Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Bardzo dużo tych zwrotów, chyba musicie dokonywac większej selekcji przy wydawniu psiaków.
  2. [quote name='ang']ślad po bernardynie i wilku u mnie zaginął... za to od wielu dni jest 4-5 bezdomniaków, karmię je co dzień (właśnie nakarmiłam teraz w czasie spaceru z Milką), nie wiem, jak długo tak bezkarnie będą sobie żyły (na szczęście nie biegają, jak tamte, pod urzędem gminy) [B]erka[/B] - czy gdyby im zrobić zdjęcia, jest jakaś - choćby teoretyczna szansa - na znalezienie im czegoś?[/QUOTE] Ang, pewnie że można ogłosić, tylko żeby to zrobic trzeba miec choc podstawowe wieści o psiakach, ktos to tez musi zrobic. Tylko,że zanim znajdzie się ktoś chetny, to psa juz może nie być. Ale zrób fotki, a nuż sie uda. Ang, czy dzwoniła do ciebie ta pani od Milki?
  3. Rudzia, dzięki za kolejny bazzaros:loveu:. Savahna trzeba by tym psiaczkom lepsze fotki zrobić i trochę info o nich, może uda się znaleźć jakiś dom . Niestety ludzie po Maksia nie przyjechali, cos im wypadło, a nie chcą psiaka brać bez uprzedniego zobaczenia go. Chca ewentualnie przyjechac w przyszłą sobotę, ale nie bedziemy czekać , jak sie ktoś fajny wcześniej zgłosi .
  4. I jak, jedzie Mika do Bydgoszczy? Gdyby wcześniej nie udało sie wam znaleźć transportu, to wliczka na watku kieleckiego schroniska pisze, że ktoś jedzie do Poznania 26 maja. Zawsze to bliżej:p.
  5. A któż to??? Chyba nie Taszka:roll:. Dzisiaj do fajnego domku pojechała kotka mama:). Dziękuje wegielkowej za zawiezienie kici:loveu:. Cos podobnego, jakoś tak się Orlen zmienił,że go nie poznałam:oops:.
  6. [quote name='malagos']Maja cuuudna :) Uwielbiam takie mordki :)[/QUOTE] Malagosku, Maja na żywo jeszcze cudniejsza:). Maciupeńka, jak się odezwać do niej , to tak się cieszy, tańczy, jest przeurocza. Kaja terierka też bardzo fajna i o wiele mniejsza, niz wygląda na zdjęciach. Bardzo prosimy o ogłoszenia dla tych kruszynek.
  7. Po Maksia juz nie trzeba jechać , bo państwo z Krakowa maja jutro przyjechac po niego. Tamto miejsce okazało sie nieaktualne, ale to i lepiej, bo zadzwonili fajni ludzie, aktywni, biegający, Maksiu będzie w mieszkaniu:). Agniesiu, gdyby tylko udało sie wydać Norę, albo Bridges'a , to od razu zabieramy tego psiurka/nie wiem, jak savahna go nazwała:razz:/. Niestety z adopcjami dorosłych psiaków gorzej. Dzisiaj zadzwoniła dziewczyna o Aiszę, ale jak usyszała,że ma 3-4 lata, to powiedziała,ze za stara. Był też tel o ostrego psa:diabloti: , a rano przed 7 zrobiła mi pobudkę kobieta ,zebym do niej zadzwoniła w sprawie Maksia, bo nie ma nic na koncie:diabloti:.
  8. Pani Foksi młoda i ładna , pewnie nie miała by nic przeciwko;). Chciałam jeszcze zauważyć,że foksie mają cudne uśmiechy:lol:. Są już wieści od Jagi:). Sunieczka juz w swoim domku w Rabce. Nie jest bardzo zestresowana, pobiegała juz po ogródku, wszystko obwąchała, bawi się z malutkim rezydentem, wygląda na zadowoloną:).
  9. Również dama z Krakowa śle pozdrowienia :lol:. [IMG]http://i48.tinypic.com/314a0dx.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/5esncz.jpg[/IMG] A jeszcze inna dama dzięki węgielkowej dzisiaj jedzie do Krakowa, a jutro dalej do Rabki. Pani z niecierpliowścią czeka na Jagę:). Nie zauważyłam mag.do,ze już wstawiłaś fotki Foksi na watek foksiów, ale niech już zostanie i tu.
  10. Ja jeszcze raz proszę o ładne zdjęcia tej malutkiej terierki i takiej malutkiej sunieczki obok w boksie. Dzwonia do mnie ludzie o naszą foksterierkę, mogłabym wysłac foty, a ta sunia ma niestety bardzo brzydkie na razie.
