takie psy......nowa odmiana setera irlandzkiego:loveu::loveu: Sliczny piesek!
  12. Dzien dobry!! Madziu widze, ze sie poprawilas i przyslalas nam troche sloneczka:evil_lol: Wiedzialam, ze z pala mozna zdzialac cuda:mad::evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='asiunia']Hej!! Nieee ja tu wiecej wchodzic nie moge bo tylko w kompleksy wpadam:placz:;)[/quote] Nie tylko ty jedna:evil_lol::evil_lol:
  14. Magda

    .:: A X E L ::.

    Gosiu, a pokazesz nam te swoje pereleczki, ktore beda brac udzial w konkursie?:cool3: Ja na biezaco bede sledzic etapy konkursu.
  15. Magda

    Uwaga Kleszcze

    [quote name='aj22']:oops: [B]przepraszam[/B]...tak bardzo się zmartwiłam,że szukałam tylko na stronie wet. Juz poczytałam sobie,dzięki[/quote] Nie szkodzi;) Mam nadzieje, ze juz wszystko dobrze.
  16. [quote name='g_o_n_i_a'] Żrem... [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/3457/wieczor59li.jpg[/IMG] [/quote] A cio zresz???:evil_lol: Dasz troche?
  17. [quote name='grygy']Dzięki MAdziu :cool1: :cool3: :cool3:[/quote] Nie ma za co!:eviltong: Ale jak tak mozna......innym razem prosze sie chwalic:cool3:
  18. Magda

    Uwaga Kleszcze

    Proponuje zajrzec troszeczke wyzej do tematu: "Zanim zalozysz nowy temat przeczytaj";)
  19. Ojej, ale mamy okazji:multi::multi: Wszystkiego najlepszego dla solenizantow. Dla tego starszego i mlodszego:loveu: [CENTER]:laola: [LEFT] :popcorn::popcorn::cunao::cunao: [/LEFT] [/CENTER]
  20. [quote name='dbsst'] [IMG]http://images4.fotosik.pl/22/4nlbzhvep3pz6bkn.jpg[/IMG][/quote] Oj Szpilunia ile razy mam mowic, zeby nie zebrac przy stole:evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='madziasto4']a dlaczego :evil_lol:[/quote] A nie wiem......tak mysle:lol:
  22. [quote name='g_o_n_i_a']Moje przerobki... ;-) [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/9214/ed14lv.jpg[/IMG] [/quote] Ta przerobeczka jest najladniejsza:loveu: Super!! Wiecej zdjec prosimy!!:multi:
  23. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='HankaRupczewska'][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Wiecie co ????? Pooglądałam trochę tych zdjęć makro ... I wiecie co ? Powiem tak : [COLOR=red]TWOJE GOSIU I TWOJE DOMINIKO SĄ O NIEBO LEPSZE .[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]B A N K O W O !!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] Zgadzam sie z Hania!! Przeciez wasze zdjecia sa na pewno lepsze od jakiejs truskawki na tle nieba:evil_lol::evil_lol:
  24. [quote name='r_2005']Ha ha, taaa.... Bardzo charakterystyczny element:lol:[/quote] Hahahaha......:evil_lol::evil_lol: Bardzo...... Ciekawe gdzie jest Kasia? Jakos jej w tym tlumie nie widac:shake:
  25. [quote name='madzia18sosnowiec'] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/1636/tndscn42177nt.jpg[/IMG][/quote] Ach te rozwiane blond wlosy na poopie:evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...