erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Czyli musiała być kiedys domowym psiakiem. Trzeba myślec szybko o sterylce i do domku. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mag.da, czy to Ramzesik:)? Rudziu, bardzo dziękuję:), wojtusiowi też już podziękowałam, ale niestety już za późno. Ja tez wiedziałam ,że Evelka mieszka w pobliżu Bochni, ale na któryms wątku przeczytałam,że miała niedawno wypadek i ma niesprawny samochód, a ta wizyta miała byc na wsi koło Bochni, dlatego nie zawracałam jej głowy. Do Pati, o której pisałaś też pisałam,ale nie odezwała sie. Zadzwoniłam teraz do tej kobiety i już ma szczeniaka. Niestety przy takim wyborze psów do adopcji ,to my jestesmy na przegranej pozycji . Nikt nie będzie czekał tygodnia,az ktoś przyjdzie na wizytę , a potem następnego, jak znajdzie się transport. Facet, ktory miał przyjechac zobaczyć Frajdę nie pojawił sie, nawet nie zadzwonił. Wysłalam mu jeszcce fotki Salmy, też bez odpowiedzi ...normalka:cool3:. Szczeniorki kaczyńskie bardzo potzrebują ogłoszen, już prosiłam savahnę:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahno, oczywiście mozna by było wczesniej mówic o zapowiadających sie domkach, gdyby ludzie, z którymi mamy do czynienia byli choc troche odpowiedzialni. Szykował się juz domek dla Frajdy, dla Marianki,ludzie byli juz umówieni, mieli przyjechac, nie pojawili się , oczywiście nawet nie raczyli zadzwonic,że rezygnuja. Tinka miała juz jechać z węgielkowa do Piotrkowa, w ostatnim momencie dziewczyna zrezygnowała. O tym,ze Azja pojedzie do Poznania na 100% było wiadomo dopiero wczoraj i wtedy napisałam. Wczoraj tez wybrałam z bardzo wielu ofert beznadziejnych dobry domek dla Tinki w Krakowie. Jest tez chętna kobieta na dwie suńki kaczyńskie koło Bochni, ale jest to miejsce, gdzie nie oddam psa bez sprawdzenia, bo nie jestem go pewna. Pisze od trzech dni pw do róznych osób z Krakowa i okolic z prośbą o wizyte pa i zero odzewu . Chyba tak samo bedziemy my traktowac prosby innych o pomoc w wizytach, bo zwykle starłysmy sie w miarę możliwości pomagac, a jak nie, to chociaz odpisywałam , jeżeli nie było to możliwe. Aaa....i dzisiaj ma pan oglądać Frajde, ale czy przyjedzie, jak zwykle nie wiadomo. -
Balonik/Gucio od czterech lat czeka w hotelu na swoją szansę
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Szkoda, ale teraz juz robi się ciepło, więc w warunkach hotelowych tez nie będzie źle:). A może w koncu jakiś domek się znajdzie :). KasiaKa obiecała go ogłosić teraz. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Andzia69, to musisz jej zapytać, bo nie wiem, czy bedzie przez Łódź, czy Piotrków-Kalisz. A dużego masz zwierza do zawiezienia, bo jedzie jeszcze z innymi osobami, więc nie wiem, czy bedzie miejsce. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Przykro mi bardzo , ale pan się spóźnił i choć bardzo [B]chcem,[/B] to mu Azji nie oddam:diabloti:. Azja jedzie jutro z węgielkową pod Poznań:multi::multi:. Bedzie miała do towarzystwa kotka, królika i i jeszcze jakiegos zwierza;). -
Balonik/Gucio od czterech lat czeka w hotelu na swoją szansę
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Niech on raczej już nie rośnie, bo mniejsze psiaki mają większe szanse na dom:). -
Przelałam moją deklarację za luty i marzec , czyli 40 zł.
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
erka replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Sorry, szukam kogoś do wizyty pa w okolicach Bochni. Nie wiecie , czy jest ktoś stamtąd na dogo? -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Aisza, cudowna sunia, ale nikt nawet nie zapytał o nią. Roszpunko, może jakies nowe fotki plenerowe dałabys radę zrobić, ma być fajna pogoda.:) -
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
erka replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
DONka, jakbyś sie mogła wstrzymać z tym bazarkiem do przyszłej soboty, bo wtedy dopiero się okaże, czy Taszka pojedzie . Oczywiścei jak pojedzie, to już kasa nie bedzie potrzebna:). -
Ale jak biega na spacerkach, to nie ma tendencji ucieczkowych?
-
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Sprawdzimy u weta, czy nie ma czipa. Nie sądze ,żeby się komus zagubiła. Na pewno nie jest z tej wsi, gdzie ja znaleziono. Jest bardzo zaniedbana, zapchlona, chyba ,że długo się błąkała. Mag.da już powycinała sporo dredów, troszkę ją wyczesała. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mnie też się Frytka podoba, pasuje do tej ślicznotki:). -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Ang, myślę,ze z tym pilnym domkiem w tytule , to jeszcze trochę sie musimy wstrzymać. Fryteczka musi dojśc do siebie psychicznie, a przecież bez sterylki jej nie wydamy. Jutro będzie prawdopododonie u weta, to zobaczymy, czy przypadkiem mała nie zaciążona. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Ponieważ Oskarek zadłużony bardzo, na 510,44 zł, przelewam na jego konto [B]500 zł[/B] ze skarpety psów kieleckich. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Fryteczka, bardzo grzeczna, w samochodzie węgielkowej zmierza do hoteliku:). Więcej napisze pewnie wegielkowa i ang:). Jeszcze tylko zdradzę ,że dla Taszeńki coś sie szykuje, więcej na jej wątku:). -
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
erka replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
W zasadzie nauczona doświadczeniem nie powinnam nic wcześniej pisać;). Bo ostatnio juz mieli przyjeżdżać po Mariankę, Frajde i nic z tego nie wyszło:shake:. Ale taka wiadomość,że nie mogłam się powstrzymać:p. Dlatego cieszmy sie na razie umiarkowanie, a jak juz Taszka bedzie się kąpała w morzu, to wtedy urządzimy przyjecie :lol:. Taszką jest zainteresowana pani z Gdyni, mieszkanie duże , obok las. Pani ma doświadczenie z ON-kami, bo miała już dwie, ostatnia sunia odeszła w wieku 12 lat właśnie z powodu nowotworu. Pani chce przyjechac po Taszkę w przyszłą sobotę:). Mam nadzieję,że pani się nie rozmyśli, że nikt jej nie odradzi, itp. Dlatego trzymajmy mocno kciuki za dom Taszeńki :).