erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Inciu, był tel. o Polę z Warszawy, ale musiałaby zostawac sama w domu gdzies 5 godz. dziennie. Jak uważasz, mogłaby zostawać, czy to za długo? Cięzko znaleźc dom, gdzie cały czas ktos jest w domu. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Aaa, chodzi Ci o wyadoptowane do dogomaniaków . Było trochę , niektórych osób juz pewnie nie ma na dogo. Jest Rudzia-Bianka, Radek, Iskra-wroc, Paulina-Frajda, Camara, nie pamiętam teraz wszystkich. -
Macie jakieś nowe wieści o Nelli?
-
O fajnie,że jest jeszcze jedna propozycja:). Czekamy w takim razie na agastrę, co zadecyduje.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jaanko, trochę sie tego nazbierało;). Na dogo mniej więcej od 2005, średnio 100 psów rocznie , czasami więcej.:p -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']To zdecyduj- jamnik jest 50-letnim pudłem:crazyeye:, czy to straszydło:crazyeye: z norową paszczęką:crazyeye:?[/QUOTE] Węgielkowa, jak piszę "stare półwieczne pudło", to wszyscy wiedzą o kogo chodzi , nie muszę tak precyzowac dokładnie :evil_lol:. Savahnko, myślałam ,że nie rozpoznasz Bazylka, ja bym go nie poznała:eviltong:. Miewa sie doskonale, adhd. Ale tez pracowity chłopak, jak widac na zdjęciu przy zrzucaniu węgla:p. Prześlę Ci maila od pani. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Pudło dotyczyło jegomościa poprzedniego:cool3:. A ,że stare, półwieczne, to powszechnie wiadomo:eviltong:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A co to za nowa koleżanka czy kolega? [URL="http://img688.imageshack.us/i/63200803.jpg/"][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/7599/63200803.jpg[/IMG][/URL] Węgielkowa pudło! -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Incia, a Pola taki zbój do ludzi, czy innych psiaków? Jak taką furorę robi, to może ktoś z sąsiadów się skusi, masz dobrą rękę Inciu :). A teraz zagadka wieczorową porą , kto to:cool1:? [IMG]http://i50.tinypic.com/2r6lfdi.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2r4n6yv.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/r2qqvd.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/21kaz5c.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2h5io93.jpg[/IMG] -
To rzeczywiście nieprzyjemne zdarzenie. Że tez tak zaatakował bez ostrzeżenia i uciekł:shake:.
-
A nie wiesz, czy pani mieszka w bloku, czy dom? Bo pewnie schody nie byłyby wskazane dla suni po operacji.
-
A oprócz agastry nie ma nikogo z Nałęczowa na dogo?
-
Arkad, aż dziw,że tam we Wrocławiu taki baczny obserwator kieleckiej prasy się znalazł. Piszesz ,że nie wiesz , czy sie śmiać , czy płakać. Ja ci powiem chłopie , płacz nad sobą , bo żałosny jesteś wraz z tymi swoimi wpisami. Szukam we Wrocławiu dt dla kotki po sterylce, może pomożesz , co? Pomogłes kiedyś jakiemus zwierzakowi, czy tylko prasówki robisz?
-
[B]To jest tel do pani z Warszawy, która szuka szczeniaka suczki dużej docelowo - 504 233 646. Jeżeli sie z nia skontaktujecie, wyślecie fotki i by się zdecydowała, to wegielkowa jedzie jutro rano pod Wa-wę i mogłaby zabrać. A to tel pani z Katowic, która szuka suczki terierkowatej/pytała o Kaję/. Pani bedzie jechała jutro do Warszawy i w drodze powrotnej mogłaby zajrzeć do schroniska, jak macie cos takiego. 600 254 421 [/B]
-
Robiłyśmy próbe umieszczenia Loli w nowym domu, wziełysmy tez Kajtula, żeby Lola mogła się przy nim zadomowic. Niestety pani nie zgodziła sie na Kajtula nawet na kilka dni, bo obsikiwał roslinki:cool3:. Bałyśmy się zostawic tam Lole bez Kajtka, bo z pewnoscią szukałaby jakiejś dziury,aby uciec. Cały czas tylko wodziła oczami za Kajtkiem, z nim tylko czuje sie bezpiecznie. Może jeszcze raz spróbowac ogłaszać tą parę razem, spreparować jakis łzawy tekst / savahna jest w tym dobra;)/ , może ktos by sie zlitował.
-
To skontaktujcie ta pania, co chce dać dt z agastrą. Czy pani wie,że sunia ma być operowana?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ale Astra ma 9 kg gdzies i juz nie urośnie pewnie, a tu chodzi o sunie 15 kg. -
"Nieco przypomina rasę", no to zupełnie co innego savahnko. tak to rozumiem;).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Aniu, tu jest link do ogłoszenia Inki, może by sie nadawała. Tylko nie wiem, ile waży, ma 10 mies.. [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/sliczna-inka-szuka-prawdziwego-domu-21020907.html[/URL] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
erka replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Ząbki pokazywał, jak stałyśmy obie z wegielkowa przy boksie, czyli już nas są dwie złe kobiety:diabloti:. Ale wypuszczony z kojca zachowywał sie przyjaźnie, szalał na tych trzech łapach bardzo:). Wypuszczać z kojca Kubę, który też nie miał respektu dla władzy, mag.da nie próbowała:cool3:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ania, a gdzie mieszkają chętni na sunię? To z parkingu, to piesek i juz dorosły. Węgielkowa, kto ogłasza na Ciebie jakies nieznane psy? Dopiero ktos dzwonił o jakąs Perełkę:crazyeye:. -
[quote name='Siakach']Coś powoli rusza na FB, są pytania ad. suni tylko potrzebny jest konkretny kontakt, nr tel z kim rozmawiać na temat adpocji. Proszę do mnie napisac na priv: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Czy ktoś się skontaktował? Szkoda,że ten wątek jest umieszczony w dziale lubelskim, a nie na ogólnym, wtedy więcej ludzi by zobaczyło, a tu to prawie nikt nie zagląda.
-
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Zaglądam , zaglądam, ale bardziej niż "cziłką " jestem zbulwersowana traktowaniem kartofla:diabloti:. Bicie , przeciąganie na linie za samochodem, to juz wystarczy,żeby zawiadomić odpiednie służby:mad:. Nic dziwnego,że biedna Frytka chce sie wydostać z szelek i uciec z tego miejsca kaźni. Są szelki, z których psiak nie może wyjść tak łatwo;).