Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Inciu, był tel. o Polę z Warszawy, ale musiałaby zostawac sama w domu gdzies 5 godz. dziennie. Jak uważasz, mogłaby zostawać, czy to za długo? Cięzko znaleźc dom, gdzie cały czas ktos jest w domu.
  2. Aaa, chodzi Ci o wyadoptowane do dogomaniaków . Było trochę , niektórych osób juz pewnie nie ma na dogo. Jest Rudzia-Bianka, Radek, Iskra-wroc, Paulina-Frajda, Camara, nie pamiętam teraz wszystkich.
  3. Macie jakieś nowe wieści o Nelli?
  4. O fajnie,że jest jeszcze jedna propozycja:). Czekamy w takim razie na agastrę, co zadecyduje.
  5. Jaanko, trochę sie tego nazbierało;). Na dogo mniej więcej od 2005, średnio 100 psów rocznie , czasami więcej.:p
  6. [quote name='wegielkowa']To zdecyduj- jamnik jest 50-letnim pudłem:crazyeye:, czy to straszydło:crazyeye: z norową paszczęką:crazyeye:?[/QUOTE] Węgielkowa, jak piszę "stare półwieczne pudło", to wszyscy wiedzą o kogo chodzi , nie muszę tak precyzowac dokładnie :evil_lol:. Savahnko, myślałam ,że nie rozpoznasz Bazylka, ja bym go nie poznała:eviltong:. Miewa sie doskonale, adhd. Ale tez pracowity chłopak, jak widac na zdjęciu przy zrzucaniu węgla:p. Prześlę Ci maila od pani.
  7. Pudło dotyczyło jegomościa poprzedniego:cool3:. A ,że stare, półwieczne, to powszechnie wiadomo:eviltong:.
  8. A co to za nowa koleżanka czy kolega? [URL="http://img688.imageshack.us/i/63200803.jpg/"][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/7599/63200803.jpg[/IMG][/URL] Węgielkowa pudło!
  9. Incia, a Pola taki zbój do ludzi, czy innych psiaków? Jak taką furorę robi, to może ktoś z sąsiadów się skusi, masz dobrą rękę Inciu :). A teraz zagadka wieczorową porą , kto to:cool1:? [IMG]http://i50.tinypic.com/2r6lfdi.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2r4n6yv.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/r2qqvd.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/21kaz5c.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2h5io93.jpg[/IMG]
  10. To rzeczywiście nieprzyjemne zdarzenie. Że tez tak zaatakował bez ostrzeżenia i uciekł:shake:.
  11. A nie wiesz, czy pani mieszka w bloku, czy dom? Bo pewnie schody nie byłyby wskazane dla suni po operacji.
  12. A oprócz agastry nie ma nikogo z Nałęczowa na dogo?
  13. Arkad, aż dziw,że tam we Wrocławiu taki baczny obserwator kieleckiej prasy się znalazł. Piszesz ,że nie wiesz , czy sie śmiać , czy płakać. Ja ci powiem chłopie , płacz nad sobą , bo żałosny jesteś wraz z tymi swoimi wpisami. Szukam we Wrocławiu dt dla kotki po sterylce, może pomożesz , co? Pomogłes kiedyś jakiemus zwierzakowi, czy tylko prasówki robisz?
  14. [B]To jest tel do pani z Warszawy, która szuka szczeniaka suczki dużej docelowo - 504 233 646. Jeżeli sie z nia skontaktujecie, wyślecie fotki i by się zdecydowała, to wegielkowa jedzie jutro rano pod Wa-wę i mogłaby zabrać. A to tel pani z Katowic, która szuka suczki terierkowatej/pytała o Kaję/. Pani bedzie jechała jutro do Warszawy i w drodze powrotnej mogłaby zajrzeć do schroniska, jak macie cos takiego. 600 254 421 [/B]
  15. Robiłyśmy próbe umieszczenia Loli w nowym domu, wziełysmy tez Kajtula, żeby Lola mogła się przy nim zadomowic. Niestety pani nie zgodziła sie na Kajtula nawet na kilka dni, bo obsikiwał roslinki:cool3:. Bałyśmy się zostawic tam Lole bez Kajtka, bo z pewnoscią szukałaby jakiejś dziury,aby uciec. Cały czas tylko wodziła oczami za Kajtkiem, z nim tylko czuje sie bezpiecznie. Może jeszcze raz spróbowac ogłaszać tą parę razem, spreparować jakis łzawy tekst / savahna jest w tym dobra;)/ , może ktos by sie zlitował.
  16. To skontaktujcie ta pania, co chce dać dt z agastrą. Czy pani wie,że sunia ma być operowana?
  17. Ale Astra ma 9 kg gdzies i juz nie urośnie pewnie, a tu chodzi o sunie 15 kg.
  18. "Nieco przypomina rasę", no to zupełnie co innego savahnko. tak to rozumiem;).
  19. Aniu, tu jest link do ogłoszenia Inki, może by sie nadawała. Tylko nie wiem, ile waży, ma 10 mies.. [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/sliczna-inka-szuka-prawdziwego-domu-21020907.html[/URL]
  20. Ząbki pokazywał, jak stałyśmy obie z wegielkowa przy boksie, czyli już nas są dwie złe kobiety:diabloti:. Ale wypuszczony z kojca zachowywał sie przyjaźnie, szalał na tych trzech łapach bardzo:). Wypuszczać z kojca Kubę, który też nie miał respektu dla władzy, mag.da nie próbowała:cool3:.
  21. Ania, a gdzie mieszkają chętni na sunię? To z parkingu, to piesek i juz dorosły. Węgielkowa, kto ogłasza na Ciebie jakies nieznane psy? Dopiero ktos dzwonił o jakąs Perełkę:crazyeye:.
  22. [quote name='Siakach']Coś powoli rusza na FB, są pytania ad. suni tylko potrzebny jest konkretny kontakt, nr tel z kim rozmawiać na temat adpocji. Proszę do mnie napisac na priv: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Czy ktoś się skontaktował? Szkoda,że ten wątek jest umieszczony w dziale lubelskim, a nie na ogólnym, wtedy więcej ludzi by zobaczyło, a tu to prawie nikt nie zagląda.
  23. Zaglądam , zaglądam, ale bardziej niż "cziłką " jestem zbulwersowana traktowaniem kartofla:diabloti:. Bicie , przeciąganie na linie za samochodem, to juz wystarczy,żeby zawiadomić odpiednie służby:mad:. Nic dziwnego,że biedna Frytka chce sie wydostać z szelek i uciec z tego miejsca kaźni. Są szelki, z których psiak nie może wyjść tak łatwo;).
  24. Jest dom w Warszawie dla szczeniaczki dużej docelowo, macie może?
×
×
  • Create New...