  11. Asiaczek, to link do aktualnego bazarku bransoletkowego, a jeszcze następny ma być. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226777-Bransoletki-handmade-eleganckie-reaktywacja-)-na-Kielce-do-20-V[/URL]
  12. To super, oby ten domek okazał się odpowiedni dla Mikuni:).
  13. Może w jakieś gazecie krakowskiej go ogłosić:roll:. Naprawde się dziwię,że on nie znalazł domu w Krakowie. To miasto zawsze było otwarte na takie bidy, a w dodatku przecież jamniorowaty jest.
  14. Linssi, chyba będzie transport do Krakowa we wtorek. Ta kobieta z Dąbrowy G. chyba dzwoniła do mnie, pytała o Hultaja, ale potem stwierdziła,ze chyba za duży, sama nie widziała czego chce. U agniesi ktos wyrzucił małą, czarna kociczkę, jakbyście wiedzieli o jakims chętnym.
  15. Acha , jeszczce b.pilny jest szczeniorek od agniesi , Maksiu.
  16. Jest chetna pani z Krakowa na Jagę od Roszpunki, bardzo fajny domek. Proszę już jej nie ogłaszać. Natomiast b.proszę o ogłoszenia dla Bridges'a/zostajemy przy tym imieniu:roll:/ i dla Nory. Musimy szybko zwolnić kojec u mag.dy na te psy z łańcucha. Agniesia juz sie stamtąd wyprowadza, wtedy nikt im nie da jeść i pić. A może zacząć te łańcuchowe tez ogłaszać i od razu stamtąd je wydać , nawet kojec byłby dla nich lepszy. Nikt tez nie dzwoni o resztę psów, czyli Aiszę, Rozę, Nockę, Kajtula, Lolę, Joko, Albinkę, nie wiem, czy nie powtórzyć im ogłoszeń. Nasze psiaki dostały 300 zł od jkp, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu:.
  17. Dzisiaj Nora bya sterylizowana, wieczorem zaczeła krwawić i mag.da musiała z nia jechać do weta do Kielc. Dostała przeciwkrwotoczne i na razie jest dobrze. Na Maksia był chetny pan z Piekar Sl., ale dzisiaj okazało się,ze juz ma psiaka i Maksiu nadal bez przydziału. Maksiu to ten z dłuższą sierścią.
  18. Radku, doszła Twoja wpłata 20 zł , bardzo dziękujemy :loveu:. Przelałam do Jaagi 200 zł na dt i 250 zł na karmę hepatic. Dług Oskarkowy wynosi niestety [B]673,44 zł :-(.[/B]
  19. Dzisiaj była sterylizowana Nora, zaczęła krwawić i wieczorem mag.da musiała z nią przyjeżdżać do Kielc do weta. Dostała przeciwkrwotoczne, na razie jest dobrze. Wklejam fotki Bridges'a . Na razie takie, bo chłopak jeszcze boi sie aparatu. Nieźle musiał na tej wsi obrywać, bo boi sie każdego gwałtownieszego ruchu, podniesionej ręki. Nie wiem , czy powinnyśmy go nazwać na cześc tej wiochy:cool3:. [IMG]http://i50.tinypic.com/9bf8ee.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/312fjbk.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2i0gajn.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/33nf47c.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2upsnxj.jpg[/IMG]
  20. Niestety pan chętny na Maksia zrezygnował, bardzo proszę savahnko, ogłoś go jesli możesz:).
  21. Cudna sunia,ze też jeszcze nikt sie nie zakochał:roll:.
  22. Tak, właśnie miałam pisać, że dotarło od Rudzi 300 zł, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu:.
  23. Fajnie,że macie takie miejsce:). Ja działeczki nie mam, ale bardzo czesto wyjeżdżamy z psiakami za miasto, co uwielbiaja.
  24. Przez dwie godz. latałyśmy za psem z Mostów z ewelinką_m i Niną i pewnie nic by z tego nie wyszło, gdyby nie kobieta z sąsiedztwa, która założyła mu obrożę. Psiak ja znal i chodził za nią, nas sie bał i nawet przyśpiony Sedalinem zrywał sie przy próbach zbliżenia. Na szczęście się udało i węgielkowa z ewelinką_m zawiozły go do mag.dy. Trzeba jakieś imię dla niego wymyślić , psiak bardzo jest podobny do Nory. Nie jest wogóle agresywny, jak już miał założoną obrożę i smycz, to trząsł sie biedak ze strachu. Dzisiaj była sterylizowana kicia młoda, a jutro ciachana jest Nora. A przystojniak z ogródka savahny pojechał do Krakowa z TZ-em wegielkowej, któremu bardzo dziekujemy za pomoc:). Podobno mały nieźle wydzierał sie w samochodzie:eviltong:. Na drugiego jest chętny pan z Rudy Śl.
  25. Dla Bońka to najlepsze wyjście:), ale pani która go chciała adoptować zbyt zadowolona nie była;). Juz bardzo się nastawiła, bo podobno takiego psiaka szukała od dłuższego czasu. Nawet nie za bardzo chciała,żeby jej wysłać propozycje innych psiaków.
×
×
  • Create New...