Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Ang, powinnas napisac, nie muszem, ale chcem.:)
  2. Savahna, Ty sie lepiej przyznaj, co robilas z Incia w pewnej podkielckiej wsi:evil_lol:. A wogole to niech ten radosny nastroj nie zaciemni info, ze jestesmy zadluzeni na [B]1650 zl.[/B]:diabloti:
  3. Pisze dokladniej, ale bez polskich liter, bo mi wcielo. Zadzwonila pani o Rozie, z Kielc, rejon wegielkowej. Okazalo sie,ze wegielkowa, jak zawsze wszystkich zna, znala i ta pania. Poniewaz pani chciala uratowac jakas bide najbidniejsza, stwierdzilysmy,ze Rozia ma wiecej szans na dom, wiec wyslemy tam Kajtula. No i mag.da przywiozla Kajtula do Kielc. Nie moge wiecej pisac, bo mnie ten brak polskich znakow razi.:diabloti:
  4. A bo Ty savahnko chcialabys wszystko rozumiec , a tak sie nie da;).
  5. No powiem, Kajtul pozazdroscil Loli domku i nie chcial byc gorszy.:multi:
  6. Savahnko, bo przez długi czas Twój post kończył się na tych tańczących ludzikach, a dopiero teraz pokazał sie w całości:). No niech będzie,że napiszę o tej wiadomości roku, choc jak widać , nikt nie jest specjalnie zainteresowany :cool3:. [B][COLOR=#FF0000][SIZE=3]KAJTUL W DOMU !!!![/SIZE][/COLOR][/B]
  7. [quote name='savahna']No ja też nic nie powiem, bo po wizycie u Agaty Pe to wyjątkowo dyskretna jestem ......:knajpa: Agatka teraz rewanżyk:evil_lol: :cunao::laola::cunao: Agato Pe....jak bym Cie widywała na watku to zawsze jakies tajne info bym Ci sprzedała, ale Ty tajniaczysz....to cóż... INCIA chyba padła.... No a wegielkowa to już szkoda gadać.Ech....starpolska gościnność w dobrym wydaniu! Pozdrawiam TZ Agatay Pe, faceta, który nie chciał sprzedać wegielkowej Majusi za żadne pieniądze![/QUOTE] Savahnko, a odkąd ten stan nazywa "dyskretna":razz:. A dlaczego to w cytacie więcej tekstu , niż w oryginale:roll:, czyżbym była niedyskretna umieszczając go:evil_lol:.
  8. Przedstawiam rozliczenie, w poprzednim saldo wynosiło 1083,40 zł. [B]Wpłaty: [/B]230 zł - mariusz pp /bazarek/ [B]Wydatki: [/B]30,50 zł - karma dla psów z Kaczyna 45 zł - Frontline 35,60 zł - karma dla Faziego 50 zł - transport czarnej kotki do Krakowa 35 zł - transporter 230 zł - hotel Astry /06.07-28.07/ 120 zł - hotel Nory /21.-6-30.06/ 150 zł - transport Nory do Żyrardowa 16,94 - Oeparol 100 zł - hotel kot Dżes/ 12.07-10.08/ 390 zł - hotel Bridża / 7.07-5.08/ 360 zł - hotel Misia /28.06-27.07/ 360 zł - hotel Kuby /7.07-5.08/ 50 zł - transport kotki Abi do Krakowa 174 zł - dopłata do Loli/rozl. na jej wątku/ 17 zł - szelki dla Faziego 20 zł - karma dla Faziego [B]Razem: [B]2184 [/B]zł Saldo: (1083,40+230) - 2184= [COLOR=#ff0000]-870,60 zł [/COLOR][/B][COLOR=#000000]Rozliczenie Albinki, Oskara, Loli, Agata, Kajtula,Meli na ich wątkach. Agat jest zadłużony na 591,70 zł, Oskar na 188 zł. [B]Czyli zadłużenie naszych psiaków wynosi w sumie 1650 zł. [/B][/COLOR][COLOR=#0000cd][B]Bardzo dziękujemy tym, którzy wsparli nasze psiaki:loveu::loveu: i bardzo prosimy o dalszą pomoc. [/B][/COLOR]
  9. Lobaria, dziewczyny ze Starachowic juz napisały, co należy zrobić. Widzę,że nikt tu się jeszcze nie zająknął na temat wiadomości dnia, to ja tez pary nie puszczam:siara:.
