erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kot agniesi zdołał jakos umknąć na strych po bliskim spotkaniu z Norą, ale łapa z raną do leczenia była. To było w czasie nieobecnosci człowieka, bo przy agniesi Nora kota tolerowała, dawała sie odwołać, bo ona dosyć karna jest. Ale zawsze , to dosyć ryzykowna sprawa. -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Niestety, goni koty na poważnie:diabloti:. Węgielkowa, zdjęcie "świrus" w ogłoszeniu, to pewnośc,że nikt jej nie adoptuje:cool3:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Niestety, z kotami Nora na bakier. -
Cudnie uśmiechnięty pysio:). [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/823/czuwanie1.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2740/czuwanie1.jpg[/IMG][/URL]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Eliza_sk, mamy sunię troche molosowatą. Nora [IMG]http://i50.tinypic.com/2rp9u2v.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/6e0ui1.jpg[/IMG] I psa podobnego do tego na zdjęciach. Bridges [IMG]http://i49.tinypic.com/a0e78y.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/4revtf.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudzia-Bianca'][CENTER][COLOR=#ff3366][SIZE=4]Erko dziękuję 5 lat temu przywiozłaś mi szczęście do domu [/SIZE][/COLOR]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[COLOR=#ff3366][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR][CENTER][COLOR=#ff3366][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR][/CENTER] [/CENTER] [/QUOTE][CENTER][CENTER] Rudziu, to szczęście 5 lat temu wyglądało tak [IMG]http://i49.tinypic.com/219clyf.jpg[/IMG] A do takich domów, jak u Ciebie mogłabym codziennie wozić psiaki :lol: [/CENTER] [/CENTER] -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Witamy nową Panią Aiszuni i dziękujemy za wieści:). Incia, doszła już wpłata z Twojego bazarku - 360 zł, bardzo dziękujemy:loveu:. A ponieważ dług wynosił 275 zł, więc zostało 85 zł:). Bardzo proszę napisz, na co przeznaczyc tą kwotę. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='jkp']" [COLOR=#000000][B]W związku z tym na przyszły miesiąc będziemy potrzebowali ok. 3000 zł na utrzymanie psiaków. Troche to kiepsko wygląda:shake:." [/B][/COLOR] W związku z powyższym komunikatem Centrali ( wszyscy gadu gadu na wątku a Centrala liczy biedna te długi :( ) i ewentualnym trochę kiepskim wyglądem ( tejże Centrali :eviltong: ? !) postanowiłam się udzielić ( finansowo jak zawsze bo innej możliwości brak ) To długi macie z głowy:evil_lol: Pozdrawiam-zawsze czytająca i obecna choć milcząca J.[/QUOTE], [COLOR=#0000ff]Joasiu, ogromnie Ci dziękujmy:modla::iloveyou::buzi:. Nie dość, że jesteś stałym sponsorem naszych psiaków, to jeszcze teraz ratujesz nas z opresji:loveu:. Jak tylko dojdzie wpłata, potwierdzę na wątku:). [/COLOR][COLOR=#000000] Dzisiaj Maksiu pojechał do Warszawy, dziękujemy młodej węgielkowej , która zawioza go pociągiem:loveu:. A savahnie za przewaletowanie misia:loveu:.[/COLOR] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ja się pytam o Maksia, co taki spokojny , grzeczny misiu, u Ciebie savahnko taki przerażony i musi się bronić wszystkimi łapkami???:diabloti: -
Balonik/Gucio od czterech lat czeka w hotelu na swoją szansę
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Bardzo też prosimy o wsparcie finansowe dla Balonika, bo jest w tej chwili tylko na utrzymaniu AgiG. -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Bardzo się cieszę z domku Aiszy, powodzenia sunieczko:). Za hotelik Aiszy w dn.4.05-14.05 wpłacam teraz 132 zł. Debet do tej pory wynosił 143 zł, czyli razem dług Aiszy , to [B]- 275 zł. [/B]Jeżeli ktos może pomóc bazarkiem, to bedziemy wdzięczne:).[/QUOTE] Roszpunko, proszę uzupełnij to rozliczenie w pierwszych postach:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Maksiu ma jechać w piątek z córką węgielkowej do Warszawy, ale jak na razie nie ma go kto przywieźc do Kielc spod Łopuszna. Może ktoś pomóc? -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę z domku Aiszy, powodzenia sunieczko:). Za hotelik Aiszy w dn.4.05-14.05 wpłacam teraz 132 zł. Debet do tej pory wynosił 143 zł, czyli razem dług Aiszy , to [B]- 275 zł. [/B]Jeżeli ktos może pomóc bazarkiem, to bedziemy wdzięczne:). -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Jaanka spokojnie, poczekamy na sesję, aż się troche uporasz z pracami:). A swoja drogą współczuję, bo remont w domu, to chyba jeden z najgorszych kataklizmów:diabloti:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='taks']Zapraszam na kolejny bazarek "obróżkowy" w połowie na psiaki kieleckie [B]otwarcie dziś o godz 8 [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227081-w-budowie[/URL][/QUOTE] Taks, ogromne dzięki:loveu:! Bardzo Twoja pomoc sie nam przyda. Dzisiaj przedstawię co miesięczne rozliczenie, niestety jestesmy na sporym minusie, bez środków na utrzymanie kilkunastu psiaków w przyszłym miesiącu. A następne biedaki czekają w kolejce na pomoc. Bardzo się cieszę z domku Aiszy, szczęśliwego życia sunieczko:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Aisza właśnie przekazywana, ale było z przygodami, szczegóły na jej wątku. Na Maksia chętny, tym razem pod Warszawą, szukamy transportu . -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Aisza właśnie dojeżdża do domu. Było trochę komplikacji po drodze. Niestety TZ wegielkowej miał stłuczkę w Miechowie, ktoś w niego wjechał , na szczęście nic nikomu sie nie stało. Ale nie mógł jechac dalej. Ogromne podziękowania dla savahany i jej TZ ta, którzy pojechali od razu , przejęli Aiszę i zawieźli ja do Krakowa:buzi::iloveyou:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To dobrze,że domek dla Milki pewny:). Do domu równiez jutro jedzie Aisza:), do Krakowa zawiezie ją TZ węgielkowej:). -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Inciu, ogłoszenia się bardzo przydadzą, ale juz nie dla Aiszy, bo ona jedzie jutro do Krakowa:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Incia bardzo dziękujemy za wpłatę z bazarku Tobie i anetaks4:). Mag.do, widzę,że Bridges troche się juz do Pawła przekonał;). Ładne fotki, trzeba by go ogłosic z nimi.