erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
W Mostach wywalona czarna mała kudłata sunia. Przerażona, przemoknięta, leży przy drodze:(. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzięki Milenkowi udało sie w błyskawicznym tempie znaleźć dom cudnej małej sunieczce. Złapana przez hycla na wsi pod Kielcami, gdzie ją kopano, rzucano kamieniami, trafiła do weta na sterylke, a potem nie było co z nia zrobić. Na szczęście zadzwoniłą pani chętna na Milenka i zaproponowałam ta sunieczkę. Sunię przechowała trochę pani Ania, a dzisiaj pojechałą do Skarżyska. [IMG]http://i40.tinypic.com/2a0jhnn.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/8z1hn9.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/30m1nhc.jpg[/IMG] Domu szuka jeszcze ok.8 mies.sunieczka , zabrana z lasu w Sielpii, gdzie zresztą koczuje całe stado psów. Psy w lecie żebrzą przy ośrodku wypoczynkowym, w zimie częśc nie przeżywa, podobno zjadają sie nawzajem. Zawiadomiony o sprawie TOZ oraz rzecznik do spraw zwierząt przy woj. , na której terenie to ma miejsce, nic nie robią , aby rozwiązać ten problem. Ta ta sunia. [IMG]http://i40.tinypic.com/25s625l.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/fxt9ig.jpg[/IMG] I znowu N.Słupia , suka z 7 szczeniakami w opuszczonej stodole dokarmiana prze kobietę. Stodoła blisko ruchliwej drogi, a szczeniaki juz sie rozchodzą , suka nie chce ich karmić , mają ok. 6 tyg. Kobieta podobno nie mogła uśpić ślepego miotu, bo do tej stodoły nie dało sie wejść. [IMG]http://i43.tinypic.com/5d6uf8.jpg[/IMG] I jeszcze szukają domu dwie szczeniorki po ratlerkowatej suczce. -
8 miesięczny psiak w typie beagle szuka domku!!!
erka replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Podnoszę... -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Co tu tak cicho? Czyżby jaankę rozłożyło zupełnie:roll:. -
Foksia od mag.dy ma domek w Krakowie:), teraz tylko transport. Ang, to takie powdzenie ma ta psia fryzjerka,ze tak odlege terminy? A gdzie ona, w Małogoszczu? Może sama maszynką obgolisz Bońka? Mag.da powie ci jak, bo strzygła Foksię. A swoją drogą, to może byś jakis biznes fryzjerski otworzyła, skoro takie zapotrzebowanie:razz:?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Agniesia, a moze porozmawiac z tymi ludźmi, czy nie wysterylizowali by tej mix seterki. A co ze szczylami, może je poogłaszać? Tą druga tez można ciachnąc, tylko co potem. Foksia, ta od mag.dy ma dom w Krakowie:). Teraz tylko transport dla niej i Milenka. -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Aisza dostała w spadku po Irdze, która juz w domu, [B]311 zł[/B]. Za zgodą Eruane, która zbierała fundusze dla Irgi na fb. Roszpunko wpisz to w rozliczenie, a w wydatkach [B]360 zł[/B], które przelałam na hotelik/ 4.04-3.05/. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ale gdzie miały dotrzeć, do mnie na maila? Nie mam, tylko te na wątku. Sorry, są:). Przegapiłam , bo mam móstwo wiadomosci z linkami do aktywacji. -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Savahno, ja żyję teraźniejszością;). Pusio owszem ukochany, ale to już dawno było:). Ang, ponieważ i tak nie ma wpłat konkretnie na te psiaki, rozliczam je na ogólnym wątku kieleckim. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Emilio, oczywiście karma się przyda, mnóstwo psów wszędzie. Jeszcze nowe psiaki w Ameliówce, foksia i mały chudzinek. Roszpunko, czy jakoś nazwałaś sunieczki? Mają wątek? -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Doszło Radku od Ciebie 10 zł, dziekujemy bardzo:). -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Dobrze,ze pojechał, bo węgielkowa chciała go chyba ukrzyżować:diabloti:. Widać,że ledwo żywy biedaczek:(. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/842/30230569.jpg/"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/940/30230569.jpg[/IMG][/URL] Savahnna, coś bardzo niestała w uczuciach jesteś:cool3:, dopiero co Bazylek był najukochańszy i genialny, a teraz juz następny na tapecie:cool1:. Ja to przynajmniej Dasza i Dasza:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Agniesia, a mogłabys chociaż zrobic jej fotki i zostawić jedzenie. Makabra, to co sie dzieje teraz na wsiach. Dla równowagi mam dobrą wiadomość, Milenek będzie miał dobry domek u znajomych Camary, której bardzo dziękujemy:loveu::loveu:. Potrzebny transport do Krakowa! Dzisiaj mag.da przyjechała do Kielc z trzema psiakami na szczepienie, Milenkiem, Marinką i Lolą. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzięki Linssi za te wieści, czekam na fotki i diagnozę weta, co do tej małej, bo juz trzy osoby pytały o te sunie. -
[URL="http://img9.imageshack.us/i/17703917.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5250/17703917.jpg[/IMG][/URL] No właśnie , divia_gg o kogo pytał ten facet? Co prawda Kajtul bardziej zainteresowany kością niż panienką obok, ale to i tak lepiej, bo na tej fotce niżej wyglądają , jak po rozwodzie:). [URL="http://img825.imageshack.us/i/71306245.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/8039/71306245.jpg[/IMG][/URL]
-
Czyli najlepiej by było jakis domek z ogródkiem znaleźć dla niego, musi sie udać:).
-
Lizunia ma pakiet ogłoszeń wykupiony przez emilię 2280, bardzo dziękujemy:).