  10. [quote name='Agata P'] Erciu skąd wziełaś te 30 zł za transport z Pińczowa :roll: Agata zawiozłam na swój koszt ;) chyba ,że był jeszcze jakiś inny kurs z Pińczowa:roll:.[/QUOTE] Agatko, tak, to nie za transport do hotelu, tylko zwrot dla wegielkowej za paliwo, kiedy jechała do Pińczowa złapać Agata. I to węgielkowa nie po serze, tylko te 30 zł było zawarte w przelewie 415 zł na Twoje konto;). .
  11. [quote name='Dogo07']I co z sunią ? Znalazła już ds ?[/QUOTE] Jak to , to sunia nie pojechała teraz do Leborka do ds??? A co z nią, żadnych wieści z nowego domu?
  12. Nie wypisujcie głupstw, skoro sunia ma cieczką, to najwcześniej mozna wysterylizowac 3 tyg. po zakończeniu cieczki. W cieczce też raczej sie nie szczepi. Czyli po zakończeniu cieczki trzeba by zaszczepić i to na zakaźne najpierw, bo to jest dla bezpieczeństwa suni najważniejsze. Po szczepieniu do czasu sterylizacji tez musi upłynąć co najmniej 3-4 tyg. To wszystko bardzo opóźni moment wydania suni do adopcji. Ewentualnie najpierw można wysterylizować, czyli 3 tyg. po cieczce/ bo to chyba priorytet skoro sunia błakała sie w cieczce/, a zaszczepi ją juz później przyszły właściciel. Ile wazy sunia?
  13. Wpłyneła lipcowa deklaracja od Radka -20 zł, bardzo dziękujemy:loveu: Uzupełniłam rozliczenie Oskara, debet wynosi[B] 188 zł.[/B]
  14. Mag.do ładnie to tak zaprzęgać psiaki do podlewania ogrodu:razz:. Ale fotki zrobiłaś śliczne, nawet Agacik przystojnie bardzo wyszedł:). Divia_gg, proszę uzupełnij rozliczenie w pierwszym poście. W wydatkach dopisz 30 zł za paliwo dla wegielkowej, kiedy jechała do Agata do Pińczowa. I popraw, bo tam jest źle podliczone. Suma wydatków, to [B]1023,70 zł. [/B]A do wpłat dopisz 100 zł - II bazarek wisniowy wegielkowej i 60 zł z bazarku Agaty P. Razem jest wpłat [B]432 zł. [/B] [B]Czyli debet u Agata , to 591, 70 zł. [/B]Bardzo prosimy o pomoc, bo w przyszłym tygodniu czeka nas następna wizyta kontrolna u weta, trzeba zrobic rtg i wet zdecyduje , czy konieczna bedzie operacja usuniecia metalowej płytki z łapy. A nawet jezeli nie, to trzeba go będzie wykastrować, bo chłopak jest dosyc nadpobudliwy.
  15. A kto i czego się ma bać??? Lola nie dzwoniła, ale ja dzwoniłam do Loli;). Nie jest źle, a nawet całkiem dobrze:). Co prawda Lola jeszcze w stresie, nie za bardzo chce jeść, ale to jej akurat wyjdzie na dobre. Najchętniej siedzi pod fotelem, na ktorym siedziała mag.da . Wychodzi na długiej lince , którą jej zostawiłyśmy, ale trzyma się blisko pani, a nawet przytulała sie do niej, jak siedziały. Potem poszła za nia do domu, jak powiedziała "Lola idziemy". Tak,że całkiem nieźle, a z każdym dniem bedzie lepiej:). Jeśli chodzi o finanse, to koszt hoteliku 22.06-27.07 - 324 zł, transport - 50 zł.
  16. A dzisiaj do domu Astra :). To juz druga sunia znajduje dom dzięki pośrednictwu Inci:). Inciu bardzo dziękujemy, jak również za opiekę na Polą :loveu:. Astra bedzie mieszkała pod Kielcami w domu z ogródkiem, pani przeprowadziła się własnie z Kielc. Suńka bardzo sie spodobała, choć ona sama była troszkę przestraszona, jak ja pani zabierała , ale to wiadomo , nikt nie chche opuszczać mag.dowego SPA:). U mag.dy zostały już same chłopaki, Kajtul, Misio , Kuba, Bridż, Agat. Pani z Kutna zastanawia sie jeszcze nad adopcją Rózi , bo nie wiadomo, jak by ułożyło sie z kotką. Ale był dzisiaj telefon z Kielc o Rózię, ale centrum, przy ruchliwej Seminaryjskiej, trzeba by to sparwdzić.
  17. [quote name='Agata P']Moje cudo :loveu: Jakie śliczne (prawda erciu :fadein: ) czy domki to już się ustawiają w kolejce ?,były wogóle jakieś telefony ??[/QUOTE] Agatko, może śliczne, ale niedobre, bo dzisiaj chciało pożreć kota na teście, przez co straciło dom:diabloti:. Inny dom straciło, bo zasiusiałoby berlińskie mieszkanie:cool3:. Tak,że niełatwo jest wydać tego gagatka:diabloti:.
  18. Dzwonił dzisiaj pan z Warszawy o naszą Polę, która juz w domu. Skoro jest transport do Warszawy, to może zaproponujecie mu jakiegoś szczylka. Tel. 22 6322126
  19. Jak to Ci się porobiło po tym serze, to się go boję jeść:diabloti:.
  20. No może niedokładnie, ale nie chaotycznie, bo to Twoja domena;). Dokładniej, to po drodze zajrzałyśmy na tereny Bridża, gdzie ten mały szary małpiszon nie daje się złapac, czyli do Mostów. Sunia gdzies tam była w krzaczorach, ale juz się robiło ciemno i nie było szans. Potem węgielkowa mnie zaciągnęła do domu Jagódki, okazało się,że sunia już sie ułożyła do snu na fotelu i nie była zbyt zadowolona,żeśmy ja obudziły. No ale opłacało sie pojechać, bo pani Basia świetne białe serki robi:lol:.
  21. Parówa dostarczona do domu, relacja na jej wątku:). Pola cudna:). Incia , dobrze, że bazar szykujesz:), bo dług duży mamy, ale to juz jutro napiszę.
  22. Nie wiem, czy ktoś coś z tego wywodu wegielkowej zrozumiał:cool3:. To chyba po białym serze tak sie ludziom robi, a wegielkowa wtryniła w samochodzie cały wiejski serek ,z pół kg :diabloti:. Przetłumaczę więc , chodziło o to,że Lolę zawiozłyśmy do nowego domku:multi:. Bardzo fajny domek, w sam raz dla Loli:). Oby tylko się zadomowiła szybko i nie chciała uciekać, choc ogrodzenie dobre, więc nie powinna. Zamiast Kajtula bedzie teraz miała towarzystwo małego kotka, który od razu chciał się z nią zaprzyjaźnić, zaczepiał, wyjadał z miski. Ale Lola na razie sparaliżowana strachem, nie odwzajemniała zainteresowania. Ale z pewnością kiciuś ją rozkręci trochę. Panie bardzo sympatyczne,obdarowały nas ogórkami , ktorymi mogłysmy potem skorumpować spotkaną na trasie węgielkową,żeby zabrała mnie do Kielc:evil_lol:.
  23. To rzeczywiście chyba niższa cena niż w Kielcach. Za chwilę wyjeżdżamy z mag.dą za Miechów zawozić Lolę. Trzymajcie kciuki, aby wszystko poszło dobrze i żeby jakiegos numeru nie wycięła.
×
×
  • Create New...